Об изменении границ города Павлодара.
Решение и постановление Маслихата и Акимата Павлодарской области от 13 апреля 2007 года N 27/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 апреля 2007 года N 3084
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан", пунктом 3 статьи 108 Земельного  кодекса Республики Казахстан и пунктом 2 статьи 11  Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением акимата области N 58/3 от 28 февраля 2007 года, областной маслихат и акимат области   РЕШИЛИ:
1. Внести следующие изменения в административно - территориальном устройстве города Павлодара:
о включении в границы города Павлодара 24 672 га земель, расположенных ранее на территории Павлодарского района и сельской зоны города Аксу, на основании разработанного проекта земельнохозяйственного устройства согласно приложению к настоящему решению.
2. Управлению по развитию языков по области внести данный вопрос на рассмотрение Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии Л. Белогривый
Аким области К. Нурпеисов
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров
Приложение
к решению областного маслихата

Павлодар қаласының шекарасын өзгерту туралы.
Павлодар облыстық мәслихаты мен Павлодар облысы әкімиятының (III сайланған XXIV сессия) 2007 жылғы 13 сәуірдегі N 27/24 шешімі мен қаулысы. Павлодар облысының әділет департаментінде 2007 жылғы 30 сәуірде N 3084 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы"  Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Жер   Кодексiнiң 108 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан  Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы 11-бабының 2 тармағына, облыс әкiмдiгiнiң 2007 жылғы 28 ақпандағы N 58/3 қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат пен облыс әкiмдiгi  ШЕШIМ  ЕТЕДI:
1. Павлодар қаласының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес әзiрленген жер-шаруашылық құрылысының жобасы негiзiнде бұрын Павлодар ауданының және Ақсу қаласының ауылдық аумағында орналасқан     24673 га жер Павлодар қаласының шекарасына қосылсын.
2. Облыс бойынша тiлдердi дамыту басқармасы осы мәселенi Қазақстан Республикасының үкiметi жанындағы Мемлекеттiк ономастика комиссиясының қарауына енгiзсiн.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерiн  қамтамасыз ету және ақпараттық саясат  мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясына жүктелсiн.
4. Осы шешiм ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Л. Белогривый
Облыс әкiмi Қ. Нұрпейiсов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(III сайланған XXIV сессиясы)