Об организации оплачиваемых общественных работ в 2008 году
Постановление Акимата города Астаны от 8 января 2008 года N 23-6п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 19 февраля 2008 года N 486. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 5 января 2009 года N 23-11п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 5 января 2009 года N 23-11п
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных и учащейся молодежи в 2008 году.
2. Акимам районов "Алматы" и "Сарыарка" совместно с Государственным учреждением "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" организовать оплачиваемые общественные работы в 2008 году для безработных, испытывающих затруднения в поиске подходящей работы.
3. Оплату труда безработных и учащейся молодежи, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненную работу по действующим на данном предприятии или в организации расценкам в размере не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2008 год.
4. Государственному учреждению "Департамент занятости и социальных программ города Астаны":
обеспечить информирование населения, а также предприятий и организаций города об организации и проведении общественных работ и порядке их оплаты;
произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
5. Постановление акимата города Астаны от 5 января 2007 года N 23-8п "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2007 году" (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны 31 января 2007 года за N 460, опубликовано в газетах "Астана хабары", N 21-22 от 8 февраля 2007 года и "Вечерняя Астана", N 22-23 от 8 февраля 2007 года) признать утратившим силу.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима города Астаны Кожагапанова Е.Т.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2008 года.
Аким
Утвержден
постановлением
акимата города Астаны

2008 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Астана қаласы Әкімдігінің 2008 жылғы 8 қаңтардағы N 23-6қ қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 19 ақпанда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 486 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 23-11қ қаулысымен
Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 5 қаңтардағы N 23-11қ қаулысымен
_______________________________________
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына , "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына сәйкес, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2008 жылы жұмыссыздар мен оқитын жастар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізімі бекітілсін.
2. "Алматы" және "Сарыарқа" аудандарының әкімдері "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесімен бірлесіп 2008 жылы қолайлы жұмыс іздеуде қиындық көріп жүрген жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын.
3. Ақылы қоғамдық жұмыстармен қамтылатын жұмыссыздардың және оқитын жастардың еңбекақы төлемі 2008 жылға белгіленген ең төменгі еңбекақыдан төмен емес айлық еңбекақы мөлшерінде осы кәсіпорындағы немесе ұйымдағы баға бойынша нақты орындалған жұмысқа жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
4. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті":
мемлекеттік мекемесі халықты, сондай-ақ қаланың кәсіпорындары мен ұйымдарын қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы, өткізілуі және олардың төлем ережесі туралы хабардар етуді қамтамасыз етсін;
әділет органдарында осы қаулының мемлекеттік тіркелуін жүргізсін.
5. "2007 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы N 23-8қ қаулысының (Астана қаласының Әділет департаментінде 2007 жылғы 31 қаңтардағы N 460 болып тіркелген; 2007 жылғы 8 ақпанда N 21-22 "Астана хабары"; 2007 жылғы 8 ақпанда N 22-23 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнің орынбасары Е.Т. Қожағапановқа жүктелсiн.
7. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден кейін күшіне енеді және 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкiм
Астана қаласы әкімдігінің