О внесении изменений и дополнений в решение ХХII сессии областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 330-ІІІ "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Атырауского областного маслихата от 4 июля 2007 года N 448-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 августа 2007 года за N 2498. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 года № 275/1711/-МШ.
Сноска. Утратило силу - письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января
2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике
Казахстан", Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля
2004 года N 548-II и рассмотрев предложение акимата области об
уточнении областного бюджета на 2007 год, областной маслихат на
XXVІ сессии решил:
1. Внести в решение областного маслихата от 8 декабря 2006
года N 330-III "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано
в Департаменте Юстиции Атырауской области N 2479 от 9 января 2007
года (опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 23 января 2007
года 9)), решение областного маслихата от 31 января 2007 года
N 366-III (зарегистрировано в Департаменте Юстиции Атырауской
области N 2484 от 26 февраля 2007 года (опубликовано в газете
"Прикаспийская коммуна" 15 марта 2007 года N 30)), решение
областного маслихата от 11 апреля 2007 года N 382-III
(зарегистрировано в Департаменте Юстиции Атырауской области N 2491
от 21 мая 2007 года (опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна"
от 7 июня 2007 года N 65)) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить областной бюджет на 2007 год согласно приложению
1 в следующих объемах:
1) доходы 94 620 313 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 36 942 277 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 1 395 880 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов 56 282 156 тысяч тенге;
2)затраты 93 878 917 тысяч тенге;
3)операционное сальдо 741 396 тысяч тенге;
4)чистое бюджетное кредитование -1 175 948 тысяч тенге, в том
числе:
бюджетные кредиты 1 590000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2 765 948 тысяч тенге;
5)сальдо по операциям с финансовыми активами 65 920 тысяч
тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 67 920 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 2 000
тысяч тенге;
6)дефицит (профицит) 1 851 424 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-1 851 424 тысяч тенге, в том числе:
поступлению займов 970 000 тысяч тенге;
погашению займов 3 853 257 тысяч тенге;

Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 8 желтоқсандағы XXII сессиясындағы N 330-III "2007 жылғa арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2007 жылғы 4 шілдедегі N 448-ІІІ шешімі Атырау облыстық Әділет департаментінде 2007 жылғы 8 тамызда N 2498 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"
Заңына, 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548-II Қазақстан Республикасының
Бюджет кодексіне сәйкес және облыстық әкімияттың 2007 жылғы облыс
бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарай отырып, облыстық мәслихат
XXVI сессиясында шешім етті:
1. Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 8 желтоқсандағы
N 330-III "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне
(2007 жылғы 9 қаңтарда Атырау облысының Әділет Департаментінде
№ 2479 санымен тіркелген ("Атырау" газетінің 2007 жылғы 1 ақпандағы
13 нөмірінде жарияланған)), 2007 жылғы 31 қаңтардағы № 366-III
шешіміне (2007 жылғы 26 ақпанда Атырау облысының Әділет
Департаментінде № 2484 санымен тіркелген ("Атырау" газетінің 2007 жылғы 15 наурыздағы 30 нөмірінде жарияланған)), 2007 жылғы 11 сәуірдегі № 382-III шешіміне (2007 жылғы 21 мамырда Атырау облысының Әділет Департаментінде № 2491 санымен тіркелген ("Атырау") газетінің 2007 жылғы 12 маусымдағы N 67 нөмірінде жарияланған)) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
1. 2007 жылға арналған облыс бюджеті 1 қосымшаға сәйкес
мынадай көлемде атқарылуға қабылдансын:
1) кірістер 94620 313 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 36942 277 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1395 880 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімдері 56282 156 мың теңге;
2) шығындар 93878 917 мың теңге;
3) операциялық сальдо 741 396 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредит беру -1 175 948 мың теңге, соның
ішінде:
бюджеттік кредиттер 1590000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2765 948 мың теңге;
5) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
65 920 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 67 920 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 2 000
мың теңге;
6) бюджет тапшылығы (профициті) 1 851 424 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -
1 851 424 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі 970000 мың теңге;
қарыздарды өтеу 3853 257 мың теңге;

движение остатков бюджетных средств 1 031 833 тысяч тенге.";
2) в пункте 14: цифры "11 077" заменить цифрами "9 177";
3) в пункте 16: цифры "373" заменить цифрами "80";
4) в пункте 35:
в абзаце первом цифры "22 510" заменить цифрами "24 066";
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
Курмангазинскому району - 1556 тысяч тенге";
5) в пункте 36:
в абзаце первом цифры "20 200" заменить цифрами "26 200";
в абзаце втором цифры "3 000" заменить цифрами "9 000";
6) в пункте 37:
в абзаце первом цифры "69 000" заменить цифрами "76 500";
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
Кзылкогинскому району - 7 500 тысяч тенге»;
7) в пункте 42: цифры "1 057 797" заменить цифрами "2 443 123";
8) в пункте 43: цифры "1 332 088" заменить цифрами "1 884 938";
9) в пункте 48: цифры "2000 000" заменить цифрами "3 800 000";
10) в пункте 49: цифры "40 000" заменить цифрами "65 000";
11) в пункте 50: цифры "40 000" заменить цифрами "70 000";
12) в пункте 54: цифры "40 945" заменить цифрами "54 694";
13) в пункте 55: цифры "50 000" заменить цифрами "100 000";
14) в пункте 56: цифры "30 000" заменить цифрами "50 000";
15) в пункте 57: цифры "30 000" заменить цифрами "100 000";
16) в пункте 61:
в абзаце первом цифры "140 690" заменить цифрами "160 690";
в абзаце втором цифры "19 900" заменить цифрами "39 900";
17) в пункте 64: цифры "625 861" заменить цифрами "161 201";
18) в пункте 65: цифры "358 286" заменить цифрами "328 946";
19) в пункте 71:
в абзаце первом цифры "32 100" заменить цифрами "42 600";
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"Индерскому району - 10 500 тысяч тенге";
20) пункт 77 изложить в следующей редакции:
"77. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые текущие трансферты районным бюджетам и бюджету города
Атырау на материально-техническое обеспечение учреждений
образования в сумме 27 000 тысяч тенге, в том числе:
Курмангазинскому району - 5 000 тысяч тенге;
городу Атырау - 22 000 тысяч тенге.";
21) дополнить пунктами 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 следующего содержания:
80. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на:
блочные водоочистные сооружения и внутрипоселковые
водопроводные сети в селе Акколь Курмангазинского района в сумме
40 000 тысяч тенге;
реконструкцию существующих блочных водоочистных сооружений в
селе Даулеткерей и строительство внутрипоселковых водопроводных
сетей и водопроводных башен в населенных пунктах Енбекши,
Даулеткерей, Жана аул Курмангазинского района в сумме 50 000 тысяч
тенге;
блочные водоочистные сооружения в селе Забурунье Исатайского

бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы 1 031 833 мың теңге.";
2) 14-тармаққа:
11 "077" цифрлары "9 177" цифрларымен ауыстырылсын;
3) 16-тармаққа:
"373" цифрлары "80" цифрларымен ауыстырылсын;
4) 35-тармақта:
бірінші абзацтағы "22 510" цифрлары "24 066" цифрларымен
ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
Құрманғазы ауданы - 1 556 мың теңге;".
5) 36-тармақта:
бірінші абзацтағы "20 200" цифрлары "26 200" цифрларымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "3 000" цифрлары "9 000" цифрларымен
ауыстырылсын;
6) 37-тармаққа:
бірінші абзацтағы "69 000" цифрлары "76 500" цифрларымен
ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
Қызылқоға ауданы - 7 500 мың теңге;".
7) 42-тармақта:
"1 057 797" цифрлары "2 443 123" цифрларымен ауыстырылсын;
8) 43-тармақта:
"1 332 088" цифрлары "1 884 938" цифрларымен ауыстырылсын;
9) 48-тармақта:
"2 000 000" цифрлары "3 800 000" цифрларымен ауыстырылсын;
10) 49-тармақта:
"40 000" цифрлары "65 000" цифрларымен ауыстырылсын;
11) 50-тармақта:
"40 000" цифрлары "70 000" цифрларымен ауыстырылсын;
12) 54-тармақта:
"40 945" цифрлары "54 694" цифрларымен ауыстырылсын;
13) 55-тармақта:
"50 000" цифрлары "100 000" цифрларымен ауыстырылсын;
14) 56-тармақта:
"30 000" цифрлары "50 000" цифрларымен ауыстырылсын;
15) 57-тармақта:
"30 000" цифрлары "100 000" цифрларымен ауыстырылсын;
16) 61-тармақта:
бірінші абзацтағы "140 690" цифрлары "160 690" цифрларымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "19 900" цифрлары "39 900" цифрларымен
ауыстырылсын;
17) 64-тармақта:
"625 861" цифрлары "161 201" цифрларымен ауыстырылсын;
18) 65-тармақта:
"358 286" цифрлары "328 946" цифрларымен ауыстырылсын;
19) 71-тармақта:
бірінші абзацтағы "32 100" цифрлары "42 600" цифрларымен ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
Индер ауданы - 10500 мың теңге".
20) 77-тармақ мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"77. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және
аудандар бюджеттеріне білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық
жарақтандыру үшін 27 000 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Құрманғазы ауданы - 5000 мың теңге;
Атырау қаласы - 22 000 мың теңге ағымдағы нысаналы
трансферттер көзделгені ескерілсін.";
21) келесі мазмұндағы 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 тармақтарымен
толықтырылсын:
80. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте:
Құрманғазы ауданының Ақкөл ауылындағы блоктық су тазарту
құрылымдары және кентішілік су құбыры желілеріне 40 000 мың теңге;
Құрманғазы ауданының Дәулеткерей ауылындағы блоктық су тазарту құрылымдарды қайта құру және Еңбекші, Дәулеткерей, Жаңа ауыл елді мекендерінде кентішілік су құбыры желілерінің құрылысына 50 000 мың теңге;
Исатай ауданының Забурын ауылындағы блоктық су тазарту

