О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение маслихата Актюбинской области от 18 июня 2008 года N 87. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Актюбинской области 11 июля 2008 года за N 3257. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года N 221
Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года N 221
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N "148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 4 июня 2008 года N 36 "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам уточнения республиканского бюджета на 2008 год" и пунктов 2 и 6 статьи 111 пункта 1 статьи 115 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548 областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 8 января 2008 года N 3236, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 22 января 2008 года N 8 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями областного маслихата от 26 марта 2008 года N 44 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 3 апреля 2008 года N 3239, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 8 апреля 2008 года N 41 и от 4 апреля 2008 года N 79 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 23 апреля 2008 года N 3249, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 6 мая 2008 года N 53) следующие изменения и дополнения:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "63 424 122,5" заменить цифрами "63 018 135,5";
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры "28 225 577,2" заменить цифрами "28 057 033,2";
поступлениям трансфертов
цифры "34 843 401,8" заменить цифрами "34 605 958,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "62 261 019" заменить цифрами "61 855 032".
2) пункт 7 дополнить абзацами следующего содержания:
"Установить с 1 июля 2008 года:
1) минимальный размер заработной платы - 12 025 тенге;
2) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 12 025 тенге.

Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 маусымдағы N 87 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылдың 11 шілдеде N 3257 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі N 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі N 221 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабына , Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 маусымдағы N 36 "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне 2008 жылға арналған республикалық бюджетті нақтылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік Кодексінің 111 бабының 2 және 6 тармақтарына, 115 бабының 1-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 8 қаңтарда N 3236 тіркелген, 2008 жылғы 22 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 8 жарияланған 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 3 сәуірде  N 3239 тіркелген, 2008 жылғы 8 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 41 жарияланған 2008 жылғы 26 наурыздағы N 44 және Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 23 сәуірде N 3249 тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 53 жарияланған 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 79 шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"63 424 122,5" деген цифрлар "63 018 135,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде, салықтық түсімдер бойынша "28 225 577,2" деген цифрлар "28 057 033,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша "34 843 401,8" деген цифрлар "34 605 958,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"62 261 019" деген цифрлар "61 855 032" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 7-тармақ мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"2008 жылғы 1 шілдеден бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері - 12 025 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы - 12 025 теңге мөлшерінде белгіленсін".