О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 17 января 2008 года N С-7/5. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 21 января 2008 года N 1-1-74. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 апреля 2009 года № С-23/5
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21.04.2009 № С-23/5
В соответствии с пунктом 5 статьи 111 Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года "Бюджетный Кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 25 декабря 2007 года N 1-1-67, опубликованное в газетах: от 3 января 2008 года "Кокшетау" N 1 и от 3 января 2008 года "Степной маяк" N 1) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "7 968 561" заменить цифрами "8 208 728,2";
в подпункте 3) пункта 1:
цифры "-357 405" заменить цифрами "-597 572,2";
в подпункте 6) пункта 1:
цифры "-335 000" заменить цифрами "-575 167,2";
в подпункте 7) пункта 1:
цифры "335 000" заменить цифрами "575 167,2";
в пункте 11:
цифры "93 000" заменить цифрами "167 985";
приложения 1, 2 к решению Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 25 декабря 2007 года N 1-1-67, опубликованное в газетах: от 3 января 2008 года "Кокшетау" N 1 и от 3 января 2008 года "Степной маяк"»N 1) изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;

Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 17 қаңтардағы N С-7/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 қаңтарда N 1-1-74 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № с-23/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009.04.21 № с-23/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының Кодексі 2004 жылғы 24 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің " 111 бабы, 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 25 желтоқсанда N 1-1-67 болып тіркелген, 2008 жылғы 3 қаңтарда "Көкшетау" N 1 және 2008 жылғы 3 қаңтарда "Степной Маяк" N 1 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 2) тармақшасында:
"7 968 561" санын "8 208 728,2" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасында:
"-357 405" санын "-597 572,2" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасында:
"-335 000" санын "-575 167,2" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 7) тармақшасында:
"335 000" санын "575 167,2" санымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
"93 000" санын "167 985" санымен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6  "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылдың 25  желтоқсанда N 1-1-67 болып тіркелген, 2008 жылғы 3 қаңтарда "Көкшетау" N 1 және 2008 жылғы 3 қаңтарда "Степной Маяк" N 1 жарияланған) шешімнің 1, 2 қосымшалары келесі редакцияда баяндалсын;

дополнить приложением 5 решение Кокшетауского городского маслихата N С-6/6 от 13 декабря 2007 года "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 25 декабря 2007 года N 1-1-67, опубликованное в газетах: от 3 января 2008 года "Кокшетау" N 1 и от 3 января 2008 года "Степной маяк" N 1) согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель 7-й сессии Кокшетауского
городского маслихата четвертого созыва
Секретарь Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва
Приложение 1
к решению городского маслихата

осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылдың 25 желтоқсанда N 1-1-67 болып тіркелген, 2008 жылғы 3 қаңтарда "Көкшетау" N 1 және 2008 жылғы 3 қаңтарда "Степной Маяк" N 1 жарияланған) шешімнің 5 қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
7-ші сессияның төрайымы
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Көкшетау қалалық мәслихатының

к решению Кокшетауского городского маслихата от 17 января 2008 года№N С-7/5
Приложение 2
к решению Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года№N С-6/6
Перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2008 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Функциональная группа
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование

2008 жылғы 17 қаңтардағы N С-7/5
шешіміне 2 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6
шешіміне 2 қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) және заңды тұлғаларды жарғы капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген, 2008 жылға арналған қалалық бюджеттің дамыту бюджеттік бағдарламаларының тізімі
Атқарымдық топ
Шағ.топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы