Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи"
Постановление акимата Акмолинской области от 25 июля 2008 года N А-6/314. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 8 августа 2008 года N 3264. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10 марта 2011 года № а-2/68
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10.03.2011 № а-2/68
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бекмагамбетова Г. М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области
Утвержден
постановлением акимата
Aкмолинской области
от 25 июля 2008 года
N A-6/314
Стандарт оказания государственной услуги
"Назначение государственной адресной социальной помощи"
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по назначению государственной адресной социальной помощи (далее - государственная услуга). Государственная адресная социальная помощь (далее - АСП)- выплата в денежной форме, предоставляемая государством лицам (семьям) с месячным среднедушевым доходом не превышающим черты бедности, установленной в Акмолинской области.
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статей 2-4  Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи", пунктов 4-7 Правил назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 1685 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи".
4. Государственная услуга оказывается отделами занятости и социальных программ районов, городов Кокшетау, Степногорска (далее - Отделы) по месту жительства заявителя. В случае отсутствия Отдела по месту жительства заявителя, он обращается к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа. Полное наименование Отделов, место оказания услуг, электронный адрес и веб-сайт указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.

"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 25 шілдедегі N А-6/314 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 8 тамызда N 3264 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № а-2/68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.03.10 № а-2/68 қаулысымен
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына, "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 561 қаулысына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.М. Бекмағамбетовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Ақмола облысы әкімдігінің
2008 жылғы 25 шілдедегі
N А-6/314 қаулысымен
бекітілген
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін белгілейді (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет). Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек (бұдан әрі - АӘК) - жан басына шаққандағы орташа айлық табысы Ақмола облысында белгіленген кедейлік шегінен аспайтын тұлғаларға (отбасыларға) мемлекет тарапынан ақшалай нысанда берілетін төлем.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 2-4-баптары, Қазақстан Республикасы үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңын іске асыру шаралары туралы" N 1685 қаулысымен бекітілген мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және төлеу Ережелерінің 4-7-тармақтары негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет аудандар мен Көкшетау және Степногорск қалаларының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдерінде (бұдан әрі - Бөлімдер) өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша көрсетіледі. Өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша Бөлім болмаған жағдайда ол кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкіміне өтініш жасайды. Бөлімдердің толық атауы, қызметті көрсету орны және электрондық мекен-жайы осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.

5. Формой завершения оказываемой государственной услуги является решение о назначении либо об отказе в назначении АСП.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, оралманам, лицам, имеющим статус беженца, иностранцам, лицам без гражданства, имеющим вид на жительство и постоянно проживающим в Республике Казахстан, со среднедушевым доходом, не превышающим черты бедности.
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) срок оказания государственной услуги с момента подачи заявления с Документами в течение 10 календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при регистрации сдаваемых заявителем документов не должно превышать более 40 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги не должно превышать более 40 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на веб-сайтах, информационных стендах Отделов. Адреса и веб-сайты Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту. Стандарт оказания государственной услуги как источник информации опубликовывается в областных газетах "Арка ажары", "Акмолинская правда".
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно с 09.00 до 18.00 часов, выходные дни - суббота, воскресенье и праздничные дни, перерыв на обед с 13.00 до 14.00 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается в зданиях Отделов и аппаратов акимов, поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов по месту жительства заявителя. Помещения Отделов имеют залы ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, обеспечена безопасность и приемлемые условия для людей с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет:
1) заявление (установленного образца с указанием номера социального индивидуального кода);
2) сведения о составе семьи;
3) сведения о полученных доходах членов семьи заявителя;
4) сведения о наличии личного подсобного хозяйства (по утвержденной форме).
13. Отделами по месту жительства заявителя, а в сельской местности - акимом поселка, аула (села), аульного (сельского) округа, бесплатно выдаются бланки заявления, указанного в подпункте 1) пункта 12 настоящего Стандарта. Адреса Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.

5. АӘК тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешім көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет орташа табысы жан басына шаққандағы кедейлік шегінен аспайтын Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, босқын статусы бар тұлғаларға, Қазақстан Республикасында тұруға ықтияр хаты бар және тұрақты тұратын шетел азаматтарына, азаматтығы жоқ тұлғаларға көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) құжаттармен бірге өтініш берілген сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі - 10 күнтізбелік күн ішінде;
2) өтініш берушімен тапсырылатын құжаттарды тіркеу кезінде кезек күтуге рұқсат етілген ең ұзақ уақыт 40 минуттан аспауы тиіс;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі ретінде құжаттарды алу кезінде кезек күтуге рұқсат етілген ең ұзақ уақыт 40 минуттан аспауы тиіс.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат Бөлімнің ақпараттық стендтерінде және веб-сайттарда орналастырылған. Бөлімдердің мекен-жайлары мен веб-сайттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты ақпарат көзі ретінде облыстық "Арқа ажары", "Акмолинская правда" газеттерде жарияланады.
10. Мемлекеттік қызмет сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін күн сайын көрсетіледі, демалыс күндері - сенбі, жексенбі және мереке күндері, түскі асқа үзіліс: 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша Бөлімдердің және кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараттарының ғимараттарында көрсетіледі. Бөлімдердің үй-жайларында күту залдары бар, құжаттарды дайындау орындары қажетті құжаттардың тізбесі мен оларды толтыру үлгілері берілген стендтермен жабдықталған, мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін қолайлы жағдайлар жасалып, олардың қауіпсіздігі қамтамасыз етілген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш беруші ұсынады:
1) өтініш (берілген үлгідегі әлеуметтік жеке кодының нөмірі көрсетілген);
2) отбасының құрамы туралы мәліметтер;
3) өтініш берушінің отбасы мүшелерінің тапқан табысы туралы мәліметтер;
4) жеке қосалқы шаруашылығының бар-жоғы туралы мәліметтер (бекітілген нысан бойынша).
13. Өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша бөлімдермен, ал ауылдық жерлерде - кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімімен осы Стандарттың 12-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген өтініштің  бланкілері тегін беріледі. Бөлімдердің мекен-жайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.

14. Документы заполняются лично заявителем и сдаются в Отдел по адресу указанному в приложении 1 настоящего стандарта, при предъявлении удостоверения личности и свидетельства о присвоении социального индивидуального кода (СИК).
5. Подтверждением сдачи заявителем необходимых документов для получения государственной услуги является талон с указанием даты и времени регистрации, фамилией и инициалами специалиста, принявшего документы.
16. Способ доставки результата оказания услуги - личное посещение заявителя в Отдел по месту жительства. Адреса Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
17. Государственная услуга не оказывается лицам (семьям), среднедушевой доход которых превышает черту бедности.
Государственная адресная социальная помощь не назначается безработным, не зарегистрированным в уполномоченных органах по вопросам занятости, кроме инвалидов и лиц в период их нахождения на стационарном лечении более одного месяца, учащихся и студентов, слушателей и курсантов дневной формы обучения, включая магистратуру, а также граждан, занятых уходом за инвалидами 1 и 2 группы, лицами, старше восьмидесяти лет, детьми в возрасте до 7 лет.
Основанием для приостановления оказания государственной услуги является предоставление заявителем недостоверных сведений.
Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 28.10.2008 № А-7/452
3. Принципы работы
18. Деятельность государственных органов основывается на принципах:
1) соблюдение прав и свобод человека и гражданина;
2) законность;
3) вежливость;
4) предоставление полной и исчерпывающей информации;
5) конфиденциальность, обеспечение сохранности и защита информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги заявителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 2 к настоящему Стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа Отделов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц, а также содействие в подготовке жалобы можно получить у начальников Отдела, адрес электронной почты, номера телефонов указано в приложении 1 к настоящему Стандарту.
22. Жалобы подаются на имя начальников Отдела, контактные данные которых указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту, на имя начальника управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области, а также направляются в акимат Акмолинской области, адреса электронной почты должностного лица, которому подается жалоба, указано в пункте 24 настоящего Стандарта.

14. Құжаттар өтініш берушімен жеке толтырылады және жеке басының куәлігі мен әлеуметтік жеке кодын (ӘЖК) беру жөніндегі куәлігі ұсынылып, осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жай бойынша Бөлімге табыс етіледі.
15. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берушімен қажетті құжаттар тапсырылғандығын тіркеу күні мен уақыты, құжаттарды қабылдап алған маманның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон растайды.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету тәсілі - өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша Бөлімге жеке баруы. Бөлімдердің мекен-жайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет адам басына шаққандағы кірісі кедейшілік шегінен асатын тұлғаларға (отбасыларына) көрсетіледі.
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек мүгедектерді және стационарлық емделуде бір айдан астам уақыт кезеңінде болатын адамдарды, магистратураны қоса алғанда, күндізгі оқыту нысанында оқитын оқушылар мен студенттерді, тыңдаушылар мен курсанттарды, сондай-ақ I және II топтағы мүгедектерді, сексен жастан асқан адамдарды, 7 жасқа дейінгі балаларды бағып-күтумен айналысатын азаматтарды қоспағанда, жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдарда тіркелмеген жұмыссыздарға тағайындалмайды.
Өтініш берушінің жалған мәліметтерді ұсынуы мемлекеттік қызметті тоқтату үшін негіз болады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Мемлекеттік органдардың қызметі келесі қағидаттарға негізделеді:
1) адамның және азаматтың құқығы мен бостандығын сақтау;
2) заңдылық;
3) сыпайлық;
4) толық және барынша толық ақпарат беру;
5) ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз ету;
6) өтініш беруші белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыстың нәтижелері
19. Өтініш берушілерге көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы Стандарттың 2 қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органдардың жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібінің түсініктемесін, сондай-ақ арыздарды дайындауға көмекті электрондық поштаның мекен-жайлары, телефон нөмірлері осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген Бөлім бастығынан алуға болады.
22. Шағымдар байланыс ақпараттары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген Бөлім бастықтарының, Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы бастығының атына беріледі, сондай-ақ шағым берілетін лауазымды тұлғалар осы Стандарттың 24-тармағында көрсетілген Ақмола облысының әкімдігіне жолданады.

23. Принятие жалобы подтверждается выдачей заявителю талона с указанием срока и места получения ответа на поданную жалобу, а также контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе ее рассмотрения.
6. Контактная информация
24. Контактные данные Отделов, начальника Управления и его вышестоящей организации:
1) веб-сайт, адрес электронной почты, юридический адрес, номер телефона, графики приема граждан начальниками Отделов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту;
2) веб-сайт, адрес электронной почты, место нахождения, телефоны вышестоящей организации:
Управление координации занятости и социальных программ Акмолинской области 020000, Республика Казахстан, Акмолинская область, город Кокшетау, улица А.С. Пушкина, 23, кабинет 301, веб-сайт www.akmo.kz, адрес электронной почты akmout@mail.online.kz, телефон 8(7162) 763690.
график приема начальника Управления: понедельник, четверг с 15.00 до 18.00;
3) акимат Акмолинской области: город Кокшетау, улица Абая, 83, официальный сайт www.akmo.kz.
25. По вопросам предоставления государственной услуги заявитель может получить дополнительную информацию в государственном учреждении "Управление координации занятости и социальных программ Акмолинской области".
Приложение 1
к стандарту оказания
государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Контактные данные районных (городских) отделов занятости
и социальных программ Акмолинской области
N
п/
п
Наименование
районных
(городских)
отделов
занятости и
социальных
программ
Юридический адрес,
время приема
Контактный
телефон
Электронный адрес,
веб-сайт
1
Государственное
учреждение
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Аккольского
района"
Аккольский район,
город Акколь, улица
Нурмагамбетова, 81.
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71638)-2-10-48
Sobes_akkol@gcvp.kz,
www.akmol.kz
2
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Аршалынского района"
Аршалынский район,
село Аршалы, улица Ташенова, 47.
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71644) -2-13-76
Arshaly_rotz@
rjrshetau.online.kz,
www.akmol.kz
3
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных программ Астраханского района"
Астраханский район,
село Астраханка,
улица Аль-Фараби,50.
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов

23. Өтініш берушіге берілген шағымға жауапты алу мерзімі мен орны және оның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды тұлғалардың байланыс деректері көрсетілген талон шағымның қабылданғанын растайды.
6. Байланыс ақпараты
24. Бөлімдердің, басқарма бастығының және орынбасарларының байланыс деректері:
1) веб-сайт, электрондық поштаның мекен-жайы, заңды мекен-жайы, телефон номері, Бөлім бастықтарымен азаматтарды қабылдау кестесі осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
2) веб-сайт, электрондық поштаның мекен-жайы, орналасқан жері, жоғары тұрған ұйымның телефоны:
Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы, 020000, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, А.С.Пушкин көшесі, 23, 301-бөлме, веб-сайты www.akmo.kz, электрондық поштаның мекен-жайы akmout@mail.online.kz , телефон 8(7162)7636 90.
Басқарма бастығының қабылдау кестесі: дүйсенбі, бейсенбі, сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін.
3) Ақмола облысының әкімдігі: Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 83, ресми сайты: www.akmo.kz.
25. Өтініш беруші мемлекеттік қызметті алу мәселесі бойынша қосымша ақпаратты "Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы" мемлекеттік мекемесінде ала алады.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмекті тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсетудің стандартына
1-қосымша
Ақмола облысының аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімдерінің байланыс деректері
N
р/с
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдерінің атаулары
Заңды мекен-жайы, қабылдау уақыты
Байланыс телефоны
Электрондық мекен-жайы
1
"Ақкөл ауданының
жұмыспен қамту және әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы,
Ақкөл қаласы,  Нұрмағамбетов көшесі, 81 Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат
13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71638)-2-10-48
Sobes_akkol@gcvp.kz ,
www.akmol.kz
2
"Аршалы ауданының жұмыспен қамту және
әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы, Аршалы селосы,
Тәшенов көшесі, 47 Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71644)-2-13-76
Arshaly_rotz@rjrshetau.online.kz, www.akmol.kz
3
"Астрахан ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы,
Астраханка селосы, Әл-Фараби көшесі, 50
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін

8-(71641) -2-25-34
Astr_socz@kokshetau.
online.rz,
www.akmol.kz
4
Государственное
учреждение
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Атбасарского
района"
Атбасарский район,
город Атбасар, улица
Валиханова, 9
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8(71643)-4-28-07
Atb_rotzisn@
kokshetau.online/kz,
www. online.kz
5
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Буландынского района"
Буландынский район,
город Макинск,
улица Некрасова 19.
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8(71646) -2-21-38
Bulandy_rozsp15k@
mail.kz,
www.akmol.kz
6
Государственное
учреждение
"Отдел
занятости и
социальных
программ
Егиндыкольского
района"
Егиндыкольский
район, село
Егиндыколь,
ул. Победы, 6
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71642) -2-15-44
Egindykol_ozsp@mail.
ru,
egindyk.akmol.kz
7
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Енбекшильдер-
ского района"
Енбекшильдерский район, город
Степняк,
улица Ленина, 64
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71639) -2-21-29
enbekrotz@mail.kz,
www.akmol.kz
8
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных программ Ерейментауского района"
Ерейментауский
район, город
Ерейментау,
улица Кенесары, 87
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71633) -2-11-73
eremzsp@kokshetau.
online.kz,
http://www.ereymen.
kz/
9
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных программ Есильского
района"
Есильский район,
город Есиль, улица
Конаева, 5
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71647) -2-16-57
sobes@kokshetau.
online.kz,
www.akmol.kz
10
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жаксынского района"
Жаксынский район,
село Жаксы,
ул. Дружбы, 3
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71635) -2-13-00
soc_zanita_21@
kokshetau.online.
kwww.jaksy.kz
11
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жаркаинского района"
Жаркаинский район,
город Державинск,
улица Ленина, 32
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов

8-(71641)-2-25-34
Astк_socz@kokshetau.online.kz, www.akmol.kz
4
"Атбасар ауданының  жұмыспен қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы,
Уәлиханов көшесі, 9
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71643)-4-28-07
Atb_rotzish@kokshetau. online /kz , www.online.kz
5
"Бұланды ауданының  жұмыспен қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Макинск
қаласы,
Некрасов көшесі, 19
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін,   үзіліс сағат
13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71646) -2-21-38
Bulandy_rozsp 15k@mail.kz, www.akmol.kz
6
"Егіндікөл ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл селосы, Жеңіс көшесі, 6
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат  13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71642)-2-15-44
Egindykol_ozsp@mail.ru ,egindyk.akmol.kz
7
"Еңбекшілдер ауданының жұмыспен қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Ленин көшесі,64
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71639)-2-21-29
enbekrotz@mail.kz , www.akmol.kz
8
"Ерейментау ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Ерейментау ауданы,
Ерейментау қаласы,
Кенесары көшесі, 87
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат
13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71633)-2-11-73
eremzsp@kokshetau. online .kz ,http://www.ereymen.kz/
9
"Есіл ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Есіл қаласы,
Қонаев көшесі,
5 Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге
дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71647)-2-16-57
sobes@kokshetaг.online. kz, www.akmol.kz
10
"Жақсы ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Жақсы селосы,
Дружба көшесі, 3 Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат
13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71635)-2-13-00
soc_zanita_21@kokshetau. online .k www.jaksy.kz
11
"Жарқайың ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Ленин көшесі, 32
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін,үзіліс сағат
13.00-ден 14.00-ге дейін

8-(71648) -9-17-02
Sobes_derzhavinsk@
gcvp.kz,www.akmol.kz
12
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Зерендинского района"
Зерендинский район,
село Зеренда,
улица Мира, 64
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71632) -2-11-68
zer_cz@kokshetau.
online.kz,
byx@kokshetay.
online.kz
www.akmol.kz
13
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Коргалжынского района"
Коргалжынский район,
село Коргалжын,
улица Балгамбаева 9.
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71637) -2-11-83
kszn@kokshetau.
online.kz,
http://akmol.kz/
admin.html
14
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района"
Сандыктауский район,
село Балкашино,
Ленина, 117.
График приема
граждан начальником:
18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71640) -9-17-43
Sondyktau_OZSP@
kokshetau.online.kz,
www.sand.akmol.kz
15
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Целиноградского района"
Целиноградский
район, село Акмол,
улица Гагарина, 15
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71651) -3-11-10
Otdel_zan@mail.kz,
www.akmol.kz
16
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Шортандинского района"
Шортандинский район,
поселок Шортанды,
улица Абылай-хана,22
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71631) -2-19-75
shortsobez@mail.ru,
www.akmol.kz
17
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Щучинского района"
Щучинский район,
город Щучинск,
улица 8 марта, 24
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(716-36) -4-27-68
depart@kokshetau.
online.kz,
www.burabau-akimat.
kz
18
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ г.Степногорск"
город  Степногорск,
4 микрорайон
График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(71645)6-26-33
6-20-30
soc-progr@yandex.ru,
www.akmol.kz
19
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ г.Кокшетау"
Город Кокшетау,
улица Локомотивная,
9а. График приема
граждан начальником:
ежедневно с 9.00
до 18.00 часов,
перерыв: с 13.00
до 14.00 часов
8-(7162) -31-92-7631-92-81
sobes_kokshe@
kokshetau.online.kz,
http://www.zakupki.
akmol.kz
Приложение 2
к стандарту оказания
государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества и доступности
Нормативное значение показателя
Целевое значение показателя в последующем году
Текущее значение показателя
в отчетном
году

8-(71648)-9-17-02
Sobes_derzhavinsk@gcvp.kz,www.akmol.kz
12
"Зеренді ауданының  жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Зеренді
селосы, Бейбітшілік көшесі, 64
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат
13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71632)-2-11-68
zer_cz@kokshetau.online.kz,byx@kokshetay.online.kz
www.akmoө.kz
13
"Қорғалжын ауданының  жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын селосы, Балғамбаев көшесі, 9 Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71637)-2-11-83
kszn@kokshetau.online.kz,http://akmol.kz/admin.html
14
"Сандықтау ауданының  жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Балкашино селосы, Ленин көшесі, 117
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат
13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71640)-9-17-43
Sondyktau_OZSP@kokshetau.online.kz,www.sand.akmol.kz
15
"Целиноград ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Ақмол селосы, Гагарин көшесі, 15
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат
13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71651)-3-11-10
Otdel_zan@mail.kz,
www.akmol.kz
16
"Шортанды ауданының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Шортанды кенті,
Абылайхан көшесі, 22
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71631)-2-19-75
shortsobez@mail.ru,
www.akmol.kz
17
"Щучье ауданының  жұмыспен қамту және  әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы, Щучинск  қаласы, 8 март көшесі, 24
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат
13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(716-36)-4-27-68
depart@kokshetau.online.kz,www.burabau-akimat.kz
18
"Степногорск қаласының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы, 4-ықшам ауданы
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат
13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(71645)6-26-33
6-20-30
soc-progr@yandex.ru,
www.akmol.kz
19
"Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және  әлеуметтік  бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Локомотивная көшесі, 9а.
Бастықтың азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат
9.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат
13.00-ден 14.00-ге дейін
8-(7162) -31-92-76
31-92-81
sobes_kokshe@kokshetau.online.kz,http://www.zakupki.akmol.kz
" Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмекті тағайындау" мемлекеттік
қызмет көрсетудің стандартына
2-қосымша
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол
жетімділік
көрсеткіштері
Көрсеткіштің
нормативтік
мәні
Көрсет-
кіштің
келесі
жылдағы
мақсатты
мәні
Көрсеткіштің есеп беру
жылындағы
ағымдағы мәні