О внесении изменения и дополнения в решение от 26 апреля 2006 года N 313 "Об утверждении Региональной программы борьбы с коррупцией в Костанайской области на 2006 - 2010 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 12 июля 2007 года N 459. Зарегистрировано департаментом юстиции Костанайской области 8 августа 2007 года N 3576
В соответствии со  статьей 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Костанайский областной маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата от 26 апреля 2006 года  N 313   "Об утверждении Региональной программы борьбы с коррупцией в Костанайской области на 2006 - 2010 годы" (номер в реестре государственной регистрации 3548, 16 июня 2006 года "Костанай таны", 17 июня 2006 года "Костанайские новости") следующие изменения и дополнения:
раздел 8  программы "План мероприятий по реализации Региональной программы борьбы с коррупцией в Костанайской области на 2006 - 2008 годы" (далее план) дополнить пунктом 24-1 согласно приложению;
пункт 32 Плана исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель очередной, двадцатой сессии
Секретарь Костанайского областного маслихата
Приложение
к решению Костанайского
областного маслихата
от 12 июля 2007 года N 459
План мероприятий
по реализации Региональной программы борьбы с коррупцией
в Костанайской области на 2006-2008 годы
п/п
Мероприятия
Форма
завершения
Ответственные за исполнение
Срок исполнения
Предполагаемые расходы
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
2. Совершенствование государственных мер
по снижению коррупции
24-1
Проведение проверок по вопросам законности реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы
Информация и акты надзора акиму области
ГУ "Департамент Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Костанайской области" (по согласованию), ГУ «"Департамент по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция) по Костанайской области" (по согласованию), ГУ "Прокуратура Костанайской области" (по согласованию)
1 раз в полугодие
Не требует
финансирования

Қостанай облыстық мәслихатының 2006 жылғы 26 сәуірдегі N 313 "Қостанай облысында сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2006 - 2010 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 шілдедегі N 459 шешімі. Қостанай облыстық әділет департаментінде 2007 жылғы 8 тамызда N 3576 тіркелді
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының  6-бабына  сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 26 сәуіріндегі № 313 «Қостанай облысында сыбайлас жемқорлыққа қарсы кyрестің 2006 - 2010 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасын бекіту туралы» шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қосымшаға сәйкес Қостанай облысында сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2006 - 2008 жылдарға арналған өңірлік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарының (бұдан әрі - Жоспар) 2-бөлімі толықтырылсын;
Жоспардың 32-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім ресми түрде алғашқы рет жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн мерзімі өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті, жиырмасыншы сессияның төрайымы
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы
Мәслихаттың
2007 жылғы 12 шілдедегі
N 459 шешіміне қосымша
Қостанай облысында сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің
2006 - 2008 жылдарға  Арналған өңірлік бағдарламасын іске
асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
N
Іс-шара
Аяқтау
нысаны
Орындауға
жауаптылар
Орындау
мерзімі
Болжам-
ды шы-
ғыстар
Қар-
жы-
лан-
дыру
көз-
дері
1
2
3
4
5
6
7
2. Сыбайлас жемқорлықты төмендету жөнінде мемлекеттік шараларды жетілдіру
24-1
Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын үй құрылысын дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асырудың заңдылығы мәселесі бойынша тексерулер жүргізу
Облыс әкіміне ақпарат және қадағалау актілері
"Қостанай облысы бойынша Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің департаменті"»(ММ) (келісім бойынша), "Қостанай облысы бойынша экономикалық қылмыс және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті (қаржы полициясы)" ММ (келісім бойынша), "Қостанай облысының прокуратурасы" ММ (келісім бойынша)
Жарты жылда 1 рет
Қаржыландыруды талап етпейді