О внесении изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года № 329 "Об утверждении Правил представления отчетности страховыми (перестраховочными) организациями и страховыми брокерами
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 22 августа 2008 года N 126. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2008 года N 5329. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 3 сентября 2010 года № 128
Сноска. Утратило силу постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 № 128 (вводится в действие по истечении четырнадцати календарных дней со дня его гос. регистрации в МЮ РК).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правления Агентства от 27 ноября 2004 года № 329 "Об утверждении Правил представления отчетности страховыми (перестраховочными) организациями и страховыми брокерами" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3348), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлениями Правления Агентства от 27 августа 2005 года № 310 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3868), от 9 января 2006 года № 16 "О внесении изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года № 329 "Об утверждении Правил представления отчетности страховыми (перестраховочными) организациями и страховыми брокерами" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4044), от 23 сентября 2006 года № 219 "О внесении дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года № 329 "Об утверждении Правил представления отчетности страховыми (перестраховочными) организациями и страховыми брокерами" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4435, опубликованное в газете "Юридическая газета" от 17 ноября 2006 года, № 201 (1181), от 30 апреля 2007 года № 125 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора страховых (перестраховочных) организаций и страховых брокеров" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4724), от 30 июня 2008 года № 97 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 ноября 2004 года № 329 "Об утверждении Правил представления отчетности страховыми (перестраховочными) организациями и страховыми брокерами" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5274), следующие изменения:
в Правилах представления отчетности страховыми (перестраховочными) организациями и страховыми брокерами, утвержденным указанным постановлением:
в приложение 4:
строки
"
1
Операции
"обратное
"РЕПО"
1.1
"Прямой" способ

Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерінің есеп беру ережесін бекіту туралы" 2004 жылғы 27 қарашадағы N 329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008 жылғы 22 тамыздағы N 126 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 30 қыркүйекте Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5329 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010 жылғы 3 қыркүйекте N 128 Қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 N 128 (мемлекеттік тіркелген күннен бастап 14 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Басқармасы (бұдан әрі - Агенттік) ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Агенттік Басқармасының "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерінің есеп беру ережесін бекіту туралы" 2004 жылғы 27 қарашадағы N 329 қаулысына ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3348 тіркелген ) Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбiр нормативтiк құқықтық актiлерiне қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3868 тіркелген ), "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттiгi Басқармасының "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерiнiң есеп беру ережесiн бекiту туралы" 2004 жылғы 27 қарашадағы N 329 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 16 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4044 тіркелген ), "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерінің есеп беру ережесін бекіту туралы" 2004 жылғы 27 қарашадағы N 329 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 23 қыркүйектегі N 219 ( Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4435 тіркелген, 2006 жылғы 17 қарашадағы "Заң газеті" газетінің N 201 (1007) санында жарияланған), "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарын және сақтандыру брокерлерін реттеу және қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2 007 жылғы 30 сәуірдегі N 125 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4724 тіркелген), "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерінің есеп беру ережесін бекіту туралы" 2004 жылғы 27 қарашадағы N 329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 30 маусымдағы N 97 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5274 тіркелген) қаулыларымен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен бірге мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының және сақтандыру брокерлерінің есеп беру ережесінде:
4-қосымшада:
"
1
"Керi "репо"
операциясы
1.1
"Тiкелей"
тәсiл

1.1.1
1.2
"Автоматический"
способ
1.2.1
изложить в следующей редакции:
1
Операции
"обратное
"РЕПО",
совершаемые
"Автоматическим"
способом
1.1
";
строку, порядковый номер 3, приложения 7 изложить в следующей редакции:
"
3
Юридические лица, не являющиеся
финансовыми организациями
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 октября 2008 года, за исключением абзаца пятого пункта 1 настоящего постановления, который вводится в действие с 1 июля 2009 года.
3. Департаменту стратегии и анализа (Абдрахманов Н.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Департаменту информационных технологий (Тусупов К.А.) в срок до 30 ноября 2008 года обеспечить доработку Автоматизированного рабочего места "Страховой надзор".
5. Службе Председателя Агентства принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Алдамберген А.У.
Председатель                                 Е. Бахмутова

1.1.1
1.2
"Автоматты"
тәсiл
1.2.1
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
1
"Автоматты" тәсілмен
жасалатын "кері
"РЕПО" операциялары
1.1
";
7- қ осымшада ғ ы реттік н ө мірі 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
3
Қ аржы ұ йымдары болып табылмайтын за ң ды
тұ л ғ алар
".
2. Осы қаулы 2009 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізілетін осы қаулының 1-тармағының бесінші абзацын қоспағанда, 2008 жылғы 1 қазаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Стратегия және талдау  департаменті (Н.А. Абдрахманов):
1) Заң департаментiмен (Н.В. Сарсенова) бірлесіп, осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастан он күндiк мерзiмде оны Агенттiктiң мүдделi бөлiмшелерiне, "Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы" Заңды тұлғалар бiрлестiгiне мәлімет үшін жіберсін.
4. Ақпараттық технологиялар департаменті (Қ.А. Түсіпов) 2008 жылғы 30 қарашаға дейінгі мерзімде "Сақтандыруды қадағалау" Автоматтандырылған жұмыс орнын жетілдіруді қамтамасыз етсін.
5. Агенттік Төрайымының Қызметі Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында осы қаулыны жариялау шараларын қолға алсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрайымының орынбасары А.Ө. Алдамбергенге жүктелсін.
Төрайым                                        Е. Бахмутова