О внесении изменений и дополнений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год"
Решение II сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 24 октября 2007 года N 19. Зарегистрировано управлением юстиции города Караганды Карагандинской области 12 ноября 2007 года N 8-1-63. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12 мая 2011 года N 2-9/224)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо секретаря Карагандинского городского маслихата от 12.05.2011 N 2-9/224).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год" (зарегистрированный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 8-1-46, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 20 декабря 2006 года N 69 (185), внесены изменения и дополнения решением внеочередной XLIV сессии Карагандинского городского маслихата от 10 января 2007 года N 3 "О внесении изменений и дополнений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год" (зарегистрированный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 8-1-48, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 14 февраля 2007 года N 18 (206), решением внеочередной XLVII сессии Карагандинского городского маслихата от 11 апреля 2007 года N 3 "О внесении изменений и дополнений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год" (зарегистрированный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 8-1-54, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 9 мая 2007 года N 51 (239), решением очередной LII сессии Карагандинского городского маслихата от 18 июля 2007 года N 10 "О внесении изменений и дополнений в решение XLII сессии Карагандинского городского маслихата III созыва от 15 декабря 2006 года N 5 "О бюджете города Караганды на 2007 год" (зарегистрированный номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов - 8-1-59, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 22 августа 2007 года N 96 (284) следующие изменения и дополнения:

ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" N 5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған II сессиясының 2007 жылғы 24 қазандағы N 19 шешімі. Қарағанды облысы Қарағанды қаласы әділет басқармасында 2007 жылғы 12 қарашада N 8-1-63 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 2-9/224 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының 2011.05.12 N 2-9/224 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджеттік кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" N 5 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркелген нөмірі - 8-1-46), "Взгляд на события" газетінде 2006 жылғы 20 желтоқсанда N 69 (185) жарияланған), ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 10 қаңтардағы XLIV сессиясының "ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" N 5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 3 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркелген нөмірі - 8-1-48), "Взгляд на события" газетінде 2007 жылғы 14 ақпанында N 18 (206) жарияланған), ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 11 сәуірдегі XLVII сессиясының "ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" N 5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 3 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркелген нөмірі - 8-1-54), "Взгляд на события" газетінде 2007 жылғы 9 мамырында N 51 (239) жарияланған) өзгертулер мен толықтырулар енгізілген, ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2007 жылғы 18 шілдедегі LII сессиясының "ІІІ шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы XLII сессиясының "Қарағанды қаласының 2007 жылға арналған бюджеті туралы" N 5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 10 шешімімен (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркелген нөмірі - 8-1-59), "Взгляд на события" газетінде 2007 жылғы 22 тамызда N 96 (284) жарияланған) өзгертулер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін: