О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Маслихата Южно-Казахстанской области N 2/10-IV от 24 октября 2007 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 октября 2007 года за N 1966. Истек срок применение - от 10 января 2008 года N 08-1
В соответствии с  Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и  Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года  N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1946, опубликовано 22 декабря 2006 года в газете "Южный Казахстан", внесены изменения и дополнения решениями Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 января 2007 года  N 29/329-III "О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года  N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1948, опубликовано 7 февраля 2007 года в газете "Южный Казахстан" N 16, от 28 февраля 2007 года  N 30/351-III       "О внесений изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года  N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1951, опубликовано 12 марта 2007 года в газете "Южный Казахстан" N 31, от 15 мая 2007 года  N 32/357-III "О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года  N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1954, опубликовано 23 мая 2007 года в газете "Южный Казахстан" N 64, от 19 июля 2007 года  N 34/379-III "О внесений изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2006 года  N 27/305-III "Об областном бюджете на 2007 год", зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за N 1959, опубликовано 27 июля 2007 года в газете "Южный Казахстан" N 92) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 27/305-III шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 24 қазандағы N 2/10-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінде 2007 жылы 29 қазанда N 1966 тіркелді. Қолдану мерзімі өтіп кетуіне байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 08-1 хатымен
Ескерту. Қолдану мерзімі өтіп кетуіне байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 08-1 хатымен
______________________________
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ :
1. "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 27/305-III шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1946-нөмірмен тіркелген, 2006 жылғы 23 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған, "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 27/305-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 қаңтардағы N 29/329-III шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1948-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 8 ақпанда "Оңтүстік Қазақстан" N 22 газетінде жарияланған, "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 27/305-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 28 ақпандағы N 30/351-III шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1951-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 15 наурызда "Оңтүстік Қазақстан" N 41 газетінде жарияланған, "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы N 27/305-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 15 мамырдағы N 32/357-III шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1954-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 24 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" N 80 газетінде жарияланған, "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы  N 27/305-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 19 шілдедегі N 34/379-III шешімімен, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1959-нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 26 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" N 115, 116-117 газеттерінде жарияланған өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:

цифры "107 833 027" заменить цифрами "107 863 558";
цифры "15 291 351" заменить цифрами "15 321 882";
в подпункте 2):
цифры "108 807 336" заменить цифрами "108 837 867";
в пункте 6:
в абзаце втором цифры "494 254" заменить цифрами "491 428";
в абзаце двенадцатом цифры "160 371" заменить цифрами "259 871";
в абзаце девятнадцатом цифры "15 628" заменить цифрами "31 628";
в абзаце двадцатом цифры "1 337 478" заменить цифрами "1 779 388";
в абзаце двадцать втором цифры "758 837" заменить цифрами "816 837";
в пункте 7:
в абзаце третьем цифры "4 434 254" заменить цифрами "4 430 090";
в абзаце пятом цифры "2 424 533" заменить цифрами "2 475 170";
в абзаце седьмом цифры "325 000" заменить цифрами "225 000";
в абзаце десятом цифры "476 419" заменить цифрами "390 919";
пункт 9 изложить в новой редакции следующего содержания:
"9. Утвердить резерв акимата области на 2007 год в сумме 576 805 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв - 52 526 тысяч тенге;
резерв на неотложные затраты - 24 279 тысяч тенге;
резерв на покрытие дефицита наличности по бюджетам - 500 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии
областного маслихата
Секретарь
областного маслихата
Приложение
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

"107 833 027" деген сандар "107 863 558" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 291 351" деген сандар "15 321 882" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"108 807 336" деген сандар "108 837 867" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:
екінші абзацта "494 254" деген сандар "491 428" деген сандармен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "160 371" деген сандар "259 871" деген сандармен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта "15 628" деген сандар "31 628" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта "1 337 478" деген сандар "1 779 388" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма екінші абзацта "758 837" деген сандар "816 837" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
үшінші абзацта "4 434 254" деген сандар "4 430 090" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "2 424 533" деген сандар "2 475 170" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "325 000" деген сандар "225 000" деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "476 419" деген сандар "390 919" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Облыс әкімдігінің  2007 жылға арналған резервi 576 805 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
төтенше резерві - 52 526 мың теңге;
шұғыл шығындарға арналған резерві - 24 279 мың теңге;
бюджеттер бойынша ағымдағы жылы қолма-қол ақшаның тапшылығын жабуға арналған резервi - 500 000 мың теңге.";
көрсетілген  шешімнің  1-қосымшасы  осы  шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының

1 119 520
004
Информатизация системы среднего образования
145 243
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов  для государственных областных организаций образования
25 915
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
704 638
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
20 582
013
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
491 428
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
1 915 156
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату траффика государственных учреждений среднего общего образования
62 697
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
143 397
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
604 857
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
17 223
025
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
4 516
026
Целевые текущие  трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на внедрение новых технологий государственной системы в сфере  образования
100 785
3
Начальное профессиональное образование
1 520 008
261
Департамент (Управление) образования области
1 520 008
008
Начальное профессиональное образование
1 520 008
4
Среднее профессиональное образование
1 380 015
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
270 241
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
270 241
261
Департамент (Управление) образования области
1 109 774
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
1 109 774
5
Дополнительное профессиональное образование
201 257
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
27 378
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
27 378
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
52 770
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров

1 119 520
004
Орта білім жүйесін ақпараттандыру
145 243
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық ұйымдары үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу
25 915
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
704 638
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын өткізу
20 582
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
491 428
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
1 915 156
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
62 697
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
143 397
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
604 857
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 223
025
Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу
4 516
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 785
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
1 520 008
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 520 008
008
Жергілікті деңгейде бастапқы кәсіптік білім беру
1 520 008
4
Орта кәсіби бiлiм беру
1 380 015
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
270 241
002
Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
270 241
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 109 774
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
1 109 774
5
Қосымша кәсіби білім беру
201 257
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ішкі істердің атқарушы органы
27 378
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
27 378
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
52 770
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау