Об утверждении формы заявления об изменении срока уплаты налога на добавленную стоимость
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 632. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2008 года № 5456. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 12 января 2012 года № 15
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 12.01.2012 № 15 (вводится в действие с 01.01.2012).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить форму заявления об изменении срока уплаты налога на добавленную стоимость согласно приложению к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ и.о. Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 27 мая 2004 года № 254 "О некоторых вопросах изменения срока уплаты налога на добавленную стоимость" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2912).
3. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2009 года.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 632
ЗАЯВЛЕНИЕ ОБ ИЗМЕНЕНИИ СРОКА УПЛАТЫ
НАЛОГА НА ДОБАВЛЕННУЮ СТОИМОСТЬ
НА ИМПОРТИРУЕМЫЕ ТОВАРЫ
см. бумажный вариант
НАИМЕНОВАНИЕ СЫРЬЯ И МАТЕРИАЛОВ
(Приложение 1 к налоговому заявлению об изменении срока уплаты
налога на добавленную стоимость на импортируемые товары)
см. бумажный вариант
ИНФОРМАЦИЯ О ДОГОВОРАХ (КОНТРАКТАХ),
В СООТВЕТСТВИИ С КОТОРЫМИ
ОСУЩЕСТВЛЯЕТСЯ ИМПОРТ ТОВАРОВ
(Приложение 2 к налоговому заявлению об изменении срока уплаты
налога на добавленную стоимость на импортируемые товары)
см. бумажный вариант

Қосылған құн салығын төлем мерзімін өзгерту жөніндегі өтініш нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 632 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5456 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 15 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2012.01.12 № 15 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес қосылған құн салығын төлеу мерзімін өзгерту жөніндегі өтініш нысанын бекіту.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының м.а. 2004 жылғы 27 мамырдағы N 254 "Қосылған құн салығын төлеу мерзімін өзгертудің кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2912 тіркелген) бұйрығының күші жойылды деп тану.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Салық комитетіне (Д.Е. Ерғожинге) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Министр                                         Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 632 бұйрығына қосымша
ИМПОРТТАЛАТЫН ТАУАРЛАРҒА ҚОСЫЛҒАН ҚҰН САЛЫҒЫН
ТӨЛЕУ МЕРЗІМІН ӨЗГЕРТУ ТУРАЛЫ ӨТІНІШ
(қағаз мәтінінен қараңыз)
Импортталатын тауарларға қосылған
құн салығын төлеу мерзімін өзгерту
туралы өтінішке 1-қосымша
ШИКІЗАТТАР МЕН МАТЕРИАЛДАРДЫҢ АТАУЫ
(қағаз мәтінінен қараңыз)
Импортталатын тауарларға қосылған
құн салығын төлеу мерзімін өзгерту
туралы өтінішке 2-қосымша
ОЛАРҒА СӘЙКЕС ТАУАРЛАР ИМПОРТЫ ЖҮЗЕГЕ АСЫРЫЛАТЫН ШАРТТАР (КЕЛІСІМ ШАРТТАР) ТУРАЛЫ АҚПАРАТ
(қағаз мәтінінен қараңыз)