О наименовании улиц населенных пунктов Абайского сельского округа
Решение акима Абайского селького округа Хромтауского района Актюбинской области от 5 декабря 2008 года N 7. Зарегистрировано управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 15 декабря 2008 года за N 3-12-69
Сноска. Преамбула решения в редакции решения акима Абайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 15.07.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола от 10 октября 2008 года конференций жителей Абайского сельского округа, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам следующих населенных пунктов Абайского сельского округа:
в селе Абай – улица Ойсылқара;
улица Ардагер;
улица Мектеп;
улица Куншуак;
улица Жастар;
в селе Аралтобе- улица Тауелсиздик;
в селе Жарбутак- улица Желтоксан";
в селе Тассай –улица Сармырза."
Сноска. Пункты 1, 2, 3, 4, 5 объединены и изложены в редакции решения акима Абайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 15.07.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения акима Абайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 15.07.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аким Абайского
сельского округа: А. Муханбетова

Абай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Абай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы N 7 шешімі. Ақтөбе облысының Хромтау аудандық әділет басқармасында 2008 жылдың 15 желтоқсанда N 3-12-69 тіркелді
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тіліндегі атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Абай ауылдық окргуінің әкімінің 15.07.2015 № 3 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Абай ауылдық окргуінің әкімінің 15.07.2015 № 3 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Абай ауылдық окргуінің әкімінің 15.07.2015 № 3 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына және Абай ауылдық округі тұрғындарының 2008 жылғы 10 қазандағы № 06 конференциясы хаттамасына сәйкес, Абай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ"
1. Абай ауылдық округінің келесі елді мекендерінің көшелеріне атаулар берілсін:
Абай ауылында – Ойсылқара көшесі;
Ардагер көшесі;
Мектеп көшесі;
Күншуақ көшесі;
Жастар көшесі;
Аралтөбе ауылында – Тәуелсіздік көшесі;
– Желтоқсан көшесі;
Тассай ауылында – Сармырза.
Ескерту. Шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 тармақтары біріктірілді және жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Абай ауылдық окргуінің әкімінің 15.07.2015 № 3 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. Шешімнің 6 тармағы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Абай ауылдық окргуінің әкімінің 15.07.2015 № 3 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Абай ауылдық округ әкімі: А. Мұханбетова