О реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы на территории города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 16 января 2007 года N 1/79. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 19 февраля 2007 г. за N 738. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 30 декабря 2011 года N 4/1130
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 30.12.2011 N 4/1130.
Во исполнение Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, утвержденной   Указом Президента Республики Казахстан от 11 июня 2004 года N 1388, и  руководствуясь  постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года N 923 "Об утверждении Правил реализации местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы гражданам Республики Казахстан жилья, построенного в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы", акимат города Алматы  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить уполномоченным органом по реализации гражданам, проживающим в городе Алматы, жилья с использованием систем ипотечного кредитования и жилищных строительных сбережений - Государственное учреждение "Департамент жилья города Алматы".
2. Утвердить Правила оформления жилищ, реализуемых путем использования систем ипотечного кредитования и жилищных строительных сбережений, согласно приложению 1.
3. Утвердить форму направления для прохождения предварительной банковской квалификации, проводимой в рамках Государственной Программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы, согласно приложению 2.
4. Постановление акимата города Алматы "О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года N 923 "Об утверждении Правил реализации местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы гражданам Республики Казахстан жилья, построенного в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" от 12 ноября 2004 года N 4/928 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 627 от 7 декабря 2004 года, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" от 14 декабря 2004 года  N 249 и "Алматы акшамы" от 12 декабря 2004 года N 142), с изменениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 10 мая 2005 года N 2/258 "О внесении изменения в постановление Акимата города Алматы от 12 ноября 2004 года N 4/928 "О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года N 923 "Об утверждении Правил реализации местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы гражданам Республики Казахстан жилья, построенного в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 661 от 7 июня 2005 года, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" от 30 июня 2005 года N 131-133 и "Алматы акшамы" от 11 июня 2005 года N 65), постановлением акимата города Алматы от 19 сентября 2005 года N 4/613 "О внесении изменений в постановление Акимата города Алматы от 12 ноября 2004 года N 4/928 "О мерах по реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года N 923 "Об утверждении Правил реализации местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы гражданам Республики Казахстан жилья, построенного в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 674 от 17 октября 2005 года, опубликовано  в газетах "Вечерний Алматы" от 10 ноября 2005 года N 229-231 и "Алматы акшамы" от 10 и 29 ноября 2005 года N 128 и 136) и постановление акимата города Алматы от 26 августа 2005 года N 4/546 "О мерах по реализации распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан "О создании рабочей группы по проведению ревизии действующих подзаконных нормативных правовых актов на предмет наличия в них норм, создающих условия для коррупционных правонарушений" от 8 апреля 2005 года N 82-р" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 671 от 29 сентября 2005 года, опубликовано в газетах "Вечерний Алматы" от 13 октября 2005 года и "Алматы акшамы" от 29 ноября 2005 года) признать утратившими силу.

Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдары тұрғын - үй құрылысын дамытудың Мемлекеттік бағдарламасын Алматы қаласының аумағында жүзеге асыру туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 16 қаңтардағы N 1/79 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 19 ақпанда N 738 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 4/1130 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2011.12.30 N 4/1130 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 11 маусымдағы N 1388 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын орындау негізінде және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі "Облыстардың, Астана және Алматы қалалары жергілікті атқарушы органдарының Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде салынған тұрғын үйді Қазақстан Республикасының азаматтарына сату ережесін бекіту туралы" N 923 қаулысын басшылыққа ала отырып, Алматы қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласында тұратын азаматтарға ипотекалық несиелеу жүйесі мен тұрғын үй құрылыс жинақтарын пайдалану арқылы тұрғын үйлерді сату жөніндегі уәкілетті орган болып "Алматы қаласының Тұрғын үй департаменті"» Мемлекеттік мекемесі белгіленсін.
2. 1 қосымшаға сәйкес Ипотекалық несиелеу жүйесі мен тұрғын үй құрылыс жинақтарын пайдалану арқылы сатылатын үйлерді ресімдеу ережесі бекітілсін.
3. 2 қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жүргізілетін алдын ала банктік бағалаудан өту үшін жолдама үлгісі бекітілсін.
4. Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 12 қарашадағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі "Облыстардың, Астана және Алматы қалалары жергілікті атқарушы органдарының Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде салынған тұрғын үйді Қазақстан Республикасының азаматтарына сату ережесін бекіту туралы" N 923 қаулысын жүзеге асыру шаралары туралы" N 4/928 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2004 жылғы 7 желтоқсанда 627 нөмірмен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 249 санында және "Алматы ақшамы" газетінің 2004 жылғы 12 желтоқсандағы N 142 санында жарияланған; 2005 жылғы 10 мамырдағы "Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 12 қарашадағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі "Облыстар, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдарының Қазақстан Республикасының азаматтарына Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдары тұрғын-үй құрылысын дамытудың Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде салынған баспаналарды бөлу Ережелерін бекіту туралы" N 923 қаулысын жүзеге асыру шаралары туралы"» № N 4/928 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 2/258 қаулысы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 7 маусымда 661 нөмірмен тіркелген,«"Вечерний Алматы" газетінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 131-133 санында және "Алматы ақшамы"» газетінің 2005 жылғы 11 маусымдағы N 65 санында   жарияланған, және 2005 жылғы 19 қыркүйектегі "Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 12 қарашадағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі "Облыстар, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдарының Қазақстан Республикасының азаматтарына Қазақстан Республикасында 2005-2007 жылдары тұрғын-үй құрылысын дамытудың Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде салынған баспаналарды бөлу Ережелерін бекіту туралы" N 923 қаулысын жүзеге асыру шаралары туралы"» N№4/928 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 4/613 қаулысымен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 17 қазанда 674 нөмірмен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2005 жылғы 10 қарашадағы N 229-231 санында және "Алматы ақшамы"» газетінің 2005 жылғы 10 және 29 қарашадағы N 128 және 136 санында жарияланған) және Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 26 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі "Қолданыстағы заңға тәуелді нормативтік құқықтық актілерді оларда жемқорлық құқық бұзушылықтарға алғышарт туғызатын болуына ревизия жүргізу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы N 82-р өкімін жүзеге асыру туралы" N 4/546 қаулысымен нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 29 қыркүйектегі 671 нөмірмен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2005 жылғы 13 қазандағы санында және "Алматы ақшамы"» газетінің 2005 жылғы 29 қарашадағы санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

5. Данное постановление вступают в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции города Алматы.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима города Сманкулова А.С.
Аким города Алматы            И. Тасмагамбетов
Секретарь акимата             К. Тажиева
Приложение 1
к постановлению акимата
города Алматы
от 16 января 2007 года N 1/79
ПРАВИЛА
оформления жилищ, реализуемых путем использования
систем ипотечного кредитования и жилищных
строительных сбережений
1. Настоящие Правила регулируют условия предоставления жилищ в городе Алматы посредством применения систем ипотечного кредитования и жилищных строительных сбережений, предусмотренные "Правилами реализации местными исполнительными органами областей, городов Астаны и Алматы гражданам Республики Казахстан жилья, построенного в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы", утвержденными  постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года N 923.
2. Уполномоченным органом по реализации жилья с использованием систем ипотечного кредитования и жилищных строительных сбережений является Государственное учреждение "Департамент жилья города Алматы" (далее по тексту "Департамент жилья")
3. Для исполнения указанной задачи Департамент жилья осуществляет следующие функции:
1) распространяет сведения в средствах массовой информации об условиях и порядке реализации жилья за четыре месяца до ввода ее в эксплуатацию;
2) организует прием, дает разъяснения об условиях и порядке предоставления жилья лицам, желающих их приобрести путем использования систем ипотечного кредитования и жилищных строительных сбережений;
3) комплектует пакет необходимых документов для получения жилья гражданами с использованием систем ипотечного кредитования и жилищных строительных сбережений;
4) в установленном законом порядке определяет нуждаемость граждан в улучшении жилищных условий с принятием соответствующих решений;
5) выдает направления утвержденной формы заимодателю для определения платежеспособности заемщика;
6) ведет журнал и список в компьютере по учету граждан, подавших заявления на получения жилья путем использования систем ипотечного кредитования и жилищных строительных сбережений и подтвердивших свою платежеспособность;
7) представляет для обозрения список очередников на получение жилья;
8) заключает договора о купли-продажи жилья, регистрирует их в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Граждане, изъявившие желание приобрести жилье с использованием систем ипотечного кредитования и жилищных строительных сбережений обращаются в Департамент жилья с заявлением установленного образца с приложением копии следующих документов:

5. Осы қаулы Алматы қалалық Әділет департаментінде тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А.С. Сманқұловқа жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі      И. Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы             К. Тәжиева
Алматы қаласы әкімдігінің
2007 жылғы 16 қаңтардағы
N 1/79 қаулысына 1 қосымша
Ипотекалық несиелеу жүйесі мен тұрғын үй құрылыс жинақтарын пайдалану арқылы сатылатын үйлерді ресімдеу
Е Р Е Ж Е С І
1. Осы Ереже Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 1 қыркүйектегі N 923 қаулысымен бекітілген "Облыстардың, Астана және Алматы қалалары жергілікті атқарушы органдарының Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде салынған тұрғын үйді Қазақстан Республикасының азаматтарына сату ережесінде" көзделген Алматы қаласында тұрғын үйді ипотекалық несиелеу жүйесі мен тұрғын үй құрылыс жинақтарын пайдалану арқылы ресімдеу жолымен беру шарттарын реттейді.
2. Тұрғын үйді ипотекалық несиелеу жүйесі мен тұрғын үй құрылыс жинақтарын пайдалану жолымен беруді жүзеге асыру жөніндегі уәкілетті орган "Алматы қаласының тұрғын үй департаменті" мемлекеттік мекемесі болып табылады (бұдан әрі мәтін бойынша -«"Тұрғын үй департаменті").
3. Қойылған міндеттерді жүзеге асыру үшін Тұрғын үй департаменті келесі міндеттерді жүзеге асырады:
1) тұрғын үйді пайдалануға берерден төрт ай бұрын бұқаралық ақпарат құралдарында тұрғын үйді жүзеге асырудың шарттары мен тәртібі туралы ақпарат таратады;
2) ипотекалық несиелеу жүйесі мен тұрғын үй құрылыс жинақтарын пайдалану арқылы тұрғын үй алуға ниет білдірген тұлғаларды қабылдауды және тұрғын үйді берудің шарттары мен тәртібін түсіндіруді жүзеге асырады;
3) азаматтарға ипотекалық несиелеу және тұрғын үй құрылыс жинақтау жүйесі арқылы тұрғын үй алу үшін қажетті құжаттарды жинақтауды жүзеге асырады;
4) тиісті шешім қабылдау арқылы белгіленген заң тәртібінде азаматтардың тұрғын үй жағдайын жақсарту қажеттілігін анықтайды;
5) бекітілген үлгіде заем берушіге заем алушының төлем қабілеттілігін анықтауға жолдама береді;
6) ипотекалық несиелеу жүйесі мен тұрғын үй құрылыс жинақтарын пайдалану арқылы тұрғын үй алуға өтініш білдірген және өзінің төлем қабілеттігін растаған азаматтарды тіркеу жөнінде журнал жүргізіп, тізімдерін компьютерге енгізеді;
7) тұрғын үй алушылардың кезектегі тізімдерін көпшіліктің танысуына жариялайды;
8) тұрғын үйді сатып алу-сату шартын жасасады, оны Алматы қаласы Әділет департаментінде тіркейді.
4. Ипотекалық несиелеу жүйесі мен тұрғын үй құрылыс жинақтарын пайдалану арқылы тұрғын үй алуды ниет білдірген азаматтар Тұрғын үй департаментіне белгіленген үлгідегі өтініші мен мынадай қажетті құжаттардың көшірмесін қоса береді:

1) справки из Департамента юстиции города Алматы о наличии или отсутствии на праве собственности жилья (части) на всех совершеннолетних членов семьи;
2) удостоверения личности и свидетельств о рождении детей, совместно проживающих и имеющих право на проживание в предоставляемом жилище;
3) справку с места работы.
5. Приоритетное право на приобретение жилья предоставляется:
1) молодым семьям, имеющим детей;
2) работникам государственных органов и учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета;
3) работникам государственных предприятий социальной сферы.
6. В Департаменте жилья создается комиссия, которая определяет принадлежность граждан к категориям указанным в пункте 5 настоящих Правил и нуждаемость в выделении квартир.
7. Комиссия рассматривает и утверждает список очередников на получения жилья. После утверждения, список очередников вывешивается для обозрения в помещении Департамента жилья.
8. Департамент жилья за два месяца до ввода жилья в эксплуатацию предоставляет соответствующему банку второго уровня, либо организации, осуществляющий отдельные виды банковских операций (заимодатель) фамилии граждан, подавших заявления и информацию о жилье, на которое они претендуют.
9. Заимодатель за месяц до сдачи жилья в эксплуатацию определяет платежеспособность граждан и представляет в Департамент жилья фамилии граждан, которым заимодатель планирует предоставить заем.
10. Департамент жилья после получения от заимодателей информации о гражданах, платежеспособность которых подтверждена, формирует единый список граждан, которым планируется выделение жилья, и данный список вместе с необходимыми документами представляет в городскую комиссию по определению критериев для рассмотрения документов и распределения жилья, построенного в рамках Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы.
11. Департамент жилья в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации права собственности на жилье в установленном законодательством порядке заключает с гражданами договора купли-продажи жилья, цена которого определяется по официальному курсу тенге к доллару США, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на момент заключения договора.
12. После представления гражданином документа, подтверждающего уплату в бюджет суммы сбора за государственную регистрацию права на недвижимое имущество и сделок с ним, Департамент жилья осуществляет государственную регистрацию права собственности на жилье за гражданином, а гражданин вносит сумму первоначального взноса по реквизитам, указанным Департаментом жилья. После регистрации права собственности на жилье Департамент жилья передает оригиналы правоустанавливающих документов заимодателю.

1) Алматы қаласы Әділет департаменті отбасының барлық кәмелетке толған мүшелерінің меншігінде үй құрылысының (бөлігінің) бары немесе жоқтығы жайындағы анықтамасын;
2) бірге тұрып жатқан және берілген тұрғын үйде тұруға құқықтары бар балалардың жеке куәлігі және туу туралы куәлігін;
3) жұмыс істеген жерінен анықтамасын.
5. Тұрғын үй алудағы басым құқықтар мыналарға беріледі:
1) балалары бар жас отбасыларына;
2) мемлекеттік бюджеттің қаражаты есебінен ұсталатын мемлекеттік органдар мен мекемелердің қызметкерлеріне;
3) әлеуметтік сала мемлекеттік кәсіпорындарының қызметкерлеріне.
6. Тұрғын үй департаментінде осы Ереженің 5 тармағында көрсетілген санаттарға жататын азаматтарды және олардың пәтерді бөлу қажеттілігін айқындау үшін комиссия құрылады.
7. Комиссия тұрғын үй алуға кезекте тұрған азаматтардың тізімін қарап және бекітеді. Кезекте тұрушылардың тізімі бекітілгеннен кейін, Тұрғын үй департаментінің жайында танысу үшін іледі.
8. Тұрғын үй департаменті тұрғын үйді пайдалануға бергенге дейін екі ай бұрын тиiстi екiншi деңгейдегi банкке немесе банктiк операциялардың жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын ұйымға өтiнiштер берген азаматтарының аты-жөнiн және осы азаматтар үмiткер тұрғын үй туралы ақпаратты ұсынады.