района в сумме 40 000 тысяч тенге.
81. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на
строительство и реконструкцию объектов электроснабжения города
Атырау и Атырауской области в сумме 4500 000 тысяч тенге.
82. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на
строительство и реконструкцию объектов инженерно-коммуникационной
инфраструктуры в городе Атырау в сумме 2 750 000 тысяч тенге.
83. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на
капитальный ремонт автомобильной дороги областного значения "Атырау
-Дамба" в сумме 300 000 тысяч тенге.
84. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые текущие трансферты районным бюджетам и бюджету города
Атырау на внедрение системы интерактивного обучения в
государственной системе среднего общего образования в сумме 40 747
тысяч тенге, согласно приложению 6 к настоящему решению.
85. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены
целевые трансферты Жылыойскому районному бюджету и бюджету города
Атырау на возмещение потерь поступлений в бюджет в связи с отменой
акциза на игорный бизнес в сумме 13 288 тысяч тенге, в том числе:
Жылыойскому району - 1 620 тысяч тенге;
городу Атырау - 11 668 тысяч тенге.
86. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрено
строительство мостового перехода через р.Урал по улицам Алиева-
Сатыбалдиева в сумме 2 950 000 тысяч тенге.
2. Приложения 1, 2, 4, 9 и 11 изложить в новой редакции
согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.

құрылымдары және кентішілік су құбыры желілеріне 40 000 мың теңге
сомасында республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
көзделгені ескерілсін.
81. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау облысы мен
Атырау қаласындағы элетр жабдықтау объектілерінің құрылысы және
қайта құру үшін республикалық бюджеттен 4 500 000 мың теңге
сомасында нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
82. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласында
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның нысандарын салу және
қайта құру үшін республикалық бюджеттен 2 750 000 мың теңге
сомасында нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
83. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте "Атырау-Дамба"
облыстық маңызы бар автокөлік жолын күрделі жөндеу үшін
республикалық бюджеттен 300 000 мың теңге сомасында ағымдағы
нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
84. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және
аудандар бюджеттеріне осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес мемлекеттік
жалпы орта білім беру жүйесінде интерактивті оқыту жүйесін енгізу
үшін республикалық бюджеттен 40 747 мың теңге сомасында ағымдағы
нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
85. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласы және
аудандар бюджеттеріне құмар ойын бизнесінің акцизін алып тастауына
байланысты бюджет түсімдерінің шығындарын өтеу үшін республикалық
бюджеттен 13 288 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Жылыой ауданы - 1 620 мың теңге;
Атырау қаласы - 11 668 мың теңге нысаналы трансферттер
көзделгені ескерілсін.
86. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте Әлиев-Сатыбалдиев
көшелерінен Жайық өзені арқылы өтетін көпір өткелін салуға
2 950 000 мың теңге сомасында шығыстар көзделгені ескерілсін.
2. Аталған шешімнің 1, 2, 4, 9 және 11 қосымшалары осы
шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда
жазылсын.