О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2006 года N 33-30 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 5 июля 2007 года N 40-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 июля 2007 года за N 2990. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2008 года N 10-10
Сноска. Утратило силу Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 11.12.2008 N 10-10 (принято только на государственном языке)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата  N 33-30 от 20 декабря 2006 года "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2977 от 21 декабря 2006 года и опубликованное в газете "Приуралье" N 1 от 1 января 2007 года, N 3 от 6 января 2007 года, N 4 от 9 января 2007 года, N 6 от 13 января 2007 года, N 7 от 16 января 2007 года, N 10 от 23 января 2007 года, N 13 от 30 января 2007 года, N 15 от 3 февраля 2007 года, N 16 от 6 февраля 2007 года), с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением областного маслихата N 35-1 от 14 февраля 2007 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2983 от 16 февраля 2007 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 22 от 20 февраля 2007 года, N 24 от 24 февраля 2007 года, N 25 от 27 февраля 2007 года, N 30 от 13 марта 2007 года), N 37-1 от 30 апреля 2007 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2988 от 3 мая 2007 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 53 от 12 мая 2007 года, N 54 от 15 мая 2007 года, N 56 от 19 мая 2007 года, N 57 от 22 мая 2007 года, N 59 от 26 мая 2007 года, N 60 от 29 мая 2007 года, N 62 от 2 июня 2007 года, N 64 от 5 июня 2007 года, N 66 от 12 июня 2007 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "42 746 928" заменить цифрами "43 633 730";
цифры "16 712 819" заменить цифрами " 17 597 777";
цифры "12 347" заменить цифрами "14 191";
цифры "44 933 704" заменить цифрами "45 840 756";
цифры "2 186 776" заменить цифрами "2 207 026";
цифры "1 078 866" заменить цифрами "1 058 616";

2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 33-30 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 шілдедегі N 40-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 19 шілдеде N 2990 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-10 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008.12.11 N 10-10 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 33-30 шешіміне (2006 жылдың 21 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2977 нөмірмен тіркелген және "Орал өңірі" газетінің 2007 жылғы 1 қаңтардағы N 1, 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 3, 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 4, 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 6, 2007 жылғы 16 қаңтардағы N 7, 2007 жылғы 23 қаңтардағы N 10 жарияланған), 2007 жылғы 14 ақпандағы N 35-1 (2007 жылғы 16 ақпандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2983 нөмірмен тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2007 жылғы 20 ақпандағы N 22, 2007 жылғы 24 ақпандағы N 24, 2007 жылғы 27 ақпандағы N 25, 2007 жылғы 13 наурыздағы N 30, 2007 жылғы 17 наурыздағы N 32, 2007 жылғы 20 наурыздағы N 33, 2007 жылғы 27 наурыздағы N 35 жарияланған)), 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 37-1 (2007 жылғы 3 мамырдағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2988 нөмірмен тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2007 жылғы 12 мамырдағы N 53, 2007 жылғы 15 мамырдағы N 54, 2007 жылғы 19 мамырдағы N 56, 2007 жылғы 22 мамырдағы N 57, 2007 жылғы 26 мамырдағы N 59, 2007 жылғы 29 мамырдағы N 60, 2007 жылғы 2 маусымдағы N 62, 2007 жылғы 5 маусымдағы N 63 жарияланған), облыстық мәслихаттың шешімдермен оған енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
"42 746 928" деген сандар "43 633 730" деген сандармен өзгертілсін;
"16 712 819" деген сандар "17 597 777" деген сандармен өзгертілсін;
"12 347" деген сандар "14 191" деген сандармен өзгертілсін;
"44 933 704" деген сандар "45 840 756" деген сандармен өзгертілсін;
"2 186 776" деген сандар "2 207 026" деген сандармен өзгертілсін;
"1 078 866" деген сандар "1 058 616" деген сандармен өзгертілсін;

цифры "71 134" заменить цифрами "91 384";
2) пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть, что  в  областном бюджете на 2007 год предусмотрены  целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам в общей сумме 3 510 244 тыс. тенге, в том числе:
3 126 611 тыс. тенге - трансферты из местных бюджетов;
328 988 тыс. тенге - на развитие системы водоснабжения;
29 645 тыс. тенге - на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому;
25 000 тыс. тенге - на развитие коммунального хозяйства.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области";
3) пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2007 год в размере 389 746  тыс. тенге, в том числе:
- чрезвычайный резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера  - 72 746 тыс. тенге;
- резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты - 297 000 тыс. тенге;
- резерв местного исполнительного органа области на исполнение обязательств по решениям судов - 40 000 тыс. тенге";

"71 134" деген сандар "91 384" деген сандармен өзгертілсін;
2) 9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2007 жылға арналған облыстық бюджетте нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 3 510 244 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
3 126 611 мың теңге - жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
328 988 мың теңге - сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
29 645 мың теңге - үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге;
25 000 мың теңге - коммуналдық шаруашылықты дамытуға.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі";
3) 13 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. 2007 жылға арналған облыстық жергілікті атқарушы органдарының резерві 389 746 мың теңге көлемінде бекітілсін, оның ішінде:
- табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін облыстық жергілікті атқарушы органының төтенше резерві - 72 746 мың теңге;
- шұғыл шығындарға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві - 297 000 мың теңге;
- сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві - 20 000 мың теңге";

1 616 820
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории области
89 568
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
530
005
Создание информационных систем
271
Департамент (Управление) строительства области
74 585
003
Развитие объектов органов внутренних дел
74 585
04
Образование
6 513 223
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
2 322 957
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
716 128
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
531 767
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
184 361
261
Департамент (Управление) образования области
1 606 829
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
351 515
004
Информатизация системы среднего образования
19 699
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных областных организаций образования
12 400
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
294 488
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
103 378
013
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
169 201
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
433 772
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
27 896
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
44 166
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
133 142
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
5 061
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственнго языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования

1 616 820
002
Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
89 568
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
530
005
Ақпараттық жүйелер құру
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
74 585
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
74 585
04
Бiлiм беру
6 513 223
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
2 322 957
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)
716 128
006
Балалар мен жеткіншектерге спорт бойынша қосымша білім беру
531 767
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
184 361
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 606 829
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
351 515
004
Орта білім жүйесін ақпараттандыру
19 699
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12 400
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
294 488
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектеп тыс іс-шараларды өткізу
103 378
013
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
169 201
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
433 772
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
27 896
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
44 166
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
133 142
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 061
023
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

631 887
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 535 670
1
Социальное обеспечение
777 427
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
406 302
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
406 302
261
Департамент (Управление) образования области
291 322
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
291 322
271
Департамент (Управление) строительства области
79 803
008
Развитие объектов социального обеспечения
79 803
2
Социальная помощь
309 930
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
309 930
003
Социальная поддержка инвалидов
74 645
005
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
29 645
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
11 492
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
150 000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44 148
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
448 313
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
448 313
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных программ
46 007
004
Создание информационных систем
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
113
Трансферты из местных бюджетов
402 306
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 098 567
1
Жилищное хозяйство
1 425 000
271
Департамент (Управление) строительства области
1 425 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

631 887
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 535 670
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
777 427
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
406 302
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
406 302
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
291 322
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
291 322
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
79 803
008
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
79 803
2
Әлеуметтiк көмек
309 930
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
309 930
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
74 645
005
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
29 645
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 492
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
150 000
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
44 148
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
448 313
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
448 313
001
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
46 007
004
Ақпараттық жүйелер құру
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
402 306
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 098 567
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 425 000
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1 425 000
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері