О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 4 апреля 2005 года N 110/3 "О некоторых вопросах социальной поддержки инвалидов на местном уровне".
Постановление Акимата Павлодарской области от 7 февраля 2007 года N 36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2007 года N 3082. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года N 245/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 245/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести в постановление акимата Павлодарской области от 4 апреля 2005 года N 110/3 "О некоторых вопросах социальной поддержки инвалидов на местном уровне" следующие изменения и дополнения:
в Инструкции о порядке предоставления инвалидам льгот по санаторно-курортному лечению, социальных выплат, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 4, подпункте 2:
цифры " 89675" и "44310" заменить соответственно цифрами "95056" и "46969";
дополнить словами "с последующим применением индекса потребительских цен";
в пункте 5:
подпункт 2 дополнить словами ", книга регистрации граждан (копия)";
подпункт 3 дополнить словами ", книга регистрации граждан (копия), копия сертификата по Единому национальному тестированию";
в Инструкции о порядке назначения и выплаты пособия семьям, воспитывающим и обучающим на дому детей-инвалидов, утвержденной указанным постановлением:
в пункте 14, подпункте 6 слово "ежеквартально" исключить.
Аким области К. Нурпеисов

Павлодар облысы әкімдігінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі "Жергілікті деңгейде мүгедектерді әлеуметтік қолдау жөніндегі кейбір мәселелер туралы" N 110/3 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы әкімиятының 2007 жылғы 7 ақпандағы N 36/2 қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 28 ақпанда N 3082 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі N 245/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 245/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес облыс    әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2005 жылғы 4 сәуiрдегi "Жергiлiктi деңгейде мүгедектердi әлеуметтiк қолдау жөнiндегi кейбiр мәселелер туралы" N 110/3  қаулысына мынадай өзгерiстер   мен толықтырулар   енгiзiлсiн:
осы қаулымен бекiтiлген Мүгедектерге санаторлық-курорттық емделу жөнiндегi жеңiлдiктер, әлеуметтiк төлемдер беру тәртiбi туралы нұсқаулығында:
4-тармағының 2-тармақшасындағы:
"89675" және "44310" деген сандар тиiсiнше "95056" және "46969" деген сандармен  ауыстырылсын;
"кейiннен тұтыну бағалар индексiн пайдаланумен" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармағының:
2-тармақшасы "азаматтарды тiркеу кiтабы (көшiрме)" деген сөздермен толықтырылсын;
3-тармақшасы "азаматтарды тiркеу кiтабы (көшiрме), Бiрыңғай ұлттық тестiлеу сертификатының көшiрмесi" деген сөздермен толықтырылсын;
осы қаулымен бекiтiлген Мүгедек балаларды үйде тәрбиелейтiн және оқытатын отбасыларына жәрдемақы тағайындау және төлеу тәртiбi туралы нұсқаулығының:
14-тармағының 6-тармақшасында "тоқсан сайын" деген сөздер алынып тасталсын.
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов