О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2006 года N 27/2 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата N 31/2 от 11 июля 2007 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 августа 2007 года N 1651. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2010 года N 26/15
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18.06.2010 г. N 26/15
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата ХХVII сессии третьего созыва от 21 декабря 2006 года N 27/2 "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Департаменте юстиции за N 1634 от 29 декабря 2006 года и опубликованное 8 января 2007 года в газетах "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан" (с изменениями и дополнениями, внесенными решениями областного маслихата от 17 января 2007 года N 28/2  р/г N 1639 от 30 января 2007 года, от 10 апреля 2007 года N 29/4  р/г N 1645 от 10 мая 2007 года), изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры "41 077 410" заменить цифрами "42 965 589";
цифры "7 521 597" заменить цифрами "7 819 978";
цифры "33 396 520" заменить цифрами "34 992 318";
подпункте 2)
цифры "41 441 312" заменить цифрами "43 335 491";
подпункте 3)
цифры - "366 902" заменить цифрами - "369 902";
в пункте 14:
цифры "122 358" заменить цифрами "147 358";
цифры "0" заменить цифрами "25 000";
в пункте 18:
цифры "574 737" заменить цифрами "625 537".
в пункте 19:
подпункте 1)
цифры "2 562 175" заменить цифрами "3 785 661";
цифры "1 235 065" заменить цифрами "1 741 057";
цифры "484 250" заменить цифрами "744 908";
цифры "542 860" заменить цифрами "999 696" ;
подпункте 6)
цифры "250 000" заменить цифрами "565 000";
подпункте 19)

"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 27/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 шілдедегі N 31/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 15 тамызда N 1651 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымда N 26/15 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.06.18 N 26/15 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-П  Бюджеттік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әділет департаментінде 2006 жылғы 29 желтоқсанда N 1634 тіркелген және 2007 жылғы 8 қаңтардағы "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған (облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 17 қаңтардағы N 28/2 т/н N 1639 2007 жылғы 30 қаңтар, 2007 жылғы 10 сәуірдегі N 29/4 т/н N 1645 2007 жылғы 10 мамырдағы шешімдерімен енгізілген өзгерістерімен және толықтыруларымен)»"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N27/2 облыстық мәслихаттың 3 шақырылымның XXVII сессиясының шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1)тармақшада
"41 077 410" цифрлары "42 965 589" цифрларымен ауыстырылсын;
"7 521 597" цифрлары 7 819 978  цифрларымен ауыстырылсын;
33 396 520  цифрлары 34 992 318  цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"41 441 312" цифрлары "43 335 491" цифрларымен ауыстырылсын;
3)тармақшада
"- 366 902" цифрлары "- 369 902" цифрларымен ауыстырылсын;
14 тармақта:
"122 358" цифрлары "147 358" цифрларымен ауыстырылсын;
"0" цифрлары "25 000" цифрларымен ауыстырылсын;
18 тармақта:
"574 737" цифрлары "625 537" цифрларымен ауыстырылсын;
19 тармақта:
1) тармақшада:
"2 562 175" цифрлары "3 785 661" цифрларымен ауыстырылсын;
"1 235 065" цифрлары "1 741 057" цифрларымен ауыстырылсын;
"484 250" цифрлары "744 908" цифрларымен ауыстырылсын;
"542 860" цифрлары "999 696" цифрларымен ауыстырылсын;
6)тармақшада
"250 000" цифрлары "565 000" цифрларымен ауыстырылсын;
19)тармақшада

75 344
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
921 081
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
1 007 641
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
51 044
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
65 200
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
133 173
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
6 575
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования
17 806
025
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
6391
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
53355
113
Трансферты из местных бюджетов
120 380
116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
4 285
271
Департамент (Управление) строительства
2 149 928
005
Развитие объектов образования
2 149 928
5
Здравоохранение
12 483 424
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
11 287 009
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения области
59 457
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
5 029 741
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
187 915
006
Охрана материнства и детства
73 367
007
Пропаганда здорового образа жизни
5 913
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
7 199
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих

