О дополнительном представлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно
Решение Маслихата Костанайской области от 18 мая 2007 года N 443. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 июня 2007 года N 3572. Утратило силу - Решением маслихата Костанайской области от 20 октября 2011 года № 441
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Костанайской области от 20.10.2011 № 441.
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1  статьи 8 Закона Республики Казахстан «"О лекарственных средствах"» Костанайский областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Установить дополнительный перечень лекарственных средств, предоставляемых отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно (приложение).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
Секретарь Костанайского
областного маслихата
СОГЛАСОВАНО
Приложение решению
Костанайского областного
маслихата от 18 мая  2007 года №
Дополнительный перечень
лекарственные средств, предоставляемых отдельным категориям граждан
при амбулаторном лечении бесплатно
№
Категория населения
Виды заболеваний
Наименование лекарственных средств
1
Все категории
Болезнь Паркинсона
Леводопа+бенсеразид, таблетка 125 миллиграмм
2
Все категории
Онкологические заболевания, включая гемобластозы и апластическую анемию
Иматиниб, таблетка 100 миллиграмм
3
Все категории
Миастения
Пиридостигмина бромид, таблетка 60 миллиграмм

Амбулаториялық емдегенде азаматтардың жекелеген санаттарына дәрілік құралдарды қосымша тегін ұсыну туралы
Қостанай облыстық Мәслихатының 2007 жылғы 18 мамырдағы N 443 шешімі. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2007 жылғы 6 маусымда N 3572 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 20 қазандағы № 441 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2011.10.20 № 441 шешімімен.
Қазақстан Республикасының «"Дәрілік заттар туралы"» Заңының  8-бабы 1-тармағының 1 тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Амбулаториялық емдегенде азаматтардың жекелеген санаттарына дәрілік заттарды қосымша тегін ұсынудың тізбесі белгіленсін (қосымша).
2. Осы шешім өзінің алғашқы ресми жарияланған күнінен соң он күнтізбелік күні өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
Қостанай облыстық мәслихатының
2007 жылғы 18 мамырдағы
шешіміне қосымша
Амбулаториялық емдеу кезінде азаматтардың жекелеген
санаттарына ұсынылатын тегін дәрілік заттардың қосымша тізбесі
Тұрғындар санаты
Ауру түрлері
Дәрілік заттардың атауы
1
Бүкіл санаттар
Паркинсон ауруы
Леводопа+бенсеразид, 125 миллиграмм таблетка
2
Бүкіл санаттар
Гемабластоздар мен аплазиялық анемияны қоса алғанда онкологиялық аурулар
Иматиниб, 100 миллиграмм таблетка
3
Бүкіл санаттар
Миастения
Пиридостигмин бромиді, 60 миллиграммдық таблетка