О внесении изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2006 года N 378 "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год"
Решение маслихата Костанайской области от 12 июля 2007 года N 457. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 26 июля 2007 года N 3574
Костанайский  областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата от 8 декабря 2006 года  N 378  "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год" (номер государственной регистрации 3557, "Костанай таны" от 26 декабря 2006 года N 154, "Костанайские новости" от 27 декабря 2006 года N 178), ранее вносились изменения и дополнения решениями Костанайского областного маслихата от 9 января 2007 года  N 388  "О внесении изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2006 года N 378 "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год" (номер государственной регистрации 3561, "Костанай таны" от 17 февраля 2007 года N 17, "Костанайские новости" от 20 марта 2007 года N 38), от 3 апреля 2007 года  N 428  "О внесении изменений в решение от 8 декабря 2006 года N 378 "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год" (номер государственной регистрации 3568, "Костанай таны" от 11 мая 2007 года N 62, "Костанайские новости" от 20 июня 2007 года N 85) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Костанайской области на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 41 657 731 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 365 730 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 153 641 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 11 131 тысяча тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 40 127 229 тысяч тенге;
2) затраты - 42 388 394 тысячи тенге;
3) операционное сальдо - - 730 663 тысячи тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - - 346 314 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1 028 671 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 374 985 тысяч тенге;
6) дефицит (профицит) бюджета - -384 349 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита бюджета) - 384 349 тысяч тенге.";
2) в абзаце 9 пункта 2-1:
цифры "15 612" заменить на цифры "3 581";
3) пункт 2-3  изложить в новой редакции:
"2-3. Учесть в областном бюджете на 2007 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на возмещение потерь поступлений в бюджет в общей сумме 111 697 тысяч тенге, в том числе:
в связи с введением фиксированной ставки индивидуального подоходного налога для всех физических лиц в 10 процентов с 1 января 2007 года и исключением из доходов при налогообложении минимальной заработной платы вместо месячного расчетного показателя - 99 578 тысяч тенге;

"Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 378 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі N 457 шешімі. Қостанай облысы әділет департаментінде 2007 жылғы 26 шілдеде N 3574 тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы  N 378  "Қостанай облысының 2006 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" (Мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3557, "Қостанай таңы" 2006 жылғы 26 желтоқсан N 154, "Костанайские новости" 2006 жылғы 27 желтоқсан N 178), бұдан бұрын Қостанай облыстық мәслихатының мына шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген: 2007 жылғы 9 қаңтардағы  N 388  "Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті туралы» 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 378 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3561,  "Қостанай таңы" 2007 жылғы 17 ақпан N 17, "Костанайские новости" 2007 жылғы 20 наурыз N 38), 2007 жылғы 3 сәуірдегі  N 428  "Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті туралы" 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 378 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі нөмірі 3568, "Қостанай таңы" 2007 жылғы 11 мамыр N 62, "Костанайские новости" 2007 жылғы 20 маусым N 85) шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2007 жылға арналған облыстық бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 41 657 731 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер - 1 365 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 153 641 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 11 131 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері - 40 127 229 мың теңге;
2) шығындар - 42 388 394 мың теңге;
3) операциялық сальдо - - 730 663 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредиттеу - - 346 314 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1 028 671 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 374 985 мың теңге;
6) бюджет дефициті (профицит) - - 384 349 мың теңге;
7) дефициті қаржыландыру (бюджет профицитін пайдалану) - 384 349 мың теңге.";
2) 2-1-тармағының 9-абзацында:
"15 612" сандары "3 581" сандарымен ауыстырылсын;
3) 2-3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-3. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен жалпы сомасы 111 697 мың теңге бюджет түсімдері шығынын өтеуге нысаналы ағымдағы трансферттер түскендігі есептелсін, оның ішінде:
2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап барлық жеке тұлғаларға жеке табыс салығының 10 пайыздық бекітілген мөлшерлемесінің енгізілуіне және салық салған кезде кірістерден айлық есептік көрсеткіш орнына төменгі еңбекақыны шығарып тастауға байланысты - 99 578 мың теңге;

