О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Маслихата Южно-Казахстанской области N 34/379-III от 19 июля 2007 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 июля 2007 года за N 1959. Истек срок применение - письмо от 10 января 2008 года N 08-1
Сноска. Истек срок применение - письмо от 10 января 2008 года N 08-1.
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и  Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года  N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1946, опубликовано 22 декабря 2006 года в газете "Южный Казахстан", внесены изменения и дополнения решениями Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 января 2007 года  N 29/329-III "О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года  N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1948, опубликовано 7 февраля 2007 года в газете "Южный Казахстан" N 16, от 28 февраля 2007 года  N 30/351-III "О внесений изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года  N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1951, опубликовано 12 марта 2007 года в газете "Южный Казахстан" N 31, от 15 мая 2007 года  N 32/357-III "О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года  N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1954, опубликовано 23 мая 2007 года в газете "Южный Казахстан" N 64) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 27/305-III шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 19 шілдедегі N 34/379-III шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінде 2007 жылы 23 шілдеде N 1959 тіркелді. Қолдану мерзімі өтіп кеткен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 08-1 хатымен
Ескерту. Қолдану мерзімі өтіп кеткен Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 08-1 хатымен
_____________________________
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі  Бюджет кодексіне  және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына  сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШТІ :
1. "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы  N 27/305-III  шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1946-нөмірмен тіркелген, 2006 жылғы 23 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған, "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы  N 27/305-ІІІ  шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 қаңтардағы  N 29/329-III  шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1948-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 8 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" N 22 газетінде жарияланған, "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы  N 27/305-ІІІ  шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 28 ақпандағы  N 30/351-III  шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1951-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 15 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" N 41 газетінде жарияланған, "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы  N 27/305-ІІІ  шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 15 мамырдағы  N 32/357-III  шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1954-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 24 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" N 80 газетінде жарияланған, өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:

цифры "101 802 093" заменить цифрами "107 833 027";
цифры "14 505 958" заменить цифрами "15 291 351";
цифры "132 258" заменить цифрами "201 462";
цифры "87 140 577" заменить цифрами "92 316 914";
в подпункте 2):
цифры "102 776 402" заменить цифрами "108 807 336";
в пункте 3-1:
в абзаце первом цифры "75 326" заменить цифрами "75 328";
в абзаце третьем цифры "22" заменить цифрами "23";
в абзаце шестом цифры "506" заменить цифрами "507";
в пункте 6:
в абзаце девятом цифры "1 396" заменить цифрами "173";
после абзаца двенадцатого дополнить абзацами следующего содержания:
"100 785 тысяч тенге - на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования;
35 178 тысяч тенге - на возмещение потерь поступлений в бюджет;";
в абзаце тринадцатом цифры "1 728 520" заменить цифрами "2 291 295";
в абзаце четырнадцатом цифры "130 731" заменить цифрами "142 394";
в абзаце шестнадцатом цифры "22 634" заменить цифрами "24 784";
в абзаце семнадцатом цифры "30 628" заменить цифрами "15 628";
в абзаце восемнадцатом цифры "943 010" заменить цифрами "1 337 478";
в абзаце двадцатом цифры "589 343" заменить цифрами "758 837";
в пункте 7:
в абзаце третьем цифры "2 874 598" заменить цифрами "4 434 254";
в абзаце пятом цифры "2 060 665" заменить цифрами "2 424 533";
в абзаце седьмом цифры "258 000" заменить цифрами "325 000";
абзац восьмой исключить;
в абзаце десятом цифры "705 729" заменить цифрами "476 419";
приложения 1, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии
областного маслихата
Секретарь
областного маслихата
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

"101 802 093" деген сандар "107 833 027" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 505 958" деген сандар "15 291 351" деген сандармен ауыстырылсын;
"132 258" деген сандар "201 462" деген сандармен ауыстырылсын;
"87 140 577" деген сандар "92 316 914" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"102 776 402" деген сандар "108 807 336" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1-тармақта:
бірінші абзацта "75 326" деген сандар "75 328" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "22" деген сандар "23" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "506" деген сандар "507" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:
тоғызыншы абзацта "1 396" деген сандар "173" деген сандармен ауыстырылсын;
он екінші абзацтан кейін мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге - 100 785 мың теңге;
бюджеттік түсімдердің шығындарын өтеуге - 35 178 мың теңге;";
он үшінші абзацта "1 728 520" деген сандар "2 291 295" деген сандармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта "130 731" деген сандар "142 394" деген сандармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта "22 634" деген сандар "24 784" деген сандармен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта "30 628" деген сандар "15 628" деген сандармен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта "943 010" деген сандар "1 337 478" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта "589 343" деген сандар "758 837" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
үшінші абзацта "2 874 598" деген сандар "4 434 254" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "2 060 665" деген сандар "2 424 533" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "258 000" деген сандар "325 000" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзац алынып тасталсын;
оныншы абзацта "705 729" деген сандар "476 419" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
1 261 594
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 054 688
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
206 906
261
Департамент (Управление) образования области
5 355 957
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
1 119 520
004
Информатизация системы среднего образования
145 243
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов  для государственных областных организаций образования
25 915
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
701 812
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
20 582
013
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
494 254
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
1 915 156
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
62 697
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
143 397
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
604 857
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
17 223
025
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
4 516
026
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на внедрение новых технологий государственной системы в сфере  образования
100 785
3
Начальное профессиональное образование
1 520 008
261
Департамент (Управление) образования области
1 520 008
008
Начальное профессиональное образование
1 520 008
4
Среднее профессиональное образование
1 380 015
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
270 241
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
270 241
261
Департамент (Управление) образования области

260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)
1 261 594
006
Балалар мен жеткіншектерге  спорт бойынша қосымша білім беру
1 054 688
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
206 906
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
5 355 957
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 119 520
004
Орта білім жүйесін ақпараттандыру
145 243
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық ұйымдары үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу
25 915
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
701 812
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын өткізу
20 582
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
494 254
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
1 915 156
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
62 697
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
143 397
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
604 857
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 223
025
Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу
4 516
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 785
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
1 520 008
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 520 008
008
Жергілікті деңгейде бастапқы кәсіптік білім беру
1 520 008
4
Орта кәсіби бiлiм беру
1 380 015
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
270 241
002
Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
270 241
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)

008
Развитие объектов социального обеспечения
39 185
2
Социальная помощь
1 041 649
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ области
1 041 649
003
Социальная поддержка инвалидов
97 115
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов ( городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
173
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
888 100
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56 261
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74 458
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ области
74 458
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных  программ
49 674
113
Трансферты из местных бюджетов
24 784
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 755 434
1
Жилищное хозяйство
2 604 917
271
Департамент (Управление) строительства
2 604 917
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие и обустройство  инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 604 917
2
Коммунальное хозяйство
3 825 517
271
Департамент (Управление) строительства
2 448 143
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
2 424 533
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
23 610
279
Департамент (Управление) энергетики и коммунального хозяйства области
1 377 374
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управление) энергетики и коммунального хозяйства
35 649
004
Газификация населенных пунктов
4 247
113
Трансферты из местных бюджетов
1 337 478
3
Благоустройство населенных пунктов
325 000
271
Департамент (Управление) строительства
325 000
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов

008
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
39 185
2
Әлеуметтiк көмек
1 041 649
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
1 041 649
003
Мүгедектерге  жергілікті деңгейде әлеуметтік қолдау көрсету
97 115
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы берілетін нысаналы трансферттер
173
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
888 100
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
56 261
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74 458
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
74 458
001
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
49 674
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
24 784
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 755 434
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 604 917
271
Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
2 604 917
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
2 604 917
2
Коммуналдық шаруашылық
3 825 517
271
Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
2 448 143
011
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
2 424 533
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
23 610
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық департаменті (басқармасы)
1 377 374
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
35 649
004
Елді мекендерді газдандыру
4 247
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
1 337 478
3
Елді-мекендерді көркейту
325 000
271
Облыстың сәулет, қала құрылысы және құрылыс департаменті (басқармасы)
325 000
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер

от 19 июля 2007 года N№34/379-III
Приложение 3
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от  7 декабря 2006 года  N№27/305-III
Перечень бюджетных программ развития областного бюджета на 2007 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов  (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
Инвестиционные проекты
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1
Правоохранительная деятельность

2007 жылғы 19 шілдедегі N 34/379-ІІІ
шешіміне 2-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының
2006 жылғы 7 желтоқсандағы  N 27/305-ІІІ
шешіміне 3-қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың  жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген, 2007 жылға арналған облыстық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ                 Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
1
2
Инвестициялық жобалар
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1
Құқық қорғау қызметi