О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N C-6/6 "О городском бюджете на 2008 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата от 14 апреля 2008 года N С-11/5. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау 21 апреля 2008 года N 1-1-83. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 апреля 2009 года № С-23/5
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21.04.2009 № С-23/5
В соответствии с пунктом 5 статьи 111 Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года "Бюджетный Кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 25 декабря 2007 года N 1-1-67, опубликованное в газетах: от 3 января 2008 года "Кокшетау" N 1 и от 3 января 2008 года "Степной маяк" N 1 с последующими изменениями и дополнениями, внесенным решением Кокшетауского городского маслихата от 17 января 2008 года N С-7/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 21 января 2008 года за N 1-1-74, опубликованное в газетах: от 27 марта 2008 года "Кокшетау" N 14 и от 27 марта 2008 года "Степной маяк" N 14) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "7 611 156" заменить цифрами "9 142 156";
цифры "503 849" заменить цифрами "703 849";
цифры "2 213 844" заменить цифрами "3 544 844";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "8 208 728,2" заменить цифрами "9 630 728,2";
в подпункте 3) пункта 1:
цифры "-597 572,2" заменить цифрами "- 488 572,2";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "131 500" заменить цифрами "240 500";
цифры "133 700" заменить цифрами "242 700";
пункт 10 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Учесть, что в городском бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 2 106 753 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 40 000 тысяч тенге, в том числе:
40 000 тысяч тенге - на разработку схемы теплоснабжения города Кокшетау.

Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N C-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 14 сәуірдегі N С-11/5 шешімі. Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 сәуірде N 1-1-83 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № с-23/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009.04.21 № с-23/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының Кодексі 2004 жылғы 24 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің " 111 бабы, 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N№С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 25 желтоқсанда N 1-1-67болып тіркелген, 2008 жылғы 3 қаңтарда "Көкшетау" газетінде N 1 және 2008 жылғы 3 қаңтарда "Степной Маяк" N 1 жарияланған, Көкшетау қалалық мәслихатының шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: 2008 жылғы 17 қаңтардағы N С-7/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 қаңтардағы N 1-1-74 болып енгізілген, 2008 жылғы 27 наурызда "Көкшетау" N 14 және 2008 жылғы 27 наурыздағы "Степной маяк" N 14 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
"7 611 156" санын "9 142 156" санымен ауыстырылсын;
"503 849" санын "703 849" санымен ауыстырылсын;
"2 213 844" санын "3 544 844" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
"8 208 728,2" санын "9 630 728,2" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасында:
"-597 572,2" санын "-488 572,2" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
"131 500" санын "240 500" санымен ауыстырылсын;
"133 700" санын "242 700" санымен ауыстырылсын;
10 тармақ жаңа редакцияда келесі мазмұнда жариялансын:
"Облыстық бюджеттің қаражаты есебінен қарастырылған 2 106 753 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер 2008 жылға арналған қалалық бюджетте есепке алынсын, соның ішінде:
1) ағымдағы нысаналы трансферттер 40 000 мың теңге сомасында, соның ішінде: "Көкшетау қаласының жылумен қамтамасыз ету жүйесінің схемасын жасауға - 40 000 мың теңге"

