О внесении изменений в решение ХХVІ сессии городского Маслихата от 13 июля 2006 года N 26/259 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам города Каражала жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг, компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"
Решение II сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 22 октября 2007 года N 17. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 20 ноября 2007 года N 8-5-44. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
Руководствуясь Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" от 16 апреля 1997 года N 94, рассмотрев внесенные акимом города предложений об уменшении предельно допустимого уровня расходов на оплату содержания жилья и потребления коммунальных услуг, городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХVІ сессии городского Маслихата от 13 июля 2006 года N 26/259 "Об утверждении Правил предоставления малообеспеченным гражданам города Каражала жилищных пособий на содержание жилья, оплату коммунальных услуг, компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций"(зарегистрировано в управлении юстиции 15 августа 2006 года за N 8-5-24, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 19 августа 2006 года N 32) следующее изменения:
в Правилах предоставления малообеспеченным гражданам города Каражал жилищных пособий на содержания жилья, оплату коммунальных услуг, компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон абонентам городских сетей телекоммуникаций, утвержденных указанным решением:
в пункте 2 слова " к совокупному доходу семьи в размере 20 процентов" заменить словами " к совокупному доходу семьи в размере 10 процентов ".
Сноска. Решение Каражалского городского маслихата от 13.07.2006 г. N 26/259 в РЦПИ не поступало.
2. Довести данное решения до сведения всех заинтересованных служб.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель ІІ сессии                     Т. Такибаев
Секретарь городского Маслихата             Н. Кадирсизов
Согласовано:
Начальник экономики и
Бюджетного планирование
____________ А. Ереженова
2007 год 22 октября
и.о.начальника отдела занятости
и социальных программ
___________ О. Калашникова
2007 год 22 октября

"Қаражал қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру Қағидасын бекіту туралы" қалалық мәслихаттың ХХVІ сессиясының 2006 жылғы 13 шілдедегі N 26/259 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының II сессиясының 2007 жылғы 22 қазандағы N 17 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 20 қарашада N 8-5-44 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
1997 жылғы 16 сәуірдегі N 94 "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа ала отырып, қала әкімінің тұрғын үйді ұстау және коммуналдық қызметтерді пайдалану шығындарының мүмкіндік шегі үлесін төмендету туралы ұсынысын қарап шығып, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қаражал қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру Қағидасын бекіту туралы" қалалық Мәслихаттың ХХІХ сессиясының 2006 жылғы 13 шілдедегі N 26/259 шешіміне (әділет басқармасында 2006 жылғы 15 тамызда N 8–5–24 болып тіркелген, 2006 жылғы 19 тамызда N 32 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Қаражал қаласының аз қамтылған азаматтарына тұрғын үйді ұстау, коммуналдық қызметтер ақысын төлеу, қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттеріне телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің көтерілуіне байланысты өтемақы төлеу үшін тұрғын үй жәрдемақысын беру Қағидасында:
2 тармақта "отбасының жиынтық кірісінің 20 пайыз мөлшерінде" деген сөздер "отбасының жиынтық кірісінің 10 пайыз мөлшерінде" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімді мүдделі қызметтердің барлығына мәліметтер үшін жеткізсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
II cессияның төрағасы                      Т. Тәкібаев
Қалалық Мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов
Келісілді:
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы
А. Ереженова
2007 жыл 22 қазан
Жұмыспен қамту және әлеуметтік
Бағдарламалар бөлімінің бастығының м.а.
О. Калашникова
2007 жыл 22 қазан