6. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акимов Кенжекольского сельского округа, сел Мойылды, Павлодарское, поселка Ленинский, согласно приложениям 4, 5, 6, 7;
6-1. Предусмотреть в бюджете города Павлодара погашение кредиторской задолженности за 2007 год согласно приложению 8 к указанному решению и приложению 3 к настоящему решению.<*>
Сноска: Решение дополнено пунктом 6-1 - решением городского маслихата от 5 марта 2008 года N 95/4.

6. Кенжекөл ауылдық округі, Мойылды, Павлодар ауылдары, Ленин кенті әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
6-1. Павлодар қаласының бюджетiнде 2007 жылғы кредиторлық берешектi өтеу көрсетiлген шешiмнiң 8 қосымшасына және осы шешiмнiң 3 қосымшасына сәйкес көзделсiн.
Ескерту. 6-1 тармағымен толықтырылды - Павлодар қалалық мәслихатының 2008.03.05 N 95/4 Шешімімен.

7. Установить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы образования, социального обеспечения и культуры, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии А. Жабагин
Секретарь городского маслихата В. Лебедь
Приложение 1
к решению Павлодарского городского маслихата
от 21 декабря 2007 года N 55/3
"О бюджете города Павлодара на 2008 год"<*>
Сноска: Приложение 1 в новой редакции - решением городского маслихата от 5 марта 2008 года N 95/4; решением городского маслихата от 4 апреля 2008 года N 117/5, решением городского маслихата от 2 июля 2008 года N 163/8.
Уточненный бюджет города Павлодара на 2008 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

7. Елді мекендерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын, әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет салаларындағы мамандарға тарифтік ставканың қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкамен салыстырғанда 25 пайызға көтерілуі белгіленсін.
8. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Жабагин
қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лебедь
Павлодар қалалық мәслихатының
2007 жылғы 21 желтоқсандағы
"2008 жылға арналған Павлодар
қаласының бюджетi туралы"
№ 55/3 шешiмiне
1 қосымша
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Павлодар қалалық мәслихатының 2008.10.29 N 204/10 Шешімімен.
2008 жылға арналған Павлодар қаласының нақтыланған бюджетi
Санаты
Соммасында (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5