О внесении изменений в решение от 13 декабря 2006 года N 28/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2007 год"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июля 2007 года N 35/5. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 июля 2007 года за N 5-1-65. Утратило силу - в связи с истечением срока действия, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 29 января 2008 года № 03-07/51
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 29.01.2008 № 03-07/51.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 17 июля 2007 года N 24/377-III "О внесении изменений и дополнений в решение от 5 декабря 2006 года N 20/304-III "Об областном бюджете на 2007 год" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N 28/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2007 год" (регистрационный номер 5-1-51, опубликовано в газетах: "Дидар" от 9 января 2007 года N 2-3, "Рудный Алтай" от 5 января 2007 года N 1), с изменениями от 15 февраля 2007 года N 31/4 (регистрационный N 5-1-55, опубликовано в газетах: "Дидар" от 13 марта 2007 года N 24, "Рудный Алтай" от 13 марта 2007 года N 37), от 16 апреля 2007 года N 32/2 (регистрационный N 5-1-59, опубликовано в газетах: "Дидар" от 3 мая 2007 года N 45, "Рудный Алтай" от 5 мая 2007 года N 55) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункте 1):
цифры "10 013 563" заменить цифрами "10 359 547";
цифры "5 299 378" заменить цифрами "5 311 555";
цифры "17 992" заменить цифрами "23 775";
цифры "1 989 634" заменить цифрами "2 344 780";
цифры "2 706 559" заменить цифрами "2 679 437";
подпункте 2) цифры "9 850 780,6" заменить цифрами "9 955 164,6";
подпункте 3) цифры "162 782,4" заменить цифрами "404 382,4";
подпункте 5) цифры "226 723" заменить цифрами "225 562";
подпункт 6) изложить в следующей редакции: "профицит бюджета - 178 820,4";
подпункт 7) изложить в следующей редакции: "использование профицита бюджета - - 178 820,4";
2) в пункте 5:
в абзаце первом цифры "11 800" заменить цифрами "29 491";

"2007 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2007 жылғы 24 шілдедегі N 35/5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2007 жылғы 30 шілдеде N 5-1-65 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2008.01.29 № 03-07/51 хатымен.
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2008.01.29 № 03-07/51 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына , Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне , Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 17 шілдедегі N 24/377-III "2006 жылғы 5 желтоқсандағы N 20/304-III "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "2007 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне (тіркелген нөмірі 5-1-51, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 2-3, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы N 1 сандарында жарияланған) өзгерістерімен 2007 жылғы 15 ақпандағы N 31/4 (тіркелген нөмірі 5-1-55, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 13 наурыздағы N 24, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 13 наурыздағы N 37 сандарында жарияланған), 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 32/2 (тіркелген нөмірі 5-1-59, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 3 мамырдағы N 45, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 5 мамырдағы N 55 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 013 563" деген цифрлар "10 359 547" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"5 299 378" деген цифрлар "5 311 555" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"17 992" деген цифрлар "23 775" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 989 634" деген цифрлар "2 344 780" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2 706 559" деген цифрлар "2 679 437" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "9 850 780,6" деген цифрлар "9 955 164,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада "162 782,4" деген цифрлар "404 382,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "226 723" деген цифрлар "225 562" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақша өзгертілсін және келесі редакцияда оқылсын: "бюджет тапшылығы -
178 820,4";
7) тармақша өзгертілсін және келесі редакцияда оқылсын: "бюджет тапшылығын пайдалану - - 178 820,4";
2) 5 тармақта:
бірінші абзацтағы "11 800" деген цифрлар "29 491" деген цифрлармен ауыстырылсын;

в абзаце втором цифры "10 445" заменить цифрами "5 445";
3) в пункте 8:
в абзаце третьем цифры "100 000" заменить цифрами "150 000";
в абзаце тринадцатом цифры "2 236" заменить цифрами "571";
дополнить абзацами следующего содержания:
"966 тысяч тенге - на оказание материальной помощи молодым специалистам (учителям, врачам), желающим работать в селах и аулах после завершения учебного заведения;
36 345 тысяч тенге - на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним, вдовам воинов);
862 тысячи тенге - для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);
40 000 тысяч тенге - на ремонт городских дорог;
30 708 тысяч тенге - на внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе среднего общего образования;
8 175 тысяч тенге - на возмещение потерь поступлений в бюджет, в связи с отменой акциза на игорный бизнес, поступающего в местный бюджет.";
4) в пункте 9:
в подпункте 1):
абзац второй исключить;
в подпункте 2):
абзац шестой исключить;
в абзаце восьмом цифры "4 000" заменить цифрами "8 300";
в абзаце девятом цифры "3 800" заменить цифрами "3 430";
в абзаце десятом цифры "2 000" заменить цифрами "5 600";
в абзаце одиннадцатом цифры "1 200" заменить цифрами "6 000";
в абзаце тринадцатом цифры "260 962" заменить цифрами "205 614";
абзац шестнадцатый исключить;
в абзаце тридцать третьем цифры "53 349" заменить цифрами "28 349";
дополнить абзацем следующего содержания:
"корректировка проектно-сметной документации на строительство сетей и сооружений канализации села Меновное Восточно-Казахстанской области - 3 000 тысяч тенге.";
в подпункте 3):

екінші абзацтағы "10 445" деген цифрлар "5 445" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 8 тармақта:
үшінші абзацтағы "100 000" деген цифрлар "150 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
отызыншы абзацтағы "2 236" деген цифрлар "571" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынандай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"оқу мекемесін аяқтағаннан кейін селолар мен ауылдарда жұмыс істеуге тілек білдірген жас мамандарға (мұғалімдер, дәрігерлер) материалдық көмек көрсетуге - 966 мың теңге;
бірқатар санаттағы азаматтарға (Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері және оған теңестірілген тұлғалар, соғыс жесірлері) материалдық көмек көрсетуге - 36 345 мың теңге;
жоғары оқу мекемелерінде (оқу құнын, стипендия, жатақанада тұру) тұрмысы төмен отбасылардың балаларын оқыту үшін - 862 мың теңге;
қалалық жолдарды жөндеуге - 40 000 мың теңге;
мемлекеттік жүйедегі жалпы орта білім берудің интерактивті оқытудың жүйесін ендіруге - 30 708 мың теңге;
жергілікті бюджетке түсетін құмар ойынына акцизді алып тастауға байланысты бюджетке түсімдердің жоғалуын орнын толтыруға - 8 175 мың теңге.";
4) 9 тармақта:
1) тармақшада:
екінші абзац алынып тасталсын;
2) тармақшада:
алтыншы абзац алынып тасталсын;
сегізінші абзацтағы "4 000" деген цифрлар "8 300" деген цифрлармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "3 800" деген цифрлар "3 430" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "2 000" деген цифрлар "5 600" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "1 200" деген цифрлар "6 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "260 962" деген цифрлар "205 614" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзац алынып тасталсын;
отыз үшінші абзацтағы "53 349" деген цифрлар "28 349" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынандай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Шығыс Қазақстан облысы Меновной ауылының канализация имараттары мен желілерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы түзету - 3 000 мың теңге.";
3) тармақшада: