Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Постановка на учет иностранных средств массовой информации"
Постановление Акимата города Астаны от 17 марта 2008 года N 21-310п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астана 31 марта 2008 года N 510. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26 марта 2009 года N 06-285п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26.03.2009 N 06-285п
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги "Постановка на учет иностранных средств массовой информации" (далее - государственная услуга), предоставляемой Государственным учреждением "Департаментом внутренней политики города Астаны" (далее - Департамент).
2. Департаменту обеспечить опубликование утвержденного стандарта государственной услуги в средствах массовой информации городского значения, в том числе ежегодно утверждаемых значений показателей качества и доступности;
в срок до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, и до 15 декабря каждого отчетного года обеспечить предоставление ежеквартальной и годовой отчетности по достижению целевых значений показателей качества и доступности в отдел мониторинга государственных услуг аппарата Акима города Астаны.
3. Департаменту обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя Акима города Астаны Султанова Е.Х.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким
Утвержден
постановлением
акимата города Астаны
от 17 марта 2008 года
N 21-310
Стандарт
оказания государственной услуги
"Постановка на учет
иностранных средств массовой информации"
1. Общие положения
1. Данная государственная услуга определяет порядок постановки на учет иностранных средств массовой информации.
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 2)  статьи 4-4 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О средствах массовой информации".
4. Государственную услугу оказывает отдел информационной политики и мониторинга средств массовой информации Департамента.

"Шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын есепке қою" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 17 наурыздағы N 21-310қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 31 наурызда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 510 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 26 наурыздағы N 06-285қ қаулысымен
Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009.03.26 N 06-285қ қаулысымен
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы" N 558 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметтерді көрсетудің сапасын арттыру мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Астана қаласының Ішкі саясат департаменті" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Департамент) көрсететін "Шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын есепке қою" мемлекеттік қызметін көрсетудің (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) стандарты бекітілсін.
2. Департамент мемлекеттік қызметтің бекітілген стандартын, соның ішінде жыл сайын бекітілетін сапа мен қолжетімділік көрсеткіштерін қалалық маңызы бар бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды;
есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10-на дейін және әрбір есептік жылдың 15 желтоқсанына дейін Астана қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік қызметтер мониторингі бөліміне сапа мен қолжетімділіктің мақсатты көрсеткіштеріне жету жөніндегі тоқсан сайынғы және жылдық есептерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Департамент осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары Е.Х. Сұлтановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                            А. Мамин
Астана қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 17 наурыздағы
N 21-310қ қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
"Шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын есепке қою"
1. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік қызмет шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын есепке қою тәртібін белгілейді.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегі "Бұқаралық ақпарат құралдары туралы" Заңының 4-4-бабының 2) тармақшасы негізінде көрсетіледі;
4. Мемлекеттік қызметті Департаменттің ақпараттық саясат және бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингі бөлімі көрсетеді.

Место оказания услуги: город Астана, улица Бейбитшилик 11, кабинет 527.
Сайт: www.astana.kz
5. По итогам рассмотрения предоставленных документов распространителю выдается свидетельство о постановки на учет заявленных для распространения иностранных средств массовой информации или письмо об отказе в выдачи свидетельства.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам Республики Казахстан (далее - потребитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) со дня регистрации заявления рассмотрение предоставленных документов осуществляется в течение пятнадцати дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов (при регистрации) 10 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов 15 минут.
8. Оказание государственной услуги бесплатное.
9. Полная информация о порядке государственной услуги размещается в веб-сайте: www.astana.kz.
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9.00 часов до 19.00 часов.
Перерыв с 13.00 до 15.00 часов.
Для получения государственной услуги предварительная запись и ускоренное обслуживание не осуществляется.
11. При входе в здание Департамента установлен пропускной пункт по документу, удостоверяющему личность.
Ветераны Великой Отечественной войны, инвалиды I, II групп обслуживаются вне очереди.
Имеются места для ожидания. 2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги предоставляются:
1) заявление об учете иностранных средств массовой информации согласно приложению 1 к настоящему стандарту.
наименование государственного органа, в который подается заявление;
статус распространителя (индивидуальный предприниматель или юридическое лицо), его организационно-правовая форма, наименование (фамилия, имя, отчество);
полный перечень названий иностранных средств массовой информации, распространяемых на территории города Астаны;
территория распространения иностранных средств массовой информации;
язык (языки) распространяемых иностранных средств массовой информации;
основная тематическая направленность распространяемых иностранных средств массовой информации;
предполагаемое количество распространяемых экземпляров периодического печатного издания, объем ретрансляции передач иностранных средств массовой информации;
2) для физических лиц - нотариально удостоверенные копии свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации), учредительных документов, подтверждающих право на занятие предпринимательской деятельностью;

Қызмет көрсету орны: Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11, 527 бөлме.
Сайт: www.astana.kz
5. Арызды қараудың қорытындылары бойынша уәкілеттi орган бұқаралық ақпарат құралының меншiк иесiне есепке қою туралы куәлiк бередi не одан бас тартылғаны туралы хат беріледі.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) бұқаралық ақпарат құралын есепке қою жөнiндегi арыз ол түскен күннен бастап он бес күн iшiнде қаралуға тиiс;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде (тіркеу кезінде) кезек күтуге берілген ең ұзақ уақыт 10 минут;
3) құжаттарды алған кезде кезек күтуге берілген ең ұзақ уақыт 15 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ресми ақпарат www.astana.kz веб-сайтында орналасқан.
10. Мемлекеттік қызмет сенбі, жексенбі және мерекелік күндерден басқа күнделікті сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін көрсетіледі.
Үзіліс 13.00-ден 15.00-ге дейін.
Алдын-ала жазылу және жедел қызмет көрсету жүзеге асырылмайды.
11. Департамент ғимаратына кіре берісте өткізу пункті орналасқан, сондықтан өзімен бірге жеке басын куәландыратын құжаты болуы қажет.
Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне, I, II топ мүгедектеріне кезектен тыс қызмет көрсетіледі.
Күту үшін орын әзірленген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін, оның ішінде жеңілдіктері бар адамдар үшін қажетті құжаттар мен талаптардың тізбесі:
1) осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес берілген шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарын есепке қою туралы өтініште келесі мағлұматтардың болуы қажет:
өтініш жазылған мемлекеттік органның атауы;
таратушының мәртебесі (жеке кәсіпкер немесе заңды тұлға), оның ұйымдастырушылық-құқықтық нысаны, аты-жөні (тегі, есімі, әкесінің есімі);
Астана қаласының аумағында таратылатын шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарының толық тізбесі;
шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарының таратылу аумағы;
шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарының таратылу тілі (тілдері);
таратылатын шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарының негізгі бағыты;
таратылатын мерзімдік басылымның саны, шетелдік бұқаралық ақпарат құралдарының бағдарламаларын ретрансляциялау көлемі;
2) жеке тұлға үшін - кәсiпкерлiк қызметпен айналысу құқығын растайтын құжат;

3) для юридических лиц - нотариально удостоверенные копии свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, учредительных документов.
При выявлении ошибок в оформлении документов заявитель будет проинформирован в момент обращения.
13. Для получения государственной услуги бланки заявлений выдаются сотрудниками отдела информационной политики и мониторинга средств массовой информации Департамента, город Астана, улица Бейбитшилик 11, 5 этаж, кабинет 527.
14. Для получения государственной услуги заполненный бланк сдается сотруднику отдела информационной политики и мониторинга средств массовой информации Департамента по адресу город Астана, улица Бейбитшилик 11, кабинет 527.
15. Наименование и форма документа, подтверждающего, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги, в котором содержится дата получения потребителем государственной услуги:
необходимые документы предоставляются потребителем лично уполномоченному сотруднику Департамента;
регистрация документов производится в общем порядке с указанием даты и присвоением соответствующего номера;
уполномоченный сотрудник, принявший документы, сообщает заявителю в устном порядке о дате получения услуги.
16. Выдача заключения осуществляется сотрудником отдела информационной политики и мониторинга средств массовой информации Департамента ежедневно на основании уведомления, в указанный в нем срок.
Выдача заключения посредством электронной почты, сайта не осуществляется.
Заключение выдается при личном посещении.
В случаях, если заявитель не обратился за получением документов в срок, Департамент осуществляет бессрочное хранение выданных заключений и рассмотренных документов.
17. Департаментом в предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае не предоставления потребителем одного из документов, указанных в пункте 12 настоящего стандарта, а также:
1) если уполномоченным органом ранее выдано свидетельство о постановке на учет средству массовой информации с тем же названием и распространением на той же территории, либо сходным до степени его смешения с названием ранее созданного средства массовой информации;
2) если заявление подано до истечения года со дня вступления в законную силу решения суда о прекращении выпуска (выхода в эфир) средства массовой информации;
3) если не уплачен сбор за постановку на учет средств массовой информации;
4) если к заявлению о переучете средства массовой информации ввиду смены собственника не приложена нотариально удостоверенная выписка из договора, подтверждающая передачу прав собственности на средство массовой информации другому лицу;

3) заңды тұлға үшін - заңды тұлғаны мемлекеттiк тiркеу туралы куәлiктiң көшiрмесi қоса тiркеледi.
Құжаттарды рәсімдеуде қателіктер байқалса, өтініш берушіге сол сәтте хабарланады.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылуы қажет өтініштер бланкісін Департаменттің ақпараттық саясат және бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингі бөлімінің қызметкерлері береді, Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11, 5 қабат, 527 бөлме.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін толтырылған бланк Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11, 5 қабат, 527 бөлме мекен-жайы бойынша Департаменттің ақпараттық саясат және бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингі бөлімінің қызметкеріне табыс етіледі.
15. Тұтынушыға қабылданған құжаттардың саны мен атаулары, өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты-жөні, құжаттарды қабылдау және беру мерзімі көрсетілген өтініштің көшірмесі беріледі.
16. Қорытынды беруді Департаменттің ақпараттық саясат және бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингі бөлімінің қызметкері хабарламада көрсетілген мерзім негізінде күнделікті жүргізеді.
Қорытынды беру электрондық пошта, сайт арқылы жүзеге асырылмайды.
Қорытынды жеке барғанда беріледі.
Егер тұтынушы құжаттарды алуға мерзімінде хабарласпаған жағдайда, Департамент берілетін қорытындылар мен қаралған құжаттардың мерзімсіз сақталуын жүзеге асырады.
17. Осы стандарттың 12-тармағында көрсетілген құжаттардың біреуі тұтынушымен ұсынылмаған, сондай-ақ келесі жағдайларда Департамент мемлекеттік қызмет көрсетуден  бас тартуы мүмкін:
1) егер уәкiлеттi орган бұқаралық ақпарат құралын бұрын сол атымен және сол аумаққа таралуымен есепке қойғаны туралы куәлiк берген болса;
2) егер арыз бұқаралық ақпарат құралын шығаруды (эфирге шығаруды) тоқтату туралы сот шешiмiнiң заңды күшiне енгенiне бiр жыл толмай тұрып берiлсе;
3) егер бұқаралық ақпарат құралын есепке қою төлемі жүргізілмесе;
4) егер меншік иесінің ауысуына байланысты шетелдік бұқаралық ақпарат құралын қайта есепке қою өтінішіне бұқаралық ақпарат құралына меншік құқығын басқа тұлғаға беруді растайтын келісім-шарттың нотариалды куәландырылған үзіндісі қоса берілмесе;

5) если к постановке на учет заявлено средство массовой информации с тем же названием (частью названия) и тематической направленностью или дублирующее название и тематическую направленность средства массовой информации, выпуска (выхода в эфир) которого ранее прекращен судом, а также в случае подачи заявления собственником либо главным редактором (редактором) средства массовой информации, выпуск (выход в эфир) которого был прекращен решением суда, в течение 3 лет со дня вступления в законную силу решения суда.
3. Принципы работы
18. Деятельность Департамента основывается на принципах:
1) предоставления исчерпывающей и полной информации;
2) вежливости;
3) подробного разъяснения требований к оформлению необходимых документов;
4) защиты и конфиденциальности информации.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 2 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. При необходимости порядок обжалования действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц разъясняет специалист отдела информационной политики и мониторинга средств массовой информации Департамента, кабинет 527, телефон: 8 (7172) 75-26-86, электронная почта: dvp_astana@mail.ru.
22. Жалобы подаются на имя директора Департамента в письменном виде, по почте либо нарочно через канцелярию Департамента, по адресу: город Астана, улица Бейбитшилик, 11, кабинет 539.
23. Рассмотрение жалоб, поступивших в Департамент, осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
Жалобы, поданные в порядке, установленном законодательством, подлежат обязательному приему, регистрации, учету и рассмотрению.
Потребителю выдается копия заявления с указанием фамилии, имя, отчества сотрудника принявшего заявление, дата принятия.
Если потребитель не будет удовлетворен принятыми мерами или вопрос требует рассмотрения вышестоящей инстанцией, потребитель может направить жалобу письменно заместителю акиму города Астаны.
6. Контактная информация
24. Прием потребителей осуществляется в соответствии с установленным графиком работы Департамента.
1) Директор Департамента:
Адрес: город Астана улица Бейбитшилик 11, кабинет 539, телефон: 8 (7172) 75-26-23
Адрес электронной почты: dvp_astana@mail.ru

5) егер есепке қоюға өтініш берілген бұқаралық ақпарат құралының атауы (атауының бөлігі) және тақырыптық бағыты бұрын сот шешімімен басып шығаруға (эфирге шығаруға) тыйым салынған бұқаралық ақпарат құралының атауымен немесе тақырыптық бағытымен қайталанса, сонымен қатар, басып шығарылуы (эфирге шығару) сот шешімімен тоқтатылған бұқаралық ақпарат құралының меншік иесі немесе бас редакторы (редакторы) сот шешімі күшіне енген күннен бастап 3 жыл ішінде есепке қою туралы өтініш берсе.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Департамент қызметі:
1) көрсетілетін қызмет туралы толық ақпарат беру;
2) сыпайылық;
3) қажетті құжаттарды рәсімдеу талаптарын толық түсіндіру;
4) ақпаратты қорғау және құпиялылық қағидаттарына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапа және қолжетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтарымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібін Департаменттің ақпараттық саясат және бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингі бөлімінің маманы түсіндіреді, 527 бөлме, телефоны 8 (7172) 75-26-86, электрондық пошта: dvp_astana@mail.ru.
22. Шағым Департамент директорының атына жазбаша түрде поштамен немесе Департаменттің кеңсесі арқылы қолма-қол мына мекен-жай бойынша қабылданады: Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11, 539 бөлме.
23. Департаментке келіп түскен шағымды қарау Қазақстан Республикасының заңнамаларымен белгіленген тәртіп және мерзімде жүзеге асырылады.
Заңнамада белгіленген тәртіппен ұсынылған шағым міндетті түрде қабылдауға, тіркелуге, есепке алынуға және қарауға жатады.
Тұтынушыға шағымның қабылдаған қызметкердің тегі, аты-жөні, күні көрсетілген көшірмесі беріледі.
Талап етуші қабылданған шараларға қанағаттанбаса немесе мәселе жоғары тұрған органның қарауын қажет етсе, Астана қаласы әкімінің орынбасарына жазбаша шағым хат жолдауына болады.
6. Байланыс ақпараты
24. Тұтынушыларды қабылдау Департамент жұмысының белгіленген тәртібіне сәйкес жүзеге асырылады.
1) Департаменттің директоры:
Мекен-жай: Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11, 5-қабат, 539 бөлме, тел.: 75-26-23.
Электрондық поштасының мекен-жайы: dvp_astana@mail.ru.

График работы: Ежедневно с 9.00 до 19.00, обед с 13.00 до 15.00; в субботу с 10.00 до 13.00.
Прием по личным вопросам: по четвергам с 16.00 до 18.00.
2) Заместитель директора Департамента:
Адрес: город Астана улица Бейбитшилик 11, кабинет 538, телефон: 8 (7172) 75-25-50
Адрес электронной почты: dvp_astana@mail.ru
График работы: Ежедневно с 9.00 до 19.00, обед с 13.00 до 15.00; в субботу с 10.00 до 13.00.
график приема: по субботам с 11.00 до 13.00.
3) Заместитель акима города Астаны:
Адрес: город Астана улица Бейбитшилик 11, кабинет 225, телефон: 8 (7172) 75-21-47.
Адрес электронной почты: аkimat 225@mail.ru
Прием по личным вопросам: понедельник с 16.00 до 18.00 часов, кроме праздничных дней.
25. Дополнительные услуги не оказываются.
Приложение 1
к стандарту оказания
государственной услуги
Кому
Директору Департамента
внутренней политики
города Астаны
Заявление
(образец)
Распространитель __________________________________________________.
(физическое (индивидуальный предприниматель) или юридическое лицо)
___________________________________________________________________
Организационно-правовая форма, наименование (фамилия, имя, отчество)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
N
Перечень
наименований
иностранных
средств
массовой
информации,
распростра-
няемых на
территории
Астаны с
указанием
страны
издания
Территория
распростра-
нения
иностранного
средства
массовой
информации
Язык,
языки,
распростра-
няемого
средства
массовой
информации
Основная
темати-
ческая
направ-
ленность
иностра-
нного
средства
массовой
информации
Периодичность
выхода
средства
массовой
информации
Объем
ретрансляции
иностранных
средств
массовой
информации
(тираж)
1
2
3
4
Ф.И.О. главного редактора          м.п               Дата
ПОДПИСЬ
Приложение 2
к стандарту оказания
государственной услуги
Значения показателей качества и доступности
Перечень показателей
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя
Текущее
значение
показателя
1
2
3
4

Жұмыс кестесі: Күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, түскі ас мерзімі 13.00-ден 15.00-ге дейін. Сенбі күні жұмыс сағат 10.00-ден 13.00-ге дейінгі аралықта.
Қабылдау мерзімі: бейсенбі сайын сағат 16.00 және 18.00 аралығы.
2) Департамент директорының орынбасары:
Мекен-жай: Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11, 5-қабат, 538 бөлме, тел.: 75-25-50.
Электрондық поштасының мекен-жайы: dvp_astana@mail.ru.
Жұмыс кестесі: Күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, түскі ас мерзімі 13.00-ден 15.00-ге дейін. Сенбі күні жұмыс сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін.
Қабылдау мерзімі: сенбі сайын сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін.
3) Астана қаласы әкімінің орынбасары:
Мекен-жай: Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11, 2-қабат, 225 бөлме, тел.: 75-21-47.
Жұмыс кестесі: Күн сайын сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін, түскі ас мерзімі 13.00-ден 15.00-ге дейін. Сенбі күні жұмыс сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін.
Қабылдау мерзімі: дүйсенбі сайын сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін.
25. Қосымша қызметтер көрсетілмейді.
Мемлекеттік қызмет
көрсетудің стандартына
1-қосымша
Кімге
Астана қаласы Ішкі
саясат департаментінің
директорына
Өтініш
(үлгі)
Таратушы _________________________________________________________.
(жеке (жеке кәсіпкер) немесе заңды тұлға)
___________________________________________________________________
ұйымдастырушылық-құқықтық нысаны, атауы (тегі, аты, әкесінің аты)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
N
Хабар шығары-
латын елі
көрсетілген
Астана қала-
сында тарала-
тын шетелдік
бұқаралық
ақпарат құрал-
дары атаулары-
ның тізімі
Шетелдік
бұқаралық
ақпарат құ-
ралдарының
таралу аймағы
Таратыла-
тын
бұқаралық
ақпарат
құралдары-
ның тілі,
тілдері
Шетелдік
бұқаралық
ақпарат
құралда-
рының
негізгі
тақырып-
тық
бағыты
Мерзімді
баспасөз
құралдары-
ның
ықтимал
таралымы
(тиражы)
1
2
3
4
Бас редактордың тегі, аты-жөні        м.о.                    Күні
ҚОЛЫ
Мемлекеттік қызмет
көрсетудің стандартына
2-қосымша
Сапа және қол
жетімділік
көрсеткіштері
Көрсеткіштің
нормативтік
мәні
Көрсеткіштің
келесі жыл-
дағы нысана-
лы мәні
Көрсеткіш-
тің есепті
жылдағы
ағымдағы
мәні

5. Вежливость
5.1. % (доля) потребите-
лей, удовлетворенных
вежливостью персонала
100 %
100 %
100 %
Примечание: Показатели рассчитываются в соответствии с модельными
методическими рекомендациями по определению показателей стандартов
государственных услуг, утвержденными приказом Председателя Агентства
РК по делам государственной службы.

5. Сыпайылық
5.1. қызметкерлердің
сыпайылығына қанағат-
танған тұтынушылардың
% (үлесі)
100 %
100 %
100 %
Ескерту: Көрсеткіштер Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының бұйрығымен бекітілген мемлекеттік қызмет стандарттарының көрсеткіштерін анықтау жөніндегі модельдік әдістемелік ұсынымдарға сәйкес есептеледі.