О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря  2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Мангистауского областного Маслихата от 11 декабря 2007 года N 3/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 декабря 2007 года N 1992
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, законами Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и " О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год", областной маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в  решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год" (решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1962, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 6 января 2007 года N 5; решение областного маслихата от 30 января 2007 года N 20/352 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N1965, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 17 февраля 2007 года N 31-32; решение областного маслихата от 15 июня 2007 года N 24/401 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1969, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 7 июля 2007 года N 122; решение областного маслихата от 21 июля 2007 года N 25/410 "О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1974, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 4 августа 2007 года N139; решение областного маслихата от 8 октября 2007 года N 2/15 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года N 19/347 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1979, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 01 ноября 2007 года N 187-188) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 3/23 шешiмi. Маңғыстау облыстық әділет Департаментінде 2007 жылғы 14 желтоқсанда N 1992 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" және "Қазақстан Республикасының " 2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, облыстық  мәслихат  ШЕШІМ  ЕТТІ:
1. "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне ("2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1962 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 4-санында жарияланған; "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 30 қаңтардағы N 20/352 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1965 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007 жылғы 17 ақпандағы N 28-29-санында жарияланған; "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 15 маусымдағы N 24/401 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1969 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007 жылғы 7 шілдедегі N 122-санында жарияланған; "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 21 шілдедегі N 25/401 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1974 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007 жылғы 4 тамыздағы N 136-санында жарияланған; "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 19/347 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 08 қазандағы N 2/15 шешімі, нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 1979 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2007 жылғы 01 қарашадағы N 183-184-санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мына редакцияда жазылсын:

"1. Утвердить  областной бюджет на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы  -  51 834 932 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям  -  30 601 321 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 40 777 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 28 440 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 21 164 394 тысячи тенге;
2) затраты  -     51 483 740 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 351 192 тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 95 508 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты  -  600 000  тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов   -  695 508 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 545 330 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 578 330 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 33 000 тысяч тенге;
6) дефицит бюджета - 98 630 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита бюджета - 98 630 тысяч тенге".
в подпункте 1) пункта 2:
строки 3, 4 исключить;
в абзаце пятом цифры "100" заменить цифрами "65,4";
в абзаце  шестом цифры "14,4" заменить цифрами "13,9";
в абзаце седьмом цифры "3" заменить цифрой "6,1".
в подпункте 2) пункта 2:
строку 4 исключить.
в подпункте 3) пункта 2:
слова "Мангистаускому, " исключить.
в подпункте 4) пункта 2:
строки 3, 4 исключить;
в абзаце пятом цифры "100" заменить цифрами "65,4";
в абзаце шестом цифры "15,2" заменить цифрами "14,9";
в абзаце седьмом цифры "4,5" заменить цифрами "8,9".
в пункте 4:
в абзаце третьем цифры "736 351" заменить цифрами "769 563".
в пункте 6-5:
цифры "20 652" заменить цифрами "17 003".
в пункте 6-7:
цифры "52 261" заменить цифрами "54 432";
цифры "20 524" заменить цифрами "24 420";
цифры "4 600" заменить цифрами "2 875";
в пункте 6-8:
цифры "1 089 876" заменить цифрами "1 083 644";
цифры "120 710" заменить цифрами "127 454";
цифры "313 279" заменить цифрами "298 923";
цифры "200 000" заменить цифрами "201 380";
в пункте 6-11:
цифры "350 000" заменить цифрами "550 000";
в пункте 7:
цифры "6 222" заменить цифрами "4 860";
цифры "5 292" заменить цифрами "4 949";
цифры "28 900" заменить цифрами "28 170";
цифры "53 702" заменить цифрами "52 708";
цифры "42 329" заменить цифрами "42 741";
цифры "28 368" заменить цифрами "28 591";

"1. 2007 жылға арналған  облыстық  бюджет  1-қосымшаға сәйкес  мына көлемде  бекітілсін:
1) кірістер -   51 834 932 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 30 601 321 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 40 777 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -  28 440 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша -  21 164 394 мың теңге;
2) шығындар - 51 483 740 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 351 192 мың теңге;
4) таза  бюджеттік  кредит беру - 95 508 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 600 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 695 508 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 545 330 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 578 330 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 33 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы - 98 630 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 98 630 мың теңге".
2-тармақтың 1) тармақшасында:
3, 4 жолдар алынып тасталсын;
бесінші абзацтағы "100" саны "65,4" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "14,4" саны "13,9" санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "3" саны "6,1" санымен ауыстырылсын.
2-тармақтың 2) тармақшасында:
4 жол алынып тасталсын;
2-тармақтың 3) тармақшасында:
"Маңғыстау," сөзі алынып тасталсын.
2-тармақтың 4) тармақшасында:
3, 4 жолдар алынып тасталсын;
бесінші абзацтағы "100" саны "65,4" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "15,2" саны "14,9" санымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "4,5" саны "8,9" санымен ауыстырылсын.
4-тармақта:
үшінші абзацтағы "736 351" саны "769 563" санымен ауыстырылсын.
6-5-тармақта:
"20 652" саны "17 003" санымен ауыстырылсын;
6-7-тармақта:
"52 261" саны "54 432" санымен ауыстырылсын;
"20 524" саны "24 420" санымен ауыстырылсын;
"4 600" саны "2 875" санымен ауыстырылсын;
6-8-тармақта:
"1 089 876" саны "1 083 644" санымен ауыстырылсын;
"120 710" саны "127 454" санымен ауыстырылсын;
"313 279" саны "298 923" санымен ауыстырылсын;
"200 000" саны "201 380" санымен ауыстырылсын;
6-11-тармақта:
"350 000" саны "550 000" санымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"6 222" саны "4 860" санымен ауыстырылсын;
"5 292" саны "4 949" санымен ауыстырылсын;
"28 900" саны "28 170" санымен ауыстырылсын;
"53 702" саны "52 708" санымен ауыстырылсын;
"42 329" саны "42 741" санымен ауыстырылсын;
"28 368" саны "28 591" санымен ауыстырылсын.

177 231
004
Информатизация системы среднего образования
47 520
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов  для государственных областных организаций образования
25 967
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
66 021
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
134 794
008
Начальное профессиональное образование
268 940
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
406 028
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
66 474
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
18 612
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
13 388
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
26 440
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
144 524
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
108 205
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
8 269
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
23 500
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
94 331
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
2 736
025
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
4 960
026
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на внедрение новых технологий государственной системы в сфере  образования
15 617
113
Трансферты из местных бюджетов
232 132
116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
22 962
271
Управление строительства
2 119 692
004
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

177 231
004
Орта білім жүйесін ақпараттандыру
47 520
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
25 967
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
66 021
007
Облыстық  ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
134 794
008
Бастауыш кәсіптік  білім беру
268 940
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
406 028
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
66 474
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
18 612
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту  және әлеуметтік бейімдеу
13 388
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттер
26 440
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
144 524
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108 205
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
8 269
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
23 500
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
94 331
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пункттеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 736
025
Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу
4 960
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15 617
113
Жергілікті бюджеттен трансферттер
232 132
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
22 962
271
Облыстың құрылыс  басқармасы
2 119 692
004
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

3 400
7 350
53 708 42 741 23 500 14 785 28 591
ПРИЛОЖЕНИЕ 7
к решению областного маслихата
от 11 декабря 2007 года N 3/23
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие из областного бюджета бюджетам районов на 2007 год
Наименование
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
Целевые трансферты на развитие районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
А Б 1 2
Бейнеуский район

3 400
7 350
42 741
23 500
14 785
28 591
Облыстық мәслихаттың
2007 жылғы 11 желтоқсандағы
N 3/23 шешіміне
7-ҚОСЫМША
Облыстық бюджеттен аудандардың
2007 жылға арналған бюджеттеріне нысаналы
даму трансферттердің сомаларын бөлу
№ р/с
Атауы
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
А
Б
1
2
3
Бейнеу ауданы