О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата N 5 от 21 февраля 2002 года
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 24 декабря 2008 года N 93. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 15 января 2009 года за N 3-12-78. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 21 июля 2009 года № 141
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 21.07.2009 № 141.
В целях реализации Налогового Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 13 декабря 2008 года, руководствуясь подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Исключить пункт 6 в приложении решения районного маслихата № 5 от 21 февраля 2002 года «О внесении изменений и дополнений в решение четвертой сессии № 9 от 6 декабря 2001 года «Об установлении размеров разовых талонов» следующего содержания: «Услуги владельцев легковых автомобилей по перевозке пассажиров за один день:
1) по городу Хромтау – 70 тенге:
2) междугородние – 150 теңге;
3) по району – 100 теңге».
2. Настоящее решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии                   Секретарь
районного маслихата              районного маслихата
Е.Юшкевич                       Д.Мулдашев

Хромтау аудандық мәслихатының 2002 жылғы 21 ақпандағы N 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 93 шешімі. Ақтөбе облысының Хромтау аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 15 қаңтарда N 3-12-78 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 шілдедегі № 141 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2009.07.21 № 141 Шешімімен.
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы Салық Кодексін орындау мақсатында, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15 тармақшасын, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28 бабын басшылыққа ала отырып, аудандық мсәлихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2002 жылдың 21 ақпанындағы он төртінші сессиясының № 5 «Бір реттік талондардың мөлшерін бекіту туралы» шешімінің қосымшасындағы мынадай мазмұндағы 6-шы тармағы алынып тасталсын; «Жолаушылар тасымалдайтын жеңіл автомобильдер иелерінің 1 күнгі қызметі:
1) Хромтау қаласы бойынша – 70 теңге;
2) қалааралық – 150 теңге;
3) аудан бойынша – 100 теңге.»
2. Осы шешім алғаш жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн өткен ішінде қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы                       хатшысы
Е.Юшкевич                           Д.Молдашев