О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 3-9 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Жамбылского областного маслихата от 24 июля 2008 года N 7-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 01 августа 2008 года за номером 1711. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29 октября 2009 года № 16-19
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29.10.2009 № 16-19.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 3-9 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1671, опубликованное в газете "Знамя труда" от 10 января 2008 года N 3 (16778), с изменениями и дополнением, внесенными решениями Жамбылского областного маслихата: от 8 февраля 2008 года N 4-2 "О внесении изменений и дополнения  в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 3-9 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1674, опубликованное в газете "Знамя труда" от 23 февраля 2008 года N 22 (16797), от 1 апреля 2008 года N 5-4 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 3-9 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1679, опубликованное в газете "Знамя труда" от 5 апреля 2008 года N 43-44 (16818-16819)), следующие изменения и дополнения:
В пункте 1 :
в подпункте 1):
цифры "67682280" заменить цифрами "68765078";
цифры "6693469" заменить цифрами "6766969";
цифры "60959565" заменить цифрами "61968863";
в подпункте 2) цифры "67440780" заменить цифрами "68023578";
в подпункте 3) цифры "241500" заменить цифрами "741500";
в подпункте 4):
цифры "1253300" заменить цифрами "1753300";
цифры "1353000" заменить цифрами "1853000";
в пункте 6 :
цифры "2189486" заменить цифрами "2332140";
цифры "1316412" заменить цифрами "1459066";
в пункте 8 цифры "154101" заменить цифрами "188036";
в пункте 9 цифры "562931" заменить цифрами "592931";
в пункте 10 :
слова "Жамбылского района-50000 тысяч тенге," исключить;

"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2008 жылғы 24 шілдедегі N 7-4 шешімі. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылы 01 тамызда 1711 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № 16-19 Шешімімен
Еркерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009.10.29 № 16-19 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1671 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 қантардағы N 3-4 (16595-16596 ) "Ақ жол" газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы N 4-2 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1674 болып тіркелген, 2008 жылғы 23 акпандағы N 30-32 (16622-16624) "Ақ жол" газетінде жарияланған, "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық  мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 1 сәурдегі N 5-4 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1679 болып тіркелген, 2008 жылғы 15 сәурдегі N 59 (16651) "Ақ жол" газетінде жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"67682280" деген сандар "68765078" деген сандармен ауыстырылсын;
"6693469" деген сандар "6766969" деген сандармен ауыстырылсын;
"60959565" деген сандар "61968863" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "67440780" деген сандар "68023578" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "241500" деген сандар "741500" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"1253300" деген сандар "1753300" деген сандармен ауыстырылсын;
"1353000" деген сандар "1853000" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
"2189486" деген сандар "2332140" деген сандармен ауыстырылсын;
"1316412" деген сандар "1459066" деген сандармен ауыстырылсын;
8 тармақтағы "154101" деген сандар "188036" деген сандармен ауыстырылсын;
9 тармақтағы "562931" деген сандар "592931" деген сандармен ауыстырылсын;
10 тармақта:
"Жамбыл ауданына 50000 мың теңге" деген сөздер алынып тасталсын;

после слов "Шуского-" цифры "50000" заменить цифрами "100000";
в пункте 11 цифры "3865569" заменить цифрами "3991278";
в пункте 12 цифры "2848692" заменить цифрами "2611568";
в пункте 15 цифры "1690000" заменить цифрами "1817000";
дополнить пунктами 17-1 и 17-2 следующего содержания:
"17-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2008 год целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на компенсацию потерь местным бюджетам в связи с увеличением минимального размера заработной платы бюджетам: Жамбылского района в сумме 50000 тысяч тенге и Меркенского района в сумме 30000 тысяч тенге";
"17-2. Предусмотреть в областном бюджете на 2008 год целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета для обеспечения бесперебойного теплоснабжения малых городов бюджетам: Сарысуского района в сумме 290000 тысяч тенге и Таласского района в сумме 210000 тысяч тенге";
в приложении 4 в строке "Жуалынский район" цифры "110488" заменить цифрами "253142";
в строке "Всего":
цифры "2189486" заменить цифрами "2332140";
цифры "1316412" заменить цифрами "1459066";
в приложении 9 в строке "город Тараз":
цифры "1357000" заменить цифрами "1484000";
цифры "447000" заменить цифрами "574000";
в строке "Всего":
цифры "1690000" заменить цифрами "1817000";
цифры "447000" заменить цифрами "574000";

"Шу ауданына" деген сөздерден кейін "50000" деген сандар "100000" деген сандармен ауыстырылсын;
11 тармақтағы "3865569" деген сандар "3991278" деген сандармен ауыстырылсын;
12 тармақтағы "2848692" деген сандар "2611568" деген сандармен ауыстырылсын;
15 тармақтағы "1690000" деген сандар "1817000" деген сандармен ауыстырылсын;
мынандай мазмұндағы 17-1 және 17-2 тармақтармен толықтырылсын:
"17-1. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттің есебінен, жалақының ең төменгі мөлшерінің ұлғаюына байланысты жергілікті бюджеттердің шығындарына өтемақы беруге: Жамбыл ауданының бюджетіне 50000 мың теңге және Мерке ауданының бюджетіне  30000 мың тенге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын";
"17-2. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттің есебінен, шағын қалаларды үздіксіз жылумен жабдықтауды қамтамасыз етуге: Сарысу ауданының  бюджетіне 290000 мың теңге және Талас ауданының бюджетіне 210000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын";
4 қосымшадағы "Жуалы ауданы" жолындағы "110488" деген сандар "253142" деген сандармен ауыстырылсын;
"БАРЛЫҒЫ" жолында:
"2189486" деген сандар "2332140" деген сандармен ауыстырылсын;
"1316412" деген сандар "1459066" деген сандармен ауыстырылсын;
9 қосымшадағы "Тараз қаласы" жолында:
"1357000" деген сандар "1484000" деген сандармен ауыстырылсын;
"447000" деген сандар "574000" деген сандармен ауыстырылсын;
"БАРЛЫҒЫ" жолында:
"1690000" деген сандар "1817000" деген сандармен ауыстырылсын;
"447000" деген сандар "574000" деген сандармен ауыстырылсын;

приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии                      Секретарь
областного маслихата                      областного маслихата
Т. АБИЛДАЕВ                                 А. АСИЛЬБЕКОВ
Приложение 1
к решению Жамбылского обласного маслихата

Көрсетілген шешімдегі 1, 5 және 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат            Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы            хатшысы
Т. ӘБІЛДАЕВ                  Ә. ӘСІЛБЕКОВ
Жамбыл облыстық мәслихатының

55036
001
Обеспечение деятельности Управления экономики и бюджетного планирования
54736
002
Создание информационных систем
300
120
Аппарат акима области
14032
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на обучение государственных служащих компьютерной грамотности
14032
02
Оборона
108325
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
34127
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14305
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
19822
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
74198
001
Обеспечение деятельности Управления по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
21208
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
11282
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
33083
108
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
8625
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2310298
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
2225298
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из областного бюджета
2189737
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории области
34961
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
600
271
Управление строительства области
85000
003
Развитие объектов органов внутренних дел
85000
04
Образование
9095377
260
Управление физической культуры и спорта области
928214
006
Дополнительное образование для детей по спорту
728514
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
199700
261
Управление образования области
2014632
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
714323
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
405081
018
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых обьектов образования
86240
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
553494
048
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования

55036
001
Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының қызметін қамтамасыз ету
54736
002
Ақпараттық жүйелер құру
300
120
Облыс әкімінің аппараты
14032
008
Мемлекеттік қызметшілерді компьютерлік сауаттылыққа оқытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
14032
02
Қорғаныс
108325
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы,  азаматтық қорғаныс және авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
34127
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14305
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстың ауқымдағы аумақтық қорғаныс
19822
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
74198
001
Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасының қызметін қамтамасыз ету
21208
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
11282
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
33083
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
8625
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2310298
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2225298
001
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органының қызметін қамтамасыз ету
2189737
002
Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
34961
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
600
271
Облыстың құрылыс басқармасы
85000
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
85000
04
Бiлiм беру
9095377
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
928214
006
Балаларға спорт бойынша қосымша білім беру
728514
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
199700
261
Облыстың білім беру басқармасы
2014632
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
714323
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
405081
018
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86240
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
553494
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер