О внесении дополнений и изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года № 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатах их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система)"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 25 ноября 2008 года № 69. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2008 года № 5404. Утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 18 ноября 2011 года № 122
Сноска. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 18.11.2011 № 122 (вводится в действие с 01.01.2012).
В целях дальнейшего совершенствования единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года № 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3704), с изменениями и дополнениями, внесенными приказами Генерального Прокурора Республики Казахстан от 9 марта 2006 года № 14 "О внесении дополнений и изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года № 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система)", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4160), от 15 сентября 2006 года № 51 "О внесении изменений и дополнений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года № 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатах их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система)", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4423), от 12 марта 2007 года № 7 "О внесении дополнений и изменений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан по вопросам формирования статистической отчетности", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4604), от 30 июля 2007 года № 32 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4908), от 4 февраля 2008 года № 5 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5158), от 25 августа 2008 года № 45 "О внесении дополнений и изменений в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 17 июня 2005 года № 27 "Об утверждении Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатах их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система)", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5311) и от 4 сентября 2008 года № 50 "О внесении дополнений и изменений в некоторые нормативные правовые акты Генерального Прокурора Республики Казахстан", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5317), следующие дополнения и изменения:
в Инструкции по ведению единого карточного учета заявлений и сообщений о преступлениях, уголовных дел, результатов их расследования и судебного рассмотрения (Единая унифицированная статистическая система) (далее - Инструкция), утвержденной указанным приказом:

"Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелу және сотта қаралу нәтижелерін бірыңғай карточкалық есепке алу негізінде жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе)" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы N 27 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2008 жылғы 25 қарашадағы N 69 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 12 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5404 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2011 жылғы 18 қарашадағы № 122 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 2011.11.18 № 122 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертуі!!!
Бұйрық 2009 жылдың 1 қаңтарынаң бастап қолданысқа енгізіледі.
Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелу және сотта қаралу нәтижелерін бірыңғай карточкалық есепке алу негізінде жүргізуді одан әрі жетілдіру мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелу және сотта қаралу нәтижелерін бірыңғай карточкалық есепке алу негізінде жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе)" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы N 27 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3704 санымен тіркелген, Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелу және сотта қаралу нәтижелерін бірыңғай карточкалық есепке алу негізінде жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе) Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы N 27 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2006 жылғы 9 наурыздағы N 14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4160 санымен тіркелген), "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелу және сотта қаралу нәтижелерін бірыңғай карточкалық есепке алу негізінде жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы" (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе) Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы N 27 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 15 қыркүйектегі N 51 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4423 санымен тіркелген), "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының статистикалық есептілікті қалыптастыру мәселелері жөніндегі кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 12 наурыздағы N 7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4604 санымен тіркелген) "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 30 шілдедегі N 32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4908 санымен тіркелген), "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 4 ақпандағы N 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5158 санымен тіркелген), "Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелу және сотта қаралу нәтижелерін бірыңғай карточкалық есепке алу негізінде жүргізу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе)" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2005 жылғы 17 маусымдағы N 27 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 25 тамыздағы N 45 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5311 санымен тіркелген) және "Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 4 қырқүйектегі N 50 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5317 санымен тіркелген) бұйрықтарымен енгізілген өзгерістері мен толықтырулары бар) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қылмыстар туралы өтініштер мен хабарламаларды, қылмыстық істерді, олардың тергелу және сотта қаралу нәтижелерін бірыңғай карточкалық есепке алу негізінде жүргізу жөніндегі Нұсқаулықта (Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе) (бұдан әрі – Нұсқаулық):

дополнить пунктом 48-1 следующего содержания:
"48-1. В пункте 19 статистической карточки формы 1.0 реквизиты "связанное с разжиганием социальной (21), национальной (22), родовой (23), расовой (24), религиозной (25) вражды" заполняются в случаях, когда уголовная ответственность предусмотрена соответствующими статьями УК РК.";
пункт 54 изложить в следующей редакции:
"54. Статистическая карточка формы 1.0 в случае, предусмотренном подпунктом 1 пункта 35 настоящей Инструкции, подписывается лицом, осуществляющим уголовное преследование и начальником органа уголовного преследования, с предоставлением в уполномоченный орган копии постановления о возбуждении уголовного дела.
На постановлении о возбуждении уголовного дела уполномоченный орган указывает присвоенный номер уголовного дела и на обратной его стороне проставляет штамп, подтверждающий представление статистической карточки. Копия данного постановления органом уголовного преследования незамедлительно направляется надзирающему прокурору.
В случае возбуждения уголовного дела прокурором, статистическая карточка формы 1.0 подписывается прокурором, осуществляющим надзор.
В остальных случаях, предусмотренных пунктом 35 настоящей Инструкции, статистическая карточка формы № 1.0 подписывается лицом, осуществляющим уголовное преследование и прокурором, осуществляющим надзор.
Статистические карточки представляются в уполномоченный орган без подчисток, исправлений и иных корректировок. При выявлении таких фактов статистические карточки незамедлительно подлежат возврату на переоформление сопроводительным письмом.
В случае выявления в дальнейшем неполноты реквизитов возврат для ее повторного выставления либо переоформления осуществляется в порядке, установленном п. 21 настоящей Инструкции.";
пункт 62 дополнить частью следующего содержания:
"В коде, указывающем на наличие судимости, отражаются лица, имеющие судимость за ранее совершенные преступления. Лица, имеющие снятые или погашенные судимости, учету в этом разделе не подлежат, согласно части 4 статьи 13 УК РК.";
подпункт 4 пункта 73 изложить в следующей редакции:
"4) В реквизите 8 указываются (подчеркиваются) сведения о выявленных, изъятых или уничтоженных НПП (посевов) по их видам, количеству и единицам измерения, из которых выделяется количество израсходованных на экспертизу (остаток НПП, приобщенных к делу). Остаток НПП, приобщенных к делу, отражается в случае уничтожения НПП, согласно части 4 статьи 223 УПК РК. В реквизите 8.1 отражаются сведения об изъятии прекурсора, приобретенного в целях изготовления наркотиков, в реквизите 8.2 указываются сведения об изъятии НПП в ходе совместных мероприятий правоохранительных органов;";

мынадай мазмұндағы 48-1-тармақпен толықтырылсын:
"48-1. 1.0 нысанды статистикалық карточканың 19-тармағындағы "әлеуметтік (21), ұлттық (22), рулық (23), нәсілдік (24) діни (25) араздықтарды қоздырумен байланысты" деген деректемелер қылмыстық жауаптылығы ҚР ҚК тиісті баптарымен қаралған жағдайларда толтырылады.";
54-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"54. 1.0 нысанды статистикалық карточкаға, осы Нұсқаулықтың 35-тармағының 1-тармақшасымен қаралған жағдайда, қылмыстық істі қозғау туралы қаулының көшірмесін уәкілетті органға ұсыну арқылы қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы тұлға және қылмыстық қудалау органының бастығы қол қояды.
Қылмыстық істі қозғау туралы қаулыда уәкілетті орган қылмыстық істің қойылған нөмірін көрсетеді және оның екінші бетінде статистикалық карточканың ұсынылуын растайтын мөртабан қояды. Аталған қаулының көшірмесі қылмыстық қудалау органымен тез арада қадағалаушы прокурорға жіберіледі.
Қылмыстық істі прокурор қозғаған жағдайда 1.0 нысанды статистикалық карточкаға қадағалауды жүзеге асырушы прокурор қол қояды.
Осы Нұсқаулықтың 35-тармағымен қаралған басқа да жағдайларда 1.0 нысанды статистикалық карточкаға қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы тұлға және қадағалауды жүзеге асырушы прокурор қол қояды.
Статистикалық карточкалар уәкілетті органға тазартусыз, түзеусіз және басқа да түзетулерсіз ұсынылады. Осындай фактілер анықталған жағдайда статистикалық карточкалар тез арада ілеспе хатпен қайта рәсімдеуге қайтарылады.
Бұдан әрі деректемелердің толық еместігі анықталған жағдайда олардың қайталап қойылуы немесе қайта рәсімделуі үшін қайтарылуы осы Нұсқаулықтың 21-тармағымен белгіленген тәртіпте жүзеге асырылады.";
62-тармақ мынадай мазмұндағы бөлікпен толықтырылсын:
"Соттылықтың болуын көрсететін кодтауда бұрын қылмыс жасағаны үшін соттылығы бар тұлғалар бейнеленеді. Алынып тасталған немесе өтелген соттылығы бар тұлғалар осы бөлімде есепке алуға жатпайды (ҚР ҚК 13-бабының 4-бөлігі).";
73-тармақтың 4-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"4) 8-деректемеде түрлері, саны және өлшем бірлігі бойынша табылған, алынып тасталған немесе жойылған ЕЖП (егістіктер) туралы мәліметтер көрсетіледі (асты сызылады), солардың ішінен сараптамаға шығындалғандардың (іске қосылған ЕЖП қалдығы) саны ерекшеленеді. Іске қосылған ЕЖП қалдығының саны ҚР ҚІЖК 223-бабының 4-бөлігіне сәйкес ЕЖП жойылған жағдайда бейнеленеді. 8.1-деректемеде есірткі дайындау мақсатында иеленген прекурсорларды алып қою туралы мәліметтер бейнеленеді, 8.2-деректемеде құқық қорғау органдарының бірлесіп жүргізген іс-шараларының барысында ЕЖП алып қою туралы мәліметтер көрсетіледі;";

в пункте 78 после слов ", пункта 1 части 5 статьи 514 УПК РК" дополнить словами "приостановлено в порядке пункта 2 части 1 статьи 50 УПК РК";
пункт 100 изложить в следующей редакции:
"100. Вышеуказанная формула оценки раскрываемости применима для общеуголовных и преступлений по линии других служб, предусмотренных статьями 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 109, 110, 113, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 131, 132, 133, 134, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 184-1, 185, 187, 233, 233-1, 233-2, 233-3, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 248, 250, 255, 257, 258, частями 1-1, 2, 2-1, 3, 4 статьи 259, 260, 261, 264, 291, 292, частями 2 и 3 статьи 296, 324, 325 УК РК.";
приложения 3, 4, 5, 6, 7, 8 к Инструкции изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему приказу соответственно.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить:
1) для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) субъектам правовой статистики и специальных учетов и территориальным органам Комитета для исполнения.
3. Комитету (Ким Г.В.), совместно с Департаментом по надзору за законностью следствия и дознания Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (Абдулов Б.К.) и органам уголовного преследования привести нормативные правовые акты в соответствие с требованиями настоящего приказа.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета (Ким Г.В.).
5. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2009 года.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан                       Р. Тусупбеков
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 25 ноября 2008 года № 69
Приложение 3 к Инструкции по ведению
единого карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях, уголовных дел,
результатов их расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)
Форма 1.0
Карточка учета преступления
1. __________________________________________
Наименование органа, возбудившего УД
2. Служба, возбудившая УД : следствие (1),
дознание (2).
3. Номер УД _____________________
дата возбуждения «___»___________ 20__ г.
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
4. Район совершения преступления
(гарнизон)___ ______________________________
5. Номер (наименование) войсковой части
____________________________________________

78-тармақта "ҚР ҚІЖК 514-бабы 5-бөлігінің 1-тармағы" деген сөздерден кейін "ҚР ҚІЖК 50-бабы 1-тармағы 2-тармақшасының тәртібінде тоқтатылған" деген сөздермен толықтырылсын;
100-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"100. Жоғарыда аталған қылмыстың ашылуын бағалау формуласы жалпы қылмыстық және басқа да қызмет желілері бойынша ҚР ҚК 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 109, 110, 113, 116, 117, 119, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 131, 132, 133, 134, 175, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 184-1, 185, 187, 233, 233-1, 233-2, 233-3, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 248, 250, 255, 257, 258-баптарымен, 259-бабының 1-1, 2, 2-1, 3, 4-бөліктерімен, 260, 261, 264, 291, 292-баптарымен, 296-баптың 2 және 3-бөліктерімен, 324, 325-баптарымен қаралған қылмыстар үшін қолданылады.";
Нұсқаулыққа қоса берілген 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларды осы бұйрыққа қоса берілген 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) осы бұйрықты:
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін;
2) құқықтық статистика және арнайы есепке алу субъектілеріне және Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жолдасын.
3. Комитет (Г.В. Ким) Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Тергеу және анықтау заңдылығын қадағалау департаментімен (Б.Қ. Абдулов) бірлесіп және қылмыстық қудалау органдары нормативтік құқықтық актілерді осы бұйрықтың талаптарына сәйкес келтірсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін (Г.В. Ким).
5. Осы бұйрық 2009 жылдың 1 қаңтарынаң бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры                               Р. Түсіпбеков
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2008 жылғы
25 қарашадағы N 69 бұйрығына
1-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды, қылмыстық
істерді, олардың тергелуі және
сотта қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік есепке алу
негізінде жүргізу туралы
(Бірыңғай бірегейлік статистикалық
жүйе) Нұсқаулыққа 3 қосымша
1. Нысаны
Қылмыстарды есепке алу кәртішкесі
1._______________________________________________
ҚІ қозғаған органның аталуы
2. ҚІ қозғаған қызмет: тергеу (1), анықтау (2).
3. ҚІ нөмірі_____________________ қозғалған күні
"______"____________________ 20 ж.
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3./_/_/_/_/_/_/_/
_/_/_/_/
/_/_/./_/_/./_/_/
күні айы жылы
4.Қылмыс жасалған аудан _______________________
5. Әскери бөлімнің нөмірі (аталуы)
_________________________________________________

6. Вид стат. учета: учесть (1), снять (2)
9. Дата поступления карточки в УКПСиСУ
«___»___________________ 20__ г.
Сотрудник УКПСиСУ _______________________
4. /_/
5. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
6. /_/
9. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
10. Уголовное дело возбуждено: прокурором
(01), следователем ОВД (02), дознавателем ОВД
(03), участковым инспектором (04),
следователем КНБ (05), дознавателем КНБ (06),
след-м ФП (07), штатным дознавателем ФП (08),
сотрудником ФП, наделенным функциями дознания
(09), дознавателем таможни (10), дознавателем
МЧС (11), дознавателем ИУ (12), следователем
ВСД (13), дознавателем ВП МВД (14),
дознавателем военной полиции ВС (15),
командиром ВЧ (16), органами военной
контрразведки (17), дознавателем ВП КНБ
(18), судом (19), дознаватель ПС КНБ (20).
10.1. Возбуждено по результатам: отмены
постановления об отказе в возбуждении
уголовного дела (01), в т.ч. судом в порядке
ст. 109 УПК РК (13) № _______________ дата
«___»_________ 20___ г.,  наименование органа
принявшего решение об отказе _______________,
служба, принявшая решение об отказе:
следствие (1), дознание (2), по ранее
незарегистрированному материалу (02),
выявлено в ходе расследования (03), выделено
из дела №___________ в отношении преступления
(04), в отношении лица (05) , по делу
частного обвинения органом по ст. 394 ч. 1
п. 3 УПК РК (06), после направления материала
на дополнительную проверку (07), отказано в
ВУД по нереабилитирующим основаниям (08), в
т.ч. отказано в ВУД по п. 3 ч. 1 ст. 37
УПК РК (9 ), проверки по линии надзора за
законностью в деятельности государственных
органов (10), необоснованного возбуждения
административного производства (11),
незаконной передачи материалов в суд по
частным обвинениям (12), по результатам
проверок, проведенных государственным
органом, в отношении своего работника (14)
10.2. Укрытое от учета преступление
выявлено : сотрудником УКПСиСУ (1),
прокурором (2), судом (3), ведомственным
путем (4), в т.ч. ведомственными инспекциями
по учетно-регистрационной дисциплине (5).
преступление укрыто от учета путем :
необоснованного отказа в возбуждении
уголовного дела (1), нерегистрации (2),
несвоевременного принятия решения (3),
необоснованного возбуждения адм. производства
(4), необоснованной передачи материала в суд
по делам частного обвинения (5), невыделения
материала для решения вопроса о возбуждении
нового уголовного дела (6), иные (7)
орган, укрывший преступление _____________
служба: следствие (1), дознание (2)
10.3 Преступление выявлено в результате
совместной работы с: КНБ (1), МВД (2), КТК МФ
(3), АБЭКП (4), ПС КНБ (5) и другими (6).

6. Стат.есепке алу түрі: есепке алу (1), алып тастау (2)
9. Кәртішкенің ҚСжАЕК келіп түскен күні
"______"___________________ 20 ж.
ҚСжАЕК қызметкері_______________________________
4. /_/
5./_/_/_/_/_/_/_/
_/_/_/
6. /_/
9. /_/_/./_/_/./_/_/ күні айы жылы
10.Қылмыстық іс қозғалды: прокурормен (01), ІІО тергеушісімен (02), ІІО анықтаушысымен (03), учаскелік инспектормен (04), ҰҚК тергеушісімен (05), ҰҚК анықтаушысымен (06), ҚП тергеушісімен (07), ҚП штаттағы анықтаушысымен (08), ҚП қызметкерімен, анықтаудың бөлінген функцияларымен (09), кеден анықтаушысымен (10), ТЖМ анықтаушысымен (11), ТМ анықтаушысымен (12), ӘТД анықтаушысымен (13), ІІМ ӘП анықтаушысымен (14), ӘҚ әскери полиция анықтаушысымен (15), ӘБ командирімен (16), әскери қарсы барлау органдарымен (17), ҰҚК ӘП анықтаушысымен (18), сотпен (19), ҰҚК ШҚ анықтаушысымен (20).
10.1. Мынадай нәтижелер бойынша қозғалды: қылмыстық істі қозғаудан бас тарту туралы 200__ж. "___" _________ N _____ қаулының күшін жоюдың нәтижесінде (01), соның ішінде соттың ҚР ҚІЖК 109-б. тәртібімен (13), бас тарту туралы шешімді қабылдаған органның атауы ______________________, бас тарту туралы шешімді қабылдаған қызмет: тергеу (1), анықтау (2), алдында тіркелмеген материалдар бойынша (02), тергеу барысында анықталды (03), N________________істен бөліп шығару қылмысқа қатысты (04), тұлғаға қатысты (05), ҚР ҚІЖК 394-бабының 1-бөлігі, 3-тармағымен орган арқылы жеке айыптау ісі бойынша (06), Материалды қосымша тексеріске жолдағаннан кейін (07), ақталынбаған негіздер бойынша қылмыстық істі қозғаудан бас тартылды (08), ҚР ҚІЖК 37-бабының 1-бөлігінің 3-тармағына сәйкес қылмыстық істі қозғаудан бас тартылды (09), мемлекеттік органдар қызметіндегі заңдылықтарды қадағалау саласы бойынша тексерулер (10), әкімшілік өндірістің негізсіз қозғалуы (11), жеке айыптаулар бойынша материалдарды сотқа заңсыз беру (12), мемлекеттік органның өз қызметкеріне қатысты жүргізген тексеру нәтижесінде (14).
10.2. Тексеріс барысында ҚСжАЕК қызметкерімен анықталды (1), прокурормен (2), сотпен (3), қылмыстық қудалау органдарымен (4), сонымен қатар, есепке алу-тіркеу тәртібі бойынша ведомстволық инспекциялармен (5).
10.3 Қылмыс бірлескен жұмыс нәтижесінде айқындалды: ҰҚК (1), ІІМ (2), ҚМ КБК (3), ЭСЖҚКА (4), ҰҚК ШҚ (5) және т.б. (6).

11. Номер заявления, сообщения о
преступлении и дата регистрации его в КУЗе.
№ _______________ «___»_____________ 20__ г.
____________________________________________
Наименование органа, зарегистрировавшего
заявление (сообщение)
12. Описание преступления (способ, место,
характер, дата, время (часы) совершения
преступления, размер материального ущерба в
тыс. тенге) «___»_________ 20__ г.
«___ ч. ___ мин.»
Ущерб __________________________ тыс. тенге
____________________________________________
____________________________________________
12.1 Преступление: очевидное (01),
неочевидное (02)
____________________________________________
|13. Ф.И.О, дата рожд. |Код по справочнику  |
|подозреваемых, место  |   (из рек. 14)     |
|работы, должность     |                    | |______________________|____________________|
|______________________|__|__|__|__|__|__|__|
|______________________|__|__|__|__|__|__|__|
10. /_/_/
10.1. /_/_/
№ отк./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
из № /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
10.2./_/_/
10.3./_/_/_/_/
11. /_/_/_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
12. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
/_/_/ ч.  /_/_/ мин.
/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
тыс. тенге
12.1. /_/_/
14. В совершении преступления
подозревается лицо: кандидат в Президенты
(01), кандидат в депутаты (02);
выполняющее государственные функции: депутат
(03), политический служащий (05), в т.ч. аким
(04), судья (06); занимающее ответственную
государственную должность (07), др. лица,
выполняющие гос. функции, а также
приравненные к ним (08);
служащие гос. учреждений : Министерств :
здравоохранения (21), образования и науки
(22), финансов (23), сельского хозяйства
(24), иностранных дел (25), энергетики и
минеральных ресурсов (26), индустрии и
торговли (27) , охраны окружающей среды (28),
экономики и бюджетного планирования (29),
туризма и спорта (30) , культуры и информации
(31), труда и социальной защиты населения
(32), транспорта и коммуникаций (33);
агентств: по статистике (34) , по управлению
земельными ресурсами (35) , по регулированию
естественных монополий (36), по надзору и
регулированию финансовых рынков и финансовых
организаций (37), по делам государственной
службы (38), по информатизации и связи (39),
по регулированию деятельности регионального
финансового центра города Алматы (40),
Национального космического агентства (48);
Национального банка (49), Счетного комитета
по контролю за исполнением республиканского
бюджета (71), служащие акиматов и их
структурных подразделений (72);
лицо, отбывающее наказание в виде лишения
свободы в : ИК (41), ВК (42), СИЗО (43),
колония поселение (44), без изоляции от
общества (45), ИВС (46), уголовно-
исполнительной инспекции (47)
Код ведомства : финансовая полиция (51),
налоговый комитет (52), МВД (53), МО (54),
органы гос. власти (55), КНБ (56), МЧС (57),
тамож. органы (58), судебные органы (59),
прокуратура (60), военная полиция МВД (61),
погран. служба КНБ (62), Республиканская
гвардия (63), другие воинские формирования
(64), Комитет по судебному администрированию
при Верховном Суде РК (65), ВСО МВД (66),
Вн. войска МВД (67), МЮ (68), Комитет
уголовно-исполнительной системы (69), военная
полиция пограничной службы КНБ (70), прочие
гос. структуры (79);
Уровень: республиканский (81), областной
(82), районный (83);
Для военнослужащих : рядовой (91), сержант
(92), прапорщик (93),  офицер (94), рабочий
(служащий) (95);
из них : срочной (96), контрактной службы
(97).

11. Қылмыс туралы өтініштердің, хабарлардың нөмірі және оның ӨТК тіркелген күні
N ______________________________
"_____"_______________ 20 ж.
__________________________________________________
өтінішті (хабарды) тіркеген органның аталуы
12. Қылмыстарды сипаттау (қылмыс жасаудың әдісі, орны, сипаты, күні, уақыты (сағат), материалдық залал құны _______мың. тенге) "____ "__________ 20__ж. N_______ сағ. ______мин."
Залал_________________________________ мың. теңге
__________________________________________________
_______________________________________________
| 13. Күдіктілердің            | Анықтамалық     |
| аты-жөндері, туған          | бойынша код     |
| күндері, жұмыс              |     (14)        |
| орындары, лауазымдары       |                 | |_____________________________|_________________|
|                             | | | | | | | | | |
|_____________________________|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
|                             | | | | | | | | | |
|_____________________________|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
10. /_/_/
10.1. /_/_/
N./_/_/_/_/_/_/_/
_/_/_/
/_/_/./_/_/./_/_/
күні айы жылы
N/_/_/_/_/_/_/_/_
/_/_/
11. /_/_/_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
күні айы жылы
12. /_/_/. /_/_/. /_/_/
күні айы жылы
/_/_/ с. /_/_/ мин.
/_/_/_/_/_/_/_/_/_/ мың тенге
14. Жасалған қылмысқа күдікті тұлға: Президенттікке үміткер (01), депутаттыққа үміткер (02); мемлекеттік функцияларды орындаушылар : депутат (03), саясат қызметкері (05), соның ішінде әкім (04), сот (06); жауапты мемлекеттік лауазымды атқаратын (07), мем.функцияларды орындайтын басқа да тұлғалар және оларға теңестірілгендер (08); Мемлекеттік мекемелердің қызметкерлері: министрліктердің : денсаулық сақтау (21), білім және ғылым (22), қаржы (23), ауыл шаруашылығы (24), сыртқы істер (25), энергетика және минералды ресурстар (26), индустрия және сауда (27), қоршаған ортаны қорғау (28), экономика және бюджетті жоспарлау (29), туризм және спорт (30), мәдениет және ақпарат (31), еңбек және халықты әлеуметтік қорғау (32), көлік және коммуникация (33); агенттіктердін: статистика жөніндегі (34), жер ресурстарын реттеу бойынша (35), табиғи монополияларды реттеу жөніндегі (36), қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын қадағалау және реттеу жөніндегі (37), мемлекеттік қызмет істері жөніндегі (38), ақпараттандыру және байланыс жөніндегі (39), Алматы қаласындағы өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу жөніндегі (40), ұлттық ғарыштық агенттігінің (48); Ұлттық банктің (49), Республикалық бюджеттің орындалуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің (71); бас бостандығынан айырылу түрінде жазаны өтеушілер: Түзету колониясы (41), тәрбиелеу колониясы (42), тергеу изоляторы (43), колония қоныс (44), қоғамнан оқшаулаусыз (45), уақытша ұстау изоляторы (46), қылмыстық-орындау инспекциясы (47);
Ведомство коды : қаржы полициясы (51), салық комитеті (52), ІІМ (53), БМ (54), биліктің мем.органдары (55), ҰҚК (56), ТЖМ (57), кеден органдары (58), сот органдары (59), прокуратура (60), ІІМ әскери полициясы (61), ҰҚК шекаралық қызметі (62), Республикалық гвардия (63), басқа да әскери құрылымдар (64), ҚР Жоғарғы Сот жанындағы сот әкімшілігі жөніндегі комитет (65), ІІМ ІКҚ (66), ІІМ ішкі әскері (67), ӘМ (68), Қылмыстық-атқару комитеті (69), ҰҚК ШК әскери полициясы (70), басқа да мем. құрылымдар (79).
Деңгей : республикалық (81), облыстық (82), аудандық (83); Әскери қызметшілерге : қатардағы (91), сержант (92), прапорщик (93), офицер (94), жұмысшы (қызметші) (95); Олардың ішінде : жедел (96), шарт бойынша қызмет (97).

14. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
15. Квалификация преступления
ст.____________ ч._______ п.______ УК РК.
15.1   Преступление: коррупционное не
связанное по службе (01), cвязанное по службе
(02), экстремистской направленности (03),
связанное с торговлей людьми (04)
16. Преступление: общеуголовное (1),
экономическое (2), другое (4).
16.1. По ст. 10 УК РК: небольшой тяжести
(1), средней тяжести (2), тяжкие (3), особо
тяжкие (4)
17. По ст. 24 УК РК: приготовление (1),
покушение (2).
18. В размере: крупном (1), особо крупном (2).
15. ст./_/_/_/ ч./_/_/ п./_/_/
15.1./_/_/
16. /_/
16.1
17. /_/
18. /_/
19. Дополнительные отметки: стихийное
бедствие (01), катастрофа (02), связано с
иной боевой (03) или специальной техникой
(04), неосторожное обращение с оружием (05),
взрывчатым веществом (06), поражение
электрическим током (07), воздействие низких
температур (08), ограничение в распоряжении
имуществом (09), связанные с наркотиками
(10), умышленно (11), по неосторожности (12),
по заказу (13), с применением насилия (14), в
целях сбыта либо сбыт наркотических средств
(15), связанных с нарушением конституционных
прав граждан (16), связанных с нарушением
налогового законодательства (17),
связанных с государственными закупками
(18), связанных со строительством жилья
по государственной программе (19),
связанных с долевым строительством
(20), связанное с разжиганием социальной
(21), национальной (22), родовой (23),
расовой (24), религиозной (25) вражды.
20. Преступление совершено в:
республиканском (01), областном центре (02),
районном центре (03), городе (04), военном
городке (05), поселке, ауле (06), ИК (07),
ВК (08), ЛПУ (09), на территории ВЧ (10),
СИЗО (11), ИВС (12), колония поселения (13),
уголовно-исполнительной инспекции (14); в
других местах (15), на государственной
границе (16), на территории нескольких
государств (17).
19. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
20. /_/_/
21. Место совершения преступления:
открытая местность: улица (площадь) (01),
рынок (02), вокзал: ж/д (03), морской
(речной) (04), автовокзал (05), аэровокзал
(06), не огороженный двор дома (за
исключением частных) (07), парк (сквер) (08),
пляж (09),  аэропорт (10), перрон (11),
прочие уличные (12), водоем (13), лес,
лесопосадка (14), пустырь, овраг (15),
автостоянка (16),  АЗС (17); частный двор,
в т.ч. огороженный (18).
Помещения: квартира (21), дом (22), подъезд
жилого дома (23), лифтовой отсек (24), чердак
(25), подвал (26), гостиница (27), общежитие
(28), медучрежд. (29), дом отдыха (санаторий)
(30), дача (31), казарма (32), подсобное
помещение (33), хранилище (34), вагон (35),
контейнер (36), гараж (37), дет. сад (ясли)
(38), сарай (39), строящийся дом (40),
гардероб (41), религиозно-культовая (42),
склад (43), учебное заведение (44), другие
помещения (45), ночной клуб (46), казино
(47), ломбард (48), объект игорного бизнеса
(49), тамбур вагона пассажирского поезда
(50);
Магазины: государственной торговли (51),
коммерческий (52), частный (53), военторг
(54), комиссионный (55), буфет (56), киоск
(57), кафе, ресторан (58).
Банки: межгосударственный (61),
государственный (62), акционерный (63), с
иностранным участием (64), частный (65),
коммерческий (66), акционерное общество (67),
дочерний акционерный банк (69), сбербанк
(70), кассы предприятий и учреждений (71),
обменный пункт (72).
Предприятия, учреждения, организации: офис
(81), база (82), аптека (83), отделение связи
(84), музей (85), выставочный зал (86), места
отправления религиозного культа (87), театр,
к/театр (88), ВУЗ (89);
Транспорт: общественный транспорт (91),
ж/д (92), воздушный (93), морской, речной
(94), электрический (95), автомобильный (96),
личный (97), др. механ. (98), автострада
(трасса) (99).

14. /_/_/
15. Қылмыс дәрежесі ҚР ҚК.____________ бабы_______ тармағы бойынша
15.1 Қылмыс: қызметпен байланыспайтын сыбайлас жемқорлық (01), қызметпен байланысатын (02), лаңкестік бағытта (03), адамды саудаға салумен байланысты (04).
16. Қылмыс: жалпы қылмыстық (1), экономикалық (2), басқа (4).
16.1 ҚР ҚК 10 бабы бойынша: онша ауыр емес (1), ауырлығы орташа (2), ауыр (3), ерекше ауыр (4)
17. ҚР ҚК 24 бабы бойынша: дайындық (1), қастандық (2).
18. Мөлшерде: күрделі (1), аса күрделі (2).
15.бап./_/_/_/ б./_/_/ т./_/_/
15.1. /_/_/
16. /_/
16.1 /_/
17. /_/
18. /_/
19. Қосымша белгілер: табиғи зіл зала (01), апат (02), басқа да жауынгерлік немесе (03) арнайы техникамен байланысты (04), қаруды абайсыздықпен қолдану (05), жарылғыш затпен (06), электрлік зақымдау (07), төмен температураның ықпалы (08), мүлікті билік етуден шектелу (09), есірткімен байланысты (10), қасақана (11), абайсызда (12), тапсырыс бойынша (13), күш қолданумен (14), өткізу мақсатында немесе есірткі құралдарын өткізу (15), азаматтардың конституциялық құқықтарын бұзумен байланысты (16), салық заңдарын бұзумен байланысты (17), мемлекеттік сатып алулармен байланысты (18), мемлекеттік бағдарлама бойынша тұрғын-үй салумен байланысты (19), үлестік құрылыспен байланысты (20) қылмыс (түрткі) уәждері: әлеуметтік (21), ұлттық (22), рулық (23), нәсілдік (24) діни (25) араздықтарды қоздырумен байланысты.
20. Қылмыс жасалды: республикалық (01), облыстық орталықта (02), аудандық орталықта (03), қалада (04), әскери қалашықта (05), ауылда (06), түзету колониясында (07), тәрбиелеу колониясында (08), ЕПМ (09), ӘБ аумағында (10), тергеу изоляторында (11), УҚҰИ (12), колония қоныста (13), қылмыстық орындау инспекциясында (14); басқа да орындарда (15), мемлекеттік шекарада (16), бірнеше мемлекеттердің аумағында (17)
19. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
20. /_/_/
21. Қылмыс жасалған орын: ашық орыдар: көше (алаң) (01), сауда орны (02), вокзал: т/ж (03), мұхит (өзен) (04), автовокзал (05), аэровокзал (06), қоршалмаған үйдің маңы (жекелерден басқа) (07), парк (сквер) (08), пляж (09), аэропорт (10), перрон (11), басқа да көшелік (12) , су қоймалары (13) , орман , орман отырғызулары (14), шұқырлы жерлер, ойлы жерлер (15), автотұрақ (16), АЗС (17); жеке аула , сонымен қатар қоршалған (18). Үй-жайлар : пәтер (21), үй (22), тұрғын үй подъезі (23), лифт (24), шатыр (25), қуыс (26), қонақ үй (27), жатақхана (28), дәр мекеме (29), демалу үйі (санаторий) (30), дачалар (31), отарлар (32), сақтау үй-жайлары (33), сақтау орны (34), вагон (35), контейнер (36), гараж (37), балабақша (38), сарай (39), құрылыстағы үй (40), киім ілгіш (41), дінге табыну (42), қойма (43), оқу орны (44), басқа да орындар (45), түнгі клуб (46), казино (47), ломбард (48), ойын бизнесінің объектісі (49), жол жүрушілер поезді вагонының тамбуры (50);
21. /_/_/
Дүкендер : мемлекеттік сауда (51), коммерциялық (52), жеке (53), әскери сауда (54), комиссиялық (55), буфет (56), киоскі (57), дәмхана, мейрамхана (58).
Банкілер: мемлекетаралық (61), мемлекеттік (62), акционерлік (63), шетелдік қатысулармен (64), жеке (65), коммерциялық (66), акционерлік қоғам (67), еншілес акционерлік банкі (69), жинақтаушы банкі (70), кәсіпорындар және мекемелер кассасы (71), айырбастау пункті (72).
Кәсіпорын, мекеме, ұйымдар: офис (81), база (82), дәріхана (83), байланыс бөлімі (84), мұражай (85), көрме залы (86), діни табынушылық орындары (87), театрлар, к/театрлар (88), ЖОО (89);
Көлік: қоғамдық көлік (91), т/ж (92), әуе (93), мұхиттық, өзендік (94), электрлік (95), автокөліктік (96), жеке (97), басқалары (98), автострада (трасса) (99).

21.1. Общественное место (1), общественное
место в момент его не функционирования (2).
21. /_/_/
21.1. /_/
22. Предмет посягательства: драг. камни и
металлы: золото (01), серебро (02), платина
(03), юв. изделия (04), драгоценные камни
(05), другие (06), металл и нефтепродукты:
цветной (07), в т.ч. с линией электропередачи
(08), черный (09), редкоземельный (10), ртуть
(11), нефть (12), нефтепродукты (13), ГСМ
(14), бензин (15);  худ., исторические
ценности (16), культурные ценности (17),
антиквариат (18), произведения искусства
(19); документы: паспорт (20), удостоверение:
личности (21), служебное (22), на
недвижимость: дом, квартира (23), земельный
участок (24), другие (25); техника:
вычислительная (компьютерная) (26),
теле-видеоаппаратура (27), радиоаппаратура
(28), другая (29); трансп. средства: грузовые
(30), автомобили (31), мотоциклы (32), мопеды
(33), велосипеды (34), другие (35),
автозапчасти (36), скаты (колеса) (37);
промтовары (38), продтовары (39), зерно (40),
сельхозпродукты (41), мясопродукты (42),
рыбопродукты (43), спиртные продукты (44),
табачные изделия (45), медикаменты (46),
стройматериалы (47), лес и лесопродукты
(48); мелкий домашний скот (козы, овцы) (49),
крупный скот (лошади, коровы) (50), редкие
животные и птицы (51), домашняя птица (52),
ценные породы рыб (53), наркотические
средства (54), радиоактивные материалы (55),
сильнодействующие лекарств. средства (56),
грузы на транспорте: ж/д (57), водном (58),
воздушном (59), имущество в/ч и учрежд. (60),
пути сообщения (61), средства связи (62),
налоги и обязат. платежи (63), меха (64),
головные уборы (65), сумка (портфель) (66),
одежда, обувь (67), вещи у пассажиров (68),
сотовые телефоны (69), носильные вещи (70),
боевая техника (71), валюта (72), ценные
бумаги (73), деньги (74), оружие (75),
боеприпасы (76), взрывчатые вещ-ва (77),
уголь (78), природный газ (79), э/энергия
(80), объекты интеллектуальной собственности
(81), органы и ткани человека (83), барсетка
(84), иные (82).
23. Предмет посягательства находился в
собственности : государственной (1),
коллективной (2), кооперативной (3),
акционерной (4), общ. организации (5),
совместной с иностр. участием (6),
иностранной фирмы (7), частной (8), личной (9).
22. /_/_/, /_/_/, /_/_/
23. /_/, /_/
24. Общее количество потерпевших
(1)__________, из них женщин (2)___________,
несовершеннолетних (3)___________,
военнослужащих (4)___________, иностранцев
(в т.ч. гр-н СНГ) (5)_________________.
25. Число погибших среди потерпевших
(1)___________, из них женщин (2)___________,
несовершеннолетних (3)_____________,
военнослужащих (4)_____________, иностранцев
(в т.ч. гр-н СНГ) (5)_______________.

21.1. Қоғамдық орындар (1), іс-қимылсыз сәттегі қоғамдық орын (2).
21.1. /_/
22.Қол сұғу нысанасы: құнды тастар және темірлер: алтын (01), күміс (02), платина (03), зергерлік бұйымдар (04), құнды тастар (05), басқалары (06), темір және мұнай: түсті (07), сонымен қатар, электрберуші (08), қара (09), жиі топырықты (10), мыс (11), мұнай (12), мұнай өнімдері (13), ЖЖМ (14), бензін (15); тарихи., деректі құндылықтар (16), мәдениет құндылықтары (17), көне көздері (18), өнер шығармашылығы (19); құжаттар: төлқұжат (20), куәлік: жеке (21), қызметтік (22), жылжымайтын дүние-мүлік: үй, пәтер (23), жер бөлігі (24), басқалары (25); техника: есептеп шығару (компьютерлік) (26), теле-видео аппаратуралар (27), радиоаппаратуралар (28), басқа (29); көлік: жүк автокөлігі (30), автокөлік (31), мотоциклдер (32), мопедтер (33), велосипедтер (34), басқа (35), автомобиль заттары (36), дөңгелектер (колеса) (37); өнеркәсіп тауарлары (38), азық-түлік тауары (39), бидай (40), ауылшаруашылық өнімі (41), ет өнімі (42), балық өнімі (43), спирт өнімі (44), темекі бұйымы (45), дәрі-дәрмек (46), құрылыс материалдары (47), орман және орман өнімі (48); ұсақ үй жануарлары (ешкі, қойлар) (49), ірі қара мал (жылқылар , қара малдар) (50), жиі кездесетін аңдар және құстар (51), үй құсы (52),балықтардың құнды түрлері (53), есірткі заттары (54), радиоактивті материалдар (55), қатты әсер еткіш дәрі-дәрмек заттары (56), көліктегі жүктер: т/ж (57), су (58), әуе (59), ә\б мүлігі және мекеме (60), хабарлау жолдары (61), байланыс (62), салық және міндет төлемдері (63), терілер (64), бас киімдері (65), сөмке (портфель) (66), киім, аяқ киім (67), жол жүрушілер киімі (68), ұялы телефондар (69), тозатын заттар (70), әскери техника (71), валюта (72), құнды қағаздар (73), қағаздар (74), қарулар (75), оқ-дәрілер (76), жарылғыш заттар (77), көмір (78), табиғи газ (79), электр энергиясы (80), интелектуалдық меншік объектілері (81), адамның органдары мен тіні (83), барсетка (84), тағы басқа (82).
23. Қол сұғу нысанасы мынадай меншікте: мемлекеттік (1), ұжымдық (2), кооперативтік (3), акционерлік (4), қоғамдық ұйымдарда (5), шетелдік қатысулармен бірлесіп (6), шетел фирмасымен (7), жеке (8), жеке (9).
22. /_/_/, /_/_/, /_/_/
23. /_/, /_/
24. Жәбірленушілердің жалпы саны (1)_____, олардың ішінде әйелдер: (2)______, кәмелетке толмағандар (3)_____, әскери қызметшілер (4)________, шет елдіктер (сонымен қатар ТМД азаматтары) (5)_______.
25.Жәбірленушілер арасында қайтыс болғандар саны (1)_____, олардың ішінде әйелдер: (2)__ кәмелетке толмағандар саны (3)__, әскери қызметшілер (4)____, шет елдіктер (сонымен қатар ТМД азаматтары) (5)__.

26. Преступление совершено в отношении:
работника правоохр. и спец. органов : МВД
(01), КНБ (02), АБЭКП (03), КТК (04), МЧС
(05), сотрудника ГО МЧС (06), прокуратуры
(07), судьи (08), органов юстиции (09),
депутата (10), акима (11), прочих гос.
служащих (12); военной полиции (13).
работника: банка (21), магазина (22),
инкассатора (23), охранника, сторожа (24),
водителя автотранспорта (25), таксиста (26);
лица, занимающегося: индивидуальной трудовой
деятельностью (31), предпринимательством,
коммерческой деятельностью (32); инкас.
средств передвижения (33),
иностранных лиц дальнего зарубежья (41),
граждан СНГ (42);
детей дошкольного возраста: домов ребенка
(43), домов-сирот (44);
учащихся: средней школы (45),
школы-интерната (46), техникума (47),
гимназии (48), лицея (49), колледжа (50),
студент ВУЗа (52), учащийся ПТШ (53);
временно не работающего (51).
26.1. Гражданство потерпевших иностранцев (в
т.ч. гр-н СНГ) (по справочнику) ____________
24. /_/_/(1), /_/_/(2),
/_/_/(3),  /_/_/(4),
/_/_/(5).
25. /_/_/(1), /_/_/(2),
/_/_/(3), /_/_/(4),
/_/_/(5).
26. /_/_/, /_/_/, /_/_/
26.1. /_/_/_/, /_/_/_/, /_/_/_/
27. Совершено с применением: оружия :
холодного (01), газового (02), огнестрельного
(03), в т.ч. нарезного (04), гладкоствольного
(05), боеприпасов (06), в т.ч. мин (07),
гранат (08), взрывчатых веществ: промышленных
(09), самодельных взрывных устройств (10),
орудия взлома (11), технических средств (12),
транспорта (13), химических средств (14), в
т.ч. отравляющих (15), психотропных веществ
(16); компьютерной техники (17), программного
средства (18), магнитных носителей (19),
фиктивных кредитовых авизо (20), других
приспособленных предметов (21), инструментов
(22), маскировочных средств (23), документов
(24), газорезки (25), травматического (26)
27.1. Изъято: оружие: нарезное автоматическое
(01) _______ шт. нарезное неавтоматическое
(02) _______ шт. гладкоствольное охотничье
(03) ______ шт. гладкоствольное воинское
(04) ______ шт. неавтоматическое воинское
(05) ______ шт., спортивное огнестрельное
(06) ______ шт., газовое (07) _______ шт.,
холодное (08) ______ шт., пневматическое
(09) ______ шт., сигнальное (10) _______ шт.,
другое (11) ________ шт., травматическое
(12) _______ шт.
боеприпасы: воинские (21) ______ шт.,
охотничьи (22) ______ шт., спортивные
(23) ______ шт., газовые самообороны
(24) ______ шт., другие (25) ______ шт.,
травматические (26) ________ шт.,
взрывчатые вещества: воинские (31) _____ шт.,
промышленные (32) ______ шт., самодельные
(33) ______ шт., химические средства
(34) ______ шт., радиоактивные материалы
(35) ______ шт.,
экстремистские материалы: листовки
(41) _______ шт., книги (42) ______ шт., иные
носители (43) _______ шт.

