О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 22 октября 2007 года N 2-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 30 октября 2007 года N 7-1-75. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2008 года N 6-11
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2008 N 6-11.
В соответствии с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Пункт 1 решения Уральского городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в государственном реестре регистрации нормативных правовых актов под номером N 7-1-56 с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением Уральского городского маслихата от 27 февраля 2007 года N 40-3 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в государственном реестре регистрации нормативных правовых актов под номером N 7-1-61, решением Уральского городского маслихата от 11 мая 2007 года N 45-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в государственном реестре регистрации нормативных правовых актов под номером N 7-1-69), решением Уральского городского маслихата от 16 июля 2007 года N 47-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в государственном реестре регистрации нормативных правовых актов под номером N 7-1-70) изложить в следующей редакции:
1) Доходы - 13 641 133 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 529 450 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 133 099 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 4 914 186 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 064 398 тысячи тенге;
Затраты - 12 201 907 тысяч тенге;
Операционное сальдо - 1 439 226 тысячи тенге;
Чистое бюджетное кредитование - 0;
Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
Дефицит (профицит) бюджета - 1 439 226 тысячи тенге;
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 439 226 тысячи тенге, в том числе:

2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2007 жылғы 22 қазандағы N 2-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 30 қазанда N 75 тіркелді. Күші жойылды - қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 31 наурыздағы N 6-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - қалалық мәслихатының 2008.03.31 N 6-11 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 111-бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-56 нөмірмен тіркелген, Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 27 ақпандағы N 40-3 "2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-61 нөмірмен тіркелген шешімімен, Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 11 мамырдағы N 45-2 "2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-69 нөмірмен тіркелген шешімімен, Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 шілдедегі N 47-2 "2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-70 нөмірмен тіркелген шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды есепке алуымен) шешімінің 1-тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
1) Кірістер - 13 641 133 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 529 450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 133 099 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 4 914 186 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 5 064 398 мың теңге;
Шығындар - 12 201 907 мың теңге;
Операциялық айырым - 1 439 226 мың теңге;
Таза бюджеттен кредиттеу - 0;
Қаржы активтер операциясымен айырым - 0;
Бюджет тапшылығы (профициті) - 1 439 226 мың теңге;
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - -1 439 226 мың теңге, соның ішінде:

поступления займов - 1 100 000 тысяч тенге;
погашение займов - -3 513 120 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 973 894 тысячи тенге;
2) В пункте 6:
цифру "37 386" заменить цифрой "35 748";
цифру "36 000" заменить цифрой "37 638";
В пункте 8:
цифру "4 061 879" заменить цифрой "5 064 398";
цифру "1 436 768" заменить цифрой "1 989 511";
цифру "2 625 111" заменить цифрой "3 074 887";
цифру "9 343" заменить цифрой "7 650";
цифру "18 157" заменить цифрой "18 893";
цифру "33 841" заменить цифрой "33 545";
цифру "11 466" заменить цифрой "1 980";
после слов "...уставного капитала ГКП "Орал Су Арнасы" - 60 000 тысяч тенге" дополнить текстом следующего содержания:
"целевые трансферты на установку новых и замену старых светофорных объектов - 52 400 тысяч тенге, целевые трансферты на реализацию мероприятий по развитию теплоэнергетической инфраструктуры - 491 400 тысяч тенге, целевые трансферты на текущий ремонт СШ N 44 - 400 тысяч тенге, целевые трансферты на приобретение автомашин - 9 500 тысяч тенге";
после слов "...в рамках электронного правительства - 14 472 тысячи тенге" дополнить текстом следующего содержания:
"целевые трансферты на строительство школы на 1200 мест с государственным языком обучения - 423 540 тысяч тенге, целевые трансферты на внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе среднего общего образования - 30 219 тысяч тенге, целевые трансферты на возмещение потерь поступлений в бюджет, в связи с отменой акциза на игорный бизнес, поступающего в местный бюджет - 5 799 тысяч тенге";
3) дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2007 год предусмотрен возврат кредита в областной бюджет, выданного на строительство ипотечного жилья в рамках Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы в сумме 3 513 120 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике, бюджету и финансам.

Қарыздар түсімі - 1 100 000 мың теңге;
Қарыздарды өтеу - -3 513 120 мың теңге;
Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 973 894 мың теңге;
2) 6-тармағында:
"37 386" саны "35 748" санымен ауыстырылсын;
"36 000" саны "37 638" санымен ауыстырылсын;
8-тармағында:
"4 061 879" саны "5 064 398" санымен ауыстырылсын;
"1 436 768" саны "1 989 511" санымен ауыстырылсын;
"2 625 111" саны "3 074 887" санымен ауыстырылсын;
"9 343" саны "7 650" санымен ауыстырылсын;
"18 157" саны "18 893" санымен ауыстырылсын;
"33 841" саны "33 545" санымен ауыстырылсын;
"11 466" саны "1 980" санымен ауыстырылсын;
"... Орал Су Арнасы" МКК жарғылық капиталын - 60 000 мың теңге" сөздерден кейін келесі мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"ескі бағдаршам нысандарын ауыстыруға және жаңасын орнатуға нысаналы трансферттер - 52 400 мың теңге, жылу энергетика инфрақұрылымын дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыруға нысаналы трансферттер - 491 400 мың теңге, N 44 ОМ ағымдағы жөндеуге нысаналы трансферттер - 400 мың теңге, автокөліктерді сатып алуға нысаналы трансферттер- 9 500 мың теңге".
"... электрондық үкімет шеңберінде - 14 472 мың теңге" сөздерден кейін келесі мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"мемлекеттік тілде оқытатын 1200 орындық мектеп құрылысына нысаналы трансферттер - 423 540 мың теңге, мемлекеттік орта жалпы білім жүйесіне интерактивтік оқыту жүйесін енгізуге нысаналы трансферттер - 30 219 мың теңге, жергілікті бюджетке түсетін ойын бизнесіне арналған акциздің жойылуына байланысты, бюджеттік түсімдердің шығындарын өтеуге нысаналы трансферттер - 5 799 мың теңге";
3) келесі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 2007 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында Қазақстан Республикасының 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын-үй құрылысын дамыту Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ипотекалық тұрғын-үй құрылысына 3 513 120 мың теңге сомасында берілген кредитті облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін".
2. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына, міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгертулерді енгізсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және қаржы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету