О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 ноября 2006 года N 680 "Об утверждении формы и сроков представления страхователем, страховщиком и агентом информации и документа, необходимых для осуществления уполномоченным органом в области растениеводства своих контрольных функций"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 декабря 2008 года N 749. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2009 года N 5471. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 мая 2015 года № 4-1/465
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 22.05.2015 № 4-1/465.
В соответствии с подпунктом 159) пункта 14 Положения о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310, подпунктом 101) пункта 10, подпунктом 26) пункта 11 Положения о Комитете государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 октября 2008 года № 649, ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 ноября 2006 года № 680 "Об утверждении формы и сроков представления страхователем, страховщиком и агентом информации и документа, необходимых для осуществления уполномоченным органом в области растениеводства своих контрольных функций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 4471; опубликован "Юридическая газета" от 16 января 2007 года № 6 (1209)) следующие изменения и дополнения:
в пункте 2 :
в подпункте 1) после слов "территориальной инспекции" дополнить словами "Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) агентом - еженедельно областным территориальным инспекциям Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по приложению 3, а также еженедельно Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Комитет), по приложениям 4, 5, 6 к настоящему приказу.";
в пункте 3 слова "Департаменту земледелия Министерства" заменить словом "Комитету";
пункт 4 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 10 қарашадағы N 680 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы "Уәкілетті органмен өзінің өсімдік шаруашылығы саласындағы бақылау функцияларын жүзеге асыруға қажетті сақтанушы, сақтандырушы және агентпен берілетін ақпараттар және құжаттың нысаны мен мерзімін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 9 желтоқсандағы N 749 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 5 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5471 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 4-1/465 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 22.05.2015 № 4-1/465 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 310 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі туралы Ереженің 14-тармағының 159) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 20 қазандағы N 649 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитеті туралы Ереженің 10-тармағының 101) тармақшасына, 11-тармағының 26) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Уәкілетті органмен өзінің өсімдік шаруашылығы саласындағы бақылау функцияларын жүзеге асыруға қажетті сақтанушы, сақтандырушы және агентпен берілетін ақпараттар және құжаттың нысаны мен мерзімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2006 жылғы 10 қарашадағы N 680 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4471 болып тіркелген, 2007 жылғы 16 қаңтардағы N 6 (1209) "Юридическая газета" жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2-тармақта:
1) тармақшада "аумақтық инспекциясы" деген сөздердің алдынан "Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің" сөздермен толықтырылсын;
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) агентпен - жеті сайын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркісіп кешеніндегі мемлекеттік инпсекция комитетінің облыстық аумақтық инспекцияларына осы бұйрыққа 3-қосымша бойынша, сол сияқты Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инпсекция комитетіне 4, 5, 6-қосымшалар бойынша.";
3-тармақты "Министрліктің Егіншілік департаментіне" деген сөздер "Комитетіне" деген сөзбен ауыстырылсын;
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"Департаменту стратегии развития агропромышленного комплекса и аграрной науки Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан осуществлять контроль за исполнением подпункта 3) пункта 2 настоящего приказа по приложениям 5, 6.";
в пункте 5 слова "Мусину Л.С." заменить словами "Евниева А.К.";
в приложении 1 к указанному приказу:
после слов "районной инспекции" дополнить аббревиатурой "КГИ в АПК".
2. Департаменту земледелия и фитосанитарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Куришбаев

"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіп кешенін дамыту стратегиясы және аграрлық ғылым департаменті 5, 6-қосымшалар бойынша осы бұйрықтың 2-тармағының 3) тармақшасының орындалуына бақылау жасасын";
5-тармақты "Л.С. Мусинаға" деген сөздер "А.Қ. Евниевқа" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы бұйрыққа 1-қосымшада:
"аудандық инспекциясы" деген сөздердің алдынан "АӨК МИК" деген абревиатурамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Егіншілік және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті осы бұйрықты белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                   А. Күрішбаев