26. Қылмыс төмендегілерге қатысты жасалды: құқық қорғаушы органының қызметкеріне және арнайы органдарға : ІІМ (01), ҰҚК (02), ЭжСЖҚКА (03), КБК (04), ТЖМ (05), ТЖМ ГО (06), прокуратураларға (07), соттарға (08), әділет органдарына (09), депутаттарға (10), әкімдерге (11), басқа да мем. қызметшілерге (12), әскери полиция (13); жұмысшыларына : банкі (21), дүкен (22), ақша жинаушы (23), қорғаушы, күзетші (24), автокөлік жүргізушісі (25), таксиші (26); жеке еңбек қызметімен айналысатын тұлғалар (31), кәсіпкерлік қызметпен, коммерциялық қызметпен айналысатын тұлғалар (32); тасымалдаушы зат (33), қашық шет елдегі шет ел тұлғалары (41), ТМД азаматтары (42);
Мектепке дейінгі жас шамасындағы балалар: балалар үйінің (43), жетімдер үйінің (44).
Оқитындар: орта мектепте (45), мектеп-интернатта (46), техникумда (47), гимназияда (48), лицейде (49), колледжде (50), ЖОО студенті (52), КТМ оқушысы (53), уақытша жұмыссыз тұлғалары (51).
26.1. Жәбірленген шет елдіктердің азаматтығы (сонымен қатар ТМД азаматтары) (анықтама бойынша) ____
24. /_/_/(1), /_/_/(2), /_/_/(3), /_/_/(4), /_/_/(5).
25. /_/_/(1), /_/_/(2), /_/_/(3), /_/_/(4), /_/_/(5).
26. /_/_/, /_/_/, /_/_/
26.1. /_/_/_/, /_/_/_/, /_/_/_/
27. Төмендегілерді қолдану арқылы жасалды: қарулар: суық (01), газ (02), атыс қаруы (03), сондай-ақ кесу қаруы (04), тегіс ұңғылы қару (05), оқ-дәрілер (06), сонымен қатар миналар (07), гранаттар (08), жарылғыш заттары: өндірістік (09), жасанды жарылғыш заттары (10), бұзу қаруы (11), техникалық заттар (12), көлік (13), химиялық заттар (14), сонымен қатар уландыратын (15), жүйкеге әсер ететін заттар (16); компьютерлік техника (17), бағдарламалық заттар (18), магниттік тасушылар (19), жалған несиелік авизо (20), басқа да бейімді заттар (21), құрал-саймандар (22), бүркемелеу заттары (23), құжаттар (24), газкескіштер (25), зақымдаушы (26);
27.1. Алынды: қару: автоматтық кескіш қаруы (01) _____дана. автоматтық емес кескіш (02) _____дана. тегіс ұңғылы аң қаруы (03) _____дана. тегіс ұңғылы әскери (04) ____дана. автоматтық емес әскери (05) ____дана., спорттық атыс қаруы (06) ____дана., газ (07) ____дана., суық (08) ____дана., пневматкалық қару (09) ____ дана., сигналдық (10) ______ дана., басқа да (11)______ дана, зақымдаушы (12)_____ дана;.
Оқ-дәрілер: әскери (21) ______дана., аңшылық (22) ______дана., спорттық (23) ______дана., газдық өзіндік қорғану (24) ______дана. басқалары (25) ______дана, зақымдаушы (26)_____ дана;
Жарылғыш заттары: әскери (31) ______дана., өндірістік (32) ______дана., жасанды (33) ______дана., химиялық заттар (34) ______дана., радиоактивті материалдар (35) ______дана., Лаңкестік материалдар: үндеухаттар (41) ____дана., кітаптар (42)___ дана., басқа да тасушылар (43)__ дана.

28. Совершено путем: захвата заложника: детей
(01), взрослых (02), свободного доступа (03),
насильственным путем (04), подбора ключа
(05), взлома двери (06), обмана (07), подкупа
(08), угона (09), проруба вагона, контейнера
(10), срыва пломб (11), проникновения ч/з
форт. (12), пролома (13), разбития (14),
отжима (15), рывка (16), ч/з балкон (17),
взлома сейфа (18), угрозы применения оружия
(19), поджога (20), ст. 175: карманная кража
(21), из салона автотранспорта (22),
разукомплектование транспортного средства
(23), прокола шины (24), отвлечения (25).
27. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
27.1. /_/_/, /_/_/, /_/_/
28. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
29. Охрана объекта: государственная (1),
частная (2), специальная (3), отсутствует
(4), ведомственная (5), вневедомст. (6).
30. Преступление совершено на объекте с
внешнеэкономической деятельностью (1).
31. Объект сектора экономики:
государственного: финансово-кредитной системы
(01), банковских учреждений (02),
коммерческих банков (03), в сфере
налогообложения (04), в сфере страхования
(05), промышленности (06), легкой (07),
местной (08), энергетики (09), топливного
комплекса (10), производства и снабжения
нефтепродуктами (11), металлургии (12),
машиностроении (13), производства мед.
препаратов, лекарственных средств (14),
добычи и переработки драг. металлов и камней
(15), системы производства сельхозпродукции и
продовольствия (16), плодоовощной продукции
(17), мясных продуктов (18), молочной
продукции (19), хлебопродуктов (20),
производства и переработки рыбы (21),
первичной переработки хлопка и шерсти (22),
непроизводственного сектора (23),
образования, культуры и здравоохранения (24),
соц. обеспечения (25), телевидения и радио
(26), печати (30), промышленного и
гражданского строительства (32), производства
стройматериалов (33), строительства автодорог
(34), автотранспортных предприятий (35),
системы автосервиса (36), связи (37), прочих
объектах гос. сектора экономики (38), военных
и оборонных объектов (39),
негосударственного: финансово-кредитный (51),
банковской (52), биржевой системы (53),
системы производства сельхозпродукции (54),
промышленности (55), в сфере: производства
товаров (56), услуг (57), торговли (58),
бытового обслуживания (59), страхования (60),
на объектах: совместных предприятий (71),
малых предприятий (72), арендных предприятий
(73), в фондах, союзах (74), товариществах
(75), фермерских хозяйствах (76),
коммунальных хозяйствах (77), иных объектах
негосударственного сектора экономики (78).
32. Прочие отметки _______________________
29. /_/
30. /_/
31. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
_______________________________________________ "___"________20__ г.
лицо, осуществляющее уголовное преследование
(судья - по делам частного обвинения)
Прокурор ______________________________________ "___"________20__ г.
Примечание: по заполнении карточка является официальным статистическим документом. Лица, подписавшие ее, за внесение заведомо ложных сведений несут ответственность в установленном законом порядке.
Приложение 2 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 25 ноября 2008 года № 69
Приложение 4 к Инструкции по ведению
единого карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях, уголовных дел,
результатов их расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)

28. Төмендегідей жолмен жасалды: адамды кепілге алу: балаларды (01), ересектерді (02), еркін қол жетімділік (03), күштеп зорлау жолымен (04), кілт таңдау (05), есіктерді бұзу (06), алдау (07), параға сатып алу (08), айдап әкету (09), вагон асытқыштары, контейнерлер (10), пломбаларды бұзу (11), форт арқылы кіру (12), бұзу (13), қирату (14), сығу (15), секіру (16), балкон арқылы кіру (17), сейфті бұзу (18), қаруды қорқыта қолдану (19), өртеу (20), 175 бап: қалта ұрлығы (21), автокөліктің салонынан ұрлау (22), көліктің жасақтануы (23), шинаны тесу (24), алаңдату арқылы (25).
27. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
27.1. /_/_/, /_/_/, /_/_/
28. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
29.Объектіні қорғау: мемлекеттік (1), жеке (2), арнайы (3), жоқ (4), ведомстволық (5), ведомстводан тыс (6)
30. Сыртқы экономикалық қызмет объектісінде жасалған қылмыс (1).
31. Экономика секторының объектісі: мемлекеттік: қаржы-несиелік жүйенің (01), банктік мекемелердің (02), коммерциялық банктердің (03), салық салу саласында (04), сақтандыру саласында (05), өндіріс (06), жеңіл (07), жергілікті (08), энергетика (09), жағу комплексі (10), мұнай тауарын өндіру және жабдықтану (11), металлургия (12), машина жасау (13), дәрі-дәрмек өндірісі (14), құнды металлдарды және тастарды алу және қайта өңдеу (15), ауылшаруашылық өнімдерінің жүйесі және сату (16), жеміс-жидектер өнімі (17), ет өнімідері (18), сүт өнімдері (19), нан өнімдері (20), балықты өндіру және қайта өңдеу (21), мақта және терілерді алғашқы рет қайта өңдеу (22), өндірістік емес секторда (23), білім, мәдениет және денсаулық сақтау (24), әлеуметтік қамтамасыз ету (25), теледидар және радио (26), баспа (30), өндірістік және азаматтық құрылыс (32), құрылыс материалдарының өндірісі (33), автожол құрылысы (34), автокөліктік кәсіпорындар (35), автосервис жүйесі (36), байланыс (37), экономиканың мемлекеттік секторының басқа да объектілерінде (38), әскери және қорғаныс объектілерінде (39), мемлекеттік емес: қаржы-несиелік (51), банктік (52), биржалық жүйе (53), ауылшаруашылық өнімін өндіру жүйесі (54), өндіріс (55), салада: тауар өндірісі (56), қызмет (57), сауда (58), тұрмыстық күту (59), сақтандыру (60), объектілерде: бірлескен кәсіпорындарда (71), кіші кәсіпорындарда (72), жалға алу кәсіпорындары (73), қорларда, союздарда (74), жолдастықта (75), фермерлік шаруашылықта (76), коммуналды шаруашылықта (77), басқа да экономиканың мемлекеттік емес объектісінде (78).
32.Басқа белгілер_______________________________
29. /_/
30. /_/
31. /_/_/, /_/_/, /_/_/, /_/_/
___________________________________________ "___"______________20 ж
қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы тұлға (сот)
Қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы органның бастығы ___________________________________________ "___"______________20 ж
Прокурор
___________________________________________ "___"______________20 ж
Ескерту: Толтыру бойынша кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған мәліметтерді енгізгені үшін заң тәртібімен жауап береді.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2008 жылғы
25 қарашадағы N 69 бұйрығына
2-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды, қылмыстық
істерді, олардың тергелуі және
сотта қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік есепке алу
негізінде жүргізу туралы
(Бірыңғай бірегейлік статистикалық
жүйе) Нұсқаулыққа 4 қосымша

Форма 1.1
Карточка о ходе и результатах предварительного
следствия (дознания)
1. _________________________________________
наименование органа, расследующего УД
2. Служба, расследующая УД: следствие (1),
дознание (2), следствие по делам дознания в
порядке: ст. 288 ч. 1 УПК РК (3), в порядке
ст. 288 ч. 2 УПК РК (4), в порядке ст. 289
п. 2 УПК РК (5).
3. Номер уголовного дела _______________
5. Дата поступления карточки в УКПСиСУ
«____»______________ 20__ г.
Сотрудник УКПСиСУ _________________________
(фамилия и подпись)
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
5. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
6. Квалификация преступления
ст.______________ ч._____ п._____ УК РК
Преступление: общеуголовное (1),
экономическое (2), другое (4).
По ст. 10 УК РК: небольшой тяжести (1),
средней тяжести (2), тяжкие (3), особо
тяжкие (4)
7. Переквалифицировано
со ст.______________ ч._____ п._____ УК РК
дата переквалификации «___»_________ 20__ г.
8. Преступление совершено в группе:
взрослых (1), только несовершеннолетних (2),
смешанной с участием несовершеннолетних (3),
военнослужащих (4).
9. Преступление совершено лицом
(лицами): несовершеннолетним (01),
гражданином РК (02), гражданином СНГ (03),
иностранцем (04), ранее совершавшим
преступление (05), наркоманом (06), лицом без
гражданства (07), оралманом (08), женщиной
(09); состоящим в брачно-семейных отношениях
с потерпевшим (10).
в состоянии: алкогольного опьянения (11),
наркотического (12), токсикоманического
опьянения (13), вследствие иного болезненного
состояния психики (15),
в составе: группы (21), организованной
преступной группы (22), преступного
сообщества (23), с выявленными связями:
коррумпированными (24), межрегиональными
(25), международными (26).
9.1. Род занятий: кандидат в Президенты
(01), кандидат в депутаты (02); лицо,
выполняющее гос. функции: депутат (03),
политический служащий (05), в т.ч. аким (04),
судья (06); занимающее ответственную
государственную должность (07), др. лица,
выполняющие гос. функции, а также
приравненные к ним (08); прокурор (11),
судебный исполнитель (12), сотрудник: МВД
(13), таможен. служб (14), АБЭКП (15),
налогового комитета (16), КНБ (17), органов
юстиции (18) в т.ч. Комитета уголовно-
исполнительной системы (09), МЧС (19),
внутренних войск МВД (20), военной полиции
МВД (21), погранслужбы КНБ (22),
Республиканской Гвардии (23), военнослужащий:
контрактной службы (24), срочной службы (25),
военнослужащий иностранец (26), командир
батальона (27), командир части (28),
технический и обслуживающий персонал в/с
(29), других воинских формирований (30); ВСД
МВД (31), лица, явл-ся субъектами в соотв. с
п.п. 3, 4 п. 3 ст. 3 Закона «О коррупции»
(32), п. 4 ст. 3 Закона «О коррупции» (33),
должностное лицо в гос. органах (34),
должностное лицо в органах местного
самоуправления (35); служащие акиматов и их
структурных подразделений (98), служащие
гос. учрежд. и предприятий (36), сотрудник МО
(37), др. сотрудники Комитета по судебному
администрированию при Верховном Суде РК (38);
военной полиции погранслужбы КНБ (39);
лицо, выполняющее управленческие функции : в
коммерческой организации (41), иной
организации (42), работник коммерческой
организации (43), работник иных структур
(44), работник банковской системы (45);
служащие министерств : здравоохранения
(10), образования и науки (40), финансов
(46), сельского хозяйства (47),
иностранных дел (48), энергетики и
минеральных ресурсов (49), индустрии и
торговли (50) , охраны окружающей среды
(58), экономики и бюджетного
планирования (59), туризма и спорта
(60), культуры и информации (75), труда
и социальной защиты населения (76),
транспорта и коммуникаций (77);
агентств: по статистике (78) , по
управлению земельными ресурсами (79) , по
регулированию естественных монополий
(80), по надзору и регулированию
финансовых рынков и финансовых
организаций (86), по делам
государственной службы (87), по
информатизации и связи (88), по
регулированию деятельности регионального
финансового центра города Алматы (89),
Национального космического агентства
(90); Национального банка (96), Счетного
комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета (97);
учащийся: средней школы (51), техникума (52),
гимназии (53), лицея (54), колледжа (55),
студент ВУЗа (56), учащийся ПТШ (57);
частный предприниматель (61), частный
нотариус (62), кооператор (63), фермер (64),
рабочий (65), наемный рабочий (66), служащий
негос. учрежд. и предпр. (67), работник ВОХР
(68), работник транспорта: машинист (69),
водитель (70), проводник ж/д (71), работник
культуры и искусства (72), служитель культа
(73); адвокат (74);
иждивенец (81), безработный, неучащийся (82),
беременная (83), пенсионер (84), инвалид 1 и
2 гр. (85), осужденный (91), осужденным ИУ
(92), осужденным без лишения свободы (93),
следственно-арестованный (94), лидер,
авторитет криминальной среды (95);
другая категория лиц (99).

1.1 Нысаны
Алдын-ала тергеудің (анықтаудың) барысы және
қорытындысы туралы кәртішке
1. ______________________________________________
ҚІ тергейтін органның аталуы
2. ҚІ тергейтін қызмет: тергеу (1), анықтау (2), анықтау ісі бойынша тергеу (3), ҚР ҚІЖК 288-бабы 1-бөлігі тәртібінде (4), ҚР ҚІЖК 289-бабы 2-бөлігі тәртібінде (5).
3. Қылмыстық істің нөмірі____________________
5. Кәртішкелердің ҚСжАЕКБ келіп түскен күні
"_____"______________________ 20 ж.
Қызметкер ҚСжАЕК________________________________
(тегі және қолы)
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3./_/_/_/_/_/_/_/
_/_/_/_/_/
4. /_/
5. /_/_/. /_/_/.
/_/_/
саны айы жылы
6. Қылмыс дәрежесі ҚР ҚК ______________бабы _____бөлігі _____тармағы
Қылмыс: жалпы қылмыстық (1), экономикалық (2), басқа (4).
ҚР ҚК 10 бабы бойынша: онша ауыр емес (1), ауырлығы орташа (2), ауыр (3), ерекше ауыр (4)
7. Қайта дәрежеленді ҚР ҚК_____________бабы_____
бөлігі _____тармағымен қайта дәрежелену күні "_____"______________ 20 ж.
8. Қылмыс топпен жасалды: ересектермен (1), тек кәмелетке толмағандармен (2), кәмелетке толмағандар қатысуымен аралас (3), әскери қызметшілермен (4).
9. Қылмыс тұлғамен (тұлғалармен) жасалды: кәмелетке толмағандармен (01), ҚР азаматымен (02), ТМД азаматымен (03), шетелдікпен (04), алдында қылмыс жасағанмен (05), нашақормен (06), азаматтығы жоқ тұлғамен (07), оралманмен (08) , әйел адаммен (09), жәбірленушімен неке-отбасында тұратын (10).
жағдайда: алкогольдік ішімдік арқылы мас күйінде (11), есірткі пайдаланған мас күйінде (12), улы зат арқылы мас күйінде (13), басқа да жүйке жүйесінің ауруы жағдайы салдарынан (15),
құрамда: топпен (21), ұйымдасқан қылмыс тобымен (22), қылмыстық қауымдастықпен (23), анықталған байланыстармен: сыбайланып шоғырланумен (24), аймақ аралықпен (25), халықаралық (26).
9.1. Айналысатын ісі: Президенттікке үміткер (01), депутаттыққа үміткер (02); мем.функцияларды орындайтын тұлға: депутат (03), саясат қызметшісі (05), соның ішінде әкім (04), сот (06); жауапты мемлекеттік лауазыммен айналысатын тұлға (07), мем.функцияларды орындайтын басқа да тұлғалар, сондай-ақ оларға теңестірілгендер (08); прокурор (11), сот орындаушысы (12), қызметкер: ІІМ (13), кедендік қызметтер (14), ЭСЖҚКА (15), салық комитеті (16), ҰҚК (17), әділет органдары (18) соның ішінде Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің (09), ТЖМ (19), ІІМ ішкі әскері (20), ІІМ әскери полиция (21), ҰҚК шекаралық қызметі (22), Республикалық Гвардия (23), әскери қызметші: келісім шарт бойынша қызмет (24), жедел қызмет (25), шетелдік әскери қызметші (26), батальон командирі (27), бөлім командирі (28), техникалық және күтуші персонал (29), басқа да әскери құрылымдар (30); ҚР ІІМ ӘТД (31), "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Заңның 3-бабы 3-бөлігі 3), 4) тармақшаларына сәйкес субъектілер болып табылатын тұлғалар (32), "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Заңның 3-бабы 4-бөлігі (33), мем.органдардағы лауазымды тұлға (34), өзін-өзі басқару органындағы лауазымды тұлға (35); мем.мекеме және кәсіпорындар қызметшілері (36), ҚМ қызметкері (37), ҚР Жоғары Сот жанындағы сот әкімшілігі жөніндегі комитетінің қызметкерлері (38), ҰҚК ШҚ әскери полициясы (39); басқару функцияларын орындаушы тұлғалар : коммерциялық ұйымдарда (41), басқа да ұйымдарда (42), коммерциялық ұйым қызметкері (43), басқа да құрылымдар қызметкерлері (44), банктік жүйенің қызметкері (45);
министрліктердің қызметкерлері: денсаулық сақтау (10), білім және ғылым (40), қаржы (46), ауыл шаруашылығы (47), сыртқы істер (48), энергетика және минералды ресурстар (49), индустрия және сауда (50), қоршаған ортаны қорғау (58), экономика және бюджетті жоспарлау (59), туризм және спорт (60), мәдениет және ақпарат (75), еңбек және халықты әлеуметтік қорғау (76), көлік және коммуникация (77);
агенттіктердің: статистика жөніндегі (78), жер ресурстарын реттеу бойынша (79), табиғи монополияларды реттеу жөніндегі (80), қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын қадағалау және реттеу жөніндегі (86), мемлекеттік қызмет істері жөніндегі (87), ақпараттандыру және байланыс жөніндегі (88), Алматы қаласындағы өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу жөніндегі (89), ұлттық ғарыштық агенттігінің (90); Ұлттық банктің (96), Республикалық бюджеттің орындалуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің (97);
оқушылар: орта мектеп (51), техникум (52), гимназия (53), лицей (54), колледж (55), ЖОО студенттері (56), КТМ оқушысы (57); жеке кәсіпкер (61), жеке нотариус (62), кооператор (63), фермер (64), жұмысшы (65), жалданған жұмысшы (66), мем.емес мекемелер және кәсіпкерлер қызметшілері (67), ВОХР жұмысшысы (68), көлік жұмысшысы: машина жүргізуші (69), жүргізуші (70), темір жол жұмысшысы (71), мәдениет және өнер жұмысшысы (72), басқа табыну қызметшісі (73), қорғаушы (74); асырауды қажет етуші (81), жұмыссыз, оқымайтын (82), жүкті (83), зейнеткер (84), 1 және 2 топтағы мүгедек (85), сотталған (91), ТМ сотталған (92), бас бостандығынан айырусыз сотталған (93), тергеулік-тұтқындалған (94), криминалдық орта лидері, беделдісі (95); тұлғалардың басқа да түрлері (99).

9.2. Гражданство иностранцев
____________________________________________
(по справочнику)
6. ст./_/_/_/ ч./_/_/ п./_/_/
/_/
7. ст./_/_/_/ ч./_/_/ п./_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
8. /_/
9. /_/_/, /_/_/, /_/_/
9.1. /_/_/, /_/_/
9.2. /_/_/_/
10. Решение:
дело направлено прокурору: по ст. 280 УПК
(01), по ст. 287 УПК (02), по ст. 514 ч. 1
п. 2 (03);
прекращено по ст. 37 ч. 1 п. 1 (11), ст. 37
ч. 1 п. 2 (12), ст. 37 ч. 1 п. 3 (13), ст. 37
ч. 1 п. 4 (14), ст. 37 ч. 1 п. 5 (15), ст. 37
ч. 1 п. 6 (16), ст. 37 ч. 1 п. 7 (17), ст. 37
ч. 1 п. 8 (18), ст. 37 ч. 1 п. 9 (19), ст. 37
ч. 1 п. 10 (20), ст. 37 ч. 1 п. 11 (21),
ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК РК - ст. 65 УК РК (22),
ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК - ст. 66 УК (23), ст.
37 ч. 1 п. 12 УПК - ст. 67 ч. 1 УК (24), ст.
37 ч. 1 п. 12 УПК - ст. 68 УК (25), по ст. 38
ч. 1 УПК РК - ст. 67 ч. 2 – УК РК (26), по
ст. 496 ч. 6 (27), по ст. 514 ч. 1 п. 1
(29);
приостановлено по ст. 50 ч. 1 п. 1 (31),
ст. 50 ч. 1 п. 2 (32), ст. 50 ч. 1 п. 3 (33),
ст. 50 ч. 1 п. 4 (34), ст. 50 ч. 1 п. 5 (35),
ст. 50 ч. 1 п. 6 (36), ст. 50 ч. 1 п. 7 (37),
ст. 50 ч. 1 п. 8 (39), ст. 50 ч. 1 п. 9 (40);
передано по ст. 192 (без снятия с учета)
(41), по ст. 192 (со снятием с учета) (42),
ст. 193 п. 1 (43), ст. 193 п. 2 (44);
принято к производству: после возвращения
на доп. расследование прокурором (51),
прокурором с изменением подследственности
(52), судом (53); после отмены судом
постановлений в порядке ст. 109 УПК РК: о
прекращении (95), о приостановлении (96);
после передачи: по ст. 192 (без снятия с
учета) (61), по ст. 192 (со снятием с учета)
(62), по ст. 193 п. 1 (63),
по ст. 193 п. 2 (64);
от прокурора: получившего дело в порядке
ст. 376 ч. 4 (71);
истребовано с новым фактом в порядке
ч. 5 ст. 37 (73);
возобновлено производство по ранее
прекращенному делу (80), по ранее
приостановленному: по ст. 50 ч. 1 п. 1 (81),
ст. 50 ч. 1 п. 2 (82), ст. 50 ч. 1 п. 3 (83),
ст. 50 ч. 1 п. 4 (84), ст. 50 ч. 1 п. 5 (85),
ст. 50 ч. 1 п. 6 (86), ст. 50 ч. 1 п. 7 (87),
ст. 50 ч. 1 п. 2 без прекращения розыска
(88), ст. 50 ч. 1 п. 8 (93),
ст. 50 ч. 1 п. 9 (94).
10.1. Дата принятия решения
«____»_____________________ 20__ г.

9.2. Шет елдіктердің азаматтығы
_________________________________________________
(анықтама бойынша)
6. бап./_/_/_/ б./_/_/ т./_/_/ /_/
7. бап./_/_/_/ б./_/_/ т./_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
саны айы жылы
8. /_/
9. /_/_/, /_/_/, /_/_/
9.1. /_/_/, /_/_/
9.2. /_/_/_/
10. Шешім:
іс прокурормен: ҚІЖК 280-бабы бойынша (01), ҚІЖК 287-бабы бойынша (02), 514 бабы 1-бөлігі 2-тармағы бойынша (03);
қысқартылды 37-бап 1-бөлік 1-ші тармақ бойынша (11), 37-бап 1-бөлік 2-тармақ (12), 37-бап 1-бөлік 3-тармақ (13), 37-бап 1-бөлік 4-тармақ (14), 37-бап 1-бөлік 5-тармақ (15), 37-бап 1-бөлік 6-тармақ (16), 37-бап 1-бөлік 7-бап (17), 37-бап 1-бөлік 8-тармақ (18), 37-бап 1-бөлік 9-тармақ (19), 37-бап 1-бөлік 10-тармақ (20), 37-бап 1-бөлік 11-тармақ (21), ҚР ҚІЖК 37-бабы 1-бөлігі 12-тармағы ҚР ҚК 65-бабы (22), ҚІЖК 37-бабы 1-бөлігі 12-тармағы – ҚК 66-бабы (23), ҚІЖК 37-бабы 1-бөлігі 12-тармағы ҚК 67 бабы 1-бөлігі (24), ҚІЖК 37-бабы 1-бөлігі 12-тармағы ҚК 68-бабы (25), ҚК 37-бабы 2-бөлігі (27), ҚІЖК 38-бап 1-бөлік - ҚК 67-бабы 2-бөлігі (26), ҚІЖК 496-бабы 6 бөлігі (27), ҚІЖК 514-бабы 1-бөлігі 1-тармағы (29);
тоқтатылды: 50-бап 1-бөлік 1-тармақ (31), 50-бап 1-бөлік 2-тармақ (32), 50-бап 1-бөлік 3-тармақ (33), 50-бап 1-бөлік 4-тармақ (34), 50-бап 1-бөлік 5-тармақ (35), 50-бап 1-бөлік 6-тармақ (36), 50-бап 1-бөлік 7-тармақ (37), 50-бап 1-бөлік 8-тармақ (39), 50-бап 1-бөлік 9-тармақ (40);
берілді 192-бап бойынша (есептен шығрылмауымен) (41), 192-бабы бойынша (есептен шығарумен) (42), 193-бап 1-бөлік (43), 193-бап 2-бөлік (44); өндіріске қабылданды: қосымша тергеуге қайтарылғаннан кейін прокурормен (51), тергеуде болуды өзгерту арқылы прокурор арқылы (52), сотпен (53);
ҚР ҚІЖК 109 б тәртіпте сот қаулысымен бас тартылған: қысқартылғандар (95), тоқтатылғандар (96). берілгеннен кейін: 192-бап бойынша (есептен шығарылмауымен) (61), 192-бап бойынша (есептен шығарылуымен) (62), 193-бап 1-бөлік (63), 193-бап 2-бөлік (64);
прокурордан: 376-бап 4-бөлік тәртібінде істі алғанға дейін (71); жаңа дерекпен 37-бап 5-бөлік тәртібінде талаптанды (73);
өндіріс жаңартылды: алдыңғы уақытта қысқартылған іспен (80), алдында қысқартылған іс бойынша: 50-бап 1-бөлік 1-тармақ бойынша (81), 50-бап 1-бөлік 2-тармақ бойынша (82), 50-бап 1-бөлік 3-тармақ бойынша (83), 50-бап 1-бөлік 4-тармақ бойынша (84), 50-бап 1-бөлік 5-тармақ бойынша (85), 50-бап 1-бөлік 6-тармақ бойынша (86), 50-бап 1-бөлік 7-тармақ бойынша (87), 50-бап 1-бөлік 2-бөлік іздеудің тоқтатылуысыз (88), 50-бап 1-бөлік 8-тармақ (93), 50-бап 1-бөлік 9-тармақ (94).
10.1. Шешімнің қабылданған күні
"_____"_____________________ 20 ж.

10.2. Номер розыскного дела _____________
Фамилия разыскиваемого _____________________
10.3. Передано в орган ___________________
____________________________________________
наименование, район, город, область
10.4. Служба: следствие (1), дознание (2).
исх. № _____________________________
от «_____»____________________20__ г.
10. /_/_/
10.1./_/_/. /_/_/./_/_/
чис.   мес.  год
10.2. /_/_/_/_/
10.3. /_/_/_/_/_/_/
10.4. /_/ исх./_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
11. Продлен срок: предварительного
следствия: до 3-х месяцев (1), до 6-ти
месяцев (2), свыше 6-ти, но не более 9-ти
мес. (3), свыше 9-ти, но не более 12-ти (4),
свыше года (5);  дознания: до 1-го месяца
(6), до 2-х месяцев (7).
Дата, до которой продлен срок следствия и
дознания «____»__________________ 20__ г.
Дата продления «____»____________ 20__ г.
12. Соединение уголовных дел в порядке
ст. 48 УПК
№ основного дела ______________________
Дата соединения «____»______________ 20__ г.
13. Выделено из дела ранее соединенного с
№ УД __________________________
Дата выделения «____»_____________ 20__ г.
11. /_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
12./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
13./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
14. Дело находилось на ознакомлении у
обвиняемого и его защитника
с «____»______________ 20__ г.
по «____»______________ 20__ г.
14.1. Дело находилось по жалобе
обвиняемого в суде (прокуратуре)
С «____»______________ 20__ г.
по «____»______________ 20__ г.
14. с /_/_/./_/_/./_/_/
чис.  мес.  год
по /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
14.1.с/_/_/./_/_/./_/_/
чис.  мес.  год
по /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
15. Раскрыто из числа нераскрытых
преступлений прошлых лет (1).
16. Преступление раскрыто: оперативным
(1), следственным путем (2) путем
совместными действиями (3), явка с повинной
(4), прокурором (5), иные (6).
17. Мотив преступления (побуждения):
корыстные (01), секс (02), хулиганские (03),
с целью сокрытия др. преступления (04),
семейно-бытовые: ревность, ссора, иные (05),
месть (06); отношения: межнац. (07),
социальные (08), расовые (09), религиозные
(10); с целью приобр. наркотиков (11),
сильнодействующих (12), психотропных (13),
ядовитых веществ (14), спиртных напитков
(15), завладения оружием (16), неуст.
отношения (17), по заказу (18), иные (19),
трудовая эксплуатация (20), сексуальная
эксплуатация (21), усыновление, удочерение (22)
17.1. Форма вины : умышленно (1), по
неосторожности (2).
18. Уголовное преследование
осуществлялось: следствием (1), дознанием
(2), участковым инспектором полиции (3),
оперуполном. уголовного розыска (4),
оперуполном. по борьбе с наркотиками (5),
инспектором финансовой полиции (6),
оперуполномоченным У(О)БЭСТ (7), УБОП (8).

10.2. Іздеу ісінің нөмірі _____________________
Ізделушінің тегі _________________________________
10.3. Органға берілді________________________
аталуы, аудан, қала, облысы
10.4. Қызмет: тергеу (1), анықтау (2) шығыс.
N_________________ "_____"__________________20 ж.
10. /_/_/
10.1. /_/_/. /_/_/. /_/_/
саны айы жылы
10.2. /_/_/_/_/
10.3. /_/_/_/_/_/_/
10.4. /_/ шығ. /_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
саны айы жылы
11. Мерзімі ұзартылды: алдын-ала тергеу: 3-айға дейін (1), 6-айға дейін (2), 6-айдан астам, бірақ 9-айдан артық емес. (3), 9-айдан астам бірақ 12-айдан артық емес (4), 1-жылдан астам (5); анықтау: 1-айға дейін (6), 2-айға дейін (7). Тергеу және анықтау мерзімінің ұзартылған күніне дейін "______"________________________ 20 ж. Ұзартылған күн "_____"_____________________20 ж.
12. ҚІЖК 48-бабы тәртібінде қылмыстық істердің қосылуы
Негізгі істің N _____________________ істің қосылған күні "_____"_______________20 ж.
13. ҚІ нөмірімен алдында қосылған істен бөлінді_________________________
Бөліну күні "_____"_____________ 20 ж.
11. /_/
/_/_/./_/_/./_/_/
саны айы жылы
/_/_/./_/_/./_/_/
саны айы жылы
12./_/_/_/_/_/_/_
/_/_/_/_/_/
/_/_/./_/_/./_/_/
саны айы жылы
13./_/_/_/_/_/_/_
/_/_/_/_/_/
/_/_/./_/_/./_/_/
саны айы жылы
14. Іс айыпталушы және оның қорғаушысына таныстырылу үшін берілді "____"_______________________ 20 жылдан. "____"______________ 20 жылға дейін.
14.1. Істің айыпталушының шағымы бойынша сотта (прокуратурада) болуы
"____"________________________ 20 жылдан "____"______________ 20 жылға дейін.
14. с /_/_/.
/_/_/. /_/_/
саны айы жылы
/_/_/./_/_/./_/_/
саны айы жылы
14.1. /_/_/.
/_/_/. /_/_/
саны айы жылы
/_/_/./_/_/./_/_/
саны айы жылы
15. Бұрынғы жылдардың ашылмаған қылмыстары қатарынан алынып ашылғандар (1).
16. Қылмыс ашылды: жедел (1), тергеу (2), бірлескен әрекеттер жолымен (3), кінәсін мойындап келу (4), прокурормен (5), басқа (6).
17. Қылмыс уәждері (түрткілер): пайдакүнемдік (01), жыныстық қатынас (02), бұзақылық (03), жасыру мақсатымен басқа қылмыстар (04), тұрмыстық-отбасы: қызғанушылық, ұрыс, басқа (05), кек (06); қатынастар: ұлтаралық (07), әлеуметтік (08), нәсілдік (09), діни (10); есірткі заттарды иелену мақсатымен (11), қатты әсер ететін (12), жүйкеге әсер ететін (13), улы заттар (14), спирт ішімдіктері (15), қаруды иеленіп алу (16), анықталмаған қарым-қатынастар (17), тапсырыс бойынша (18), басқа (19), еңбекке пайдалану (20), жыныстық пайдалану (21), ұл бала асырап алу, қыз бала асырап алу (22).
17.1. Кінә нысаны: қасақана (1), абайсыздықта (2).
18. Қылмыстық қудалау жүзеге асырылды: тергеумен (1), анықтаумен (2), полицияның учаскелік инспекторымен (3), қылмыстық істі іздестіру бөлімінің жедел уәкілімен (4), есірткіге қарсы күрес бойынша жедел уәкілмен (5), қаржы полициясының инспекторымен (6), ТЭКБ(Б) жедел уәкілімен (7), ҰҚкБ жедел уәкілімен(8).

15. /_/
16. /_/
17. /_/_/, /_/_/, /_/_/
17.1. /_/_/
18. /_/
Сведения о материальном ущербе, его
возмещении, изъятии предметов преступной
деятельности 19. Установленный размер материального
ущерба __________________________ тыс. тенге
ущерб государству _________ тыс. тенге;
ущерб юридическим лицам ________ тыс. тенге;
ущерб физическим лицам  ________ тыс. тенге.
20. Добровольно погашен (как до
возбуждения дела, так и в ходе
предварительного расследования) ущерб в
размере _________________________ тыс. тенге
ущерб возмещен государству ______ тыс. тенге;
ущерб возмещен юридическому лицу
________ тыс.тенге; ущерб возмещен
физическому лицу __________ тыс. тенге.
21.Наложен арест на имущество в размере
_________________________________ тыс. тенге
наложен арест на государственное имущество
____________ тыс. тенге; наложен арест на
имущество юридического лица ______тыс. тенге;
наложен арест на имущество физического лица
____________ тыс. тенге;
наложен арест на конфискованное
государственное имущество _______ тыс. тенге;
наложен арест на конфискованное имущество
юридического лица ____________ тыс. тенге;
наложен арест на конфискованное имущество
физического лица ____________ тыс. тенге
22. Изъято имущества, денег, ценностей в
размере (всего) __________________ тыс. тенге
Изъято имущества, денег, ценностей в пользу
государства (01), юридического лица (02),
граждан (03).
22.1. В том числе: имущества воинских
частей и учреждений (01) в размере
___________ тыс. т., вещевого (02) в размере
____________ тыс. т., продовольствия (03) в
размере ___________ тыс. т., боевой техники
(04) в размере ____________ тыс. т., ГСМ (05)
в размере _______ т. , другого имущества (06),
_____________ тыс. т.,  наличных денег (07)
_____________ тыс. т., облигаций, сберкнижек,
аккредитивов (08) на_________ тыс. т., изъято
иностранной валюты (09) по курсу
_____________ тыс. т., золота, платины (10)
_________ грамм, промышленное золото (11)
_________ грамм, серебро (12) ________ грамм,
драгоценные камни (13) ________ грамм, алмазы
(23) в размере _______ карат бриллианты (24)
в размере _________ карат, ювелирные изделия
(14) в размере ___________ тыс. т., цветных
металлов: алюминия (15) _______ кг, бронзы
(16) ________ кг, меди (17) _______ кг, олова
(18) ________ кг, ртути (19) _______ кг,
свинца (20) _______ кг, титана (21) _____ кг.
Ограничено в распоряжении (22) в размере
________ тыс. т.; антиквариата (25) ____ ед.,
культурных и исторических ценностей (26)
_____ ед., леса и лесоматериалов (27)
_________ куб. м, хлопка (28) ________ кг,
хлопка-сырца (29) ____________ кг, нефти,
нефтепродуктов (30) _______ т;
23. Изъято: оружие: нарезное автоматическое
(01) _______ шт. нарезное неавтоматическое
(02) _______ шт. гладкоствольное охотничье
(03) ______ шт. гладкоствольное воинское (04)
______ шт. неавтоматическое воинское (05)
______ шт., спортивное огнестрельное (06)
______ шт., газовое (07) ________ шт.,
холодное (08) ______ шт., пневматическое (09)
______ шт., сигнальное (10) ________ шт.,
другое (11) ________ шт., травматическое
(12) ______ шт.;
боеприпасы: воинские (21) ______ шт.,
охотничьи (22) ______ шт., спортивные (23)
_____ шт., газовые самообороны (24) _____ шт.
другие (25) ______ шт., травматические (26)
______ шт.;
взрывчатые вещества: воинские (31) _____ шт.,
промышленные (32) _____ шт., самодельные (33)
____ шт., химические средства (34) _____ шт.,
радиоактивные материалы (35) ______ шт,
экстремистские материалы: листовки (41)
_______ шт., книги (42) ______ шт., иные
носители (43) _______ шт.
24. Изъято (поддельные): деньги : тенге
старого образца (01), тенге нового образца
(19), иностранной валюты: $US (02), EVRO
(03),  RR (04), кирг. сом (05), узб. сом
(06), другие (07);
ценные бумаги : государственные ценные бумаги
(11), кредитные карточки (12), акции (13),
авизо (14), финансово-платежные документы
(15), чековые книжки (16), сберкнижки (17),
другие (18).
Наименование, количество изъятых денег и
ценных бумаг:
____________________________________________
|Наименование |достоинство|штук| размер     |
|(из рекв. 24)|           |    |(тыс. тенге)|
|_____________|___________|____|____________|
|_____________|___________|____|____________|
|_____________|___________|____|____________| 25. Реализовано описанного имущества в
размере ____________________________ тыс. т.
19. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/__/
20. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
21. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
22. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/
22.1. /_/_/-/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/-/_/_/_/_/_/_/_/
23. /_/_/, /_/_/, /_/_/

15. /_/
16. /_/
17. /_/_/, /_/_/,
/_/_/
17.1. /_/_/
18. /_/
Материалдық залал туралы мәліметтер оның өтелінуі, қылмыстық жолмен табылған заттардың алып қойылуы
19. Материалдық залалдың анықталған мөлшері _______________________________________ мың теңге
мемлекетке келтірілген залал _________ мың теңге; заңды тұлғаларға келтірілген залал ______ мың теңге;
жеке тұлғаларға келтірілген залал_____ мың теңге.
20. Залал ____________мөлшерде өз еркімен өшірілді (істі қозғауға дейін қалай алдын-ала тергеу барысында да солай)______________мың теңге
мемлекетке өтелінген залал _________мың теңге; заңды тұлғаға өтелінген залал ________мың теңге;
жеке тұлғаларға өтелінген залал _________мың теңге
21.Мүлікке тұтқын мөлшерде салынды _____________ мың теңге мемлекет мүлікіне тұтқын салынды______ мың теңге; заңды тұлғаның мүлікіне тұтқын салынды ______мың теңге; жеке тұлғаның мүлікіне тұтқын салынды______мың теңге; тәркіленген мемлекет мүлкіне тұтқын салынды________мың тенге; тәркіленген заңды тұлғаның мүлкіне тұтқын салынды________мың тенге; тәркіленген жеке тұлғаның мүлкіне тұтқын салынды____мың тенге;
22. ____________________________________мың теңге мөлшерде мүлік, ақша, құндылықтар алып қойылды. Мүлік, ақша, құндылықтар мемлекеттің (01), заңды тұлғаның (02), азаматтар пайдасына алынды (03).
22.1. Сонымен қатар : әскери бөлім және мекеме мүліктері (01)________мың теңге, заттық (02) ______мың теңге, сату (03)________ мың теңге, қару техникасы (04)________ мың тенге, ЖЖМ (05)________ мың тенге, басқа да мүліктер (06)__________ мың теңге, қолма-қол ақша (07)________ мың теңге, облигациялар, жинақтаушы кітапшалар, аккредитивтер (08) _________ мың теңге, шет ел валютасы алынды (09) курс бойынша ________ мың теңге, алтын, платина (10)_______грамм, өндірістік алтын (11)________грамм, күміс (12)_______грамм, құнды заттар (13) ________грамм, алмаз (23) карат _____ мөлшерінде, бриллианттар (24) карат _______ мөлшерінде, құнды заттар (13) _________ грамм, зергерлік заттар (14)_______ мың теңге, түсті металлдар: алюминийлер (15)_______ кг, бронзалар (16)_________кг, мыс (17) ______кг, олова (18) _______кг, сынап (19)___кг, қорғасын (20)______кг, титан (21) ___________кг. өкімде шектелді (22) ____ мың теңге, антиквариат (25)_____бірлік, мәдени және тарихи құндылықтар (26)_____бірлік., орман және орман материалдары (27) ___куб.м, мақта (28)______кг, мақта өнімі (29)_____кг, мұнай, мұнай өнімдері (30) ______ т;.
23. Алынды: қару: автоматтандырылған кескіш (01)______ дана. Автоматтандырылған емес кескіш (02) _____ дана, тегіс ұңғылы аңшылық (03)______ дана, тегіс ұңғылы әскери (04) ______ дана, автоматтандырылған емес әскери (05) ______ дана, спорттық атыс (06) ______ дана, газдық (07) _______ дана, суық (08) _______дана, пневматикалық (09) _______ дана, сигналдық (10)_____ дана, басқа (11)____ дана, зақымдаушы (12)_____ дана.
Оқ-дәрілер: әскери (21) ______ дана, аңшылық (22) _____ дана, спорттық (23) ______ дана, газдық өзіндік қорғаныс (24) ______ дана, басқа (25) ______ дана, зақымдаушы (26)_____ дана;
Жарылғыш заттар: әскери (31) ______ дана, өндірістік (32)______ дана, жасанды (33) ______ дана, химиялық заттар (34) ______ дана, радиоактивті материалдар (35) ______ дана,
Лаңкестік материалдар: үндеухаттар (41) ____ дана, кітаптар (42)____ дана, басқа да тасушылар (43) _________ дана.

24. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
Силы и средства, способствующие
раскрытию преступления: 26. Сообщение: АКП (01), АПКП (02), АДСКП
(03), АКПИВС (04), АПКПИВС (05), АУБН (06),
АПУБН (07), АДУБН (08), АИВСОСУиК (09),
АПИВСОСУиК (10), АСИЗО (11), АПСИЗО (12),
АИТУ (13), АСП (14), АПР (15), А (16), АП
(17), АД (18), АКПСП (19), АПКПСП (20), АКППР
(21), АПКППР (22), АУБК (23), АПУБК (24),
АСПОСУиК (25), АПРОСУиК (26), АУДП (27),
АПУДП (28), АДУДП (29);
АДРЭиФП (30), АПРЭиФП (31), АДРПДК (32),
АПРПДК (33), АУВБ (34), А СпД (35), А СпУ
(36), АМУ(О)ФП (37), АП ДРЭиФП (38), АППРЭиФП
(39), АП ДРПДК (40), АП ПРПДК (41), АП УВБ
(42), АП СпД (43), АП СпУ (44), АП МУ(О)ФП
(45), ОКГ ДРЭиФП (46), ОКГ ПРЭиФП (47), ОКГ
ДРПДК (48), ОКГ ПРПДК (49), ОКГ УВБ (50), ОКГ
СпД (51), ОКГ СпУ (52), ОКГ МУ(О)ФП (53);
ДОП ДРЭиФП (61), ДОП ПРЭиФП (62), ДОП ДРПДК
(63), ДОП ПРПДК (64), ДОП УВБ (65), ДОП СпД
(66), ДОП СпУ (67), ДОП МУ(О)ФП (68),
ОД ДРЭиФП (69), ОД ПРЭиФП (70), ОД ДРПДК
(71), ОД ПРПДК (72), ОД УВБ (73), ОД СпД
(74), ОД СпУ (75), ОД МУ(О)ФП (76);
Наименование и номер сообщения:
____________________________________________
|Наименование|№_____ |Наименование| №______ |
|(из рекв.26)|       |(из рекв.26)|         |
|____________|_______|____________|_________|
|____________|_______|____________|_________|
|____________|_______|____________|_________| 27. Личный сыск: опер. работников КП (01),
УИП (02), ИДН (03), ИФП (04), ЛПН (05),
других (06), подразделений по борьбе с
наркобизнесом (07), подразделений по борьбе с
организованной преступностью (08), УДП (09),
У(О)БЭСТ (10).
28. Раскрытию преступлений
способствовало участие : УДП (01), ППН:
рот, батальонов службы патрульной полиции
(02), ГСО (03), ДПС УДП (04), СОБР (05),
воинских частей КВВ (06), экипажей
оперативного реагирования (07), других ППН
(08), медвытрезвителя (09), приемника
распределителя (10), спецпр-ка (11),
общественных формирований (12), УИП (13), ИДН
(14), ОУИС (15), ОМП (16), полк полиции по
охране дипломатических представительств (17),
строевые подразделения дорожной полиции (18),
ИФП (19), ЦОУ, в т.ч. дежурных частей (20),
ВОХР ЖД (21), негосударственные субъекты
охранной деятельности (22)
26. /_/_/, /_/_/, /_/_/
27. /_/_/, /_/_/, /_/_/
28. /_/_/, /_/_/, /_/_/
29. Применение: научно-технических средств
и методов (01), использование СРС (02),
экспертиз и исследований (03), применение
оперативно-справочных и розыскных учетов
(04), АИПС (05), автоматизированного учета:
УДП (06), финансовой (07), таможенной (08),
военной (09), криминальной полиции (10),
налогового комитета (11), систем
видеонаблюдения ЦОУ (12).
30. Прочие отметки _______________________
29. /_/_/, /_/_/, /_/_/
_______________________________________________ "___"________20__ г.
лицо, осуществляющее уголовное преследование
Прокурор ______________________________________ "___"________20__ г.
Примечание: по заполнении карточка является официальным статистическим документом. Лица, подписавшие ее, за внесение заведомо ложных сведений несут ответственность в установленном законом порядке.
Приложение 3 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 25 ноября 2008 года № 69
Приложение N 5 к Инструкции по ведению
единого карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях, уголовных дел,
результатов их расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)
Форма 1-Н
Карточка учета изъятых и уничтоженных наркотических средств,
психотропных или ядовитых веществ, прекурсоров (НПП) и площадей
произрастания растений, содержащих наркотические вещества
1. ______________________________________
(наименование органа)
2. Номер уголовного дела (1), отказного
материала (2), административного производства
(3), по предписанию и иным актам (4).
№ _____________ дата «___»____________20__ г.

24. Алып қойылды (жалған): ақша: Ескі нұсқадағы теңге (01), жаңа нұсқадағы теңге (19), шет ел валютасы $US (02), €EVRO (03), RR (04), қырғыз сомасы (05), өзбек сомасы (06), басқа (07);
Құнды қағаздар: мемлекеттік құнды қағаздар (11), несиелік кәртішкелер (12), акциялар (13), авизо (14), қаржы-төлем құжаттары (15), чектік кітапшалары (16), жинақтаушы кітапшалар (17), басқа (18).
Алып қойылған ақша және құнды қағаздар санының аталуы:
______________________________________________
|Аталуы            |Құны  |данасы | Мөлшері    |
|(24-деректемеден) |      |       |(мың теңге) |
|__________________|______|_______|____________|
|__________________|______|_______|____________|
|__________________|______|_______|____________|
25. Белгіленген мүлік __________________ мың теңге мөлшерінде іске асырылды
Қылмыстың ашылуына себеп болатын күштер және
заттар:
26. Хабарлар: АКП (01), АПКП (02), АДСКП (03), АКПИВС (04), АПКПИВС (05), АУБН (06), АПУБН (07), АДУБН (08), АИВСОСУиК (09), АПИВСОСУиК (10), АСИЗО (11), АПСИЗО (12), АИТУ (13), АСП (14), АПР (15), А (16), АП (17), АД (18), АКПСП (19), АПКПСП (20), АКППР (21), АПКППР (22), АУБК (23), АПУБК (24), АСПОСУиК (25), АПРОСУиК (26), АУДП (27), АПУДП (28), АДУДП (29); АДРЭиФП (30), АПРЭиФП (31), АДРПДК (32), АПРПДК (33), АУВБ (34), А СпД (35), А СпУ (36), АМУ(О)ФП (37), АП ДРЭиФП (38), АППРЭиФП (39), АП ДРПДК (40), АП ПРПДК (41), АП УВБ (42), АП СпД (43), АП СпУ (44), АП МУ(О)ФП (45), ОКГ ДРЭиФП (46), ОКГ ПРЭиФП (47), ОКГ ДРПДК (48), ОКГ ПРПДК (49), ОКГ УВБ (50), ОКГ СпД (51), ОКГ СпУ (52), ОКГ МУ(О)ФП (53); ДОП ДРЭиФП (61), ДОП ПРЭиФП (62), ДОП ДРПДК (63), ДОП ПРПДК (64), ДОП УВБ (65), ДОП СпД (66), ДОП СпУ (67), ДОП МУ(О)ФП (68), ОД ДРЭиФП (69), ОД ПРЭиФП (70),ОД ДРПДК (71), ОД ПРПДК (72), ОД УВБ (73), ОД СпД (74), ОД СпУ (75), ОД МУ(О)ФП (76); Хабарлаудың аталуы және нөмірі:
______________________________________________
| Аталуы        |N____ | Аталуы        |N____ |
|(26-деректеме- |      |(26-деректеме- |      |
| ден)          |      | ден)          |      |
|_______________|______|_______________|______|
|_______________|______|_______________|______|
|_______________|______|_______________|______|
27. Жеке тінту: ТКП жедел қызметкерлері (01), ПУИ (02), Кәмелетке толмағандар жұмысының инспекциясы (03), ҚПИ (04), ЛПН (05), басқа (06), нашақорлыққа қарсы күрес бойынша бөлімшелер (07), (08), ЖПБ (09), ТЭКБ (Б) (10).
28. Қылмыстың ашылуына келесі қатысулар себеп болды: ЖПБ (01), ППН: роталар, патрульдік полиция қызметінің батальондары (02), ГСО (03), ДПС УДП (04), ЖРАО (05), КВВ әскери бөлімдер (06), жедел реттеу экипаждары (07), басқа да ППН (08), мед. сауықтыру (09), бөлектендірулер (10), арнайы тексеріс (11), қоғамдық қалыптастырылулар (12), ПУИ (13), КТЖИ (14), ОУИС (15), Көші-қон полициясы бөлімі (16), дипломатиялық өкілдікті қорғау бойынша полиция полковнигі (17), жол полициясының қатарлық бөлімшелері (18), ҚПИ (19), сонымен қатар кезекші бөлімдері (20). теміржол ВОХР (21), қорғау қызметінің мемлекеттік емес субъектілері (22).
19./_/_/_/_/_/_/_
/_/_/
20./_/_/_/_/_/_/_
/_/_/
21./_/_/_/_/_/_/_
/_/_/
22./_/_/_/_/_/_/_
/_/_/
22.1. /_/_/ -
/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/ -
/_/_/_/_/_/_/_/
23. /_/_/, /_/_/,
/_/_/
24. /_/_/_/_/_/_/_/_/
_/_
29. Қолдануы: ғылыми-техникалық заттар және әдістер (01), СРС қолдану (02), сараптама және зерттеулер (03), жедел-анықтама және іздеуді есепке алуды қолдану (04), АИПС (05), автоматтандырылуды есепке алу: ЖПБ (06), қаржы (07), кедендік (08), әскери (09), криминалдық полиция (10), салық комитеті (11), таспалық бақылау жүйесі (12).
30. Басқа да белгілер __________________________________________________
29. /_/_/, /_/_/, /_/_/
___________________________________________ "___"______________20 ж
қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы тұлға (сот)
Қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы органның бастығы ___________________________________________ "___"______________20 ж
Прокурор
___________________________________________ "___"______________20 ж
Ескерту: Толтыру бойынша кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған мәліметтерді енгізгені үшін заң тәртібімен жауап береді.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2008 жылғы
25 қарашадағы N 69 бұйрығына
3-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды, қылмыстық
істерді, олардың тергелуі және
сотта қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік есепке алу
негізінде жүргізу туралы
(Бірыңғай бірегейлік статистикалық
жүйе) Нұсқаулыққа 5 қосымша
1-Н Нысаны
Алып қ ойыл ғ ан ж ә не жойыл ғ ан есірткілік құ ралдарды,
ж ү йкеге ә сер ететін немесе улы заттарды, прекурсорларды
(ЕЖП) ж ә не құ рамында есірткілік заттар бар ө сімдіктерді ң ө су
ал қ аптарын есепке алу к ә ртішкесі
1.___________________________________________                (органның атауы)
2. Қылмыстық істің (1), бас тарту материалының (2), әкімшілік іс жүргізудің (3), ұйғарым және басқа да актілер бойынша (4) нөмірлері.
N_______________ күні "___" _____________20____ ж.

2.1. Адм. производство по О/М: № АП _____
дата «_____»______________ 20__ г.
2.2 . Отказано в возбуждении уголовного дела
из-за нарушений УПК РК (1)
3. На изъятие/выявление НПП (посевов) (1),
уничтожение НПП (посевов) (2), передачу НПП в
организации (учреждения) (7),
передано НПП по подследственности (8),
исх. № ________ от ___________ 20__ г. (8.1),
получено НПП по подследственности (9),
вх. № _________ от ____________20__ г. (9.1).
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/  /_/_/  /_/_/
чис    мес    год
2.2. /_/_/
3. /_/_/
4. Район изъятия (уничтожения),
выявления, передачи ______________________
Дата изъятия (уничтожения), выявления,
передачи «____»___________________ 20__ г.
5. Регистрационный номер по КУВД ________
дата регистрации «____»___________ 20__ г.
5.1. Номер заключения эксперта № ___________
дата «____» ____________ 200__ г.
6. Квалификация преступления
ст._______ ч.____ п.______ УК РК
(правонарушения) ст.____ ч.____ п.___ КоАП РК
7. Дата поступления карточки в УКПСиСУ
«_____»__________________ 20__ г.
Сотрудник УКПСиСУ __________________________
(фамилия и подпись)
4. /_/_/_/_/_/_/
/_/_/  /_/_/  /_/_/
чис    мес    год
5. /_/_/_/_/_/_/
/_/_/  /_/_/  /_/_/
чис    мес    год
6. /_/_/_/_/_/_/_/_/
7. /_/_/  /_/_/  /_/_/
чис    мес    год
8. Наименование и количество НПП,
растений:
____________________________________________
| Наиме-|     Количество      |израсходовано|
|нование|_____________________|на экспертизу|
|       |кг|гр|л|мл|кв.| рас- |(остаток НПП,|
|       |  |  | |  | м |тений | приобщенных |
|       |  |  | |  |   |      |    к делу)   |
|       |  |  | |  |   |      |  гр  |  мл  |
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
8.1. Прекурсоры, приобретенные в целях
изготовления наркотиков (1).
8.2. Изъятие НПП в результате совместной
работы с: КНБ (1), МВД (2), КТК МФ (3), АБЭКП
(4), ПС КНБ (5) и другими (6).
10. Контролируемая поставка: ввоз на
территорию государства (1), вывоз за границу
(2).

2.1. Б/М бойынша әкімішілік іс жүргізу: АП  N________________күні "____"______________ 20___ж.
2.2 . ҚР ҚІЖК бұзғаны үшін қылмыстық іс қозғаудан бас тартылған (1)
3. ЕЖП (егістерді) алып қоюға/табуға (1), ЕЖП (егістерді) жоюға (2), ЕЖП-ды ұйымдарға (мекемелерге) беруге (7), тергеуге алынғандығына қарай ЕЖП берілген (8), шығ. N______________ __________________20____ж. (8.1),
тергеуге алынғандығына қарай ЕЖП алынған (9), кір.
N______________  __________________20____ж. (9.1).
1. /_/_/_/_/_/_/
2./_/_/_/_/_/_/_/
_/_/_/_/
/_/_/ /_/_/ /_/_/  күні айы   жылы
2.2./_/_/
3. /_/_/
4. Алып қою (жою), табу, беру ауданы
__________________________________________________
Алып қою (жою), табу, беру күні
"___"___________________ 20_____ ж.
5. ЗДЕК бойынша тіркеу нөмірі _________________
тіркеу күні "____"_____________20____ ж.
5.1. Сараптаманы қорытындылау нөмірі
6. Қылмысты дәрежелеу ҚР ҚК ________ бб. ____ б.
______ т. (құқық бұзушылықтар) ҚР ӘҚБК ________бб.
____ б. _____т.
7. Кәртішкенің ҚСжАЕКБ келіп түскен күні
"_____"__________________20____ ж.
ҚСжАЕКБ қызметкері________________________________
(тегі мен қойған қолы)
4. /_/_/_/_/_/_/
/_/_/ /_/_/ /_/_/  күні  айы   жылы
5. /_/_/_/_/_/_/
/_/_/ /_/_/ /_/_/  күні   айы  жылы
6./_/_/_/_/_/_/_/
_/
7. /_/_/ /_/_/ /_/_/
күні  айы   жылы
8. ЕЖП атауы мен саны, ө сімдіктер:
____________________________________________
| Атауы |     Саны            |сараптамаға  |
|       |_____________________|кеткен шығын |
|       |кг|гр|л|мл|кв.| өсім-|іске         |
|       |  |  | |  | м |діктер| (қосылған   |
|       |  |  | |  |   |      |ЕЖП қалдығы ) |
|       |  |  | |  |   |      |______ ______|
|       |  |  | |  |   |      |  гр  |  мл  |
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
|_______|__|__|_|__|___|______|______|______|
8.1. Есірткілерді дайындау мақсатында иеленген прекурсорлар (1).
8.2. Мыналармен бірлесіп жұмыс жасау нәтижесінде ЕЖП алып қою: ҰҚК (1), ІІМ (2), ҚМ КБК (3), ЭСЖҚКА (4), ҰҚК ШҚ (5) және басқалармен (6).
10. Бақыланатын жеткізу: мемлекет аумағына әкелу (1), шетелге әкету (2.)

10.1. Контрольная закупка (1).
8. наименование /_/
/_/_/
кол-во /_/_/_/_/_/_/
наименование
/_/_/_/_/_/_/
кол-во
/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
наименование /_
/_/ /_/_/
кол-во
/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
8.1. /_/
8.2. /_/ /_/
10. /_/
10.1. /_/
11. Решение принято: судом (1), органом
уголовного преследования (2), прокурором (3),
комиссией по защите прав несовершеннолетних
(4), акимом (5), иными государственными
органами (6).
12. Вещество в виде: сырья (1), порошков
(2), таблеток (3), ампул (4), в ином виде (5).
13. Способ перевозки: автомобильный (1),
железнодорожный (2), воздушный (3), морской
(4), речной (5), поступило контрабандным
путем (6), иной (7)
14. Способ укрытия: в тайниках транспорта
(01), в носильных вещах (02), в одежде (03),
в организме человека (04), в товарах
промышленного производства (05), в продуктах
питания (06), в иных предметах (07), под
видом продуктов питания (08), под видом
товаров промышленного производства (09), под
иным предметом (10), в почтовой
корреспонденции (11), иное (12).
15. Место обнаружения: улица (площадь)
(01), рынок (02), вокзал: железнодорожный
(03), морской, речной (04), автовокзал (05),
аэровокзал (06), двор дома (07), огород (13),
квартира (21), дом (22), подъезд жилого
дома (23), чердак (25), подвал (26),
гостиница (27), общежитие (28), больница
(29), санаторий, курорты (30), дача (31),
казарма (32), контейнер (36), детский сад
(38), места отправления религиозного культа
(42), подсобное помещение (46), школа (47),
ССУЗ (48), ВУЗ (49), ресторан, кафе (58),
ночной клуб (59), дискотека (60), степь (72),
лес (73), горы (74), сельхозугодия (75),
тюрьма (76), ИУ (77), общественный транспорт
(91), другие (89), на территории войсковой
части (90).
15.1. Применено СРС (служебно-розыскные
собаки) по отысканию наркотиков (1)
15.2. Изъятие НПП в результате совместной
работы с применением СРС: КНБ (1), МВД
(2), КТК МФ (3), АБЭКП (4), ПС КНБ (5) и
другими (6).
16. Информация о задержанных лицах:
11. /_/ /_/
12. /_/ /_/
13. /_/ /_/
14. /_/_/ /_/_/
15. /_/_/ /_/_/
15.1. /_/
15.2. /_/ /_/

10.1. Бақылау мақсатында сатып алу (1).
11. Шешім қабылданған: сотпен (1), қылмыстық қудалау органымен (2), прокурормен (3), кәмелетке толмағандардың құқығын қорғау жөніндегі комиссиямен (4), әкіммен (5), басқа да мемлекеттік органдармен (6).
12. Мынадай түрдегі заттар: шикізат (1), ұнтақ (2), дәрі (3), ампула (4), басқа түрдегі (5).
13. Тасымалдау тәсілі: автомобильдік (1), темір жол (2), әуе (3), теңіз (4), өзен (5), контрабандалық жолмен келіп түскен (6), басқа да жолмен (7)
14. Жасыру тәсілі: көліктің құпия жерлерінде (01), алып жүру заттарында (02), киімде (03), адамның ағзасында (04), өнеркәсіптік өндіріс тауарларында (05), азық-түлік өнімдерінде (06), басқа да заттарда (07), азық-түлік түрінде (08), өнеркәсіптік өндіріс тауарларының түрінде (09), басқа да заттар түрінде (10), пошталық хат-хабарда (11), басқалар (12).
15. Табылған жері: көше (алаң) (01), базар (02), вокзал: темір жол (03), теңіз, өзен (04), автовокзал (05), әуевокзалы (06), үйдің есік алды (07), бақша (13), пәтер (21), үй (22), тұрғын үй подъезы (23), шатырдың асты (25), подвал (26), қонақ үй (27), жатақхана (28), аурухана (29), санаторийлер, демалыс орындары (30), саяжай (31), казарма (32), контейнер (36), бала бақша (38), діни табынушылықты жіберу орны (42), сақтау бөлмелері (46), мектеп (47), ОАОО (48), ЖОО (49), мейрамхана, дәмхана (58), түнгі құлып (59), дискотека (60), дала (72), орман (73), таулар (74), ауыл шаруашылық жерлері (75), түрме (76), ТМ (77), қоғамдық көлік (91), басқалар (89), әскери бөлім аумағында (90).
15.1. Есірткілерді іздеп табу бойынша ҚІИ (қызметтік іздестіру иттері) қолданылған (1)
15.2. ҚІИ қолдану арқылы төмендегілермен бірлесіп жұмыс жасау нәтижесінде алып қойылған ЕЖП: ҰҚК (1), ІІМ (2), ҚМ КБК (3), ҰҚК ШҚ (5) және басқалармен (6).
16. Ұсталған тұлғалар туралы ақпарат:
8. атауы /_/_/_/_/
саны/_/_/_/_/_/_/
_/_/_/ атауы
/_/_/_/_/_/_/
саны/_/_/_/_/_/_/
_/_/_/
атауы  /_/_/_/_/_/_/
саны/_/_/_/_/_/_/
_/_/_/
8.1. /_/
8.2. /_/  /_/
10.  /_/
10.1. /_/

16.1.-
16.3.
Ф.И.О.
16.4.
Дата
рож-
дения
16.5.
Пол
16.6.
Нацио-
наль-
ность
16.7.
Гражд-
во (из
рек.
16.7.)
16.8.
Граж-
во
инос-
тран-
ца
16.9.
Состо-
ит на
учете
16.10.
Воен-
нослу-
жащие
16.4.
/_/_/ /_/_/ /_/_/
чис   мес   год
16.5. /_/
16.6. /_/_/
16.7. Гражданство: гражданин РК (1), гражданин
СНГ (2), лицо без гражданства (3), иностранный
гражданин (4), оралман (5).
16.9 . Лицо состояло на учете: в ОВД по категории
«наркоман» (1)
16.10. Для военнослужащих: рядовой (91), сержант
(92), прапорщик (93), офицер (94), рабочий
(служащий) (95).
17. Прочие отметки _______________________________
16.7. /_/_/_/
16.8. /_/_/_/
16.9. /_/
16.10. /_/_/
Лицо, осуществляющее уголовное преследование
_________________________ "_____" ___________ 200_ г.
Начальник органа, осуществляющего уголовное преследование
_________________________ "_____" ___________ 200_ г.
Прокурор _____________________________________________________
"_____" ___________ 200_ г.
Примечание: по заполнении карточка является официальным статистическим документом. Лица, подписавшие ее, за внесение заведомо ложных сведений несут ответственность в установленном законом порядке.
Приложение 4 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 25 ноября 2008 года № 69
Приложение 6 к Инструкции по ведению
единого карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях, уголовных дел,
результатов их расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)
Форма 2.0
Карточка на лицо, совершившее преступление
1. _________________________________________
наименование органа
2. Служба: следствие (1), дознание (2),
следствие по делам дознания в порядке:
ст. 288 ч. 1 УПК РК (3), в порядке ст. 288
ч. 2 УПК РК (4), в порядке ст. 289 п. 2 УПК
РК (5).
3. Номер УД _______________________________
3.1. Номер основного УД __________________
3.2. Номер отказного материала ___________
4. Количество лиц, совершивших
преступление ______________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3.1. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3.2. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
4. /_/_/
5. Номер (наименование) войсковой   части
____________________________________________
6. Вид стат. учета: учесть (1), снять (2),
отказано по нереабилитирующим основаниям (3).
9. Дата поступления карточки в УКПСиСУ
«____»__________________ 20__ г.
Сотрудник УКПСиСУ ________________________
(фамилия и подпись)
5. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/

16.1.-
16.3.
Аты-жөні
16.4.
Туған күні
16.5.Жынысы
16.6.
Ұлты
16.7.Азаматтығы
(16.7.-ден)
16.8.Шетелдіктің азаматтығы
16.9.Есепте бар
16.10.
Әскери қызметк.-р
16.4.
/_/_/ /_/_/ /_/_/
күні  айы   жылы
16.5. /_/
16.6. /_/_/
16.7. Азаматтық: ҚР азаматы (1), ТМД азаматы (2), азаматтығы жоқ тұлға (3), шетелдік азамат (4), оралман (5).
16.9 . Есепте болған тұлға: "нашақор" санаты бойынша ІІБ-не (1)
16.10. Әскери қызметкерлерге арналған: қатардағы (91), сержант (92), прапорщик (93), офицер (94), қызметші (қызметкер) (95).
17. Басқа да белгілеулер
__________________________________________________
16.7. /_/_/_/
16.8. /_/_/_/
16.9. /_/
16.10. /_/_/
Қылмыстық қудалауды жүзеге асыратын тұлға
_______________________________________________"____"__________200_ж.
Қылмыстық қудалауды жүзеге асыратын органның бастығы
_______________________________________________"____"__________200_ж.
Прокурор______________________________________ "____"__________200_ж.
Ескерту: толтырылғаннан кейін кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған деректер енгізгені үшін заңмен белгіленген тәртіпте жауап береді.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2008 жылғы
25 қарашадағы N 69 бұйрығына
4-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды, қылмыстық
істерді, олардың тергелуі және
сотта қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік есепке алу
негізінде жүргізу туралы
(Бірыңғай бірегейлік статистикалық
жүйе) Нұсқаулыққа
6-қосымша
2.0 Нысаны
Қылмыс жасаған тұлға кәртішкесі
1._ ______________________________________________                органны ң аталуы
2. Қ ызмет: тергеу (1), анықтау (2), ҚР ҚІЖК 288-бабы 1-бөлігі тәртібінде анықтау ісі бойынша тергеу (3), ҚР ҚІЖК 288-бабы 2-бөлігі тәртібінде (4), ҚР ҚІЖК 289-бабы 2-тармағы бойынша(5).
3. Қ І н ө мірі ________________________________
3.1. Негізгі қ ылмысты қ істі ң н ө мірі
_____________________________________________
3.2. Бас тару материалыны ң н ө мірі
__________________________________________________
4. Қ ылмыс жаса ғ ан т ұ л ғ алар саны
_____________________________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3./_/_/_/_/_/_/_/_/_
/_/_/_/
3.1./_/_/_/_/_/_/_/_
/_/_/_/_/
3.2./_/_/_/_/_/_/_/_
/_/_/_/_/
4. /_/_/
5.Әскери бөлімнің нөмірі (атауы) __________________________________________________
6. Статистикалық есепке алу түрі: есепке алу (1), алып тастау (2), ақталмаған негіздер бойынша бас тартылды (3).
9. Кәртішкенің ҚСжАЕКБ келіп түскен күні
"_____"_____________________________20   ж.
ҚСжАЕК қызметкері________________________________                              (тегі және қолы)
5./_/_/_/_/_/_/_/_/_
/

6. /_/
9. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
10 ФАМИЛИЯ
10.1 ИМЯ
10.2 ОТЧЕСТВО
11. Пол: мужской (1), женский (2).
12. Дата рождения «___» ___________ 19__ г.
13. Возраст на момент совершения
преступления: до 11 лет (01), 12-13 лет (02),
14-15 лет (03), 16-17 лет (04), 18-20 лет
(05), 21-29 лет (06), 30-39 лет (07), 40-49
лет (08), 50-59 лет (09), 60 лет и старше (10).
14. Место рождения _______________________
15. Национальность (по справочнику):
____________________________________________
16. Документ, удостоверяющий личность :
паспорт (1), удостоверение личности (2),
военный билет (3), вид на жительство (4),
пенсионное удостоверение (5), водительское
удостоверение (6), свидетельство о рождении
(7), иное (8), справка об освобождении (9)
№ _________  от «___»_______________19__ г.
выдан ______________________
16.1 Индивидуальный идентификационный
номер (ИИН) ____________________________
17. Гражданство: гражданин Республики
Казахстан (1), гражданин СНГ (2), лицо без
гражданства (3), иностранный гражданин (4),
оралман (5).
18. Гражданство иностранца
(по справочнику) ___________________________
19. Образование: высшее (1), среднее
профессиональное (2), среднее (3), неполное
среднее (4), без образования (5).
20. Семейное положение: холост (не замужем)
(01), женат (замужем) (02), имеет на
иждивении несовершеннолетних детей (03),
сожительство (04), несовершеннолетний
воспитыв.: в полной семье (05), в неполной
семье (06), вне семьи (07), имеет
нетрудоспособного иждивенца (08).
21. По месту проживания: местный житель
(01), житель другой области (02), лицо без
определенного места жительства (03), проживал
в общежитии (04), содержится в ВК (05), СИЗО
(06), ИВС (07), содержится в ИТУ (08).
22. Адрес проживания (прописки)
____________________________________________
23. Каким Д(У,О)ДО призван ______________
дата призыва «____»____________ 20__ г.
24. Воинское звание ______________________
11. /_/
12. /_/_/. /_/_/./_/_/
чис.   мес.  год
13. /_/_/
15. /_/_/_/
16. /_/
16.1. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
17. /_/    18. /_/_/_/
19. /_/
20. /_/_/
21. /_/_/
23. /_/_/. /_/_/./_/_/
чис.  мес.   год
25. Статья ____________________________
ч._____  п._____ УК РК (наиболее тяжкая)
25.1. Статьи обвинения ___________________
Дата предъявления обвинения
«___» ______________________ 20__ г.
26. Преступление: общеуголовное (1),
экономическое (2), другое (4).
26.1. По ст. 10 УК РК: небольшой тяжести
(1), средней тяжести (2), тяжкие (3), особо
тяжкие (4)
27. По ст. 24 УК РК: приготовление (1),
покушение (2).

6. /_/
9. /_/_/ . /_/_/ .
/_/_/
саны.  айы  жылы
10         ТЕГІ 10.1          АТЫ 10.2    ӘКЕСІНІҢ АТЫ
11. Жынысы : ер (1), әйел (2).
12. Туған күні "_____"_______________19_______ж.
13. Қылмыс жасаған сәттегі жасы: 11-жасқа дейін (01), 12-13-жасқа дейін (02), 14-15-жасқа дейін (03), 16-17 жасқа дейін (04), 18-20 жасқа дейін (05), 21-29 жасқа дейін (06), 30-39 жасқа дейін (07), 40-49 жасқа дейін (08), 50-59 жасқа дейін (09), 60 жас және одан жоғары (10).
14. Туған жері __________________________________
15. Ұлты (анықтама бойынша):_____________________
16. Жеке тұлғаны нақтылайтын құжат: төл құжат (1), жеке куәлік (2), әскери билет (3), тұрғылықты жер орны (4), зейнеткерлік куәлік (5), жүргізуші құқығы (6), туу туралы куәлік (7), басқа (8), босату туралы анықтама (9) N__________________"____"_________________19_____ж _____________________берілді.
16.1. Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) _____________________________________________
17. Азаматтығы: Қазақстан Республикасының азаматы (1), ТМД азаматы (2),азаматтығы жоқ тұлға (3), шетел азаматы (4), оралман (5).
18. Шетелдің азаматтығы (анықтама бойынша) __________________________________________________
19. Білімі: жоғары (1), орта-арнайы (2), орта (3), толық емес орта (4), білімсіз (5).
20. Отбасы жағдайы: бойдақ (тұрмыста емес) (01), үйленген (тұрмыста) (02), асырауында кәмелетке толмаған балалары бар (03), бірлесіп өмір сүру (04), кәмелетке толмаған тәрбиеленеді: толық отбасында (05), толық емес отбасында (06), отбасыдан тыс (07), еңбекке жарамсыз асырауды қажет ететін адамды асыраушы (08).
21. Тұрғылықты жері бойынша : тұрғылықты өмір сүруші (01), басқа облыс тұрғыны (02), нақты тұрғылықты орны жоқ тұлға (03), жатақханада өмір сүрген тұлға (04), тәрбиелеу колониясында тәрбиеленетін тұлға (05), тергеу изоляторы (06), УҚҰО (07), ТЕМ ұсталынатын (08).
22. Мекен-жайы (есепке тұрған мекен-жайы)
__________________________________________________
23. Қандай ҚІД (Б,Б) шақыртылды _________________
шақыртылған күні "____"____________  20   ж.
24. Әскери атағы_________________________________
11. /_/
12.
/_/_/./_/_/./_/_/
саны.  айы.  жылы
13. /_/_/
15. /_/_/_/
16. /_/
16.1/_/_/_/_/_/_/_/_
/_/_/_/_/_/_/_/_/
17. /_/
18. /_/_/_/
19. /_/
20. /_/_/
21. /_/_/
23. /_/_/./_/_/./_/_/
саны. айы.  жылы
25. ҚР ҚК _________________бабы_____бөлігі_____ (аса ауыр)
25.1. Айыптау баптары
_____________________________________________
Айып тағылған күн "_____"______________________________ 20______ж.
26. Қылмыс: жалпы қылмыстық (1), экономикалық (2), басқа (4).
26.1 ҚР ҚК 10 бабы бойынша: онша ауыр емес (1), ауырлығы орташа (2), ауыр (3), ерекше ауыр (4)
27. ҚР ҚК 24-бабы бойынша: дайындық (1), қастандық (2).
28. Қылмыс: қызметпен байланыспайтын сыбайлас жемқорлық (01), қызметпен байланысатын (02), лаңкестік бағытта (03), адамдарды саудаға салумен байланысты (04)
29. Есірткі заттардың заңсыз айналымымен байланысты (1 ), өткізу мақсатында немесе есірткі құралдарын өткізу (2).
25. бабы./_/_/_/бөлімі./ _/_/ тармағы/_/_//_/ 25.1. бабы./_/_/_/ бөлімі./_/_/ тармағы./_/_/
бабы./_/_/_/ бөлімі./_/_/ тармағы./_/_/
26.1
бабы./_/_/_/ бөлімі./_/_/ тармағы./_/_/
/_/_/./_/_/./_/_/
саны. айы.  жылы
27. /_/

28. Преступление: коррупционное
несвязанное по службе (01), связанное по
службе (02), экстремистской направленности
(03), связанное с торговлей людьми (04)
29. Связанное с незаконным оборотом
наркотиков (1), в целях сбыта либо сбыт
наркотических средств (2).
25. ст. /_/_/_/
ч. /_/_/ п. /_/_/
/_/
25.1. ст. /_/_/_/
ч. /_/_/ п. /_/_/
ст. /_/_/_/ ч. /_/_/
п. /_/_/
ст. /_/_/_/ ч. /_/_/
п. /_/_/
26.1. ст. /_/_/_/
ч. /_/_/ п. /_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
27. /_/   28. /_/_/
29. /_/
ЗАНЯТИЕ ЛИЦА НА МОМЕНТ СОВЕРШЕНИЯ
ПРЕСТУПЛЕНИЯ
30. Род занятий: кандидат в Президенты
(01), кандидат в депутаты (02); лицо,
выполняющее гос. функции: депутат (03),
политический служащий (05), в т.ч. аким (04),
судья (06); занимающее ответственную
государственную должность (07), др. лица,
выполняющие гос. функции, а также
приравненные к ним (08); прокурор (11),
судебный исполнитель (12), сотрудник: МВД
(13), таможен. служб (14), АБЭКП (15),
налогового комитета (16), КНБ (17), органов
юстиции (18), Комитета
уголовно-исполнительной системы (09), МЧС
(19), внутренних войск МВД (20), военной
полиции МВД (21), погранслужбы КНБ (22),
Республиканской Гвардии (23), военнослужащий:
контрактной службы (24), срочной службы (25),
военнослужащий иностранец (26), командир
батальона (27), командир части (28),
технический и обслуживающий персонал в/с
(29), других воинских формирований (30); ВСД
МВД РК (31), лица, явл-ся субъектами в соотв.
с п.п. 3, 4 п. 3 ст. 3 Закона «О коррупции»
(32), п. 4 ст. 3 Закона «О коррупции» (33),
должностное лицо в гос. органах (34),
должностное лицо в органах местного
самоуправления (35); служащие акиматов и их
структурных подразделений (98), служащий
гос. учрежд. и предприятий (36), сотрудник МО
(37), др. сотрудники Комитета по судебному
администрированию при Верховном Суде РК
(38); военной полиции КНБ (39); лицо,
выполняющее управленческие функции : в
коммерческой организации (41), иной
организации (42), работник коммерческой
организации (43), работник иных структур
(44), работник банковской системы (45);
служащие министерств : здравоохранения
(10), образования и науки (40), финансов
(46), сельского хозяйства (47),
иностранных дел (48), энергетики и
минеральных ресурсов (49), индустрии и
торговли (50) , охраны окружающей среды
(58), экономики и бюджетного планирования
(59), туризма и спорта (60) , культуры и
информации (75), труда и социальной
защиты населения (76), транспорта и
коммуникаций (77); агентств: по
статистике (78) , по управлению земельными
ресурсами (79) , по регулированию
естественных монополий (80), по надзору и
регулированию финансовых рынков и
финансовых организаций (86), по делам
государственной службы (87), по
информатизации и связи (88), по
регулированию деятельности регионального
финансового центра города Алматы (89),
Национального космического агентства
(90); Национального банка (96), Счетного
комитета по контролю за исполнением
республиканского бюджета (97);
учащийся: средней школы (51), техникума (52),
гимназии (53), лицея (54), колледжа (55),
студент ВУЗа (56), учащийся ПТШ (57);
частный предприниматель (61), частный
нотариус (62), кооператор (63), фермер (64),
рабочий (65), наемный рабочий (66), служащий
негос. учрежд. и предпр. (67), работник ВОХР
(68), работник транспорта : машинист (69),
водитель (70), проводник ж/д (71), работник
культуры и искусства (72), служитель культа
(73); адвокат (74);
иждивенец (81), безработный (82), беременная
(83), пенсионер (84), инвалид 1 и 2 гр. (85),
осужденный (91), осужденный ИУ (92),
осужденный без лишения свободы (93),
следственно-арестованный (94); лидер,
авторитет криминальной среды (95);
другая категория лиц (99).

28. /_/_/
29. /_/
ҚЫЛМЫС ЖАСАҒАН СӘТТЕГІ ТҰЛҒАНЫҢ АЙНАЛЫСАТЫН ІСІ
30. Айналысатын ісі : Президенттікке үміткер (01), депутаттыққа үміткер (02); мем.функцияларды орындайтын тұлға: депутат (03), саясат қызметшісі (05), соның ішінде әкім (04), сот (06); жауапты мемлекеттік лауазыммен айналысатын тұлға (07), мем.функцияларды орындайтын басқа да тұлғалар, сондай-ақ оларға теңестірілгендер (08); прокурор (11), сот орындаушысы (12), қызметкер: ІІМ (13), кедендік қызметтер (14), ЭСЖҚКА (15), салық комитеті (16), ҰҚК (17), әділет органдары (18), Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті (09), ТЖМ (19), ІІМ ішкі әскері (20), ІІМ әскери полиция (21), ҰҚК шекаралық қызметі (22), Республикалық Гвардия (23), әскери қызметші: келісім шарт бойынша қызмет (24), жедел қызмет (25), шетелдік әскери қызметші (26), батальон командирі (27), бөлім командирі (28), техникалық және күтуші персонал (29), басқа да әскери құрылымдар (30); ҚР ІІМ ӘТД (31), "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Заңның 3-бабы 3-бөлігі 3, 4 тармақшаларына сәйкес субъектілер болып табылатын тұлғалар (32), "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Заңның 3-бабы 4-бөлігі (33), мем.органдардағы лауазымды тұлға (34), өзін-өзі басқару органындағы лауазымды тұлға (35); мем.мекеме және кәсіпорындар қызметшілері (36), БМ қызметкері (37), ҚР Жоғары Сот жанындағы сот әкімшілігі жөніндегі комитетінің қызметкерлері (38), ҰҚК әскери полициясы (39); басқару функцияларын орындаушы тұлғалар : коммерциялық ұйымдарда (41), басқа да ұйымдарда (42), коммерциялық ұйым қызметкері (43), басқа да құрылымдар қызметкерлері (44), банктік жүйенің қызметкері (45);
министрліктердің қызметкерлері: денсаулық сақтау (10), білім және ғылым (40), қаржы (46), ауыл шаруашылығы (47), сыртқы істер (48), энергетика және минералды ресурстар (49), индустрия және сауда (50), қоршаған ортаны қорғау (58), экономика және бюджетті жоспарлау (59), туризм және спорт (60), мәдениет және ақпарат (75), еңбек және халықты әлеуметтік қорғау (76), көлік және коммуникация (77); а генттіктердің: статистика жөніндегі (78), жер ресурстарын реттеу бойынша (79), табиғи монополияларды реттеу жөніндегі (80), қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын қадағалау және реттеу жөніндегі (86), мемлекеттік қызмет істері жөніндегі (87), ақпараттандыру және байланыс жөніндегі (88), Алматы қаласындағы өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу жөніндегі (89), ұлттық ғарыштық агенттігінің (90); Ұлттық банктің (96), Республикалық бюджеттің орындалуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің (97); оқушылар: орта мектеп (51), техникум (52), гимназия (53), лицей (54), колледж (55), ЖОО студенті (56), КТМ оқушысы (57). жеке кәсіпкер (61), жеке нотариус (62), кооператор (63), фермер (64), жұмысшы (65), жалданған жұмысшы (66), мем.емес мекемелер және кәсіпкерлер қызметшілері (67), ВОХР жұмысшысы (68), көлік жұмысшысы: машина жүргізуші (69), жүргізуші (70), темір жол жұмысшысы (71), мәдениет және өнер жұмысшысы (72), басқа табыну қызметшісі (73), адвокат (74); асырауды қажет етуші (81), жұмыссыз, оқымайтын (82), жүкті (83), зейнеткер (84), 1 және 2 топтағы мүгедек (85), сотталған (91), ТМ сотталған (92), бас бостандығынан айырусыз сотталған (93), тергеулік-тұтқындалған (94), криминалдық орта лидері, белсендісі (95), тұлғалардың басқа да түрлері (99).