9. Заем беруші тұрғын үйді пайдалануға берілетіннен бір ай бұрын азаматтарының төлем қабілеттілігін анықтайды және Тұрғын үй департаментіне заем беруші заемды беруді жоспарлап отырған азаматтардың аты-жөнiн бередi.
10. Тұрғын үй департаменті заем берушілерден олардың төлем қабілеті расталған азаматтар туралы ақпаратты алғаннан кейін Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде тұрғызылған үйлерді бөлу құжаттарын қарастыру үшін көрсетілген көрсеткіштерімен қоса оларға пәтер берілетін азаматтардың бірыңғай тізімін құрастырады және осы тізімді қажетті құжаттармен бірге олардың шамаларын анықтау үшін қалалық комиссияға береді.
11. Тұрғын үй департаменті тұрғын үйге меншік құқығын мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күнінің ішінде заңнамада белгіленген тәртіппен азаматтармен шартты жасасу сәтіне Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі белгілеген АҚШ долларына шаққандағы теңгенің ресми бағамы бойынша бағасы анықталатын тұрғын үйді сатып алу-сату шартын жасасады.
12. Азаматтың бюджетке жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым сомасын төлегенін растайтын құжатты ұсынғаннан кейін Тұрғын үй департаменті азаматқа тұрғын үйге меншік құқығын мемлекеттік тіркеуді жүзеге асырады, ал азамат Тұрғын үй департаменті көрсеткен деректемелер бойынша бастапқы жарнаның сомасын енгізеді. Тұрғын үйге меншік құқығын тіркегеннен кейін Тұрғын үй департаменті заем алушыға құқығын белгілейтін құжаттардың түпнұсқаларын береді.

13. Настоящее Правила в зависимости от внесения изменения и дополнения в действующее законодательство, нормативные правовые акты Правительства Республики Казахстан могут изменяться и дополняться.
Приложение 2
к постановлению акимата
города Алматы
от 16 января 2007 года N 1/79
НАПРАВЛЕНИЕ
для прохождения предварительной банковской
квалификации проводимой в рамках Государственной
Программы развития жилищного строительства в
Республике Казахстан на 2005-2007 годы
Настоящим акимат города Алматы подтверждает, что гражданин(ка)
____________________________ удостоверение личности N______________
выдано Министерством юстиции Республики Казахстан/Министерство
внутренних дел Республики Казахстан _____________________, является
участником Государственной Программы развития жилищного
строительства в Республике Казахстан и просит рассмотреть
возможность кредитования на приобретение квартиры с нижеследующими
характеристиками:
Состав семьи _________ человек
Место работы:_____________________________________________________
Площадь предполагаемой недвижимости: от ___ до ____ квадратных метров.
Директор
Департамента жилья
города Алматы

13. Осы Ереже қолданыстағы заңнамаға, Қазақстан Республикасы Үкіметінің нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу қажеттілігіне сай толықтырылуы және өзгертілуі мүмкін.
Алматы қаласы әкімдігінің
2007 жылғы 16 қаңтардағы
N 1/79 қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасында тұрғын-үй құрылысын
дамытудың 2005-2007 жылдарға арналған мемлекеттік
бағдарламасы шеңберінде жүргізілетін алдын ала
банктік бағалаудан өту үшін
ЖОЛДАМА
Осы құжатпен Алматы қаласының әкімдігі азамат(ша) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі/Қазақстан Республикасының Ішкі Істер министрлігі _______________ берген жеке басы куәлігінің N __________ Қазақстан Республикасында тұрғын-үй құрылысын дамытудың Мемлекеттік Бағдарламасының қатысушысы болып табылатынын растайды және төмендегі сипаттамалармен пәтер алуға несие беру мүмкіндігін қарастыруды сұрайды:
Отбасы құрамы _________ адам
Жұмыс орны: _____________________________________
Жобаланып отырған жылжымайтын мүліктің аумағы: ______ ден ______ дейінгі шаршы метр
Алматы қаласының
тұрғын-үй департаментінің
директоры