75 344
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
921 081
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 007 641
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
51 044
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
65 200
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
133 173
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 575
023
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 806
025
Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу
6391
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
53 355
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
120 380
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
4 285
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
2 149 928
005
Білім беру объектілерін дамыту
2 149 928
5
Денсаулық сақтау
12 483 424
253
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
11 287 009
001
Денсаулық сақтау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
59 457
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
5 029 741
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қан, оның компоненттерi мен препараттарын өндiру
187 915
006
Ана мен баланы қорғау
73 367
007
Салауатты өмір сүруді насихаттау
5 913
008
СПИД-тың  алдын алу және оған қарсы күрес жүргізу жөніндегі іс-шараларды іске асыру
7 199
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету

1 575 948
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
3 274 391
011
Оказание скорой и неотложной помощи
57 950
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
225 981
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
26 889
014
Обеспечение специализированными продуктами питания и лекарственными средствами населения  по отдельным видам заболеваний
339 607
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
11 647
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
718
018
Обеспечение деятельности информационно-аналитическиз центров
14 352
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
54 600
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
198 465
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
116 295
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
26 574
269
Департамент (Управление) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
603 783
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
258 933
002
Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения
239 113
003
Борьба с эпидемиями
5 017
007
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
100 720
271
Департамент (Управление) строительства
592 632
006
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
7 542
007
Развитие объектов здравоохранения
585 090
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 463 567
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ
1 052 983
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных  программ
50 871
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
676 419
003
Социальная поддержка инвалидов
66 508
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
1 838
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
221 000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1 575 948
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитралық көмек көрсету
3 274 391
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету
57 950
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
225 981
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
26 889
014
Халықтың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен және мамандандырылған емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
339 607
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
11 647
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
718
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
14 352
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
54 600
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
198 465
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
116 295
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
26 574
269
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті (басқармасы)
603 783
001
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
258 933
002
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
239 113
003
Індетке қарсы күрес
5 017
007
Халыққа иммундық алдын алуды жүргізу үшін дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа иммунды биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
100 720
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
592 632
006
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
7 542
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
585 090
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 463 567
256
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
1 052 983
001
Облыс жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасы) қызметін қамтамасыз ету
50 781
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
676 419
003
Мүгедектерге  әлеуметтік қолдау көрсету
66 508
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
1 838
015
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызды қала) бюджеттеріне аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
221 000
016
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызды қала) бюджеттеріне мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер

1 069 861
271
Департамент (Управление) строительства
1 069 861
022
Развитие охраны окружающей среды
70 165
в том числе:
Реконструкция очистных сооружений в с.Саумалколь Айыртауского района
70 165
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
999 696
в том числе:
Водоснабжение сельских населенных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (2 очередь) СКО. Водовод "Водозабор - насосная станция 2 подъема в селе Чехово". Село Чехово Уалихановского района
100 000
Строительство кустовых скважинных водозаборов в Жамбылском районе (2 очередь) СКО. Екатериновский участок подземных вод село Светлое, Матросово, Екатериновка, Чапаево, Сабит, Святодуховка, Зеленая Роща Жамбылского района
100 000
Водоснабжение сельских населенных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (2 очередь) СКО. Водовод "с.Чехово-с.Карашилык-с.Молодая Гвардия" с.Карашилык и с.Молодая Гвардия Уалихановского района СКО"
74 295
Строительство локального водоснабжения из подземных вод в с. Светлое Айыртауского района
47 963
Реконструкци разводящих сетей в с. Талшик Акжарского района СКО
56934
Развитие и реконструкция разводящих сетей водопровода в с. Смирново Аккайынского района
38762
Реконструкция Булаевского группового водопровода (3 очередь)
50 000
Развитие и реконструкция водопроводных сетей в с. Пресновка Жамбылского района
40 000
Реконструкция разводящих сетей водопровода в г. Булаево района М. Жумабаева
100 000
Реконструкция разводящих сетей в с. Бишкуль Кызылжарского района
40 000
Реконструкция разводящих сетей в г. Мамлютка Мамлютского района СКО
88 565
Развитие и реконструкция водопроводных сетей в с. Новоишимское района Г. Мусрепова
50 000
Реконструкция системы водоснабжения в г. Сергеевка района Шал акына СКО
30 000
Реконструкция отвода к с. Талшик Акжарского района
14 533
Реконструкция отвода к с. Енбек Есильского района
8 793
Реконструкция отвода к с. Александровка Есильского района
9 252
Реконструкция отвода к с. Токаревка Мамлютского района
12 386
Реконструкция отвода к ст. Сулы Тимирязевского района
36 274
Водоснабжение сельских населенных пунктов Уалихановского и Акжарского районов (2 очередь) СКО. Водопровод "Месторождение Ближний-с.Ленинградское" с. Ленинградское, повышение водообеспеченности сел Талшик, Даут, Совхозное, Ульгули, Кызылтукое, Кулыколь Акжарского района
101 939
12
Транспорт и коммуникации
320 000
268
Департамент (Управление) пассажирского транспорта и автомобильных дорог
320 000

1 069 861
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 069 861
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
70 165
соның ішінде:
Айыртау ауданы Саумал көл селосындағы тазарту құрылысын реконструкциялау
70 165
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
999 696
соның ішінде:
СҚО Уәлиханов және Ақжар аудандарының селолық елді-мекендерін сумен қамту (2 кезек). Уәлиханов ауданы "Чехов селосында Бас тоғаны-2 көтерме сорғыш стансасы". Чехов селосы
100 000
СҚО Жамбыл ауданында бұталы ұңғымалық бас тоғандар салу (2 кезекте). СҚО Жамбыл ауданының  жер асты суларының Екатериновка телімі Светлое, Матросово, Екатериновка, Чапаев, Сәбит, Святодуховка, Зеленая роща селолары
100 000
СҚО Уәлиханов және Ақжар аудандарының ауылдық елді мекендерін сумен жабдықтау (2 кезек). "СҚО Уәлиханов ауданы Чехов с.-Қарашілік с.-Молодая Гвардия с." Қарашілік с.- Молодая гвардия с" су тартқышы
74 295
Айыртау ауданы Светлое селосында жер асты суларынан локальдық сумен жабдықтау салу
47 963
СҚО Ақжар ауданы Талшық селосында су тарату желілерін реконструкциялау
56 934
Аққайың ауданы Смирново селосында су тарату жерлерін дамыту және реконструкциялау
38 762
Булаев топтық су құбырын реконструкциялау (3 кезек)
50 000
Жамбыл ауданы Пресновка селосында су құбырлары жерлерін дамыту және реконструкциялау
40 000
М.Жумабаев ауданы Булаево қаласында су құбырларының тарату желілерін реконструкциялау
100 000
Қызылжар ауданы Бескөл селосында су тарату желілерін реконструкциялау
40 000
СҚО Мамлют ауданы Мамлютка қаласында су тарату желілерін реконструкциялау
88 565
Ғ. Мүсірепов ауданы Новоишимское селосында су құбырлары желілерін дамыту және реконструкциялау
50 000
СҚО Шал ақын ауданы Сергеевка қаласында сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау
30 000
Ақжар ауданы Талшық селосында су бұрылысын реконструкциялау
14 533
Есіл ауданы Еңбек селосында су бұрылыстарын реконструкциялау
8 793
Есіл ауданы Александровка селосында су бұрылыстарын реконструкциялау
9 252
Мамлют ауданы Токаревка селосында су бұрылыстарын реконструкциялау
12 386
Тимирязев Ауданы Сулы ст. Су бұрылыстарын реконструкциялау
36 274
СҚО Уәлиханов және Ақжар аудандарының елді мекендерін сумен жабдықтау (2 кезек). Ленинградское с. "Месторождение "Ближний - Ленинград с." Ленинград с. сутартқышы, СҚО Ақжар ауданы Талшық, Дәуіт, Совхозное, Үлгілі, Қызылту, Қулыкөл селоларының сумен жабдықталуын  арттыру
101 939
12
Көлік және коммуникация
320 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары департаменті (басқармасы)
320 000