О внесении изменений и дополнений в решение XXII сессии областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 330-III "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Атырауского областного Маслихата от 11 апреля 2007 года N 382-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 мая 2007 года за N 2491. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3 октября 2011 года № 275/1711/-МШ
Сноска. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-II и рассмотрев предложение акимата области об
уточнении областного бюджета на 2007 год, областной маслихат на XXIV сессии решил:
1. Внести в решение областного маслихата от 8 декабря 2006 года  № 330-III "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в Департаменте Юстиции Атырауской области № 2479 от 9 января 2007 года, опубликовано в газете "Атырау" 1 февраля 2007 года № 13), решение областного маслихата от 31 января 2007 года № 366-III (зарегистрированное в Департаменте Юстиции Атырауской области № 2484 от 26 февраля 2007 года, опубликовано в газете "Атырау" 15 марта 2007 года) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2007 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 80 019 931 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 34 019 627 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1 398 815 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов - 44 601 489 тысяч тенге;
2) затраты - 79 248 535 тысяч тенге;
3) операционное сальдо - 771 396 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование -1 175 948 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1 590 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2 765 948 тысяч тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами 95 920 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 97 920 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 2 000 тысяч тенге;
6) дефицит (профицит) - 1 851 424 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1 851 424 тысяч тенге,
в том числе:
поступлению займов - 970 000 тысяч тенге;
погашению займов - 3 853 257 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 1 031 833 тысяч тенге.";
2) в пункте 32:
в абзаце первом цифры "124 300" заменить цифрами "252 246";

Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 8 желтоқсандағы XXII сессиясындағы N 330-III "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 11 сәуірдегі N 382-ІІІ шешімі Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 21 мамырда N 2491 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"
Заңына, 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-II Қазақстан Республикасының
Бюджет кодексіне сәйкес және облыстық әкімияттың 2007 жылғы облыс
бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарай отырып, облыстық мәслихат
XXIV сессиясында шешім етті:
1. Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 8 желтоқсандағы № 330-III
"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (2007 жылғы 9
қаңтарда Атырау облысының Әділет Департаментінде № 2479 санымен
тіркелген ("Атырау" газетінің 2007 жылғы 1 ақпандағы 13 нөмірінде
жарияланған)), 2007 жылғы 31 қаңтардағы № 366-III шешіміне (2007
жылғы 26 ақпанда Атырау облысының Әділет Департаментінде № 2484
санымен тіркелген ("Атырау"»газетінің 2007 жылғы 15 наурызындағы 30
нөмірінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар
енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2007 жылға арналған облыс бюджеті 1 қосымшаға сәйкес
мынадай көлемде атқарылуға қабылдансын:
1) кірістер - 80 019 931 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 34 019 627 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1 398 815 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері - 44 601 489 мың теңге;
2) шығындар - 79 248 535 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 771 396 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру - -1 175 948 мың теңге, соның
ішінде:
бюджеттік кредиттер - 1 590 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 765 948 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
95 920 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 97 920 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 2 000
мың теңге;
6) бюджет тапшылығы (профициті) - 1 851 424 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -
-1 851 424 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 970 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 3 853 257 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 1 031 833 мың теңге.";
2) 32-тармақта:
бірінші абзацтағы "124 300" цифрлары "252 246" цифрларымен
ауыстырылсын;

в абзаце втором цифры "10 290" заменить цифрами "60 290";
в абзаце третьем цифры "26 750" заменить цифрами "75 401";
в абзаце четвертом цифры "13 220" заменить цифрами "42 515";
3) пункт 33 изложить в следующей редакции:
"33. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие
трансферты районным бюджетам на подготовку к зимнему периоду в сумме 319 746 тысяч тенге,
в том числе:
Курмангазинскому району - 60 000 тысяч тенге;
Индерскому району - 21 346 тысяч тенге;
Исатайскому району - 34 000 тысяч тенге;
Кзылкугинскому району - 83 100 тысяч тенге;
Макатскому району - 72 300 тысяч тенге;
Махамбетскому району - 15 000 тысяч тенге;
Жылыойскому району - 34 000 тысяч тенге.";
4) пункт 34 изложить в следующей редакции:
"34. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие
трансферты районным бюджетам на капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений объектов
образования в сумме 127 400 тысяч тенге, в том числе:
Кзылкугинскому району - 80 000 тысяч тенге;
Макатскому району - 5 400 тысяч тенге;
Жылыойскому району - 42 000 тысяч тенге.";
5) пункт 36 изложить в следующей редакции:
"36. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие
трансферты районным бюджетам на материально-техническое обеспечение учреждений культуры в
сумме 20 200 тысяч тенге, в том числе:
Индерскому району - 3 000 тысяч тенге;
Исатайскому району - 17 200 тысяч тенге.";
6) в пункте 40:
цифры "60 000" заменить цифрами "59 950";
7) в пункте 44:
цифры "103 000" заменить цифрами "283 000";
8) в пункте 45:
в абзаце первом цифры "2 638 000" заменить цифрами "2 552 194";
в абзаце втором цифры "296 000" заменить цифрами "390 194";
в абзаце третьем цифры "2 342 000" заменить цифрами "2 162 000";
9) в пункте 58:
цифры "23 000" заменить цифрами "22 865";
10) в пункте 59:
цифры "198 795" заменить цифрами "233 295";
11) пункт 60 изложить в следующей редакции:
"60. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на
развитие районным бюджетам и бюджету города Атырау на развитие коммунального хозяйства в
сумме 68 400 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району - 37 000 тысяч тенге;
Кзылкогинскому району - 13 400 тысяч тенге;
Жылыойскому району - 18 000 тысяч тенге.";
12) в пункте 61:
в абзаце первом цифры "71 000" заменить цифрами "140 690";
в абзаце втором цифры "20 000" заменить цифрами "19 990";
в абзаце третьем цифры "30 000" заменить цифрами "29 850";
в абзаце пятом цифры "13 000" заменить цифрами "12 850";
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"Макатскому району - 70000 тысяч тенге";

екінші абзацтағы "10 290" цифрлары "60 290" цифрларымен
ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "26 750" цифрлары "75 401" цифрларымен
ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "13 220" цифрлары "42 515" цифрларымен
ауыстырылсын;
3) 33-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"33. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар бюджеттеріне қысқы мерзімге дайындық үшін 319 746 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 60 000 мың теңге;
Индер ауданы - 21 346 мың теңге;
Исатай ауданы - 34 000 мың теңге;
Қызылқоға ауданы - 83 100 мың теңге;
Мақат ауданы - 72 300 мың теңге;
Махамбет ауданы - 15 000 мың теңге;
Жылыой ауданы - 34 000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
4) 34-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"34. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар бюджеттеріне білім беру нысандарының ғимаратын және құрылымдарын күрделі жөндеу үшін 127 400 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Қызылқоға ауданы - 80 000 мың теңге;
Мақат ауданы - 5 400 мың теңге;
Жылыой ауданы - 42 000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
5) 36-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"36. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар бюджеттеріне мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық жарақтандыру үшін 20 200 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Индер ауданы - 3 000 мың теңге;
Исатай ауданы - 17 200 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
6) 40-тармақта:
"60 000" цифрлары "59 950" цифрларымен ауыстырылсын;
7) 44-тармақта:
"103 000" цифрлары "283 000" цифрларымен ауыстырылсын;
8) 45-тармақта:
бірінші абзацтағы "2 638 000" цифрлары "2 552 194" цифрларымен
ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "296 000" цифрлары "390 194" цифрларымен
ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "2 342 000" цифрлары "2 162 000" цифрларымен
ауыстырылсын;
9) 58-тармақта:
"23 000" цифрлары "22 865" цифрларымен ауыстырылсын;
10) 59-тармақта:
"198 795" цифрлары "233 295" цифрларымен ауыстырылсын;
11) 60-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"60. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар
бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамыту үшін 68 400 мың теңге
сомасында, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 37 000 мың теңге;
Қызылқоға ауданы - 13 400 мың теңге;
Жылыой ауданы - 18 000 мың теңге нысаналы даму трансферттері
көзделгені ескерілсін.";
12) 61-тармақта:
бірінші абзацтағы "71 000" цифрлары "140 690" цифрларымен
ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "20 000" цифрлары "19 990" цифрларымен
ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "30 000" цифрлары "29 850" цифрларымен
ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "13 000" цифрлары "12 850" цифрларымен
ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Мақат ауданы - 70 000 мың теңге;".

13) в пункте 64:
цифры "219 000" заменить цифрами "625 861";
14) пункт 71 изложить в следующей редакции:
"71. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие
трансферты районным бюджетам на материально-техническое оснащение государственных органов
в сумме 32 100 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району - 7 100 тысяч тенге;
Кзылкугинскому району - 25 000 тысяч тенге.";
15) пункт 72 изложить в следующей редакции:
"72. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие
трансферты районным бюджетам и бюджету города Атырау на капитальный ремонт автомобильных
дорог в сумме 367 000 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району - 25 000 тысяч тенге;
городу Атырау - 342 000 тысяч тенге.";
16) в пункте 73:
цифры "200 000" заменить цифрами "365 000";
17) в пункте 74:
в абзаце первом цифры "118 200" заменить цифрами "117 600";
в абзаце третьем цифры "100 000" заменить цифрами "99 400";
18) в пункте 75:
в абзаце первом цифры "108 200" заменить цифрами "120 000";
в абзаце втором цифры "38 200" заменить цифрами "50 000";
19) дополнить пунктами 76, 77, 78, 79 следующего содержания:
76. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие
трансферты районным бюджетам на обеспечение жильем отдельных категорий граждан в сумме 12
500 тысяч тенге, в том числе:
Индерскому району - 2 500 тысяч тенге;
Кзылкугинскому району - 10 000 тысяч тенге;
77. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие
трансферты бюджету Курмангазинского района на материально-техническое обеспечение
учреждений образования в сумме 5 000 тысяч тенге.
78. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие
трансферты бюджету Махамбетского района на обеспечение санитарии населенных пунктов в
сумме 12 000 тысяч тенге.
79. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие
трансферты бюджету Кзылкугинского района на проведение текущего ремонта зданий
государственных органов в сумме 1 500 тысяч тенге.
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению  к настоящему решению.

13) 64-тармақта:
"219 000" цифрлары "625 861" цифрларымен ауыстырылсын;
14) 71 -тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"71. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар бюджеттеріне мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру үшін 32 100 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 7 100 мың теңге;
Қызылқоға ауданы - 25 000 мың теңге ағымдағы нысаналы
трансферттер көзделгені ескерілсін.";
15) 72-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"72. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және
аудандар бюджеттеріне автомобиль жолдарын күрделі жөндеуден өткізу
үшін 367 000 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 25 000 мың теңге;
Атырау қаласы - 342 000 мың теңге ағымдағы нысаналы
трансферттер көзделгені ескерілсін.";
16) 73-тармақта:
"200 000" цифрлары "365 000" цифрларымен ауыстырылсын;
17) 74-тармақта:
бірінші абзацтағы "118 200" цифрлары "117 600" цифрларымен
ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "100 000" цифрлары "99 400" цифрларымен
ауыстырылсын;
18) 75-тармақта:
бірінші абзацтағы "108 200" цифрлары "120 000" цифрларымен
ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "38 200" цифрлары "50 000" цифрларымен
ауыстырылсын;
19) келесі мазмұндағы 76, 77, 78, 79 тармақтарымен
толықтырылсын:
76. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар бюджеттеріне азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету үшін 12 500 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Индер ауданы - 2 500 мың теңге;
Қызылқоға ауданы - 10 000 мың теңге ағымдағы нысаналы
трансферттер көзделгені ескерілсін.
77. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Құрманғазы ауданының
бюджетіне білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық жарақтандыру
үшін 5 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер
көзделгені ескерілсін.
78. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Махамбет ауданының
бюджетіне елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету үшін 12 000
мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені
ескерілсін.
79. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Қызылқоға ауданының
бюджетіне мемлекеттік органдардың ғимаратын ағымдағы жөндеу өткізу
үшін 1 500 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер
көзделгені ескерілсін.
2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

8 991
018
Обеспечение деятельности информационно-аналитических центров
6 414
271
Департамент (Управление) строительства области
1 382 486
007
Развитие объектов здравоохранения
1 382 486
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
941 885
1
Социальное обеспечение
671 539
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
254 079
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
254 079
261
Департамент (Управление) образования области
160 460
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
160 460
271
Департамент (Управление) строительства области
257 000
008
Развитие объектов социального обеспечения
257 000
2
Социальная помощь
227 139
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ области
227 139
003
Социальная поддержка инвалидов
39 639
005
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 077
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов ( городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
373
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
154 800
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
21 250
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43 207
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ области
43 207
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных  программ
43 207
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 719 189
1
Жилищное хозяйство
3 293 354
271
Департамент (Управление) строительства области
3 293 354
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
387 865
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

8 991
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6 414
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
1 382 486
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
1 382 486
06
әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
941 885
1
әлеуметтiк қамсыздандыру
671 539
256
Облыстық жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
254 079
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамасыз ету
254 079
261
Облыстық білім беру департаменті (басқармасы)
160 460
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
160 460
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
257 000
008
әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
257 000
2
әлеуметтiк көмек
227 139
256
Облыстық жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
227 139
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
39 639
005
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
11 077
009
қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы берілетін нысаналы трансферттер
373
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
154 800
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
21 250
9
әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43 207
256
Облыстық жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
43 207
001
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
43 207
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 719 189
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 293 354
271
Облыстық құрылыс департаменті (басқармасы)
3 293 354
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
387 865
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері