О дополнительном лекарственном обеспечении
Решение Маслихата города Астаны от 9 июля 2008 года N 117/18-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 августа 2008 года N 543. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 26 августа 2009 года N 244/37/-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 26.08.2009 года  N 244/37/-IV
Руководствуясь статьей 8 Закона Республики Казахстан от 13 января 2004 года "О лекарственных средствах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Предоставить бесплатное лекарственное обеспечение на амбулаторном уровне препаратом Мофетила микофенолат больным страдающим болезнью "Системная красная волчанка" за счет средств местного бюджета на 2008 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    С. Богатырев
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин
Согласовано:
Начальник управления
здравоохранения города Астаны              Т. Карибеков
И.о. начальника управления
экономики и бюджетного
планирования города Астаны                 Б. Сагын

Қосымша дәрілік затпен қамтамасыз ету туралы
Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 9 шілдедегі N 117/18-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 15 тамызда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 543 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 26 тамыздағы N 244/37-IV Шешімімен.
Ескерту. Астана қаласы мәслихатының 2009.08.26 N 244/37-IV Шешімімен.
______________________________
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 13 қаңтардағы "Дәрілік заттар туралы" Заңының 8 бабын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2008 жылғы жергілікті бюджет қаражаты есебінен "Жүйелі қызыл жегі" дертімен ауыратын науқастар амбулаториялық деңгейде Мофетила микофенолат дәрісімен тегін қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы                  С.Богатырев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                          В.Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ:
Астана қаласы денсаулық сақтау
басқармасы бастығы                            Т.Кәрібеков
Астана қаласы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы бастығының
міндетін атқарушы                            Б.Сагын