О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 3-9 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Маслихата Жамбылской области от 01 апреля 2008 года N 5-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 09 апреля 2008 года за N 1679. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29 октября 2009 года № 16-19
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29.10.2009 № 16-19.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 3-9 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1671 , опубликованное в газете "Знамя труда" от 10 января 2008 года N 3-4, N 3 (16778), с изменениями и дополнением, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 8 февраля 2008 года N 4-2 "О внесении изменений и дополнения в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 3-9 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1674 , опубликованное в газете "Знамя труда" от 23 февраля 2008 года в N 22 (16797), следующие изменения:
В пункте 5:
цифры "524368" заменить цифрами "553494";
в пункте 9:
цифры "1328000" заменить цифрами "562931";
в пункте 11:
цифры "3894695" заменить цифрами "3865569";
в пункте 12:
цифры "2907660" заменить цифрами "2848692";
приложения 1, 3, 5, 6, 7 и 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       Т. ХАЛЫК
Секретарь областного
маслихата                                  А. АСИЛЬБЕКОВ
Приложение 1
к решению Жамбылского
областного маслихата

"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 01 сәуірдегі N 5-4 шешімі. Жамбыл облыстық әділет Департаментінде 2008 жылғы 09 сәуірде 1679 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № 16-19 Шешімімен
Еркерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009.10.29 № 16-19 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1671 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 қантардағы N 3-4 (16595-16596) "Ақ жол" газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы N 4-2 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1674 болып тіркелген 2008 жылғы 23 ақпандағы N 30-32 (16622-16624) "Ақ жол" газетінде жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
5 тармақта: "524368" деген сандар "553494" деген сандармен ауыстырылсын;
9 тармақта: "1328000" деген сандар "562931" деген сандармен ауыстырылсын;
11 тармақта: "3894695" деген сандар "3865569" деген сандармен ауыстырылсын;
12 тармақта: "2907660" деген сандар "2848692" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімдегі 1, 3, 5, 6, 7 және 9 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                   Т . ХАЛЫҚ
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                Ә. ӘСІЛБЕКОВ
Жамбыл облыстық мәслихатының

365800
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
16
Погашение займов
0
Приложение 2
к решению Жамбылского
областного маслихата
от 1 апреля 2008 года
N 5-4
Приложение 3
к решению Жамбылского
областного маслихата
от 12 декабря 2007 года
N 3-9
Целевые текущие трансферты бюджетам районов и городу Тараз за счет средств республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2005-2010 годы
Наименование
Всего
в том числе
На
содер-
жание
вновь
вводимых
обьектов
образо-
вания
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
На внедрение системы интерактив-
ного обучения в государственной системе начального, основного среднего и общего среднего образования
Байзакский район

365800
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл облыстық мәслихатының
2008 жылғы 1 сәуірдегі
N 5-4 шешіміне 2 қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 3-9 шешіміне 3 қосымша
Аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға көзделген ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Барлығы
оның ішінде:
жаңадан іске қосылатын білім беру обьектілерін ұстауға
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін  мемлекеттік жүйесіне  интерактивті  оқыту  жүйесін  енгізуге
Байзақ ауданы

45981
На развитие племенного животноводства
198860
На субсидирование повышения  продуктивности и качества продукции животноводства
91592
На субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
31356
На повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ

45981
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға
198860
Малшаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруді субсидиялауы
91592
Ауылшаруашылық тауарларын өндірушілерге су жеткізіп беру қызметтерінің құнын субсидиялауға
31356
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауарөматериалдық құндылықтарының құнын арзандату және өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығын және сапасын арттыру