О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 3 августа 2006 года N 5/989 "Об образовании комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан"
Постановление акимата города Алматы от 18 апреля 2007 года N 3/506. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 мая 2007 г. за N 745. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11 декабря 2009 года № 5/803
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 11.12.2009 № 5/803.
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Типового положения о комиссии по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории Республики Казахстан, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан" от 19 июля 2006 года N 689, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата города Алматы "Об образовании комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан" от 3 августа 2006 года N 5/989 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 709, опубликовано 12 августа 2006 года в газете "Вечерний Алматы", 12 августа 2006 года в газете "Алматы акшамы", с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 24 октября 2006 года N 7/1252 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 3 августа 2006 года N 5/989 "Об образовании комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 719, опубликовано 14 декабря 2006 года в газете "Вечерний Алматы" N 240 и N 243, 9 декабря 2006 года в газете "Алматы акшамы" N 142, с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 9 января 2007 года N 1/58 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 3 августа 2006 года N 5/989 "Об образовании комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 730, опубликовано 1 февраля 2007 года в газете "Вечерний Алматы" N 22-24, 8 февраля 2007 года в газете "Алматы акшамы"  N 16, с изменениями, внесенными постановлением акимата города Алматы от 22 февраля 2007 года N 2/264 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 3 августа 2006 года N 5/989 "Об образовании комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 731, опубликовано 22 марта 2007 года в газете "Вечерний Алматы" N 64-68, 27 марта 2007 года в газете "Алматы акшамы" N 35) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"О работе комиссий при акимате города Алматы по проведению легализации недвижимого имущества, находящегося на территории города Алматы, права на которое не оформлены в соответствии с законодательством Республики Казахстан";
пункт 1 признать утратившим силу.

Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия құру туралы" N 5/989 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 18 сәуірдегі N 3/506 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 21 мамырда N 745 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 5/803 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2009.12.11 N 5/803 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі "Қазақстан Республикасының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия туралы үлгі ережені бекіту туралы" N 689  қаулысына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия құру туралы" N 5/989  қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 709 нөмірімен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінде 2006 жылы 12 тамызда, "Алматы ақшамы" газетінде 2006 жылы 12 тамызда жарияланған, Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 24 қазандағы "Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия құру туралы" N 5/989 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 7/1252 қаулысымен енгізілген өзгерістері мен толықтырулар, Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 719 нөмірімен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2006 жылы 14 тамызда N 240 және N 243 сандарында, "Алматы ақшамы" газетінің 2006 жылы 9 желтоқсандағы N 142 санында жарияланған, Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы "Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия құру туралы"N 5/989 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 1/58 қаулысымен енгізілген өзгерістері мен толықтыруларымен бірге, Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 730 нөмірімен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2007 жылы 1 ақпанда N 22-24 сандарында, "Алматы ақшамы" газетінің 2007 жылы 8 ақпандағы N 16 санында жарияланған, Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 22 ақпандағы "Алматы қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 3 тамыздағы "Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссия құру туралы" N 5/989 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 2/264 қаулысымен енгізілген өзгерістерімен бірге, Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 731 нөмірімен тіркелген, "Вечерний Алматы" газетінің 2007 жылы 22 наурызда N 64-68 сандарында, "Алматы ақшамы" газетінің 2007 жылы 27 наурызда N 35 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының тақырыбы мынадай редакцияда берілсін:
"Алматы қаласы әкімдігінің жанынан Алматы қаласының аумағында орналасқан, құқықтары Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ресімделмеген жылжымайтын мүлікті жария етуді жүргізу жөніндегі комиссияның жұмысы туралы";
1 тармақтың күші жойылды деп танылсын.

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Заяц Я.И.
Аким города Алматы            И.Тасмагамбетов
Секретарь акимата             К.Тажиева

2. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Я.И.Заяцқа жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі                  И.Тасмағамбетов
Әкімдік хатшысы                         К.Тәжиева