О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение маслихата Мангистауской области от 8 октября 2007 года N 2/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 октября 2007 года N 1979
В соответствии с Бюджетным  кодексом Республики Казахстан,   Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года  N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год" (решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1962, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 6 января 2007 года N 5; решение областного маслихата от 30 января 2007 года N 20/352 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1965, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 17 февраля 2007 года N 31-32; решение областного маслихата от 15 июня 2007 года N24/401 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1969, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 7 июля 2007 года N 122; решение областного маслихата от 21 июля 2007 года N25/410 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1974, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 4 августа 2007 года N 139) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 51 646 818 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 30 437 555 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 40 020 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 23 954 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 21 145 289 тысяч тенге;
2) затраты - 51 436 526 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 210 292 тысячи тенге;

"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихаттының 2007 жылғы 8 қазандағы N 2/15 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 24 қазанда N 1979 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне , " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы " Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне ("2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1962 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 4-санында жарияланған; "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 30 қаңтардағы N 20/352 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1965 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007 жылғы 17 ақпандағы N 28-29-санында жарияланған; "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 15 маусымдағы N 24/401 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1969 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007 жылғы 7 шілдедегі N122-санында жарияланған; "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 21 шілдедегі N 25/401 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1974 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007 жылғы 4 тамыздағы N136-санында жарияланған) мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мына редакцияда жазылсын:
"1. 2007 жылға арналған облыстық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 51 646 818 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 30 437 555 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 40 020 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 23 954 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 21 145 289 мың теңге;
2) шығындар - 51 436 526 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 210 292 мың теңге;

4) чистое бюджетное кредитование - 275 508 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 600 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 875 508 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 584 430 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 591 430 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 7 000 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - 98 630 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 98 630 тысяч тенге".
в подпункте 1) пункта 2:
в абзаце втором цифры "99,4" заменить цифрами "100";
в абзаце четвертом цифры "84" заменить цифрами "100";
в абзаце пятом цифры "45,3" заменить цифрами "100";
в абзаце шестом цифры "13" заменить цифрами "14,4";
в абзаце седьмом цифры "3,3" заменить цифрой "3".
в подпункте 4) пункта 2:
в абзаце втором цифры "98,9" заменить цифрами "100";
в абзаце четвертом цифры "84" заменить цифрами "100";
в абзаце пятом цифры "45,3" заменить цифрами "100";
в абзаце шестом цифры "13,7" заменить цифрами "15,2";
в абзаце седьмом цифры "4,7" заменить цифрами "4,5".
в пункте 3:
цифры "6 567 359" заменить цифрами "8 381 092";
в абзаце третьем цифры "4 339 972" заменить цифрами "6 153 705".
в пункте 4:
в абзаце третьем цифры "617 954" заменить цифрами "736 351".
в пункте 7:
цифры "6 277" заменить цифрами "6 222";
цифры "5 441" заменить цифрами "5 292";
цифры "30 210" заменить цифрами "28 900";
цифры "56 667" заменить цифрами "53 702";
цифры "46 966" заменить цифрами "42 329";
цифры "28 245" заменить цифрами "28 368".
в пункте 9:
цифры "15 000" заменить цифрами "14 840".
пункт 10 дополнить абзацем седьмым следующего содержания: "на ежемесячную выплату компенсации с 1 октября 2007 года отдельным категориям граждан в связи с повышением цен на хлебобулочные изделия".
в пункте 12:
цифры "89 899" заменить цифрами "97 324".
в приложении 2:
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство" по администратору областной бюджетной программы 279 "Управление энергетики и коммунального хозяйства области" дополнить областной бюджетной программой 004 "Газификация населенных пунктов".
в графе 3 приложения 11:

4) таза бюджеттік кредит беру - 275 508 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 600 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 875 508 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 584 430 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 591 430 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 7 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы - 98 630 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 98 630 мың теңге".
2-тармақтың 1) тармақшасында:
екінші абзацтағы "99,4" саны "100" санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "84" саны "100" санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "45,3" саны "100" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "13" саны "14,4" санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "3,3" саны "3" санымен ауыстырылсын.
2-тармақтың 4) тармақшасында:
екінші абзацтағы "98,9" саны "100" санымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "84" саны "100" санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "45,3" саны "100" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "13,7" саны "15,2" санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "4,7" саны "4,5" санымен ауыстырылсын.
3-тармақта:
"6 567 359" саны "8 381 092" санымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "4 339 972" саны "6 153 705" санымен ауыстырылсын.
4-тармақта:
үшінші абзацтағы "617 954" саны "736 351" санымен ауыстырылсын.
7-тармақта:
"6 277" саны "6 222" санымен ауыстырылсын;
"5 441" саны "5 292" санымен ауыстырылсын;
"30 210" саны "28 900" санымен ауыстырылсын;
"56 667" саны "53 702" санымен ауыстырылсын;
"46 966" саны "42 329" санымен ауыстырылсын;
"28 245" саны "28 368" санымен ауыстырылсын.
9-тармақта:
"15 000" саны "14 840" санымен ауыстырылсын.
10 тармақ келесі мазмұндағы "нан-бөлке өнімдеріне бағаның өсуіне байланысты жекелеген санаттағы азаматтарға 2007 жылдың 1 қазанынан бастап айсайынғы жәрдемақы төлеуге" жетінші тармағымен толықтырылсын.
12-тармақта:
"89 899" саны "97 324" санымен ауыстырылсын.
2 қосымшада:
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функциональдық тобындағы 279 "Облыстық энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" облыстық бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша 004 "Елді мекендерді газдандыру" облыстық бюджеттік бағдарламасы толықтырылсын.
11 қосымшаның 3 бағанында:

цифры "150 000" заменить цифрами "152 419";
цифры "810 000" заменить цифрами "807 581";
Приложения 1, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 6, 8 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии                    Секретарь
областного маслихата
М. Молдагулов                         Б. Чельпеков
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению областного маслихата
от 8 октября 2007 года N 2/15
ОБЛАСТНОЙ БЮДЖЕТ НА 2007 год
Кат
Кл
Пдк
Спк
Наименование
Сумма,  тыс. тенге
1
2 3
1. ДОХОДЫ

"150 000" саны "152 419" санымен ауыстырылсын;
"810 000" саны "807 581" санымен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 1, 6, 8 қосымшалар осы шешімнің 1, 6, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы             Облыстық мәслихат
хатшысы
Облыстық мәслихаттың
2007 жылғы 8 қазандағы
N 2/15 шешіміне
1-ҚОСЫМША
2007 жылға арналған облыстық бюджет
Сан Сын Ішк Сын Ерек Атауы Сомасы, мың тенге
1.КІРІСТЕР

141 917
008
Начальное профессиональное образование
269 501
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
401 240
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
66 474
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
19 003
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
13 388
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
26 440
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
144 524
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
108 205
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
8 269
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
23 500
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
94 331
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
2 736
026
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на внедрение новых технологий государственной системы в сфере  образования
20 577
113
Трансферты из местных бюджетов
233 985
116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
22 962
271
Управление строительства
2 118 312
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 007 080
005
Развитие объектов образования
1 111 232
05
Здравоохранение
8 423 263
253
Департамент здравоохранения области
6 858 060
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения
48 781
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения

141 917
008
Бастауыш кәсіптік  білім беру
269 501
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
401 240
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
66 474
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
19 003
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту  және әлеуметтік бейімдеу
13 388
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер
26 440
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
144 524
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108 205
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
8 269
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
23 500
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
94 331
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пункттеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 736
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 577
113
Жергілікті бюджеттен трансферттер
233 985
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
22 962
271
Облыстың құрылыс  басқармасы
2 118 312
004
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 007 080
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 111 232
05
Денсаулық сақтау
8 423 263
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті
6 858 060
001
Денсаулық сақтау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
48 781
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау  ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету