Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2008 год
Решение VI сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 12 декабря 2007 года N 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 декабря 2007 года за N 763. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 22 декабря 2008 года N 160
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 22.12.2008 N 160.
Сноска. Заголовок в редакции решения маслихата города Алматы от 14.01.2008 N 75 .
В соответствии со статьей 462 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и статьей 19 Экологического Кодекса Республики Казахстан маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ :
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2008 год.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Алматы от 14.01.2008 N 75 .
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экологии, здравоохранению и вопросам чрезвычайных ситуаций (Измухамбетов Т.А.) и на председателя налогового комитета по городу Алматы Баедилова К.И.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель VI-й сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва                   К. Баймухамбетов
Секретарь маслихата
города Алматы IV-го созыва     Т. Мукашев
Приложение
к решению VI-й сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва N 60
от 12 декабря 2007 года
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду
по городу Алматы на 2008 год
Сноска. Приложение в редакции решения маслихата города Алматы от 14.01.2008 N 75 .
N
Показатели
Единица измерения
Ставки платы
1
Выбросы загрязняющих веществ в атмосферу от стационарных источников (1)*
тенге/
условная тонна

Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін 2008 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІ сессиясының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 60 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2007 жылғы 25 желтоқсанда N 763 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 160 шешімімен
Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2008.12.22 N 160 шешімімен .
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылды - ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІІ сессиясының 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 75 шешімімен .
Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық Кодексі)»462 бабына және Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексінің 19 бабына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін 2008 жылға арналған төлемақы ставкалары бекітілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда жазылды - ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІІ сессиясының 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 75 шешімімен .
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология, денсаулық және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ізмұхамбетов Т.Ә.) және Алматы қаласы бойынша салық комитетінің төрағасы Қ.Е.Баеділовке жүктелсін.
3. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған Алматы
қаласы мәслихатының
VI сессиясының төрағасы
IV сайланған Алматы
қаласы мәслихатының
хатшысы
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты VI сессиясының
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 60 шешіміне қосымша
Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін
2008 жылға арналған төлемақы ставкалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда жазылды - ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының VІІ сессиясының 2008 жылғы 14 қаңтардағы N 75 шешімімен .
N
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Төлемақы ставкалары
1
Тұрақты көздерден атмосфераға ластаушы заттардың шығарындылары (1)*
теңге/
шартты тонна

1 - коэффициент 0,75;
4 - коэффициент  0,75;
2) для предприятий, являющихся субъектами естественных монополий, оказывающих коммунальные услуги населению к ставкам платы за эмиссии в окружающую среду вводятся следующие коэффициенты:
1 - коэффициент 0,3;
2 - коэффициент 0,43;
4 -  коэффициент 0,25;
3) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов за объем твердо-бытовых отходов, образуемый от населения к ставкам платы за эмиссии в окружающую среду вводятся следующие коэффициенты:
3 - коэффициент 0,2;
4) в случае отнесения ставок платы предприятий одновременно к пунктам 1) и 2) примечания, следует применять коэффициенты подпункта 2) примечания.".

1- 0,75 коэффициенті;
4 - 0,75 коэффициенті;
2) халыққа коммуналдық қызмет көрсететін табиғи монополиялар субьектілері болып табылатын кәсіпорындар үшін қоршаған ортаға  эмиссиялар үшін төлем ставкаларына мына коэффициентер енгізіледі:
1 - 0,3 коэффициенті;
2 - 0,43 коэффициенті;
4 - 0,25 коэффициенті;
3) коммуналдық  қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін халықтан құрылған тұрмыстық қатты қалдықтардың  көлемі үшін қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлем ставкаларына  мына коэффициенттер енгізіледі:
3- 0,2 коэффициенті;
4) кәсіпорындар төлемінің ставкалары бір мезгілде  ескертпенің 1) және 2) тармақшаларына жатқызылған жағдайда  ескертпенің 2) тармақшасының коэффицие