О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 35/318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области N 39/385-3с от 21 мая 2007 года. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента N 14-1-54 от 28 мая 2007 года. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30 ноября 2009 года N 1-314
Сноска. Утратило силу с истечением срока применения - письмо Маслихата города Шымкента от 30.11.2009 N 1-314.
В соответствии с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного  кодекса Республики Казахстан,  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 мая 2007 года  N 32/357-III "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского маслихата от 7 декабря 2006 года  N 27/305-III "Об областном бюджета на 2007 год" городской маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года  N 35/318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-43, опубликовано в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" 12 января 2007 года, внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 8 февраля 2007 года  N 36/345-3с " О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 35-318-3с "О бюджете города Шымкента на 2007 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-50, опубликовано в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" 2 марта 2007 года, N 9-10) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "32 498 120" заменить цифрами "36 438 721";
цифры "15 091 867" заменить цифрами "16 113 921";
цифры "33 150" заменить цифрами "35 272";
цифры "12 838 515" заменить цифрами "17 024 272";
цифры "4 534 588" заменить цифрами "3 265 256";
в подпункте 2):
цифры "28 662 416" заменить цифрами "32 778 017";
в подпункте 3):
цифры "3 835 704" заменить цифрами "3 660 704";
в подпункте 5):
цифры "75 000" заменить цифрами "- 100 000";
дополнить строкой следующего содержания:

Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 35/318-3c "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2007 жылғы 21 мамырдағы N 39/385-3с шешімі. Шымкент қаласының әділет басқармасында 2007 жылы 28 мамырда N 14-1-54 тіркелді. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1-314 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің тоқтатылуына байланысты күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009.11.30 N 1-314 хатымен.
Қазақстан Республикасының  Бюджет кодексінің 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 15 мамырдағы  N 32/357-ІІІ "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 7 желтоқсандағы  N 27/305-ІІІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес қалалық мәслихат  ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы  N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тізімінде N 14-1-43 тіркелген, 2007 жылдың 12 қаңтарында "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған, қалалық мәслихаттың 2007 жылдың 8 ақпандағы  N 36/345-3с "Қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы  N 35/318-3с "2007 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы", шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тізімінде N 14-1-50 тіркелген, 2007 жылдың 2 наурызында N 9-10 "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған, шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақшадағы:
"32 498 120" деген сандар "36 438 721" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 091 867" деген сандар "16 113 921" деген сандармен ауыстырылсын;
"33 150" деген сандар "35 272" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 838 515" деген сандар "17 024 272" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 534 588 деген сандар "3 265 256" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"28 662 416" деген сандар "32 778 017" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"3 835 704" деген сандар "3 660 704" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"75 000" деген сандар "- 100 000" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"поступления от продажи финансовых активов государства - 565 000 тыс тенге";
в пункте 3:
цифры "31 500" заменить цифрами "44 362";
цифры "28 225" заменить цифрами "15 363";
пункт 5 исключить;
в пункте 6:
цифры "50 008" заменить цифрами "11 163";
в пункте 7:
цифры "43 647" заменить цифрами "21 150";
в пункте 7-1:
абзацы восьмой и десятый исключить;
в абзаце тринадцатом цифры "2 849" заменить цифрами "3 123";
абзацы четырнадцатый и пятнадцатый исключить;
в пункте 7-2:
абзац второй исключить;
в абзаце третьем цифры "3 160 820" заменить цифрами "2 272 148";
абзац четвертый исключить;
в абзаце пятом цифры "715 672" заменить цифрами "662 331";
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства - 18 127,0 тысяч тенге;         в пункте 9:
цифры "75 000" заменить цифрами "465 000";
приложения 1,2,4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 к            настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии
городского маслихата
Исполняющий обязаности
секретаря городского маслихата
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 21 мая 2007 года N 39/385-3с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 21 декабря 2006 года N 35/318 - 3с
Бюджет города на 2007 год
Категория
Сумма,            тыс.тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2 3
І. ДОХОДЫ
36 438 721
1
Налоговые поступления

"мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 565 000 мың теңге";
3-тармақта:
"31 500" деген сандар "44 362" деген сандармен ауыстырылсын;
"28 225" деген сандар "15 363" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақ алынып тасталсын;
6-тармақта:
"50 008" деген сандар "11 163" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"43 647" деген сандар "21 150" деген сандармен ауыстырылсын;
7-1 тармақта:
сегізінші және оныншы абзацтар алынып тасталсын;
он үшінші абзацтағы "2 849" деген сандар "3 123" деген сандармен ауыстырылсын;
он төртінші және он бесінші абзацтар алынып тасталсын;
7-2 тармақта:
екінші абзац алынып тасталсын;
үшінші абзацтағы "3 160 820" деген сандар "2 272 148" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзац алынып тасталсын;
бесінші абзацтағы "715 672" деген сандар "662 331" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацпен мынадай мазмұнмен толықтырылсын:
"электрондық үкімет шеңберіндегі адами капиталды дамытуға -18 127,0 мың теңге;
9-тармақта:
"75 000" деген сандар "465 000" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қалалық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
Шымкент қалалық мәслихатының
2007 жылғы 21 мамырдағы
N 39/385-3с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2006 жылғы 21 желтоқсандағы
N 35/318-3с шешіміне 1 қосымша
2007 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
1 2 3
І. КІРІСТЕР 36 438 721
1
Салықтық түсімдер