О внесении дополнений в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 236 "Об утверждении формы заявления о регистрации прав на недвижимое имущество и иных объектов, уведомления о внесении в регистрационные документы соответствующих записей"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 1 октября 2008 года № 259. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 октября 2008 года № 5338
Руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2007 года № 236 "Об утверждении формы заявления о регистрации прав на недвижимое имущество и иных объектов, уведомления о внесении в регистрационные документы соответствующих записей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4923, опубликован в "Юридической газете" от 19 октября 2007 года, № 161 (1364)), следующие дополнения:
в форме заявления о государственной регистрации прав (обременении прав) на недвижимое имущество для физического лица, утвержденной указанным приказом:
после строки "Дата подачи заявления:_____________ 200_г. Время
______ час _____ мин" дополнить строкой следующего содержания:
"Плановая дата исполнения ______________________";
в форме заявления о государственной регистрации прав (обременении прав) на недвижимое имущество для юридического лица, утвержденной указанным приказом:
в заголовке перед словом "Заявление № ____________" дополнить строкой следующего содержания:
"_________________________________________________________________";
(территориальный орган Министерства юстиции Республики Казахстан)
после строки "Дата подачи заявления: ____________ 200_г. Время
______ час _____ мин" дополнить строкой следующего содержания:
"Плановая дата исполнения __________________".
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    3. Балиева

"Жылжымайтын мүлікке өзге де объектілерге құқықтарды тіркеу туралы өтініштің нысандарын және мазмұнын, тіркеу құжаттарына тиісті жазба енгізілгені туралы хабарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2007 жылғы 24 тамыздағы N 236 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2008 жылғы 1 қазандағы N 259 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 13 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5338 болып енгізілді.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жылжымайтын мүлікке өзге де объектілерге құқықтарды тіркеу туралы өтініштің нысандарын және мазмұнын, тіркеу құжаттарына тиісті жазба енгізілгені туралы хабарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2007 жылғы 24 тамыздағы N 236 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің тізілімінде N 4923 болып тіркелген, "Юридическая газетінде" 2007 жылы 19 қазандағы N 161 жарияланған (1364)), мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген жеке тұлға үшін жылжымайтын мүлікке құқықтарды (құқықтық ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу туралы өтініштің нысанында:
"Өтініш берген күні:_________ 200__ж. Уақыты_____сағ______мин" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Жоспарлы орындау күні______________";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген заңды тұлға үшін жылжымайтын мүлікке құқықтарды (құқықтық ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу туралы өтініштің нысанында:
тақырыбында "ЗАҢДЫ ТҰЛҒА ҮШІН" деген сөздің алдынан келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"____________________________________________________________";
(Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органы)
"Өтініш берген күні:_________ 200__ж. Уақыты______сағ______мин" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Жоспарлы орындау күні_______________";
2. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           3.Балиева