О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 11 мая 2007 года N 45-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 16 мая 2007 года N 7-1-69. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2008 года N 6-11
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2008 N 6-11.
В соответствии с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Пункт 1 решения Уральского городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в государственном реестре регистрации нормативных правовых актов под номером N 7-1-56 с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением Уральского городского маслихата от 27 февраля 2007 года N 40-3 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в государственном реестре регистрации нормативных правовых актов под номером N 7-1-61) изложить в следующей редакции:
1) Доходы - 8 390 719 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 145 594 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 82 139 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1 177 627 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3 985 359 тысячи тенге;
Затраты - 10 464 613 тысяч тенге;
Операционное сальдо - -2 073 894 тысячи тенге;
Чистое бюджетное кредитование - 0;
Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
Дефицит (профицит) бюджета - -2 073 894 тысячи тенге;
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 073 894 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов - 1 100 000 тысяч тенге;
погашение займов - 0;
движение остатков бюджетных средств - 973 894 тысячи тенге;
2) В пункте 8:
цифру "3 482 504" заменить цифрой "3 985 359";
цифру "873 565" заменить цифрой "1 376 420";
цифру "200 000" заменить цифрой "490 500";
после слов "целевые трансферты на благоустройство внутриквартальных территорий и детских спортивных площадок" цифру "40 000" заменить цифрой "100 000";
после слов "земельных отношений - 20 тысяч тенге" дополнить текстом следующего содержания:
"целевые трансферты на реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Жасыл ел" - 7 930 тысяч тенге,

2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 11 мамырдағы N 45-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 16 мамырда N 7-1-69 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 31 наурыздағы N 6-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2008.03.31 N 6-11 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 111-бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-56 нөмірмен тіркелген, Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 27 ақпандағы N 40-3 "2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-61 нөмірмен тіркелген шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды есепке алуымен) шешімінің 1-тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
1) Кірістер - 8 390 719 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 145 594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 82 139 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 177 627 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер - 3 985 359 мың теңге;
Шығындар - 10 464 613 мың теңге;
Операциялық айырым - -2 073 894 мың теңге;
Таза бюджеттен кредиттеу - 0;
Қаржы активтер операциясымен айырым - 0;
Бюджет тапшылығы (профициті) - -2 073 894 мың теңге;
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 073 894 мың теңге, соның ішінде:
Қарыздар түсімі - 1 100 000 мың теңге;
Қарыздарды өтеу - 0;
Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 973 894 мың теңге;
2) 8-тармағында:
"3 482 504" саны "3 985 359" санымен ауыстырылсын;
"873 565" саны "1 376 420" санымен ауыстырылсын;
"200 000" саны "490 500" санымен ауыстырылсын;
"... махаллаішілік аумақтарды және балалар спорт алаңдарын абаттандыруға нысаналы трансферттер" сөздерден кейін "40 000" саны "100 000" санымен ауыстырылсын;
"... жер қатынастары - 20 мың теңге" сөздерден кейін келесі мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"- "Жасыл ел" Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шараларды іске асыруға нысаналы трансферттер - 7 930 мың теңге,

целевые трансферты на капитальный ремонт выставочного зала, расположенного по проспекту Достык-Дружба, 206/2 - 4 425 тысяч тенге
целевые трансферты на благоустройство жилых домов в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства - 140 000 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.
5. Данное решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель 45-ой внеочередной сессии
Уральского городского маслихата
Исполняющий обязанности секретаря
Уральского городского маслихата
Приложение N 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 11 мая 2007 года N 45-2
Бюджет города Уральска на 2007 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

- Достық-Дружба даңғылы, 206/2 орналасқан көрме залын күрделі жөндеуге нысаналы трансферттер - 4 425 мың теңге,
- тұрғын-үй құрылысын дамыту Мемлекеттік бағдарламаны іске асыру шегінде тұрғын-үйлерді абаттандыруға нысаналы трансферттер - 140 000 мың теңге";
2. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына, міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгертулерді енгізсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Орал қалалық мәслихатының 45-ші
кезектен тыс сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
Орал қалалық мәслихатының
2007 жылғы 11 мамырдағы
N 45-2 шешіміне N 1 қосымша
2007 жылға арналған Орал қаласының бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І.Кірістер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету