О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 3-9 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Жамбылского областного маслихата от 13 октября 2008 года N 8-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 октября 2008 года за номером 1713. Утратило силу решением маслихата Жамбылского области от 29 октября 2009 года № 16-19
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 29.10.2009 № 16-19.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 3-9 «Об областном бюджете на 2008 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1671, опубликованное в газете «Знамя труда» от 10 января 2008 года N 3 (16778), с изменениями и дополнениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 8 февраля 2008 года N 4-2 «О внесении изменений и дополнения  в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 3-9 «Об областном бюджете на 2008 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1674, опубликованное в газете «Знамя труда» от 23 февраля 2008 года N 22 (16797), решением Жамбылского областного маслихата от 1 апреля 2008 года N 5-4 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 3-9 «Об областном бюджете на 2008 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1679, опубликованное в газете «Знамя труда» от 5 апреля 2008 года N 43-44 (16818-16819), решением Жамбылского областного маслихата от 24 июля 2008 года N 7-4 «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2007 года N 3-9 «Об областном бюджете на 2008 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 1711, опубликованное в газете «Знамя труда» от 5 августа 2008 года N 118 (16893)), следующие изменения и дополнения:
В  пункте 1 :
в подпункте 1):
цифры «68765078» заменить цифрами «68957408»;
цифры «6766969» заменить цифрами «6959299»;
в подпункте 2) цифры «68023578» заменить цифрами «68515908»;
в подпункте 3) цифры «741500» заменить цифрами «441500»;
в подпункте 4):
цифры «1753300» заменить цифрами «1253300»;
цифры «1853000» заменить цифрами «1353000»;
в подпункте 4-1):

"2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2008 жылғы 13 қазандағы N 8-4 шешімі. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылы 22 қазанда 1713 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № 16-19 Шешімімен
Еркерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2009.10.29 № 16-19 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1671 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 қантардағы N 3-4 (16595-16596) "Ақ жол" газетінде жарияланған), "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы N 4-2 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1674 болып тіркелген, 2008 жылғы 23 акпандағы N 30-32 (16622-16624) "Ақ жол" газетінде жарияланған), "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 1 сәурдегі N 5-4 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1679 болып тіркелген, 2008 жылғы 15 сәурдегі N 59 (16651) "Ақ жол" газетінде жарияланған), "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 3-9 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 24 шілдедегі N 7-4 шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1711 болып тіркелген, 2008 жылғы 5 тамыздағы N 130 (16722) "Ақ жол" газетінде жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта :
1) тармақшада:
"68765078" деген сандар "68957408" деген сандармен ауыстырылсын;
"6766969" деген сандар "6959299" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "68023578" деген сандар "68515908" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "741500" деген сандар "441500" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"1753300" деген сандар "1253300" деген сандармен ауыстырылсын;
"1853000" деген сандар "1353000" деген сандармен ауыстырылсын;
4-1) тармақшада:

цифры «7000» заменить цифрами «207000»;
в пункте 12 цифры «2611568» заменить цифрами «2812127»;
в пункте 17-1 :
после слов «бюджетам:» дополнить словами «Шуского района в сумме 28800 тысяч тенге,», цифры «50000» заменить цифрами «90000»;
приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной  регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии      Секретарь
областного маслихата     областного маслихата
Р. БЕГАЛИЕВ                  А. АСИЛЬБЕКОВ
Приложение 1
к решению Жамбылского обласного маслихата

"7000" деген сандар "207000" деген сандармен ауыстырылсын;
12 тармақтағы "2611568" деген сандар "2812127" деген сандармен ауыстырылсын;
17-1 тармақтағы :
"беруге:" деген сөзден кейін "Шу ауданының бюджетіне 28800 мың теңге," сөздермен толықтырылсын, "50000" деген сандар "90000" деген сандармен ауыстырылсын;
Көрсетілген шешімдегі 1 және 6 косымшалар осы шешімнің 1 және 2 косымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы
хатшысы
Р. БЕГАЛИЕВ
Ә. ӘСІЛБЕКОВ
Жамбыл облыстық мәслихатының