2) целевые трансферты на развитие в сумме 2 066 753 тысячи тенге, в том числе:
431 553 тысячи тенге - на завершение строительства Дворца спорта в городе Кокшетау;
310 500 тысяч тенге - на строительство наружных инженерных сетей в городе Кокшетау;
242 700 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала государственных коммунальных предприятий;
180 000 тысяч тенге - на реконструкцию канализационного напорного коллектора от канализационной насосной станции - 7 (КНС-7) до микрорайона "Васильковский" в городе Кокшетау;
113 600 тысяч тенге - на реконструкцию второй нитки напорного коллектора от канализационной насосной  станции - 7 (КНС-7) до камеры микрорайона "Васильковский" в городе Кокшетау;
50 000 тысяч тенге - на реконструкцию двух ниток напорного коллектора от канализационной насосной станции - 7 (КНС-7) от микрорайона "Васильковский" в городе Кокшетау;
52 700 тысяч тенге - на реконструкцию правой нитки напорного коллектора от канализационной насосной  станции-2 (КНС-2) города Кокшетау;
59 500 тысяч тенге - на реконструкцию канализационной насосной станции-6 (КНС-6) города Кокшетау;
29 200 тысяч тенге - на реконструкцию канализационной насосной станции элеватора (КНС-элеватора) и напорного коллектора до улицы Ауезова в городе Кокшетау;
554 000 тысячи тенге - на строительство третьего водогрейного котла на районной котельной - 2 (РК-2) в городе Кокшетау, I очередь, с учетом корректировки сметной стоимости;
43 000 тысячи тенге - на разработку проектно- сметной документации и проведение государственной экспертизы по проекту строительства новой чаши золоотвала районной котельной -2 (РК-2) в городе Кокшетау.
в пункте 11:
цифры "167 985" заменить цифрами "198 605";
приложения 1, 2, 4 к решению Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 25 декабря 2007 года N 1-1-67, опубликованное в газетах: от 3 января 2008 года "Кокшетау" N 1 и от 3 января 2008 года "Степной маяк" N 1) с последующими изменениями и дополнениями, внесенным решением Кокшетауского городского маслихата от 17 января 2008 года N С-7/5 (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 21 января 2008 года за N 1-1-74, опубликованное в газетах: от 27 марта 2008 года "Кокшетау" N 14 и от 27 марта 2008 года "Степной маяк" N 14) изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель 11 сессии Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва
Секретарь Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

2) нысаналы трансферттер дамуына 2 066 753 мың теңге, соның ішінде:
Көкшетау қаласында спорт сарайының құрылысын аяқтауына - 431 553 мың теңге;
Көкшетау қаласында ішкі инженерлік жүйелер құрылысына - 310 500 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың жарғылық капиталын ұлғайтуына - 242 700 мың теңге;
Көкшетау қаласындағы 7 - канализациялық сорғы станциясына (7-КСС) "Васильковский" шағын ауданына дейін канализациялық қысым коллекторын қайта жабдықтауға - 180 000 мың теңге;
Көкшетау қаласындағы 7 - канализациялық сорғы станция (7 -КСС) "Васильковский" шағын ауданындағы камераға дейін канализациялық қысым коллекторының екінші тармағын қайта жабдықтауға - 113 600 мың теңге;
Көкшетау қаласындағы "Васильковский" шағын ауданының 7 - канализациялық сорғы станциясынан (7 -КСС) бастап, канализациялық қысым коллекторының екі тармағын қайта жабдықтауға - 50 000 мың теңге;
Көкшетау қаласындағы 2 - канализациялық сорғы станциясынан (2- КСС) бастап, канализациялық қысым коллекторының оң тармағын қайта жабдықтауға - 52 700 мың теңге;
Көкшетау қаласындағы 6 - канализациялық сорғы станциясын (6 - КСС) қайта жабдықтауға - 59 500 мың теңге;
Көкшетау қаласындағы элеватордың канализациялық сорғы станциясын (элеватор - КСС) және Әуезов көшесіне дейінгі қысым коллекторын қайта жабдықтауға - 29 200 мың теңге;
Көкшетау қаласындағы 2 - аудандық қазандықтың (2 - АҚ) үшінші су жылыту қазандығының құрылысына, 1 кезекте сметалық құнының түзетулерін ескере отырып, 554 000 мың теңге;
Көкшетау қаласындағы 2 - аудандық қазандықта (2-АҚ) күл төгуге арналған жаңа қазан құрылысының жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға және жоба бойынша мемлекеттік сараптау өткізуге - 43 000 мың теңге.
11 тармақта:
"167 985" санын "198 605" санымен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1, 2, 4 қосымшаларына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылдың 25 желтоқсанда N 1-1-67 болып тіркелген, 2008 жылғы 3 қаңтарда "Көкшетау" газетінде N 1 және 2008 жылғы 3 қаңтарда "Степной Маяк" N 1 жарияланған) Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: 2008 жылғы 17 қаңтардағы N С-7/5 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 қаңтарда N 1-1-74 болып енгізілген, 2008 жылғы 27 наурызда "Көкшетау" N 14 және 2008 жылғы 27 наурыздағы "Степной маяк" N 14 газеттерінде жарияланған) шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары келесі редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған Көкшетау қалалық
мәслихатының 11 сессияның төрайымы
Төртінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының хатшысы
Көкшетау қалалық мәслихатының