О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2005 года N 101 "Об утверждении Положения о кадровом резерве и проведении конкурса на замещение вакантной должности нотариуса"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 164. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2008 года N 5237
В соответствии с подпунктом 15) статьи 32  Закона  Республики Казахстан "О нотариате",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2005 года N 101 "Об утверждении Положения о кадровом резерве и проведении конкурса на замещение вакантной должности нотариуса" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3547, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан N 14, май 2005, ст. 62), с изменениями и дополнениями, внесенными  Приказом  Министра юстиции Республики Казахстан от 1 февраля 2006 года N 36 "О внесении изменений и дополнения в  приказ  Министра юстиции Республики Казахстан от 31 марта 2005 года N 101 "Об утверждении Положения о кадровом резерве и проведении конкурса на замещение вакантной должности нотариуса" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4069) следующие изменения:
в Положении о кадровом резерве и проведении конкурса на замещение вакантной должности нотариуса, утвержденном указанным приказом:
в пункте 8 цифру "11" заменить цифрой "7";
пункт 8-1 исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    З. Балиева

"Кадрлық резерв және нотариустың бос лауазымына орналасуға конкурс өткізу туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылғы 31 наурыздағы N 101 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 164 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 16 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5237 болып енгізілді.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз.
"Нотариат туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 32-бабы 15) тармақшасына сәйкес,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кадрлық резерв және нотариустың бос лауазымына орналасуға конкурс өткізу туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылы 31 наурыздағы N 101  бұйрығын
(Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 3547 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған N 14 2005 ж. мамыр, 62-құжат), "Кадрлық резерв және нотариустың бос лауазымына орналасуға конкурс өткізу туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2005 жылы 31 наурыздағы N 101  бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 1 ақпандағы N 36  Бұйрығына (Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде N 4069 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Кадрлық резерв және нотариустың бос лауазымына орналасуға конкурс өткізу туралы Ережеде:
8-тармақтағы "11" деген цифр "7" деген цифрмен ауыстырылсын;
8-1 тармақ алып тасталынсын.
2. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                        З. Балиева