О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Актюбинского областного маслихата от 4 апреля 2008 года N 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 апреля 2008 года N 3249. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года N 221
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15.07.2009 N 221.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-II областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 8 января 2008 года N 3236, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" 22 января 2008 года N 8 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решением областного маслихата от 26 марта 2008 года N 44, зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 3 апреля 2008 года N 3239, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" 8 апреля 2008 года N 41) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "52 052 314,8" заменить цифрами "63 424 122,5";
в том числе,
по налоговым поступлениям - цифры "17 238 312" заменить цифрами "28 225 577,2";
по неналоговым поступлениям - цифры "351 863" заменить цифрами "355 143,5";
поступлениям
трансфертов - цифры "34 462 139,8" заменить цифрами "34 843 401,8";
в подпункте 2):
затраты - цифры "51 919 032,5" заменить цифрами "62 261 019";
в подпункте 3):
операционное сальдо -
цифры "290 876" заменить цифрами "1 163 103,5";
в подпункте 5):
сальдо по операциям
с финансовыми активами,
в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "187 689" заменить цифрами "667 689";
в подпункте 6):
дефицит (профицит) бюджета -
цифры "1 960 000" заменить цифрами "1 802 227,5";
в подпункте 7):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета -
цифры "-1 960 000" заменить цифрами "-1 802 227,5".
2) пункт 3 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты: по городу Актобе - 5 процентов и остальным районам - по 100 процентов".

Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының мәслихаттың 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 79 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылдың 23 сәуірде N 3249 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі N 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009.07.15 N 221 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік Кодексінің 111 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 8 қаңтарда N 3236 тіркелген, 2008 жылғы 22 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 8 жарияланған 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 3 сәуірде N 3239 тіркелген, 2008 жылғы 8 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 41 жарияланған 2008 жылғы 26 наурыздағы N 44 шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "52 052 314,8" деген цифрлар»"63 424 122,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде,
салықтық түсімдер бойынша - "17 238 312" деген цифрлар "28 225 577,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша -
"351 863" деген цифрлар "355 143,5"»деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"34 462 139,8" деген цифрлар "34 843 401,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "51 919 032,5" деген цифрлар "62 261 019" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
операциялық сальдо - "290 876" деген цифрлар "1 163 103,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - "187 689" деген цифрлар "667 689" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит) -
"1 960 000" деген цифрлар "1 802 227,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7) тармақшасында:
бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану)
қаржыландыру - "-1 960 000" деген цифрлар "-1 802 227,5" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 3 тармақ мынадай мазмұнда 3) тармақшасымен толықтырылсын:
"Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы: Ақтөбе қаласына 5 пайыз және қалған аудандарға 100 пайыздан".

3) в пункте 8:
цифры "263 040" заменить цифрами "933 640".
4) в пункте 11:
цифры "153 544" заменить цифрами "176 238";
в части абзаца 2:
цифры "53 544" заменить цифрами "76 238", в том числе, районам:
Байганинскому цифры "5 902" заменить цифрами "6 602";
Иргизскому цифры "4 134" заменить цифрами "11 134";
Каргалинскому цифры "607" заменить цифрами "707";
Хобдинскому цифры "2 895" заменить цифрами "3 195";
Мартукскому цифры "2 252" заменить цифрами "2 552";
Мугалжарскому цифры "4 050" заменить цифрами "12 444";
Темирскому цифры "4 106" заменить цифрами "4 806";
Уилскому цифры "18 602" заменить цифрами "23 602";
Шалкарскому цифры "1 898" заменить цифрами "2098".
5) в пункте 12:
в части абзаца 1:
цифры "150 000" заменить цифрами "297 000", в том числе,
городу Актобе и районам:
городу Актобе цифры "42 000" заменить цифрами "48 000";
Айтекебийскому цифры "9 000" заменить цифрами "42 000";
Алгинскому цифры "9 000" заменить цифрами "24 000";
Байганинскому цифры "9 000" заменить цифрами "18 000";
Хобдинскому цифры "9 000" заменить цифрами "30 000";
Мартукскому цифры "9 000" заменить цифрами "21 000";
Мугалжарскому цифры "9 000" заменить цифрами "24 000";
Темирскому цифры "9 000" заменить цифрами "15 000";
Хромтаускому цифры "9 000" заменить цифрами "24 000";
Шалкарскому цифры "9 000" заменить цифрами "24 000";
в части абзаца 3:
цифры "644 826" заменить цифрами "833 164", в том числе, районам:
Айтекебийскому цифры "45812" заменить цифрами "50812";
Байганинскому цифры "61945" заменить цифрами "71245";
Иргизскому цифры "51738" заменить цифрами "71738";
Каргалинскому цифры "47733" заменить цифрами "55733";
Хобдинскому цифры "72704" заменить цифрами "79704";
Мартукскому цифры "62466" заменить цифрами "70466";
Мугалжарскому цифры "64498" заменить цифрами "108536";
Темирскому цифры "46349" заменить цифрами "52349";
Уилскому цифры "84991" заменить цифрами "127991";
Хромтаускому цифры "47877" заменить цифрами "57877";

3) 8 тармақта:
"263 040" деген цифрлар "933 640" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) 11 тармақта:
"153 544" деген цифрлар "176 238" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
"53 544" деген цифрлар "76 238" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, аудандарға:
Байғанинге "5 902" деген цифрлар "6 602" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "4 134" деген цифрлар "11 134" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қарғалыға "607"»деген цифрлар "707" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "2 895" деген цифрлар "3 195" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "2 252" деген цифрлар "2 552" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "4 050" деген цифрлар "12 444" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "4 106" деген цифрлар "4 806" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "18 602" деген цифрлар "23 602" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Шалқарға "1 898" деген цифрлар "2 098" деген цифрлармен ауыстырылсын.
12 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"150 000" деген цифрлар "297 000" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, Ақтөбе қаласына және аудандарға:
Ақтөбеге "42 000" деген цифрлар»"48000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Әйтекебиге "9000" деген цифрлар»"42000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Алғаға "9000" деген цифрлар "24000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Байғанинге "9000" деген цифрлар "18000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "9000" деген цифрлар "30000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "9000" деген цифрлар "21000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "9000" деген цифрлар "24000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "9000" деген цифрлар "15000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Хромтауға "9000" деген цифрлар "24000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Шалқарға "9000" деген цифрлар "24000" деген цифрлармен ауыстырылсын.
3 абзацтың бөлігінде:
"644 826" деген цифрлар "833 164" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, аудандарға:
Әйтекебиге "45812" деген цифрлар "50812" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Байғанинге "61945" деген цифрлар "71245" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "51738" деген цифрлар "71738" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қарғалыға "47733" деген цифрлар "55733" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "72704" деген цифрлар "79704" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "62466" деген цифрлар "70466" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "64498" деген цифрлар "108536" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "46349" деген цифрлар "52349" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "84991" деген цифрлар "127991" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Хромтауға "47877" деген цифрлар "57877" деген цифрлармен ауыстырылсын;

Шалкарскому цифры "58713" заменить цифрами "86713";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на капитальный ремонт и материально-техническое оснащение детского сада N 22 "Балдырган" - 75 000 тысяч тенге и детского сада N 2 "Булбул" - 85 000 тысяч тенге города Актобе;
на капитальный ремонт казахской средней школы в селе Карабутак Айтекебийского района 20 000 тысяч тенге;
на капитальный ремонт детского сада в городе Алга Алгинского района 40 000 тысяч тенге;
на капитальный ремонт казахской средней школы в селе Уил Уилского района 120 000 тысяч тенге;
на капитальный ремонт и материально-техническое оснащение школ Темирского района 87 000 тысяч тенге;
на капитальный ремонт общежития профессионального лицея №4 города Хромтау Хромтауского района 128 000 тысяч тенге;
на приобретение интеллектуальной продукции для школ области в сумме 27 104 тысяч тенге, в том числе, городу Актобе и районам: городу Актобе 13 068 тысяч тенге;
Айтекебийскому 968 тысяч тенге;
Алгинскому 968 тысяч тенге;
Байганинскому 968 тысяч тенге;
Иргизскому 968 тысяч тенге;
Каргалинскому 968 тысяч тенге;
Хобдинскому 968 тысяч тенге;
Мартукскому 1 452 тысяч тенге;
Мугалжарскому 1 936 тысяч тенге;
Темирскому 1 452 тысяч тенге;
Уилскому 968 тысяч тенге;
Хромтаускому 1 452 тысяч тенге;
Шалкарскому 968 тысяч тенге.
6)в пункте 13:
цифры "23 831" заменить цифрами "110 331";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на предоставление льгот по оплате коммунальных услуг участникам трудового фронта в сумме 86 500 тысяч тенге, в том числе, городу Актобе и районам:
городу Актобе 36 100 тысяч тенге;
Айтекебийскому 2 400 тысяч тенге;
Алгинскому 4 900 тысяч тенге;
Байганинскому 1 500 тысяч тенге;
Иргизскому 1 000 тысяч тенге;
Каргалинскому 4 600 тысяч тенге;
Хобдинскому 2 900 тысяч тенге;
Мартукскому 5 400 тысяч тенге;
Мугалжарскому 9 200 тысяч тенге;
Темирскому 4 200 тысяч тенге;
Уилскому 2 500 тысяч тенге;
Хромтаускому 6 800 тысяч тенге;
Шалкарскому 5 000 тысяч тенге".
7) в пункте 14:
цифры "1 000 000" заменить цифрами "1 548 930";
абзац 1 изложить в новой редакции:
"на приобретение и завершение строительства детского сада на 240 мест в районе жилого дома N 16 микрорайона 12-Б в сумме 320 000 тысяч тенге, завершение строительства детского сада на 330 мест в районе жилого дома N 39 микрорайона 12- Б в сумме 20 000 тысяч тенге города Актобе";
в части абзаца 5:
цифры "210 000" заменить цифрами "220 930";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на строительство Северной средней школы на 300 мест в селе Теренсай Айтекебийского района в сумме 150 000 тысяч тенге;

Шалқарға "58713" деген цифрлар "86713" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Күрделі жөндеуге және материалдық-техникалық жарақтандыруға Ақтөбе қаласының N 22 "Балдырған" бала - бақшасына - 75 000 мың теңге және N 2 "Бұлбұл" - бала-бақшасына - 85 000 мың теңге;
Әйтекеби ауданының Қарабұтақ ауылындағы қазақ орта мектебінің күрделі жөндеуіне 20 000 мың теңге;
Алға ауданының Алға қаласындағы бала -бақшасының күрделі жөндеуіне 40 000 мың теңге;
Ойыл ауданының Ойыл ауылындағы қазақ орта мектебінің күрделі жөндеуіне 120 000 мың теңге;
Темір ауданының мектептерінің күрделі жөндеуіне және материалдық-техникалық жарақтандыруға 87 000 мың теңге;
Хромтау ауданының Хромтау қаласындағы N 4 кәсіптік лицей жатақханасының күрделі жөндеуіне 128 000 мың теңге;
облыс мектептеріне интеллектуалдық өнім сатып алуға сомасы 27 104 мың теңге, оның ішінде, Ақтөбе қаласына және аудандарға:
Ақтөбеге   13 068 мың теңге;
Әйтекебиге    968 мың теңге;
Алғаға        968 мың теңге;
Байғанинге    968 мың теңге;
Ырғызға       968 мың теңге;
Қарғалыға     968 мың теңге;
Қобдаға       968 мың теңге;
Мәртөкке     1452 мың теңге;
Мұғалжарға   1936 мың теңге;
Темірге      1452 мың теңге;
Ойылға        968 мың теңге;
Хромтауға    1452 мың теңге;
Шалқарға      968 мың теңге".
6) 13 тармақта:
"23 831" деген цифрлар "110 331" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"еңбек майданына қатысушыларына коммуналдық қызметтерін төлеу бойынша жеңілдіктерді ұсынуға сомасы 86 500 мың теңге, оның ішінде, Ақтөбе қаласына және аудандарға:
Ақтөбеге   36 100 мың теңге;
Әйтекебиге  2 400 мың теңге;
Алғаға      4 900 мың теңге;
Байғанинге  1 500 мың теңге;
Ырғызға     1 000 мың теңге;
Қарғалыға   4 600 мың теңге;
Қобдаға     2 900 мың теңге;
Мәртөкке    5 400 мың теңге;
Мұғалжарға  9 200 мың теңге;
Темірге     4 200 мың теңге;
Ойылға      2 500 мың теңге;
Хромтауға   6 800 мың теңге;
Шалқарға    5 000 мың теңге".
7) 14 тармақта:
"1 000 000" деген цифрлар "1 548 930" деген цифрлармен ауыстырылсын;
1 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақтөбе қаласының 12Б мөлтек ауданындағы N 16 тұрғын үй маңайындағы 240 орындық бала -бақшаны сатып алуға және құрылысын аяқтауға сомасы 320 000 мың теңге, 12Б мөлтек ауданындағы N 39 тұрғын үй маңайындағы 330 орындық бала - бақшасының құрылысын аяқтауға сомасы 20 000 мың теңге";
5 абзацтың бөлігінде:
"210 000" деген цифрлар "220 930" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Әйтекеби ауданының Тереңсай ауылында 300 орындық Солтүстік орта мектебін салуға сомасы 150 000 мың теңге;

на строительство средней школы на 120 мест в селе Шибаевка Алгинского района в сумме 75 000 тысяч тенге;
на строительство детского сада на 50 мест в селе Алтай Батыр Байганинского района в сумме 60 000 тысяч тенге;
на строительство Велиховской основной школы на 100 мест в селе Велиховка Каргалинского района в сумме 85 000 тысяч тенге;
на строительство средней школы на 320 мест в селе Талдысай - 50 000 тысяч тенге и детского сада в селе Егиндыбулак на 50 мест - 124 000 тысяч тенге Хобдинского района;
на строительство детского сада на 75 мест в поселке Жайсан Мартукского района в сумме 124 000 тысяч тенге;
на строительство Сагинской основной школы на 100 мест в селе Сага Мугалжарского района в сумме 130 000 тысяч тенге";
абзац 6 изложить в новой редакции:
"на программу "Развитие объектов образования" в сумме 90 746 тысяч тенге, в том числе:
на завершение строительства спортзала, столовой и актового зала, пристройки областного Казахско-Турецкого лицея в городе Актобе 44 246 тысяч тенге;
на завершение строительства летних домиков в лагере Алгинского Детского дома в сумме 26 500 тысяч тенге;
на строительство общежития для Яйсанской школы-интерната для детей с задержкой психического развития на 150 мест в поселке Жайсан Мартукского района в сумме 20 000 тысяч тенге";
в части абзаца 8:
цифры "170 000"заменить цифрами "190 000";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на строительство участкового пункта полиции в жилом массиве "Юго-Запад" города Актобе 20000 тысяч тенге";
в части абзаца 11:
цифры "100 000" заменить цифрами "234 000";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на строительство медицинских пунктов: в селе Айке - 12 627,3 тысяч тенге, в селе Теренсай - 12 627,3 тысяч тенге и в селе Белкопа - 12 627,3 тысяч тенге Айтекебийского района;
на погашение кредиторской задолженности по строительству пищеблока и прачечной Иргизской районной туберкулезной больницы 1 300 тысяч тенге и врачебной амбулатории в селе Аманколь 1 346 тысяч тенге Иргизского района;
на строительство медицинского пункта в селе Курылыс Иргизского района 12 585,3 тысяч тенге;
на строительство медицинского пункта в селе имени Ш.Калдаякова Каргалинского района 12 585,3 тысяч тенге;
на строительство медицинского пункта в селе Хазретовка Мартукского района 12 585,3 тысяч тенге;
на строительство медицинских пунктов: в селе Косембай - 12 585,3 тысяч тенге и в селе Сарбие - 12 585,3 тысяч тенге, сельской врачебной амбулатории в селе Саралжин - 17 960,3 тысяч тенге Уилского района;
на строительство медицинского пункта в селе Богетсай Хромтауского района 12 585,3 тысяч тенге";
в части абзаца 18:

Алға ауданының Шибаевка ауылында 120 орындық орта мектебін салуға сомасы 75 000 мың теңге;
Байғанин ауданының Алтай Батыр ауылында 50 орындық бала-бақшасын салуға сомасы 60 000 мың теңге;
Қарғалы ауданының Велиховка ауылында 100 орындық Велихов негізгі мектебін салуға сомасы 85 000 мың теңге;
Қобда ауданының Талдысай ауылында 320 орындық орта мектебін салуға - 50 000 мың теңге және Егіндібұлақ ауылында 50 орындық бала - бақша салуға - 124 000 мың теңге;
Мәртөк ауданының Жайсаң ауылында 75 орындық бала - бақша салуға - 124 000 мың теңге;
Мұғалжар ауданының Саға ауылында 100 орындық Саға негізгі мектебін салуға сомасы 130 000 мың теңге";
6 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Білім беру объектілерін дамыту" бағдарламасына сомасы 90 746 мың теңге, оның ішінде:
Ақтөбе қаласының облыстық Қазақ-Түрік лицейіне спорт залының, асханасының және акт залының, қосымша ғимарат құрылысын аяқтауға 44 246 мың теңге;
Алға Балалар үйінің лагерінде жазғы үйлер құрылысын аяқтауға сомасы 26 500 мың теңге;
Мәртөк ауданының Жайсаң ауылындағы психикалық дамуы тежелген балаларға арналған Яйсан мектеп-интернатына 150 орындық жатақхана салуға сомасы 20 000 мың теңге";
8 абзацтың бөлігінде:
"170 000" деген цифрлар "190 000" деген цифрлармен ауыстырылсын ;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ақтөбе қаласына "Оңтүстік-Батыс" тұрғын үй алабында учаскелік полиция пунктін салуға 20 000 мың теңге";
11 абзацтың бөлігінде:
"100 000" деген цифрлар "234 000" деген цифрлармен ауыстырылсын
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"медициналық пункттар салуға: Әйтекеби ауданының Айке ауылында - 12 627,3 мың теңге, Тереңсай ауылында - 12 627,3 мың теңге және Белқопа ауылында - 12 627,3 мың теңге;
Ырғыз ауданының Ырғыз аудандық туберкулез ауруханасының тамақ блогын және кір жуатын орнын салу бойынша 1 300 мың теңге және Аманкөл ауылындағы дәрігерлік амбулаториясын салу бойынша 1 346 мың теңге кредиторлық бережағын өтеуге;
Ырғыз ауданының Құрылыс ауылында медициналық пункт салуға 12 585,3 мың теңге;
Қарғалы ауданының Ш.Қалдаяқов атындағы ауылында медициналық пункт салуға 12 585,3 мың теңге;
Мәртөк ауданының Хазрет ауылында медициналық пункт салуға 12 585,3 мың теңге;
медициналық пункттар салуға: Ойыл ауданының Көсембай ауылында - 12 585,3 мың теңге, Сарбие ауылында - 12 585,3 мың теңге және Саралжын ауылында селолық дәрігерлік амбулатория салуға - 17 960,3 мың теңге;
Хромтау ауданының Бөгетсай ауылында медициналық пункт салуға 12 585,3 мың теңге;
18 абзацтың бөлігінде:

цифры "370 600" заменить цифрами "747 400";
в части абзаца 21:
цифры "100 000" заменить цифрами "140 000";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на строительство коммунальных жилых домов в сумме 336 800 тысяч тенге, в том числе, городу Актобе и районам:
городу Актобе 197 800 тысяч тенге;
Айтекебийскому 6 000 тысяч тенге;
Алгинскому 6 000 тысяч тенге;
Байганинскому 6 000 тысяч тенге;
Иргизскому 6 000 тысяч тенге;
Каргалинскому 5 000 тысяч тенге;
Хобдинскому 6 000 тысяч тенге;
Мартукскому 6 000 тысяч тенге;
Мугалжарскому 6 000 тысяч тенге;
Темирскому 6 000 тысяч тенге;
Уилскому 6 000 тысяч тенге;
Хромтаускому 5 000 тысяч тенге;
Шалкарскому 5 000 тысяч тенге;
на реконструкцию здания под жилой дом в городе Алга Алгинского района 70 000 тысяч тенге;
абзац 25 изложить в новой редакции:
"на программу "Развитие объектов коммунального хозяйства" в сумме 327 240 тысяч тенге, в том числе:
на завершение строительства первого блока Центра обслуживания населения по принципу "Одного окна" в городе Актобе 306 500 тысяч тенге;
на строительство второго блока Центра обслуживания населения по принципу "Одного окна" в городе Актобе 20 740 тысяч тенге";
в части абзаца 26:
цифры "232 200" заменить цифрами "756 315";
в части абзаца 28:
цифры "225 000" заменить цифрами "284 500";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на строительство теннисного корта в городе Актобе 450 000 тысяч тенге;
на реконструкцию стадиона "Мунайшы" в городе Актобе 4 000 тысяч тенге;
на строительство конно-спортивной школы в городе Актобе 10 000 тысяч тенге;
на завершение строительства котельной ДЮСШ Иргизского района 615 тысяч тенге";
абзац 29 изложить в новой редакции:
на программу "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения" в сумме 229 800 тысяч тенге, в том числе:
"на реконструкцию водозаборных сооружений и водовода села Ушкатты Айтекебийского района 114 800 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей в селе Копа Темирского района 30 000 тысяч тенге;
на строительство водопроводных сетей в селах: Абай - 20 000 тысяч тенге, Акжар - 20 000 тысяч тенге и реконструкцию водопроводных сетей в селе Аккудык - 20 000 тысяч тенге Хромтауского района;
на строительство водопроводных сетей в селе Каратогай Шалкарского района 25 000 тысяч тенге";
в части абзаца 30:
цифры "259 800" заменить цифрами "325 262";
в части абзаца 31:
цифры "121 800" заменить цифрами "120 739";
в части абзаца 32:

"370 600" деген цифрлар "747 400" деген цифрлармен ауыстырылсын;
21 абзацтың бөлігінде:
"100 000" деген цифрлар "140 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"коммуналдық тұрғын үйлерді салуға сомасы 336 800 мың теңге, оның ішінде, Ақтөбе қаласына және аудандарға:
Ақтөбеге  197 800 мың теңге;
Әйтекебиге  6 000 мың теңге;
Алғаға      6 000 мың теңге;
Байғанинге  6 000 мың теңге;
Ырғызға     6 000 мың теңге;
Қарғалыға   5 000 мың теңге;
Қобдаға     6 000 мың теңге;
Мәртөкке    6 000 мың теңге;
Мұғалжарға  6 000 мың теңге;
Темірге     6 000 мың теңге;
Ойылға      6 000 мың теңге;
Хромтауға   5 000 мың теңге;
Шалқарға    5 000 мың теңге;
Алға ауданының Алға қаласында ғимаратты тұрғын үй етіп реконструкциялауға 70 000 мың теңге";
25 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту" бағдарламасына сомасы 327 240 мың теңге, оның ішінде:
Ақтөбе қаласында "Жалғыз терезе" қағидаты бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығының бірінші блогының құрылысын аяқтауға 306 500 мың теңге;
Ақтөбе қаласында "Жалғыз терезе" қағидаты бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығының екінші блогының құрылысына 20 740 мың теңге;
26 абзацтың бөлігінде:
"232 200" деген цифрлар "756 315" деген цифрлармен ауыстырылсын;
28 абзацтың бөлігінде:
"225 000" деген цифрлар "284 500" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
Ақтөбе қаласында теннис кортын салуға 450 000 мың теңге;
Ақтөбе қаласындағы "Мұнайшы" стадионын реконструкциялауға 4000 мың теңге;
Ақтөбе қаласында ат спорт мектебін салуға 10 000 мың теңге;
Ырғыз ауданының БЖСМ -нің қазандығының құрылысын аяқтауға 615 мың теңге";
29 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер" бағдарламасына 229 800 мың теңге, оның ішінде:
Әйтекеби ауданының Ұшқатты ауылының сутартқы құрылғылары мен суаққысын реконструкциялауға 114 800 мың теңге;
Темір ауданының Қопа ауылында су құбырлық желілерін салуға 30 000 мың теңге;
Хромтау ауданына су құбырлық желілерін салуға: Абай ауылына - 20 000 мың теңге, Ақжар ауылына - 20 000 мың теңге және су құбырлық желілерін реконструкциялауға Аққұдық ауылына - 20 000 мың теңге;
Шалқар ауданының Қаратоғай ауылында су құбырлық желілерін салуға 25 000 мың теңге";
30 абзацтың бөлігінде:
"259 800" деген цифрлар "325 262" деген цифрлармен ауыстырылсын;
31 абзацтың бөлігінде:
"121 800" деген цифрлар "120 739" деген цифрлармен ауыстырылсын;
32 абзацтың бөлігінде:

цифры "7 000" заменить цифрами "18 392";
в части абзаца 33:
цифры "131 000" заменить цифрами "152 027";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на завершение строительства газопровода в микрорайоне Жастар города Актобе 3 043 тысяч тенге;
на завершение второго этапа по газоснабжению жилого массива по улицам Набережная - Кунаева города Актобе 1 061 тысяч тенге;
на проектно-изыскательные работы по строительству внутрипоселкового газопровода в поселке Мартук Мартукского района 30 000 тысяч тенге";
абзац 34 изложить в новой редакции:
на программу "Развитие объектов культуры" в сумме 390 893 тысяч тенге, в том числе:
на строительство мемориального комплекса имени А.Молдагуловой в городе Астане 200 000 тысяч тенге;
на реконструкцию системы водоснабжения в центре военно - патриотического воспитания имени А. Молдагуловой в селе Алия Хобдинского района 8 926 тысяч тенге;
на завершение строительства здания мемориального музея Братьев Жубановых в городе Эмба Мугалжарского района 1 967 тысяч тенге;
на завершение строительства здания Дома Дружбы в городе Актобе 180 000 тысяч тенге";
дополнить абзацем 35 следующего содержания:
на программу "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" в сумме 293 500 тысяч тенге, в том числе:
по строительству индивидуальных и многоквартирных жилых домов в городе Актобе 275 000 тысяч тенге;
на развитие и обустройство внутриквартальных газовых сетей в городе Эмба Мугалжарского района 18 500 тысяч тенге";
дополнить абзацем 36 следующего содержания:
на программу "Развитие объектов охраны окружающей среды" в сумме 157 985 тысяч тенге, в том числе:
на строительство полигона твердых бытовых отходов в городе Алга Алгинского района 77 500 тысяч тенге;
на строительство полигона твердых бытовых отходов в городе Шалкар Шалкарского района 80 485 тысяч тенге";
дополнить абзацем 37 следующего содержания:
"на программу "Развитие объектов социального обеспечения" в сумме 28 620 тысяч тенге, в том числе:
на строительство бани для Дома - интерната для престарелых и инвалидов в городе Актобе 28 620 тысяч тенге";
дополнить абзацем 38 следующего содержания:
"на программу "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов" в сумме 147 000 тысяч тенге, в том числе:
на строительство фонтана в 12 микрорайоне города Актобе 57 000 тысяч тенге;
на строительство перехода через дорогу проспекта Абылхайыр - хана города Актобе 90 000 тысяч тенге".

"7 000" деген цифрлар "18 392" деген цифрлармен ауыстырылсын;
33 абзацтың бөлігінде:
"131 000" деген цифрлар "152 027" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Ақтөбе қаласындағы Жастар мөлтек ауданына газ құбырының құрылысын аяқтауға 3 043 мың теңге;
Ақтөбе қаласының Набережная-Қонаев көшелеріндегі тұрғын үй алабын газбен жабдықтаудың екінші кезегін аяқтауға 1 061 мың теңге;
Мәртөк ауданының Мәртөк ауылында ауылішілік газқұбырын салу бойынша жобалау-іздестіру жұмыстарына 30 000 мың теңге";
34 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Мәдениет объектілерін дамыту" бағдарламасына сомасы 390 893 мың теңге, соның ішінде:
Астана қаласында Ә.Молдағұлова атындағы мемориалдық кешенін салуға 200 000 мың теңге;
Қобда ауданының Әлия ауылындағы Ә.Молдағұлова атындағы әскери-патриоттық тәрбие беру орталығының сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялауға 8 926 мың теңге;
Мұғалжар ауданының Ембі қаласындағы Ағайынды Жұбановтар мемориалдық мұражайы ғимаратының құрылысын аяқтауға 1 967 мың теңге";
Ақтөбе қаласында Достық Үйі ғимаратының құрылысын аяқтауға 180 000 мың теңге";
мынадай мазмұндағы 35 абзацпен толықтырылсын:
"Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері" бағдарламасына сомасы 293 500 мың теңге, оның ішінде:
Ақтөбе қаласында жеке және көп пәтерлі тұрғын үйлерін салу бойынша 275 000 мың теңге;
Мұғалжар ауданының Ембі қаласында кварталішілік газ желілерін дамытуға және жайластыруға 18 500 мың теңге";
мынадай мазмұндағы 36 абзацпен толықтырылсын:
"Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту" бағдарламасына сомасына 157 985 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауданының Алға қаласында қатты тұрмыстық қалдықтар полигонын салуға 77 500 мың теңге;
Шалқар ауданының Шалқар қаласында қатты тұрмыстық қалдықтар полигонын салуға 80 485 мың теңге";
мынадай мазмұндағы 37 абзацпен толықтырылсын:
"Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту" бағдарламасына сомасы 28 620 мың теңге, оның ішінде:
Ақтөбе қаласындағы Қарттар мен мүгедектерге арналған Интернат үйіне монша салуға 28 620 мың теңге";
мынадай мазмұндағы 38 абзацпен толықтырылсын:
"Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер"»бағдарламасына сомасы 147 000 мың теңге, оның ішінде:
Ақтөбе қаласындағы 12 мөлтек ауданында су бұрқақ құрылысына 57 000 мың теңге;
Ақтөбе қаласының Әбілқайыр хан даңғылы жолы арқылы өтетін өткел құрылысына 90 000 мың теңге".

8) в пункте 15:
в части абзаца 1:
цифры "97 000" заменить цифрами "685 250";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на строительство моста через реку Илек в городе Актобе 428 250 тысяч тенге;
на реконструкцию путепровода через железную дорогу на пересечении улицы Тургенева и проспекта А. Молдагуловой города Актобе 100 000 тысяч тенге;
на реконструкцию моста через реку Иргиз на автодороге "Иргиз-Нура" Иргизского района 60 000 тысяч тенге";
абзац 5 изложить в новой редакции:
"на программу "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)" в сумме 26 700 тысяч тенге, в том числе:
на капитальный ремонт водопропускной трубы на автодороге "Кобда-Сарыбулак" Хобдинского района 26 700 тысяч тенге";
дополнить абзацем 6 следующего содержания:
"на программу "Трансферты из местных бюджетов" в сумме 902 300 тысяч тенге, в том числе:
на ремонт дорог в сумме 902 300 тысяч тенге, в том числе, городу Актобе и районам:
городу Актобе 80 000 тысяч тенге;
Айтекебийскому 60 000 тысяч тенге;
Алгинскому 60 000 тысяч тенге;
Байганинскому 60 000 тысяч тенге;
Иргизскому 60 000 тысяч тенге;
Каргалинскому 60 000 тысяч тенге;
Хобдинскому 52 300 тысяч тенге;
Мартукскому 70 000 тысяч тенге;
Мугалжарскому 60 000 тысяч тенге;
Темирскому 60 000 тысяч тенге;
Уилскому 30 000 тысяч тенге;
Хромтаускому 150 000 тысяч тенге;
Шалкарскому 100 000 тысяч тенге".
9) пункт 16 изложить в новой редакции:
Предусмотреть в областном бюджете на 2008 год управлению культуры области:
"на программу "Трансферты из местных бюджетов" в сумме 357 072 тысяч тенге, в том числе:
на приобретение топлива на отопительный сезон 2008-2009 годов в сумме 86 372 тысяч тенге, в том числе, районам:
Айтекебийскому 3 365 тысяч тенге;
Байганинскому 9 755 тысяч тенге;
Иргизскому 10 024 тысяч тенге;
Каргалинскому 1 099 тысяч тенге;
Хобдинскому 7 123 тысяч тенге;
Мартукскому 14 425 тысяч тенге;
Мугалжарскому 25 833 тысяч тенге;
Темирскому 1 991 тысяч тенге;
Уилскому 10 568 тысяч тенге;
Хромтаускому 812 тысяч тенге;
Шалкарскому 1 377 тысяч тенге;
на капитальный ремонт сельского клуба - 41 000 тысяч тенге и библиотеки - 20000 тысяч тенге Карабутакского сельского округа Айтекебийского района;
на капитальный ремонт Дома культуры Алгинского района 45 000 тысяч тенге;
на капитальный ремонт Дома культуры села Прогресс Алгинского района 11 500 тысяч тенге;
на капитальный ремонт Дома культуры села Жарлы Байганинского района 20 000 тысяч тенге;
на капитальный ремонт Кутикульского сельского клуба Иргизского района 15 975 тысяч тенге;

8) 15 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"97 000" деген цифрлар "685 250" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Ақтөбе қаласында Елек өзені арқылы өтетін көпір салуға 428 250 мың теңге;
Ақтөбе қаласында Тургенев көшесі мен Ә.Молдағұлова даңғылы қиылысындағы теміржол арқылы өтетін жол өткізгішін реконструкциялауға 100 000 мың теңге;
Ырғыз ауданының»"Ырғыз-Нұра" автожолындағы Ырғыз өзені арқылы өтетін көпірді реконструкциялауға 60 000 мың теңге";
5 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бағдарламасына сомасы 26 700 мың теңге, оның ішінде:
Қобда ауданының "Қобда-Сарыбұлақ" автожолында суөткізгіш құбырының күрделі жөндеуіне 26 700 мың теңге";
мынадай мазмұндағы 6 абзацпен толықтырылсын:
"Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер" бағдарламасына сомасы 902 300 мың теңге, оның ішінде:
жолдардың жөндеуіне сомасы 902 300 мың теңге, оның ішінде, Ақтөбе қаласы және аудандарға:
Ақтөбеге   80 000 мың теңге;
Әйтекебиге 60 000 мың теңге;
Алғаға     60 000 мың теңге;
Байғанинге 60 000 мың теңге;
Ырғызға    60 000 мың теңге;
Қарғалыға  60 000 мың теңге;
Қобдаға    52 300 мың теңге;
Мәртөкке   70 000 мың теңге;
Мұғалжарға 60 000 мың теңге;
Темірге    60 000 мың теңге;
Ойылға     30 000 мың теңге;
Хромтауға 150 000 мың теңге;
Шалқарға  100 000 мың теңге".
9) 16 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2008 жылға арналған облыстық бюджетте облыстың мәдениет басқармасына қарастырылсын:
"Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер" бағдарламасына сомасы 357 072 мың теңге, оның ішінде:
2008-2009 жылдардағы жылыту кезеңіне отын алуға сомасы 86 372 мың теңге, оның ішінде, аудандарға:
Әйтекебиге  3 365 мың теңге;
Байғанинге  9 755 мың теңге;
Ырғызға    10 024 мың теңге;
Қарғалыға   1 099 мың теңге;
Қобдаға     7 123 мың теңге;
Мәртөкке   14 425 мың теңге;
Мұғалжарға 25 833 мың теңге;
Темірге     1 991 мың теңге;
Ойылға     10 568 мың теңге;
Хромтауға     812 мың теңге;
Шалқарға    1 377 мың теңге;
Әйтекеби ауданының Қарабұтақ селолық округіне күрделі жөндеуге: ауылдық клубына - 41 000 мың теңге және кітапханасына - 20 000 мың теңге;
Алға ауданының Мәдениет үйінің күрделі жөндеуіне 45 000 мың теңге;
Алға ауданының Прогресс ауылындағы Мәдениет үйінің күрделі жөндеуіне 11 500 мың теңге;
Байғанин ауданының Жарлы ауылындағы Мәдениет үйінің күрделі жөндеуіне 20 000 мың теңге;
Ырғыз ауданының Құттыкөл ауылдық клубының күрделі жөндеуіне 15 975 мың теңге;

на приобретение здания для Дома культуры Каргалинского района 50 000 тысяч тенге;
на капитальный ремонт кинотеатра "Шугыла" в селе Уил 52 200 тысяч тенге и сельского клуба в селе Коптагай 15 025 тысяч тенге Уилского района".
10) в пункте 17:
в части абзаца 1:
цифры "854 000" заменить цифрами "1 908 000";
в части абзаца 2:
цифры "500 000" заменить цифрами "700 000";
цифры "300 000" заменить цифрами "1 000 000";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на ремонт объектов водоснабжения и водоотведения 15 000 тысяч тенге и тепловых сетей 15 000 тысяч тенге в городе Алга Алгинского района;
на содержание и ремонт системы водоснабжения и водоотведения 12 000 тысяч тенге и тепловых сетей 12 000 тысяч тенге Каргалинского района;
на капитальный ремонт тепловых сетей и котельных в городе Кандыагаш Мугалжарского района 100 000 тысяч тенге";
абзац 4 изложить в новой редакции:
"на программу "Газификация населенных пунктов" в сумме 613 240 тысяч тенге, в том числе:
на строительство подводящего газопровода высокого давления "Актобе - село Красносельское" в городе Актобе 148 700 тысяч тенге;
на строительство подводящего газопровода к селу Акшат в городе Актобе 36 540 тысяч тенге;
на строительство газопровода в районе Сельскохозяйственного колледжа в поселке имени К. Нокина в городе Актобе 53 000 тысяч тенге;
на строительство газораспределительной сети внутри села Жаркамыс Байганинского района 25 000 тысяч тенге;
на строительство подводящего газопровода и внутриквартальных газовых сетей в поселке Сарысай Хромтауского района 50 000 тысяч тенге;
на строительство газопровода к селу Аккайтым Шалкарского района 300 000 тысяч тенге";
дополнить абзацем 5 следующего содержания:
"на программу "Развитие системы водоснабжения" в сумме 120 000 тысяч тенге, в том числе:
на изготовление проектно-сметной документации по реконструкции и строительству объектов водоснабжения области 120 000 тысяч тенге".
11) в пункте 18:
цифры "120 000" заменить цифрами "270 000";
12) дополнить пунктом 19-1 следующего содержания:
Предусмотреть в областном бюджете на 2008 год департаменту финансов области:
на программу "Трансферты из местных бюджетов" в сумме 40 000 тысяч тенге, в том числе:
на увеличение уставного капитала коммунальному государственному предприятию Хобдинского района 20 000 тысяч тенге;
на капитальный ремонт государственного коммунального жилого дома в городе Кандыагаш Мугалжарского района 20 000 тысяч тенге".
13) дополнить пунктом 19-2 следующего содержания:
Предусмотреть в областном бюджете на 2008 год управлению физической культуры и спорта области:
"на программу "Трансферты из местных бюджетов" в сумме 5 000 тысяч тенге, в том числе:
на текущий ремонт фасада Центрального стадиона в городе Актобе 5 000 тысяч тенге".

Қарғалы ауданына Мәдениет үйіне арнап ғимарат сатып алуға 50 000 мың теңге;
Ойыл ауданының Ойыл ауылындағы "Шұғыла" кинотеатрының күрделі жөндеуіне 52 200 мың теңге және Көптоғай ауылындағы селолық клубының күрделі жөндеуіне 15 025 мың теңге".
10) 17 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"854 000" деген цифрлар "1 908 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
"500 000" деген цифрлар "700 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"300 000" деген цифрлар»"1 000 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Алға ауданының Алға қаласындағы сумен жабдықтау және су бұрғыш объектілерінің жөндеуіне 15 000 мың теңге және жылу желілері объектілерінің жөндеуіне 15 000 мың теңге;
Қарғалы ауданының сумен жабдықтау және су бұрғыш жүйесін ұстауға және жөндеуіне 12 000 мың теңге және жылу желілерін ұстауға және жөндеуіне 12 000 мың теңге;
Мұғалжар ауданының Қандыағаш қаласындағы жылу желілері мен қазандықтардың күрделі жөндеуіне 100 000 мың теңге";
4 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Елді мекендерді газдандыру" бағдарламасына сомасы 613 240 мың теңге, соның ішінде:
Ақтөбе қаласында»Ақтөбе - Красносельское ауылы» жоғарғы қысымды жеткізуші газ құбырын салуға 148 700 мың теңге;
Ақтөбе қаласының Ақшат ауылына жеткізуші газ құбырын салуға 36 540 мың теңге;
Ақтөбе қаласының Ауыл шаруашылық колледжі ауданындағы К.Нокин атындағы ауылға газ құбырын салуға 53 000 мың теңге;
Байғанин ауданының Жарқамыс ауылы ішінде газ тарату желісін салуға 25 000 мың теңге;
Хромтау ауданының Сарысай ауылында жеткізуші газ құбырын және кварталішілік газ желілерін салуға 50 000 мың теңге;
Шалқар ауданының Аққайтым ауылына газ құбырын салуға 300 000 мың теңге";
мынадай мазмұндағы 5 абзацпен толықтырылсын:
"Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бағдарламасына сомасы 120 000 мың теңге, оның ішінде:
облыстың сумен жабдықтау объектілерін реконструкциялау және салу бойынша жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге 120 000 мың теңге".
11) 18 тармақта:
"120 000" деген цифрлар "270 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
12) мынадай мазмұнда 19-1 тармағымен толықтырылсын:
"2008 жылға арналған облыстық бюджетте облыстың қаржы департаментіне қарастырылсын:
"Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер" бағдарламасына сомасы 40 000 мың теңге, оның ішінде:
Қобда ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының жарғылық капиталын ұлғайтуға 20 000 мың теңге;
Мұғалжар ауданының Қандыағаш қаласында мемлекеттік коммуналдық тұрғын үйінің күрделі жөндеуіне 20 000 мың теңге".
13) мынадай мазмұнда 19-2 тармағымен толықтырылсын:
"2008 жылға арналған облыстық бюджетте облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасына қарастырылсын:
"Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер" бағдарламасына сомасы 5000 мың теңге, оның ішінде:
Ақтөбе қаласындағы Орталық стадионы фасадының ағымдағы жөндеуіне 5000 мың теңге".