31. Место работы, учебы (указать точно)
___________________________________________
___________________________________________
30. /_/_/, /_/_/
ПРЕСТУПЛЕНИЕ СОВЕРШЕНО ЛИЦОМ
32. В состоянии: алкогольного опьянения
(11), наркотического (12), токсикоманического
опьянения (13),  вследствие иного
болезненного состояния психики (15)
33. В группе: взрослых (1), только
несовершеннолетних (2), смешанной с участием
несовершеннолетних (3), военнослужащих (4)
34. В составе: группы (21), организованной
группы (22), преступного сообщества (23), с
выявленными связями: коррумпированными (24),
межрегиональными (25), международными (26)
34.1. Вид соучастия в преступлении:
исполнитель (01), организатор (02),
подстрекатель (03), пособник (04)
32. /_/_/, /_/_/
33. /_/, /_/
34. /_/_/, /_/_/
34.1. /_/_/
ЛИЦО РАНЕЕ СОВЕРШИЛО ПРЕСТУПЛЕНИЕ:
35. Несовершеннолетним (01), лицо,
совершившее особо опасный рецидив
преступлений (02), три и более раз (03), в
группе (04), однородного состава (05), иного
состава (06), освободившийся: по амнистии
(07), в связи с помилованием (08).
36. Предусмотренное статьей УК РК
____________________________________________
37. Находившимся: под административным
надзором (01), условно осужден (02), в период
отбывания исправительных работ (03), условно
освобожденным с обязательным привлечением к
труду (04), в период отсрочки исполнения
приговора (05), при нахождении в
дисциплинарной части (06), условно осужденным
с привлечением к труду (07), освобожден от
уголовной ответственности (8).
38. Преступление совершено : ранее
содержавшимся в ИТУ (01), по истечении одного
года после освобождения из ИТУ (02), в период
не отбытой части наказания после усл.-доср.
освобождения (03), не отбыв меру наказания:
лишение свободы (04), условное осуждение
(05), в период: отсрочки приговора (06),
испытательного срока (07), отбытия иного
наказания (08).
39. Осужден и имеет неснятую,
непогашенную судимость: одну (01), две
(02), три и более (03).
40. Неснятая и непогашенная судимость за:
умышленное убийство (01), умышленное
причинение тяжкого вреда здоровью (02),
изнасилование (03), кражу, грабеж, разбой
чужого имущества (04), хулиганство (05),
прочие преступления (06).
41. Обвиняемый с неснятой и непогашенной
судимостью: отбыл наказание полностью (01),
освобожден от наказания условно-досрочно
(02), по амнистии и др. основаниям (03).
35. /_/_/, /_/_/, /_/_/
36. ст. /_/_/_/
ч. /_/_/ п. /_/_/
ст. /_/_/_/ ч. /_/_/
п. /_/_/
ст. /_/_/_/ ч. /_/_/
п. /_/_/

31. Жұмыс орнын, оқу орнын белгілеу (нақты белгілеу)_________________________________________
__________________________________________________
30. /_/_/, /_/_/
ҚЫЛМЫС ТӨМЕНДЕГІДЕЙ ТҰЛҒАМЕН ЖАСАЛДЫ:
32. Жағдайда : алкогольдік ішімдік арқылы мас күйінде (11), есірткі пайдаланған мас күйінде (12), улы зат арқылы мас күйінде (13), басқа да жүйке жүйесінің ауруы жағдайы салдарынан (15),
33. ТОППЕН: ересектермен (1), тек кәмелетке толмағандармен (2), кәмелетке толмағандар қатысуымен аралас (3), әскери қызметшілермен (4).
34. құрамда : топпен (21), ұйымдасқан қылмыс тобымен (22), қылмыстық қауымдастықпен (23), анықталған байланыстармен: сыбайланған шоғырланған (24), аймақ аралықпен (25), халықаралық (26
34.1. Қылмысқа қатысу түрі: орындаушы (01), ұйымдастырушы (02), қылмысқа арандатушы (03),      көмектесуші (04
32. /_/_/, /_/_/
33. /_/, /_/
34. /_/_/, /_/_/
34.1 /_/_/
БҰРЫН ҚЫЛМЫС ЖАСАҒАН ТҰЛҒА:
35. Кәмелетке толмағандармен (01), аса қауіпті рецидив қылмыс жасаған тұлға (02), үш және одан да артық (03), топпен (04), бір құрамда (05), басқа да құрамдарда (06), босатылғандар: рақымшылық бойынша (07), кешірімге байланысты (08).
36. ҚР ҚК баптарымен қаралған
_____________________________________________
37. Болған жағдайда: әкімшілік қадағалауда (01), шарт бойынша сотталған (02), түзелу жұмыстарында болған мезгілде (03), міндетті түрде еңбекке тартумен босатылғандар (04), үкім орындалуының ұзартылуы кезеңінде (05), тәртіптік бөлімде болуы кезеңінде (06), еңбекке тартумен шартты түрде босатылуы (07), қылмыстық жауаптылықтан босатылған (8).
38. Қылмыс жасалды : бұрын ТЕМ болған кезеңде (01), ТЕМ ден босатылғаннан кейінгі бір жыл мерзім өтуі бойынша (02), шартты-уақытынан бұрын босатылғаннан кейінгі өтемеген кезең негізінде: бас бостандығынан айыру (04), шарт бойынша соттау (05), мезгілде: үкімнің ұзартылуы (06), сынақ мерзімінің (07), басқа да жазаларды өтеу (08).
39. Сотталған және алынбаған, өшірілмеген соттылығы бар: бір (01), екі (02), үш және одан артық (03).
40. Алынбаған және өшірілмеген соттылық: қасақана кісі өлтіру (01), денсаулыққа қасақана ауыр дәрежелі зиян келтіру (02), зорлау (03), ұрлық, тонау, бөтен мүлікке шапқыншылық жасау (04), бұзақылық (05), басқа да қылмыстар (06).
41. Соттылығы алынбаған және өшірілмеген айыпталушы: жазаны толық өтеуі (01), жазадан шартты-уақытынан бұрын босатылу (02), рақымшылық және басқа негіздер бойынша (03).
35. /_/_/, /_/_/, /_/_ /
36. бабы./_/_/_/ бөлімі_/_/ тармағы/_/_/
бабы./_/_/_/ бөлімі./_/_/ тармағы/_/_/ бабы./_/_/_/ бөлімі./_/_/ тармағы/_/_/

37. /_/_/, /_/_/, /_/_/
38. /_/_/, /_/_/, /_/_/
39. /_/_/
40. /_/_/, /_/_/, /_/_/
41. /_/_/, /_/_/
42. Судимость : до 18 лет (1), снята (2),
погашена (3).
42. /_/, /_/, /_/
43. В отношении данного лица принято
решение : поставлено в производство (00);
направлено прокурором в суд: по ст. 284
УПК (04), по ст. 289 УПК (05), по ст. 514
ч. 5 п. 1 УПК (06);
прекращено по ст. 37 ч. 1 п. 1 (11),
ст. 37 ч. 1 п. 2 (12), ст. 37 ч. 1 п. 3 (13),
ст. 37 ч. 1 п. 4 (14), ст. 37 ч. 1 п. 5 (15),
ст. 37 ч. 1 п. 6 (16), ст. 37 ч. 1 п. 7 (17),
ст. 37 ч. 1 п. 8 (18), ст. 37 ч. 1 п. 9 (19),
ст. 37 ч. 1 п. 10 (20), ст. 37 ч. 1 п. 11
(21), ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК РК-ст. 65 УК РК
(22), ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК-ст. 66 УК (23),
ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК- ст. 67 ч. 1 УК (24),
ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК-ст. 68 УК (25), ст. 38
ч. 1 УПК РК–ст. 67 ч. 2 УК РК (26),
по ст. 496 ч. 6 УПК РК (27), по ст. 514
ч. 1 п. 1 УПК РК (29), приостановлено по
ст. 50 ч. 1 п. 2 УПК (32), возвращено на
дополнительное  расследование прокурором
(54), судом (56),
43.1. По делам частного обвинения: штраф
(1), привл. к общ. работам (2), исправ.
работы (3), арест (4), лишение свободы (5),
лишение должн. (6), лишение права управления
тр/ср. (7), принято меры воспитательного
характера (8).
43.2. Дата принятия решения
«___» ________________ 20__ г.
43.3. Кем: прокурором (1), органом
уголовного преследования (2), судом (3).
43. /_/_/
43.1. /_/
43.2./_/_/./_/_/./_/_/
чис.  мес.  год
43.3. /_/
МЕРЫ ВОЗДЕЙСТВИЯ К ЛИЦУ, СОВЕРШИВШЕМУ
ПРЕСТУПЛЕНИЕ:
44. Лицо, совершившее преступление,
состояло на учете: ОВД оперативном (01),
дактилоскопическом (02), в ИДН (03), в
профилактической службе (04), в ПНД: в связи
с психическим заболеванием (05), алкоголизмом
(06), наркоманией (07), объявлялся розыск по
данному делу (08), наличие информации в АБД
(09), СБОП (10), в ОВД по категории
«наркоман» (11).
45. Ранее применялись меры администр.
взыскания : предупреждение (01), штраф (02),
возмездное изъятие предмета, являющегося
орудием соверш. или непосредств. объектом
администр. правонарушения (03), конфискация
предмета (04), лишение спец. права (05);
административный арест (06), установление
надзора за предпринимательской деятельностью
(07), лишение лицензии (патента) (08),
исправительные работы (09).
44. /_/_/, /_/_/, /_/_/
45. /_/_/, /_/_/, /_/_/
46. Прочие отметки _______________________
_______________________________________________ "___"________20__ г.
лицо, осуществляющее уголовное преследование
(судья - по делам частного обвинения)
Прокурор ______________________________________ "___"________20__ г.
(фамилия и подпись)
Примечание: по заполнении карточка является официальным статистическим документом. Лица, подписавшие ее, за внесение заведомо ложных сведений несут ответственность в установленном законом порядке.
Приложение 5 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 25 ноября 2008 года № 69
Приложение 7 к Инструкции по ведению
единого карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях, уголовных дел,
результатов их расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)

37. /_/_/, /_/_/, /_/_/
38. /_/_/, /_/_/, /_/_/
39. /_/_/
40. /_/_/, /_/_/, /_/_/
41. /_/_/, /_/_/
42. Соттылық : 18-жасқа дейін (1), алынды (2), өшірілді (3).
42. /_/, /_/, /_/
43. Аталған тұлғғаға шешім қабылданды : өндіріске қойылды (00);
прокурор арқылы сотқа жолданды:  ҚР ҚІЖК 284-бабы бойынша (04), ҚІЖК 289-бабы бойынша (05), ҚР ҚІЖК 514-бабы 5-бөлігі 1-тармағы бойынша (06);
қысқартылды 37-б. 1-б. 1-т. бойынша (11), 37-б. 1-б. 2-т. бойынша (12), 37-б. 1-б. 3-т. бойынша (13), 37-б.1-б. 4-т. бойынша (14), 37-б. 1-б. 5-т. бойынша (15), 37-б. 1-б. 6-т. бойынша (16), 37-б. 1-б. 7-т. бойынша (17), 37-б. 1-б. 8-т. бойынша (18), 37-б. 1-б. 9-т. бойынша (19), 37-б. 1-б. 10-т. бойынша (20), 37-б. 1-б. 11-т. бойынша (21), ҚР ҚІЖК 37-б. 1-б.к 12-т. бойынша ҚР ҚК 65 б. бойынша (22), ҚР ҚІЖК 37-б. 1-б. 12-т. бойынша - ҚК 66-б. бойынша (23), ҚР ҚІЖК 37-б. 1-б. 12-т. бойынша - ҚК 67-б. 1-б. бойынша (24), ҚІЖК 37-б. 1-б. 12-т. бойынша - ҚК 68-б. бойынша (25), ҚІЖК 37-б. 2-б. бойынша (27), ҚІЖК 38-б. 1-б. - ҚК 67-б. 2-б. бойынша (26); ҚІЖК 496-б. 6 б. (27), ҚІЖК 514-б. 1-б.1-т. (29),  ҚІЖК 50-б. 1-б. 2-т. бойынша тоқтатылған (32), прокурормен қайта тергеуге қайтарылған (54), сотпен (56).
43.1. Жеке айыптау ісі бойынша: айып (1), қоғамдық жұмыстарға тарту (2), түзету жұмыстары (3), тұтқын (4), бас бостандығынан айыру (5),  лауазымынан айыру (6), басқару құқығынан айыру (7), тәрбиелеу шараларын қолдану (8).
43.2. Шешім қабылдау күні "_____"________________________ 20   ж.
43.3. Кіммен: прокурормен (1), қылмыстық қудалау органымен (2), сотпен (3).
43. /_/_/
43.1. /_/
43.2.
/_/_/./_/_/./_/_/
саны. айы.  жылы
43.3. /_/
ҚЫЛМЫС ЖАСАҒАН ТҰЛҒАҒА ЫҚПАЛ ЕТУ ШАРАЛАРЫ:
44. Қылмыс жасаған тұлға есепке алынған: жедел ІІО (01), дактилоскопиялық (02), КЖТИ (03),  профилактикалық қызметте (04), жүйке жүйесінің ауруына байланысты (05), алкоголизмге байланысты (06), нашақорлыққа байланысты (07), осы іс бойынша іздеуге хабарланды (08), АБД мәліметтердің болуы (09), СБОП (10), ІІО "нашақор" дәрежесі бойынша (11).
45. Алдыңғы уақытта әкімшілік жазалар шарасы қабылданған : ескерту (01), айып (02), затты ақылы алу бойынша, әкімшілік құқық бұзушы объектісінің жетелей немесе тікелей қаруы болып табылатын (03), затты кәмпескелеу (04), арнайы құқықтан айырылу (05); әкімшілік тұтқын (06), кәсіпкерлік қызметке қадағалауды анықтау (07), рұқсат қағазынан айырылу (патенттен) (08), түзету жұмыстары (09).
44. /_/_/, /_/_/, /_/_/
45. /_/_/, /_/_/, /_/_/
46. Басқа да белгілер________________________
__________________________________________________
__________________________________________________
______________________________________________"___"_________ 20    ж.   қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы тұлға (сот)
Қылмыстық қудалауды жүзеге асырушы органның бастығы
______________________________________________"___"_________ 20    ж.
Прокурор
______________________________________________"___"_________ 20    ж.                 (тегі және қолы)
Ескерту: Толтыру бойынша кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған мәліметтерді енгізгені үшін заң тәртібімен жауап береді.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2008 жылғы
25 қарашадағы N 69 бұйрығына
5-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды, қылмыстық
істерді, олардың тергелуі және
сотта қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік есепке алу
негізінде жүргізу туралы
(Бірыңғай бірегейлік статистикалық
жүйе) Нұсқаулыққа
7-қосымша

Форма 2.1
Карточка на лицо подозреваемое, обвиняемое,
задержанное либо арестованное
1. ________________________________________
наименование органа
2. Служба: следствие (1), дознание (2)
3. Номер УД __________________________
7. Дата поступления карточки в УКПСиСУ
«___» ____________________ 20__ г.
Сотрудник УКПСиСУ _______________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_
7. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
8. ФАМИЛИЯ
8.1. ИМЯ
8.2. ОТЧЕСТВО
9. Пол: мужской (1), женский (2).
10. Дата рождения «___» __________ 20__ г.
11. Возраст на момент совершения
преступления: до 11 лет (01), 12-13 лет
(02), 14-15 лет (03), 16-17 лет (04), 18-20
лет (05), 21-29 лет (06), 30-39 лет (07),
40-49 лет (08), 50-59 лет (09), 60 лет и
старше (10).
9. /_/
10. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
11. /_/
12. Обвинение предъявлено по :
ст.__________________ ч._____ п._____ УК РК
ст.__________________ ч._____ п._____ УК РК
ст.__________________ ч._____ п._____ УК РК
ст.__________________ ч._____ п._____ УК РК
ст.__________________ ч._____ п._____ УК РК
ст.__________________ ч._____ п._____ УК РК
ст.__________________ ч._____ п._____ УК РК
Статья для учета:
ст.__________________ ч._____ п._____ УК РК
По ст. 10 УК РК: небольшой тяжести (1),
средней тяжести (2), тяжкие (3), особо
тяжкие (4)
12.1. Срок предъявления обвинения : до
3-х суток (1), до 10-ти суток (2), свыше
10-ти суток (3).
12.2. Кем: следователем (1), дознавателем
(2), оперативным работником (3), другими
сотрудниками органа дознания (4),
прокурором (5).
12.3. Дата предъявления обвинения
«___» _________________ 20__ г.
12. ст. /_/_/_/ ч. /_/_/
п. /_/_/
12.1. /_/       12.2 /_/
12.2. /_/_/. /_/_/./_/_/
чис.   мес.  год
13. Основания и мотивы задержания: лицо
застигнуто при соверш. прест. или непоср.
после его соверш. (1), очевидцы в том
указали на данное лицо, как на соверш.
прест. либо задерж. это лицо в порядке,
предусм. ст. 133 УПК (2), на этом лице или
на его одежде, при нем или в его жилище
обнаруж. явные следы прест. (3), в
полученных, в соотв. с законом, матер. ОРД
в отнош. лица им. достов. ст. 37 ч. 1
данные о совершенном или готовящ. им тяжком
или особо тяжком прест. (4), иные данные
дающие основания подозревать лицо в
совершении преступления, при которых лицо
пыталось скрыться либо оно не имеет
постоянного места жительства или не
установлена его личность (5).
13.1. Кем: следователем (1), дознавателем
(2), оперативным работником (3), другими
сотрудниками органа дознания (4).

2.1 Нысаны
Айыпталушы, ұ стал ғ ан немесе т ұ т қ ындал ғ ан т ұ л ғ а ғ а
арнал ғ ан к ә ртішке
1. ________________________________________________
органның аталуы
2. Қызмет: тергеуе (1),  анықтау (2)
3. ҚІ нөмірі __________________________
7. Кәртішкенің ҚСжАЕКБ келіп түскен күні
"_____"_______________________ 20  ж.
ҚСжАЕКБ қызметкері
___________________________________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3./_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_
7.
/_/_/./_/_/./_/_/
күні. айы.  жылы
8.    ТЕГІ
8.1.     АТЫ
8.2.  ӘКЕСІНІҢ АТЫ
9. Жынысы: еркек (1), әйел (2).
10. Туған күні "____"__________________ 20____ ж.
11. Қылмыс жасаған кездегі жас шамасы: 11 жасқа дейін (01), 12-13 жаста (02), 14-15 жаста (03), 16-17 жаста (04), 18-20 жаста (05), 21-29 жаста (06), 30-39 жаста (07), 40-49 жаста (08), 50-59 жаста (09), 60 жаста және одан үлкен (10).
9. /_/
10.
/_/_/./_/_/./_/_/
күні. айы.  жылы
11. /_/
12. Айыпқа
ҚР ҚК____т.____ б. __________бабы бойынша тартылған
ҚР ҚК____т.____ б. __________бабы бойынша тартылған
ҚР ҚК____т.____ б. __________бабы бойынша тартылған
ҚР ҚК____т.____ б. __________бабы бойынша тартылған
ҚР ҚК____т.____ б. __________бабы бойынша тартылған
ҚР ҚК____т.____ б. __________бабы бойынша тартылған
ҚР ҚК____т.____ б. __________бабы бойынша тартылған
Есепке алынатын бабы
ҚР ҚК____т.____ б. __________бабы бойынша тартылған
ҚР ҚК 10 бабы бойынша: онша ауыр емес (1), ауырлығы орташа (2), ауыр (3), ерекше ауыр (4)
12.1. Айыпқа тарту мерзімі : 3 тәулікке дейін (1), 10 тәулікке дейін (2), 10 тәуліктен жоғары (3).
12.2. Кіммен: тергеушімен (1), анықтаушымен (2), шұғыл қызметкермен (3), анықтау органының басқа да қызметкерлерімен (4), прокурормен (5).
12.3. Айыпқа тарту күні
"_____"____________________ 20  ж.
12. бб./_/_/_/
б./_/_/ т./_/_/
12.1. /_/
12.2 /_/
12.2.
/_/_/./_/_/./_/_/
күні. айы.  жылы
13. Ұстаудың негіздері мен уәждері: тұлғ-ң қылм. жас. кезде немесе оны тікел. жасап болғ.-н кей. ұсталуы (1), Соны көзбен көргендер осы тұлғаны қылм. жас. ретін. көрсеткен немесе ҚІЖК 133-б. қар. тәртіп. осы тұлға ұсталған (2), осы тұлғада немесе оның киім.-де, оның өзінде немесе үйінде қылм.-ң айқын іздері табылған (3), ЖІҚ-нің заңға сәйкес алынған материалдарында ол тұлғаға қатысты ол жасаған немесе дайындап жатқан ауыр немесе аса ауыр қылмыс туралы анық деректер болған кезде (37-бб. 1-б.) (4), тұлғаның қылмыс жасағандығына сезіктенуге негіз беретін өзге де деректер болған кезде ол тұлға жасырынуға әрекет жасаған не оның тұрақты тұратын жері болмаған, немесе сезіктінің жеке басы анықталмаған жағдайларда (5).
13.1. Кіммен: тергеушімен (1), анықтаушымен (2), шұғыл қызметкермен (3), анықтау органының басқа да қызметкерлерімен (4).