по акцизам на игорный бизнес - 12 119 тысяч тенге.";
4) в пункте 2-10:
цифры "500 000" заменить на цифры "643 000";
5)  в пункте 2-11:
цифры "2 039 799" заменить на цифры "2 617 455";
6) дополнить пунктами 2-15, 2-16 и 2-17 следующего содержания:
"2-15. Учесть в областном бюджете на 2007 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета на внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе среднего общего образования в сумме 72 787 тысяч тенге.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области.
2-16. Учесть в областном бюджете на 2007 поступление целевых трансфертов для организации эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности областей или районов (городов областного значения), для города Аркалыка в сумме 500 000 тысяч тенге.
2-17. Учесть в областном бюджете на 2007 год поступление целевых трансфертов на обеспечение деятельности по охране, защите, воспроизводству лесов и лесоразведению в сумме 300 000 тысяч тенге.";
7 )  пункт 6  изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в доходах областного бюджета  на 2007 год предусмотрены  целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий в сумме 5 204 640 тысяч тенге. Указанные трансферты направлены областному бюджету на увеличение заработной платы и отчисления в сумме 3 366 749 тысяч тенге и целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) сумме 1 837 891 тысяч тенге, в том числе:
Алтынсаринскому - 53 923 тысяч тенге;
Амангельдинскому - 68 205 тысяч тенге;
Аулиекольскому - 137 090 тысяч тенге;
Денисовскому - 87 905 тысяч тенге;
Джангельдинскому - 67 922 тысяч тенге;
Житикаринскому- 191 639 тысяч тенге;
Камыстинскому - 31 875 тысяч тенге;
Карабалыкскому - 96 758 тысяч тенге;
Карасускому - 90 286 тысяч тенге;
Костанайскому - 112 039 тысяч тенге;
Мендыкаринскому - 124 314 тысяч тенге;
Наурзумскому - 52 667 тысяч тенге;
Сарыкольскому - 91 200 тысяч тенге;
Тарановскому  - 905 тысяч тенге;
Узункольскому - 79 026 тысяч тенге;
Федоровскому - 86 521 тысяч тенге;
городу Аркалыку - 99 223 тысяч тенге;
городу Костанаю - 307 648 тысяч тенге;
городу Лисаковску - 58 745 тысяч тенге."
8) в пункте 8:
"цифры "945 299" заменить на цифры "946 579";

ойын бизнесіне акциздер бойынша - 12 119 мың теңге.";
4) 2-10-тармағында:
"500 000" сандары "643 000" сандарына ауыстырылсын,
5) 2-11-тармағында:
"2 039 799" сандары "2 617 455" сандарына ауыстырылсын,
6) мына мазмұндағы 2-15, 2-16 және 2-17 тармақтармен толықтырылсын:
"2-15. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте білім берудің мемлекеттік жүйесіне интерактивті оқыту жүйесін енгізуге берілетін 72 787 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер түскені есептелсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
2-16. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте облыстардың немесе аудандардың (облыстық маңыздағы қалалардың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру үшін Арқалық қаласына 500 000 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түскені есептелсін.
2-17. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру қызметін қамтамасыз ету берілетін 300 000 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер түскені есептелсін.";
7) 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2007 жылға арналған облыстық бюджеттің кірістерінде республикалық бюджеттен мемлекеттік қызметшілердің, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің және қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің еңбекақысын төлеуге 5 204 640 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны есептелсін. Көрсетілген трансферттер облыстық бюджетке еңбекақыны көтеруге және аударымдарға 3 366 749 мың теңге және аудандар (облыстық маңыздағы қалалар) бюджеттеріне 1 837 891 мың теңге нысаналы ағымдағы трансферттер бағытталды, оның ішінде:
Алтынсарин - 53 923  мың теңге;
Амангелді - 68 205мың теңге;
Әулиекөл - 137 090  мың теңге;
Денисов - 87 905 мың теңге;
Жангелдин - 67 922 мың теңге;
Жітіқара - 191 639 мың теңге;
Қамысты -  31 875 мың теңге;
Қарабалық - 96 758 мың теңге;
Қарасу - 90 286 мың теңге;
Қостанай - 112 039  мың теңге;
Меңдіқара - 124 314  мың теңге;
Науырзым - 52 667  мың теңге;
Сарыкөл - 91 200 мың теңге;
Таран -   905 мың теңге;
Ұзынкөл - 79 026 мың теңге;
Федоров - 86 521 мың теңге;
Арқалық қаласына - 99 223 мың теңге;
Қостанай қаласына - 307 648 мың теңге;
Лисаков қаласына - 58 745 мың теңге."
8) 8-тармағында:
"945 299" сандары "946 579" сандарымен ауыстырылсын;

9) пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайской области на 2007 год в сумме 62 866 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты - 26 753 тысячи тенге;
на исполнение обязательств по решениям судов - 36 113 тысяч тенге".
10) приложения 1,2 к решению Костанайского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 378 "Об областном бюджете Костанайской области на 2007 год" изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

9) 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қостанай облысының жергілікті атқарушы органының 2007 жылға арналған резерві 62 866 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
шұғыл шығындарға - 26 753 мың теңге;
соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға - 36 113 мың теңге".
10) Қостанай облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы № 378 «Қостанай облысының 2007 жылға арналған бюджеті туралы» шешімінің 1,2 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.