О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N35/318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год"
Решение Шымкентского городского Маслихата от 8 февраля 2007 года N 36/345-3с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкент 15 февраля 2007 года за N 14-1-50. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30 ноября 2009 года N 1-314
Сноска. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30.11.2009 N 1-314.
В соответствии с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан " О местном государственном управлении в Республике Казахстан ", решением Южно-Казахстанского областного маслихата  N 29/329-ІІІ от 30 января 2007 года "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского маслихата от 7 декабря 2006 года N 27/305-III " Об областном бюджете на 2007 год " городской маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 35/318-3с " О бюджете города Шымкента на 2007 год " (зарегистрировано в управлении юстиции города Шымкента за N 14-1-43, опубликовано в газетах "Шымкент келбеті", "Панарама Шымкента" 12 января 2007 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1):
цифры "28 067 064" заменить цифрами "32 498 120";
цифры "15 037 257" заменить цифрами "15 091 867";
цифры "158 142" заменить цифрами "4 534 588";
в подпункте 2):
цифры "22 687 990" заменить цифрами "28 662 416";
в подпункте 3):
цифры "5 379 074" заменить цифрами "3 835 704";
в подпункте 4):
цифры "-1 024" заменить цифрами "-15 153", в том числе:
цифры " 1 024" заменить цифрами "15 153";
в подпункте 5):
цифры "37 772" заменить цифрами " 75 000";
в подпункте 6):
цифры "5 342 326" заменить цифрами "3 775 857";
в подпункте 7):
цифры "-5 342 326" заменить цифрами "-3 775 857", и дополнить строкой следующего содержания:
"в том числе: поступление займов - 1 565 000 тысяч тенге, движение остатков бюджетных средств - 1 469 тысяч тенге";
в пункте 5:
"цифры 10 000" заменить цифрами " 164 375";
в пункте 6:
цифры " 38 845" заменить цифрами "50 008";
в пункте 7:

Қалалық мәслихатының 2006 жылғы 21 желтоқсанындағы N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 8 ақпандағы N 36/345-3с шешімі. Шымкент қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 15 ақпанда N 14-1-50 тіркелді. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1-314 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009.11.30 N 1-314 хатымен.
Қазақстан Республикасынық Бюджеттік кодексінің  111 бабының 1 тармағына , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына , Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 30 қаңтарындағы   N 29/329-ІІІ "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы   N 27/305-Ш шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес қалалық мәслихат  ШЕШТІ:
Қалалық мәслихаттың 2006 жылдың 21 желтоқсанындағы  N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (Шымкент қаласының әділет басқармасында N 14-1-43 тіркелген, "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде 2007 жылдың 12 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар еңгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"28 067 064" деген сандар "32 498 120" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 037 257" деген сандар "15 091 867" деген сандармен ауыстырылсын;
"158 142" деген сандар "4 534 588" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"22 687 990" деген сандар "28 662 416" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"5 379 074" деген сандар "3 835 704" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"-1 024" деген сандар "-15 153" деген сандармен ауыстырылсын, соның ішінде:
"1 024" деген сандар "15 153" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"37 772" деген сандар "75 000" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"5 342 326" деген сандар "3 775 857" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы:
"- 5 342 326" деген сандар "-3 775 857" деген сандармен ауыстырылып келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"оның ішінде: қарыздың түсуі - 1 565 000 мың теңге, бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 1 469 мың теңге";
5-тармақтағы:
"10 000" деген сандар "164 375" деген сандармен ауыстырылсын;        6-тармақтағы:
"38 845" деген сандар "50 008" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтағы:

цифры " 22 497" заменить цифрами "43 647";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в городском бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на следующие расходы:
на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования - 103 677 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов образования - 32 565 тысяч тенге;
на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования - 296 тысяч тенге;
на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования - 6000 тысяч тенге;
на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования - 21 590 тысяч тенге;
на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования - 2 436 тысяч тенге;
на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства - 18 127 тысяч тенге;
на передаваемые административные функции в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления - 2 668 тысяч тенге;
на разработку технико-экономического обоснования - 6 503 тысяч тенге;
на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимися абонентами городских сетей телекоммуникаций - 1 270 тыс. тенге;
на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида - 19 912 тыс. тенге;
на выплату ежемесячной компенсации по уходу за ребенком семьям, имеющим ВИЧ- инфицированных детей - 2 849 тысяч тенге;
на компенсацию потерь по передаче в коммунальную собственность объектов спорта - 11 146 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы государственных органов, юридических лиц, с государственной долей участия, объектов коммунальной собственности, ремонт административных зданий - 11 000 тысяч тенге;
дополнить пунктом 7-2 следующего содержания:
"7-2. Учесть, что в городском бюджете на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на следующие расходы:
на развитие теплоэнергетической системы - 46 947 тысяч тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 3 160 820 тысяч тенге;
на развитие объектов физической культуры и спорта - 26 280 тысяч тенге:

"22 497" деген сандар "43 647" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. Қала бюджетінде келесідей шығындарға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері қарастырылғаны ескерілсін:
жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге - 103 677 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға - 32 565 мың теңге;
тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға - 296 мың теңге;
жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге - 6 000 мың теңге;
жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге - 21 590 мың теңге;
орта білім беретін мемлекеттік ұйымдардың кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді үйрену жөнінде оқу, анықтамалық және электрондық әдебиеттерді сатып алуға және жеткізуге - 2 436 мың теңге;
электрондық үкімет шеңберіндегі адами капиталды дамытуға - 18 127 мың теңге;
мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде әкімшілік функцияларға - 2 668 мың теңге;
техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуге - 6 503 мың теңге;
қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге - 1 270 мың теңге;
мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметтер көрсетуге - 19 912 мың теңге;
ВИЧ жұқтырған балалары бар отбасыларға сәбиге қарау бойынша ай сайын өтемақы төлеуге - 2 849 мың теңге;
спорт объектілерін коммуналдық меншікке беру бойынша шығындарды өтеуге - 11 146 мың теңге;
мемлекеттік органдардың, мемлекеттік үлес қатысуымен заңды тұлғалардың, коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға, әкімшілік ғимараттарын жөндеуге - 11 000 мың теңге;
мынадай мазмұндағы 7-2-тармақпен толықтырылсын:
"7-2. Қала бюджетінде келесідей шығындарға облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін:
жылу - энергетикалық жүйені дамытуға - 46 947 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға - 3 160 820 мың теңге;
денешынықтыру және спорт объектілерін дамытуға - 26 280 мың теңге;

на строительство и реконструкцию объектов образования объектов образования - 715 672 тысяч тенге;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2007 год средства на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц со стопроцентной долей участия государства в сумме 75 000 тысяч тенге, с последующим распределением их на основании постановления акимата города";
пункт 10 исключить;

білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге - 715 672 мың теңге;
9) тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"9. 2007 жылға арналған қала бюджетінде жүз пайыздық мемлекеттің қатысуымен құрылған заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға 75 000 мың теңге қарастырылып, осы қаржының таратылуы қала әкімдігінің қаулысының негізінде таратылсын.";
10) тармағы алып тасталсын;