О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата N 4С-7-15 от 20 июня 2008 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах и в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 18 сентября 2008 года N 4С-9-8. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 30 сентября 2008 года N 3279. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 6 февраля 2009 года № 4С-12-14
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 06.02.2009 № 4С-12-14.
В соответствии со статьей 491 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 12 июня 2001 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата N 4С-7-15 от 20 июня 2008 года "Об утверждении ставок ежемесячной платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах и в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения Акмолинской области", зарегистрированного в Департаменте юстиции Акмолинской области N 3259 от 29 июля 2008 года, опубликованного в областных газетах "Арқа ажары" N 87 от 2 августа 2008 года, "Акмолинская правда" N 98 от 2 августа 2008 года  следующие изменения и дополнения:
приложение, утвержденное вышеуказанным решением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 4С-7-15 "Ақмола облысының елді мекендері мен жергілікті маңызы бар жалпыға ортақ пайданылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама нысандарын орналастыру үшін ай сайынғы төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәлихатының 2008 жылғы 18 қыркүйектегі N 4С-9-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 30 кыркүйекте N 3279 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 6 ақпандағы № 4С-12-14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 06.02.2009 № 4С-12-14 шешімімен.
2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасының "Бюджетке салық және басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 491 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының әділет департаментінде 2008 жылдың 29 шілдесінде N 3259 тіркелген, облыстық "Арқа ажары" газетінде 2008 жылдың 2 тамызында N 87, "Акмолинская правда" газетінде 2008 жылдың 2 тамызында N 98 жарияланған Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 4С-7-15 "Ақмола облысының елді мекендері мен жергілікті маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама нысандарын орналастыру үшін ай сайынғы  төлем ставкаларын бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                             К. Адиетов
Приложение
к решению Акмолинского
областного маслихата
от 18 сентября 2008 года N 4С-9-8
Ставки ежемесячной платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах и в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования
местного значения Акмолинской области
N
Вид рекламы
Ежемесячная ставка платы в ежемесячном расчетном показателе (МРП)
Категория I
Категория II
Категория III
1
Объекты рекламы (наземные, настенные)
до 1 квадратного метра
1
0,5
0,5

2. Осы шешім Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                              Қ.Әдиетов
Ақмола облыстық мәслихатының
2008 жылғы 18 қыркүйектегі
N 4С-9-8 шешіміне қосымша
Ақмола облысының елді мекендері мен жергілікті маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама нысандарын орналастыру үшін ай сайынғы төлемақы ставкалары
N
Жарнама түрлері
Айсайынғы есептік көрсеткіштегі айсайынғы төлемақы ставкасы
(АЕК)
I
санат
II
санат
III
санат
1
Жарнама объектілері (жердегі, қабырғадағы)
1 шаршы метрге дейін
1
0,5
0,5