О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11 июля 2008 года N С-13/5. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 16 июля 2008 года N 1-1-85. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 апреля 2009 года № С-23/5
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21.04.2009 № С-23/5
В соответствии с пунктом 5 статьи 111 Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Бюджетный Кодекс Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 25 декабря 2007 года N 1-1-67, опубликованное в газетах: от 3 января 2008 года "Кокшетау" N 1 и от 3 января 2008 года "Степной маяк" N 1 с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Кокшетауского городского маслихата от 17 января 2008 года N С-7/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 21 января 2008 года за  N 1-1-74, опубликованное в газетах: от 27 марта 2008 года "Кокшетау" N 14 и от 27 марта 2008 года "Степной маяк" N 14; решением Кокшетауского городского маслихата от 14 апреля 2008 года N С-11/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 21 апреля 2008 года за  N 1-1-83, опубликованное в газетах: от 1 мая 2008 года "Кокшетау" N 19 и от 1 мая 2008 года "Степной маяк" N 19) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "9 142 156" заменить цифрами "9 550 184";
цифры "703 849" заменить цифрами "820 681";
цифры "3 544 844" заменить цифрами "3 836 040";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "9 630 728,2" заменить цифрами "9 979 373,2";
в подпункте 3) пункта 1:
цифры "-488 572,2" заменить цифрами "- 429 189,2";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "240 500" заменить цифрами "299 883";

Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 11 шілдедегі N С-13/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 16 шілдеде N 1-1-85 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № с-23/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009.04.21 № с-23/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының Кодексі 2004 жылғы 24 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің" 111 бабы, 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында  2007 жылғы 25 желтоқсанда N 1-1-67 болып тіркелген, 2008  жылғы 3 қаңтарда "Көкшетау" газетінде N 1 және 2008 жылғы 3 қаңтарда "Степной Маяк" N 1 жарияланған, Көкшетау қалалық мәслихатының шешіміне енгізілген   кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: 2008 жылғы 17 қаңтардағы N С-7/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 қаңтардағы  N 1-1-74 болып енгізілген, 2008 жылғы 27 наурызда "Көкшетау" N 14 және 2008 жылғы 27 наурыздағы "Степной маяк" N 14 газеттерінде жарияланған; 2008 жылғы 14 сәуірдегі N С-11/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 1-1-83 болып енгізілген, 2008 жылғы 1 мамырда "Көкшетау" N 19 және 2008 жылғы 1 мамырда "Степной маяк" N 19 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
"9 142 156" санын "9 550 184" санымен ауыстырылсын;
"703 849" санын "820 681" санымен ауыстырылсын;
"3 544 844" санын "3 836 040" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
"9 630 728,2" санын "9 979 373,2" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасында:
"-488 572,2" санын "-429 189,2" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
"240 500" санын "299 883" санымен ауыстырылсын;

цифры "242 700" заменить цифрами "302 083";
в пункте 5:
цифры "1 197 423" заменить цифрами "1 488 679";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "1 060 510" заменить цифрами "1 351 766";
цифры "988 260" заменить цифрами "1 279 516";
в пункте 10:
цифры "2 106 753" заменить цифрами "2 106 076";
в подпункте 2) пункта 10:
цифры "2 066 753" заменить цифрами "2 066 076";
цифры "242 700" заменить цифрами "242 083";
цифры "554 000" заменить цифрами "553 940";
в пункте 11:
цифры "198 605" заменить цифрами "203 091";
приложения 1, 4, 5 к решению Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 25 декабря 2007 года  N 1-1-67, опубликованное в газетах: от 3 января 2008 года "Кокшетау" N 1 и от 3 января 2008 года "Степной маяк" N 1 с последующими изменениями и дополнениями, внесенным решением Кокшетауского городского маслихата от 17 января 2008 года N С-7/5 зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 21 января 2008 года за  N 1-1-74, опубликованное в газетах: от 27 марта 2008 года "Кокшетау" N 14 и от 27 марта 2008 года "Степной маяк" N 14; решением Кокшетауского городского маслихата от 14 апреля 2008 года N С-11/5 зарегистрированное в Управлении юстиции  города Кокшетау от 21 апреля 2008 года за  N 1-1-83, опубликованное в газетах: от 1 мая 2008 года "Кокшетау" N 19 и от 1 мая 2008 года "Степной маяк" N 19) изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города  Кокшетау и вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель 13 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва
И.о. секретаря Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 11 июля 2008 года
N С-13/5
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 13 декабря 2007 года
N С-6/6
Городской бюджет на 2008 год
Ка-
те-
го-
рия
К
л
а
с
с
Под-
класс
Наименование   Сумма
тыс. тенге
I. Доходы

"242 700" санын "302 083" санымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"1 197 423" санын "1 488 679" санымен ауыстырылсын;
5 тармақтың 2) тармақшасында:
"1 060 510" санын "1 351 766" санымен ауыстырылсын;
"988 260" санын "1 279 516" санымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
"2 106 753" санын "2 106 076" санымен ауыстырылсын;
10 тармақтың 2) тармақшасында:
"2 066 753" санын "2 066 076" санымен ауыстырылсын;
"242 700" санын "242 083" санымен ауыстырылсын;
"554 000" санын "553 940" санымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
"198 605" санын "203 091" санымен ауыстырылсын;
Осы шешімнің 1, 4, 5 қосымшаларына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылдың 25 желтоқсанда N 1-1-67 болып тіркелген, 2008 жылғы 3 қаңтарда "Көкшетау" газетінде N 1 және 2008 жылғы 3 қаңтарда "Степной Маяк" N 1 жарияланған Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: 2008 жылғы 17 қаңтардағы N С-7/5 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 қаңтарда N 1-1-74 болып енгізілген, 2008 жылғы 27 наурызда "Көкшетау" N 14 және 2008 жылғы 27 наурыздағы "Степной маяк" N 14 газеттерінде жарияланған; 2008 жылғы 14 сәуірдегі N С-11/5 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 1-1-83 болып енгізілген, 2008 жылғы 1 мамырда "Көкшетау" N 19 және 2008 жылғы 1 мамырда "Степной маяк" N 19 газеттерінде жарияланған) шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары келесі редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап  күшіне енеді және 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап  қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
13 сессияның төрағасы
Төртінші шақырылған Көкшетау қалалық
мәслихаты хатшысының м.а.
Көкшетау қалалық мәслихатының
2008 жылғы 11 шілдедегі N C-13/5
шешіміне 1 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6
шешіміне 1 қосымша
2008 жылға арналған қалалық бюджет
Санаптар
Саныптар
Санапна
Атауы Сома
мың теңге
I. Кіріс