О внесении изменений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 января 2004 года N 100 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к устройству, содержанию и эксплуатации объектов продовольственной торговли"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 мая 2008 года N 302. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2008 года N 5254. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 июля 2010 года N 578
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 30.07.2010 N 578 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 января 2004 года N 100 "Об утверждении санитарно-эпидемиологических правил и норм "Санитарно-эпидемиологические требования к устройству, содержанию и эксплуатации объектов продовольственной торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2733, опубликован в Официальной газете 10 апреля 2004 года, N 15) следующие изменения:
в санитарно-эпидемиологических правилах и нормах "Санитарно-эпидемиологические требования к устройству, содержанию и эксплуатации объектов продовольственной торговли", утвержденных указанным приказом:
пункт 47 исключить;
в пункте 111 слова "хранят при температуре не выше плюс 10 о С" заменить словами "хранятся при температуре, указанной производителями в маркировке".
2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Белоног А.А.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту правовой работы и государственных закупок Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Малгаждарова Б.Т.) направить настоящий приказ на официальное опубликование после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора - Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан Белоног А.А.

"Азық-түлік сауда объектілерінің құрылымына, оларды ұстауға және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар" санитарлық- эпидемиологиялық ережелерi мен нормаларын бекiту туралы Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылғы 30 қаңтардағы N 100 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2008 жылғы 23 мамырдағы N 302 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 9 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5254 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010 жылғы 30 шілдедегі N 578 бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2010.07.30 N 578 (ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Азық-түлік сауда объектілерінің құрылымына, оларды ұстауға және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар" санитарлық-эпидемиологиялық ережелерi мен нормаларын бекiту туралы Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2004 жылы 30 қаңтардағы N 100 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің тізімінде N 2733 тіркелген, 2004 жылғы 10 cәуірдегі N 15 "Ресми газетінде" жарияланған).
Айтылған бұйрықпен бекітілген "Азық-түлік сауда объектілерінің құрылымына, оларды ұстауға және пайдалануға қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар" санитарлық-эпидемиологиялық ережелерi мен нормаларында:
47 тармақ алынып тасталсын;
111 тармақтағы "қосу 10 0 С температурада сақтайды" деген сөздер "таңбалауында көрсетілген температурада сақталады" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті (Белоног А.А.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Құқықтық жұмыс және мемлекеттік сатып алу департаменті (Малгаждарова Б.Т.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін ресми жариялауға жіберсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің төрағасы - Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттік санитарлық дәрігері А.А. Белоногқа жүктелсін.

5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении 10 дней после дня официального опубликования.
И.о. Министра                               А. Нусупова
"СОГЛАСОВАН"
Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан
__________________ В. Школьник
11 июня 2008 года

5. Осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министрдің міндетін
атқарушы                                           Ә. Нүсіпова
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Индустрия және сауда министрі
11 маусым 2008 жыл