Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны" государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2007 года N 1979. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 11 января 2008 года N 13-1-107. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17 июля 2009 года N 824
Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17.07.2009 г. N 824
В соответствии со статьями 1, 9-1, 15-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года N 107 "Об административных процедурах", постановлений Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны" государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Сарсембаева А.З.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города
Утверждено
постановлением акимата
города Петропавловска
от 11 декабря 2007 года N 1979
Стандарт оказания государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи на зубопротезирование участниками и инвалидам Великой Отечественной войны"
1. Общие положения
1. Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов.
2. Форма оказываемой государственной услуги - частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании абзаца 2 пункта 3 Правил предоставления социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, утвержденных постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2006 года N 71 (государственная регистрация от 18 апреля 2006 N 1619, от 24 мая 2006 года "Северный Казахстан" N 50) "уполномоченный орган по назначению и выплате социальной помощи на зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (далее - уполномоченный орган) - районные и городской отделы занятости и социальных программ".

"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тістерін протездеуге әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызметін көрсету стандартын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 1979 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 11 қаңтарда N 13-1-107 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 17 шілдеде N 824 Қаулысымен
Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2009.07.17 N 824 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" N 107 Заңының 1, 9-1, 15-1 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" N 558, 2007 жылғы 30 маусымдағы "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы" N 561 қаулыларына сәйкес, қала әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар" мемлекеттік мекемесінің "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің тістерін протездеуге әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсетуінің қоса берілген стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Ә.З. Сәрсембаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң  қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Петропавл қаласы әкімдігінің
2007 жылғы 11 желтоқсанда
N 1979 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің тістерін протездеуге әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу"
1. Негізгі ұғымдар
1. Жергілікті уәкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны- ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Солтүстік Қазақстан облысының 2006 жылғы 12 сәуірдегі N 71 қаулысымен бекітілген Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің тістерін протездеуге әлеуметтік көмек көрсету ережесінің 3 тармағы 2 азат жолы (мемлекеттік тіркеу 2006 жылғы 18 сәуір, N 1619, 2006 жылғы 24 мамыр "Северный Казахстан" N 50) "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің тістерін протездеуге әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу бойынша уәкілетті орган (бұдан әрі- уәкілетті орган) - аудандық және қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі".

4. Государственная услуга предоставляется Государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловск".
5. Форма завершения (результат) оказываемой государственной услуги -уведомление.
6. Государственная услуга оказывается: участникам и инвалидам Великой Отечественной войны.
7. Сроки оказания государственной услуги - не позднее десяти дней.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Петропавловска от 8.09.2008 N 1518
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Место размещения стандарта оказания государственной услуги:
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35.
10. График работы: с понедельника по пятницу, с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов.
11. Условия места предоставления услуги - зал ожидания, для людей с ограниченными возможностями - пандус, места для сидения.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги:
1) заявление;
2) копию документа, удостоверяющего личность;
3) копию документа, удостоверяющего статус;
4) копию документа, подтверждающего место жительства;
5) счет-фактуру от организации о стоимости зубопротезирования.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", график работы и приема: с понедельника по пятницу, с 9.00 часов до 18.00 часов, перерыв с 13.00 часов до 14.00 часов,
адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинеты N 10, N 11, N 12, телефоны: 34-45-70, 31-11-27.
Сноска. Пункт 12 в редакции постановления акимата города Петропавловска от 8.09.2008 N 1518
13. Все необходимые бланки заявлений находятся у специалиста приемной.
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются в Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинеты N 11, N 12 .
15. После предъявления всех необходимых документов для получения государственной услуги, потребителю государственной услуги выдается талон с указанием даты принятия и срока исполнения.
16. Способ оказания услуги - личное посещение.
Конечный результат оказания услуги выдается по адресу: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинеты N 11, N 12 .

4. Осы мемлекеттік қызметті "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі ұсынады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны (нәтижесі)-хабарлама.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетіледі: Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері- он күннен кем емес.
Ескерту. Өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы әкімдігінің 2008.09.08 N 1518 қаулысы
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты орналасқан орын:
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда, 35 үй.
10. Жұмыс кестесі: дүйсенбіден жұмаға дейін сағат 9.00- ден сағат 18.00-ге дейін , түскі үзіліс сағат 13.00-ден сағат 14.00-ге дейін.
11. Қызмет көрсетілетін орынның шарттары:  мүмкіндіктері шектеулі адамдарға күту залы-пандус, отыруға орындықтар.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) өтініш;
2) жеке басын растайтын құжаттың көшірмесі;
3) дәрежесін растайтын құжаттың көшірмесі;
4) тұрғылықты жерін растайтын құжаттың көшірмесі;
5) тістерін протездеу бағасы туралы ұйымнан шот - фактура.
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жұмыс және қабылдау кестесі: дүйсенбіден жұма аралығында (жұманы қоса) сағат 9.00. - ден 18.00.-ге дейін, үзіліс сағат 13.00.-ден 14.00.-ке дейін, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35, N 10, N 11, N 12 кабинеттер, телефондар: 34-45-70, 31-11-27.
Ескерту. 12 тармақша жаңа редакцияда - Петропавл қаласы әкімдігінің 2008.09.08 N 1518 қаулысы
13. Барлық қажетті өтініштер бланкісі қабылдау бөлімінің маманында бар.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар»"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"»мемлекеттік мекемесіне тапсырылады, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 11, N 12 кабинет.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін тұтынушыға қабылданған күні және орындалу мерзімі көрсетілген талон беріледі.
16. Қызмет көрсету тәсілі - өзінің келуі.
Қызмет көрсетудің соңғы нәтижесі мына мекенжайда беріледі: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 11, N 12 кабинеттер.

17. Основанием для приостановления оказания государственной услуги является предоставление заведомо ложных сведений  и недостоверные сведения документов.
3. Принципы работы
18. Принципы работы, которым руководствуется государственный орган по отношению к потребителю услуг:
получение полной и подробной информации о порядке предоставления услуги;
вежливость, ответственность и профессионализм;
бесплатное получение заявления, установленного образца и прилагаемых к нему бланков;
получение уведомления о принятом решении, в случае отказа в уведомлении будут указаны причины отказа.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности, которые указаны в приложении к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц можно получить: Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 24, телефон: 34-47-18, адрес электронной почты: gu_pavl@mail.online.kz.
22. Жалоба подается:
начальнику или заместителю начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 24, N 28, телефоны: 34-47-18, 34-08-01, адрес электронной почты: gu_pavl@mail.online.kz;
вышестоящие организации;
суд.
23. Документ, подтверждающий принятие жалобы и предусматривающий срок и место получения ответа на поданную жалобу: талон о принятии обращения, журнал регистрации обращений граждан. Место получения ответа на жалобу - Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 24, телефон: 34-47-18, адрес электронной почты: gu_pavl@mail.online.kz.
6. Контактная информация
24. Начальник государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 24, телефон: 34-47-18, адрес электронной почты: gu_pavl@mail.online.kz.

17. Жалған мәліметтер және анық емес мәліметтер беру мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату үшін негіз болып табылады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Мемлекеттік органның қызмет көрсетуді тұтынушыға қатысты басшылыққа алатын жұмыс қағидаттары:
қызмет көрсету тәртібі туралы толық және нақты ақпарат алу;
мамандардың сыпайылығы, жауапкершілігі және кәсібилігі;
белгіленген үлгідегі өтініштерді және оған қоса берілетін бланкілерді тегін алу;
шешім қабылдағаны туралы хабарлама алу, қабыл алынбаған жағдайда хабарламада қабылдамаудың себептері көрсетіледі.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандартқа қосымшада көрсетілген сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін алуға болады: "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 24 кабинет, телефоны: 34-47-18, электрондық почтаның адресі:gu pavl@mail.online.kz.
22. Шағым беріледі:
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығына немесе орынбасарына, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 24, N 28 кабинеттер, телефондары: 34-47-18, 34-08-01, электрондық почтаның адресі:gu pavl@mail.online.kz;
Жоғарыда тұрған ұйымға;
сот.
23. Шағымның қабылданғанын растайтын және берілген шағымға жауап алатын мерзім мен орынды қарастыратын құжат: өтініштерін қабылдау туралы талон, азаматтардың өтініштерін тіркеу журналы. Шағымға жауап алатын орын-»"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"»мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 24 кабинет, телефоны: 34-47-18, электрондық почтаның адресі:gu pavl@mail.online.kz.
6. Байланыс ақпараты
24. "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 24 кабинет, телефоны: 34-47-18, электрондық почтаның адресі:gu pavl@mail.online.kz.

Заместитель начальника государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Казахстанской правды, 35, кабинет N 28, телефон 34-08-01, адрес электронной почты: gu_pavl@mail.online.kz.
25. Информация для потребителя о дополнительных услугах - возможность получения участниками и инвалидами Великой отечественной войны социальной помощи на зубопротезирование.

"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Казахстанская правда көшесі, 35 үй, N 28 кабинет, телефоны: 34-08-01, электрондық почтаның адресі:gu pavl@mail.online.kz.
25. Тұтынушы үшін қосымша қызметтер туралы ақпарат- Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері тісті протездеуге әлеуметтік көмек алу мүмкіндігі.