13.2. Дата и время задержания
«___» _________ 20__ г., ____ час. ___ мин.
13. /_/
13.1 /_/
13.2. /_/_/. /_/_/./_/_/
чис.   мес.  год
/_/_/ ч.  /_/_/ мин.
13.4. Направлено ходатайство прокурору
о производстве: ареста (1), домашнего
ареста(2)
Основания: в порядке ст. 142 УПК (1), в
связи с розыском обвиняемого (ст. 267 УПК
РК) (2), в связи с международным розыском
(ст. 267-1 УПК РК) (3), экстрадиционный
арест в порядке ст. 534 УПК РК (4).
Кем: следователем (1), дознавателем (2)
13.5. Результат: отказано (1), поддержано (2)
Дата принятия решения по ходатайству
«___» ________________ 20__ г.
13.6. Направлено прокурором ходатайство
о производстве: ареста (1), домашнего
ареста (2)
Основания: в порядке ст. 142 УПК (1), в
связи с розыском обвиняемого (ст. 267 УПК
РК) (2), в связи с международным розыском
(ст. 267-1 УПК РК) (3), экстрадиционный
арест в порядке ст. 534 УПК РК (4).
Дата направления «___» ___________ 20__ г.
13.4. /_/
/_/
13.5 /_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
13.6. /_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
14. Основания освобождения: за
неподтверждением подозрения в совершении
преступления (1), в связи с нарушением
порядка задержания, установленного ст. 134
УПК (2), по ст. 153 ч. 13 УПК (3), за
отсутствием основания применить меру
пресечения в виде ареста (4), за истечением
установленного срока задержания (5)
14.1. Кем: следователем (1), дознавателем
(2), оперативным работником (3), другими
сотрудниками органа дознания (4),
прокурором (5), начальником места
содержания задержанных (7).
14.2. Дата и время освобождения
«___» __________ 20__ г., ___ час. ___ мин.
14. /_/
14.1. /_/
14.2. /_/_/. /_/_/./_/_/
чис.   мес.  Год
/_/_/. /_/_/. /_/_/
/_/_/. /_/_/
час.  мин.
15. Мера пресечения: подписка о невыезде
и надлежащем поведении (1), личное
поручительство (2), передача в/с под
наблюдение командования воинской части (3),
отдача несовершеннолетнего под присмотр
(4), залог (5).
15.1. Основания: в порядке ст. 142 УПК
(1), в связи с розыском обвиняемого (ст.
267 УПК РК) (2), в связи с международным
розыском (ст. 267-1 УПК РК) (3).
15.2. Кем: следователем (1), дознавателем
(2), оперативным работником (3), другими
сотрудниками органа дознания (4),
прокурором (5).
15.3. Дата избрания меры пресечения
«___ » _________________ 20__ г.
15. /_/
15.1. /_/
15.2. /_/
15.3. /_/_/. /_/_/./_/_/
чис.   мес.  Год
16.4.  Жалоба вышестоящему прокурору на
постановление об отказе в поддержании
ходатайства о санкции на: арест (1)
домашний арест (2)
Дата «____»__________________ 20__ г.
Результат: удовлетворена (1), оставлена
без удовлетворения (2)
Дата «____»__________________ 20__ г.
16.4. /_/
/_/
16.1. /_/_/. /_/_/./_/_/
чис.   мес.  год

13.2. Ұсталған күні
"_____"__________________20________ ж._____ сағ._____мин
13. /_/
13.1 /_/
13.2.
/_/_/./_/_/./_/_/
күні. айы.  жылы
_/_/ с.  /_/_/ мин.
13.4 Қамауға алуды (1), үйде қамауда ұстауды (2) жүргізу туралы прокурорға өтініш жолданды Негіздері: ҚР ҚІК 142 бабы тәртібінде (1), айыпталушының іздеуге байланысты (ҚР ҚІЖК 267 б.) (2), халықаралық іздеуге байланысты (ҚР ҚІЖК 267-1 б) (3), ҚІЖК 534-б. тәртібінде әдеттен тыс қамау (4).
Кіммен: тергеушімен (1), анықтаушымен (2)
13.5 Нәтижесі: Бас тартылды (1), қабылданды (2) Өтініш бойынша шешім қабылданған күн "___"___________20___ ж.
13.6 Қамауға алуды (1), үйде қамауда ұстауды (2) жүргізу туралы прокурормен өтініш жолданды Негіздері: ҚР ҚІК 142 бабы тәртібінде (1), айыпталушыны іздеуге байланысты (ҚР ҚІЖК 267 б.) (2), халықаралық іздеуге байланысты (ҚР ҚІЖК 267-1 б) (3), ҚІЖК 534-б. тәртібінде әдеттен тыс қамау (4).
Жолданған күні "_____"______________20___ж.
13.4. /_/
/_/
13.5 /_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
13.6. /_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
14. Босату негіздері: қылмыс жасады деген сезік бойынша расталмаса (1), ҚІЖК 134-бабымен белгіленген ұстау тәртібін бұзумен байланысты (2), ҚІЖК 153-бб. 13-б. бойынша (3), ұсталған тұлғаға қамауға алу түріндегі бұлтартпау шарасын қолдануға негіз болмаса (4), белгіленген ұстау мерзімі өтіп кетсе (5)
14.1. Кіммен: тергеушімен (1), анықтаушымен (2), шұғыл қызметкермен (3), анықтау органының басқа да қызметкерлерімен (4), прокурормен (5), сотпен (6), ұсталғандарды ұстау мекемесінің бастығымен (7). 14.2. Босату күні "_____"__________________20  ж. ______ сағ._____мин
14. /_/
14.1. /_/
14.2. /_/_/ . /_/_/ . /_/_/
күні.  айы.  жылы
15. Бұлтартпау шарасы: ешқайда кетпеу және өзін дұрыс ұстау туралы қол қойдыру (1), жеке кепілдік беру (2), әскери қызметшіні әскери бөлім командованиесінің бақылауына беру (3), кәмелетке толмағанды қарауға беру (4), кепіл болу (5).
15.1. Бұлтартпау шарасы: ҚІЖК 142-бб. тәртібінде (1), айыпталушыны іздеумен байланысты (ҚР ҚІЖК 267-бб.) (2),халықаралық іздестірумен байланысты (ҚР ҚІЖК 267-1-бб.) (3).
15.2. Кіммен: тергеушімен (1), анықтаушымен (2), шұғыл қызметкермен (3), анықтау органының басқа да қызметкерлерімен (4), прокурормен (5).
15.3. Бұлтартпау шарасын таңдау күні
"____"______________________ 20    ж.
15. /_/
15.1. /_/
15.2. /_/
15.3.
/_/_/./_/_/./_/_/
күні. айы.  Жылы
16.4 Қамауға алуға (1), үйде қамауда ұстауға (2) санкция беру туралы өтінішті қолдаудан бас тарту туралы қаулыға жоғары тұрған прокурорға шағымдану
Күні "___"_____________________ 20  ж.
Нәтижесі : қанағаттандырылды (1), қанағаттандырусыз қалдырылды (2)
Күні "___"_____________________ 20  ж.
16.4. /_/
/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
.  /_/_/ . /_/_/ .
/_/_/
күні.  айы.  Жылы

17. В порядке ст. 154 УПК РК: мера
пресечения отменена (1), изменена (2),
Мера пресечения: арест (1), домашний арест (2)
В связи : с прекращением по реабилитирующим
основаниям (1), по нереабилитирующим
основаниям (2),
в связи с направлением у/д на д/с
прокурором (3), на д/с судом (4)
17.1. Кем: следователем (1), дознавателем
(2), оперативным работником (3), другими
сотрудниками органа дознания (4),
прокурором (5), судом (6)
17.2. Дата и время изменения (отмены)
меры пресечения
«___» __________ 20__ г. ____ час. ___ мин.
17. /_/
17.1. /_/
17.2. /_/_/. /_/_/./_/_/
чис.   мес.  Год
/_/_/. /_/_/
час.   мин.
19. Прочие отметки ___________________
_______________________________________________ "___"________20__ г.
лицо, проводившее задержание, освобождение
Прокурор ______________________________________ "___"________20__ г.
Примечание: 1. По заполнении карточка является официальным статистическим документом. Лица, подписавшие ее, за внесение заведомо ложных сведений несут ответственность в установленном законом порядке.
Приложение 6 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 25 ноября 2008 года № 69
Приложение 8 к Инструкции по ведению
единого карточного учета заявлений,
сообщений о преступлениях, уголовных дел,
результатов их расследования и судебного
рассмотрения (Единая унифицированная
статистическая система)
Форма 3.0
Карточка о решении прокурора по уголовному делу
1. __________________________________________
наименование органа, расследующего УД
2. Служба, расследующая УД: следствие (1);
дознание (2); следствие по делам дознания в
порядке: ст. 288 ч. 1 УПК РК (3), в порядке
ст. 288 ч. 2 УПК РК (4), в порядке ст. 289
п. 2 УПК РК (5).
3. Номер УД _____________________________
Дата возбуждения «___»____________ 20__ г.
4. Дата поступления карточки в УКПСиСУ
«___»_________________ 20__ г.
Сотрудник УКПСиСУ _________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3. /_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
4. /_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год
5. Квалификация: статья _____________
ч.______ п.______ УК РК (наиболее тяжкое)
Преступление: общеуголовное (1),
экономическое (2), другое (4).
По ст. 10 УК РК: небольшой тяжести (1),
средней тяжести (2), тяжкие (3), особо
тяжкие (4)
5.1. Переквалифицировано
со ст. _____________ ч. ______ п. _____УК,
«____»_______________ 20__ г.
5. ст. /_/_/_/
ч. /_/_/ п. /_/_/
/_/
5.1. ст. /_/_/_/
ч. /_/_/ п. /_/_/
/_/
/_/_/. /_/_/. /_/_/
чис.   мес.   год

17. ҚР ҚІЖК 154-бб. тәртібінде: бұлтартпау шарасы алынып тасталған (1) немесе өзгертілген (2).
Бұлтартпау шарасы: қамауға алу (1), үйде қамауда ұстау (2);
прокурордың қылмыстық істің тергелуін аяқтауға жіберуімен байланысты (3), соттың тергеуді аяқтауға жіберуімен байланысты (4)
17.1. Кіммен: тергеушімен (1), анықтаушымен (2), шұғыл қызметкермен (3), анықтау органының басқа да қызметкерлерімен (4), прокурормен (5), сотпен (6).
17.2. Бұлтартпау шарасының (алынған) өзгертілген күні "___"______________20  ж. ______ сағ._____мин
17. /_/
17.1. /_/
17.2. /_/_/ . /_/_/
. /_/_/
күні.   айы.  жылы
19. Басқа да белгілеулер
___________________________________ ____________
_________________________________________"____"____________ 20   ж.
ұстауды, босатуды жүзеге асырған тұлға
Қылмыстық қудалауды жүзеге асыратын органның бастығы
_________________________________________"____"____________ 20   ж.
Прокурор
_________________________________________"____"____________ 20   ж.
Ескерту: толтырылғаннан кейін кәртішке ресми статистикалық құжат болып табылады. Оған қол қойған тұлғалар көрінеу жалған деректер енгізгені үшін заңмен белгіленген тәртіпте жауап береді.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының 2008 жылғы
25 қарашадағы N 69 бұйрығына
6-қосымша
Қылмыстар туралы өтініштер
мен хабарламаларды, қылмыстық
істерді, олардың тергелуі және
сотта қарастырылу нәтижелерінің
бірыңғай кәртішкелік есепке алу
негізінде жүргізу туралы
(Бірыңғай бірегейлік статистикалық
жүйе) Нұсқаулыққа
8-қосымша
3.0 Нысаны
Қылмыстық іс бойынша прокурор шешімі туралы кәртішке
1. _____________________________________________
ҚІ тергеп жатқан органның атауы
2. ҚІ тергеп жатқан қызмет: тергеу (1); анықтау (2); ҚР ҚІЖК 1-б. 288-бб. (3) тәртібінде, ҚР ҚІЖК 2-б. 288-бб. (4) тәртібінде, ҚР ҚІЖК 2-б. 289-бб. (5) тәртібінде анықтау істері бойынша тергеу.
3. ҚІ нөмірі _________________________
Қозғалу күні  "____"______________20   ж.
4. Кәртішкенің ҚСжАЕКБ келіп түскен күні "____"_____________________ 20   ж.
ҚСжАЕКБ қызметері
________________________________________________
1. /_/_/_/_/_/_/
2. /_/
3./_/_/_/_/_/_/_/_/
_/_/_/_/
/_/_/./_/_/./_/_/
күні. айы.  жылы
4. /_/_/./_/_/./_/_/
күні. айы.  жылы
5. Дәрежесі:
ҚР ҚК _____т._____б.___________бабы (ауырырағы)
Қылмыс: жалпықылмыстық (1), экономикалық (2),  басқа да (4).
ҚР ҚК 10 бабы бойынша: онша ауыр емес (1), ауырлығы орташа (2), ауыр (3), ерекше ауыр (4)
5.1. Қайта дәрежеленген ҚК  ____т. ______ б. _________ бабымен,  "____"_________20   ж.
5. бб./_/_/_/
б./_/_/ т./_/_/
/_/
/_/
5.1. бб./_/_/_/
б./_/_/  т./_/_/
/_/_/./_/_/./_/_/
күні. айы.  жылы

6. Решение:
направлено прокурором в суд: по ст. 284
УПК (04), по ст. 289 УПК (05), по ст. 514
ч. 5 п. 1 УПК (06);
прокурором составлено новое обвинительное
заключение (07);
возвращено на доп. расследование
прокурором (54), с изменением
подследственности (55), судом (56);
направлено прокурором для составления
нового обвинительного заключения (57);
прекращено по ст. 37 ч. 1 п. 1 (11), ст. 37
ч. 1 п. 2 (12), ст. 37 ч. 1 п. 3 (13), ст. 37
ч. 1 п. 4 (14), ст. 37 ч. 1 п. 5 (15), ст. 37
ч. 1 п. 6 (16), ст. 37 ч. 1 п. 7 (17), ст. 37
ч. 1 п. 8 (18), ст. 37 ч. 1 п. 9 (19), ст. 37
ч. 1 п. 10 (20), ст. 37 ч. 1 п. 11 (21),
ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК РК ст. 65 УК РК (22),
ст. 37 ч. 1 п. 12 УПК-ст. 66 УК (23), ст. 37
ч. 1 п. 12 УПК- ст. 67 ч. 1 УК (24), ст. 37
ч. 1 п. 12 УПК-ст. 68 УК (25), по ст. 38 ч. 1
УПК–ст. 67 ч. 2 УК РК (26), по ст. 496 ч. 6
УПК РК (27), отменено постановление о
возбуждении УД с прекращением УД в порядке
ст. 190 ч. 3–(28), по ст. 514 ч. 1 п. 1 (29);
подследственность изменена прокурором в
соответствии с п. 12 ст. 197 УПК (66), с
п. 2 ст. 289 УПК (67);
отменено прокурором постановление о
прекращении (89), постановление о
приостановлении (90), постановление о
возбуждении УД с отказом в возбуждении УД в
порядке ст. 190 ч. 1 (91), с направлением на
доп. проверку (92);
возвращено прокурору судом в порядке ч. 3
ст. 304 (38), ст. 301 ч. 5 УПК истребовано
прокурором в порядке ч. 5 ст. 37 УПК (74).
возвращено органу расследования в порядке
ст. 376 ч. 4 (68)
6.1. Дата принятия решения
«___»_______________ 20__ г.
7. Д авались письменные указания:
___________ количество
8. Санкционировалось : принудительный осмотр
(ст. 222 УПК РК) (01), обыск (ст. 232 УПК РК)
(02), выемка (ст. 232 УПК РК) (03), принуд.
помещение не содерж-ся под стражей лица в
мед. учреждение для производства судебно-
медицинской экспертизы (ст. 247 УПК РК) (04),
помещение н/летнего в спец. детское
учреждение (ст. 490 УПК РК) (05), заключение
под стражу (ст. 150 УПК РК) (06), арест
имущества (ст. 161 УПК РК) (07), арест денег
и др. имущества в банках (ч. 13 ст. 161 УПК
РК) (08), наложение ареста на почтово-телег.
отправл-я (ст. 235 УПК РК) (09), содержание
подозр-х и обвиняемых, к кот. в качестве меры
пресечения применен арест, в местах содерж.
задерж-х (ст. 152 УПК РК) (10),
принудительное освид-е потерпевшего,
свидетеля (ст. 226 УПК РК) (11), перехват
сообщений и снятие с комп. систем инф. (ч. 1
ст. 236 УПК РК) (12), просл-е и запись
перег-в (ст. 237 УПК РК) (13).
9. Признано незаконным: принудительный
осмотр (01), обыск (02), выемка (03), принуд.
помещение не содерж-ся под стражей лица в
мед. учреждение для производства судебно-
медицинской экспертизы (04); постановление о
предъявлении обвинения (05)
_____________________________________________
Прокурор __ _________________________________
(фамилия, должность, классный чин)
_____________________________________________
(наименование прокуратуры)
Дата «___»__________________________ 20__ г.

6. Шешім:
прокурормен сотқа жіберілген: ҚІЖК 284-бб. (04), ҚІЖК 289-бб. (05), ҚІЖК 1-т. 514-бб. 5-б. бойынша (06);
прокурормен жаңа айыптау қорытындысы дайындалған (07);
прокурормен қосымша тергеуге қайтарылған (54), тергеуге алығандығы өзгертілгені арқылы (55), сотпен (56);
прокурормен жаңа айыптау қорытындысын дайындау үшін жіберілген (57);
ҚР ҚІЖК 37-бб.1б.1-т.(11), 37-бб.1-б.2-т.(12), 37-бб.1-б.3-т.(13), 37-бб.1-б.4-т.(14), 37-бб.1-б.5-т.(15), 37-бб.1-б.6-т.(16), 37-бб.1-б.7-т.(17), 37-бб.1-б.8-т.(18), 37-бб.1-б.9-т.(19), 37-бб.1-б.10-т.(20), 37-бб.1-б.11-т.(21), 37-бб.1-б.12-т., ҚР ҚК 65-бб.(22), ҚІЖК 37-бб.1-б.12-т.- ҚК 66-бб.(23), ҚІЖК 37-бб.1-б.12-т. – ҚК 67-бб 1-б (24), ҚІЖК 37-бб.1-б.12-т.- ҚК 68-бб.(25), 38-бб.1-б - ҚК 67-бб 2-б (26) бойынша қысқартылған, ҚІЖК 496-б. 6-б. (27), 190-бб. 3-б.-нің тәртібінде ҚІ қысқарту арқылы ҚІ қозғау туралы қаулы алынып тасталған – (28); ҚІЖК 514-б.1-б.1-т. (29);
тергеуге алынғандығы прокуромен ҚІЖК 197-бб.12-т. сәйкес өзгертілген (66), ҚІЖК 289-бб. 2-т. сәйкес өзгертілген (67),
қысқарту туралы қаулы прокурормен алынып тасталған (89), тоқтату туралы қаулы (90), 190-бб. 1-б. тәртібінде ҚІ қозғаудан бас тарту арқылы ҚІ қозғау туралы қаулы (91), қосымша тексеруге жіберу арқылы (92);
304-бб. 3-т. тәртібінде сотпен прокурорға қайтарылған (38), ҚІЖК 301-бб. 5-б. прокурормен ҚІЖК 5-б. 37-бб. тәртібінде талап етілген (74). 376-бб. 4-б. тәртібінде тергеу органына қайтарылған (68)
6.1. Шешім қабылдау күні
"_____"______________________ 20   ж.
7. Жазбаша нұсқаулар берілген: __________саны
8. Санкцияланған : мәжбүрлеп тексеру (ҚР ҚІЖК 222-бб.) (01), тінту (ҚР ҚІЖК 232-бб.) (02), алу (ҚР ҚІЖК 232-бб.) (03), сот-медициналық сараптама жүргізу үшін медициналық мекемеге қамаудағы тұлғаны мәжбүрлеп орналастыру (ҚР ҚІЖК 247-бб.) (04), кәмелетке толмағанды арнаулы балалар мекемесіне орналастыру (ҚР ҚІЖК 490-бб.) (05), қамауға алу (ҚР ҚІЖК 150-бб.) (06), мүлікке тыйым салу (ҚР ҚІЖК 161-бб.) (07), банктардағы ақшаға дәне басқа да мүліктерге тыйым салу (ҚР ҚІЖК 13-б. 161-бб.) (08), пошта-телеграф жөнелтілімдерін тұтқындау (ҚР ҚІЖК 235-бб.) (09), бұлтартпау шарасы ретінде қамауға алу қолданылған сезіктілер мен айыпталушыларды, ұсталғандарды ұстау орындарында ұстау (ҚР ҚІЖК 152-бб.) (10), жәбірленушіні, куәні мәжбүрлеп куәландыру (ҚР ҚІЖК 226-бб.) (11), хабарды жол-жөнекей ұстау және ақпаратты компьютерлік жүйеден шығарып алу (ҚР ҚІЖК 236-бб. 1-б.) (12), сөйлесулерді тыңдау мен жазу (ҚР ҚІЖК 237-бб.) (13).
9. Заңсыз деп танылған: мәжбүрлеп тексеру (01), тінту (02), алу (03), сот-медициналық сараптама жүргізу үшін медициналық мекемеге қамаудағы тұлғаны мәжбүрлеп орналастыру (04), айып тағу туралы қаулы (05) .
Прокурор
_______________________________________________
(тегі, лауазымы, сыныптық шені)
(прокуратураның атауы)
Күні "______"___________________________ 20  ж.