О переименовании населенного пункта Украинка Айтекебийского района в аул Кайранколь
Совместное постановление акимата Актюбинской области от 18 июня 2008 года № 216 и решение маслихата Актюбинской области от 18 июня 2008 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 июля 2008 года № 3262. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 11 декабря 2015 года № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 359
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании предложений Айтекебийского районного маслихата и акимата, областной ономастической комиссии акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Переименовать населенный пункт Украинка Айтекебийского района в аул Кайранколь.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким области
Е. САГИНДИКОВ
Председатель сессии областного
маслихата
Г. НУРЫШЕВ

Әйтеке би ауданының Украинка елді мекенін Қайранкөл ауылы деп қайта атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облысының әкімиятының 2008 жылғы 18 маусымдағы № 216 қаулысы және Ақтөбе облысының мәслихатының 2008 жылғы 18 маусымдағы № 98 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 15 шілдеде № 3262 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 452 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 359 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2015 № 452 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 359 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Әйтеке би аудандық мәслихаты мен әкімдігінің, облыстық ономастика комиссиясының ұсыныстары негізінде, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би ауданының Украинка елді мекені - Қайранкөл ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы қаулы және шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. САҒЫНДЫҚОВ
Облыстық мәслихаттың сессия
төрағасы
Ғ. НҰРЫШЕВ