О приватизации
Постановление акимата Жамбылской области от 27 ноября 2008 года N 371. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 декабря 2008 года за номером 1717. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 10 апреля 2019 года № 82
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 10.04.2019 № 82 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О приватизации" от 23 декабря 1995 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов коммунальной собственности подлежащих приватизации согласно приложения.
2. Поручить государственному учреждению "Управление финансов акимата Жамбылской области" в соответствии с Законом Республики Казахстан "О приватизации" от 23 декабря 1995 года организовать продажу объектов, утвержденных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Данное постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие со дня его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима области Иманалиева Б.З.
Аким области Б. Жексембин
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
№ 371 от 27 ноября 2008 года
Перечень объектов коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование объекта
Балансодержатель
Основание
Примечание
1.
Автомашина ГАЗ-310240, 1995 года выпуска, государственный номер Н 371 АК
Государственное учреждение "Аппарат акима Корагатинского аульного округа района Т. Рыскулова"
Письмо государственного учреждения "Финансовый отдел акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области" № 153 от 11.06.2008 года
Состояние неудовлетворительное
2.
Автомашина ГАЗ-2417, 1988 года выпуска, государственный номер Н 292 АА
Государственное учреждение "Отдел финансов акимата Жуалынского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Жуалынского района" № 289 от 02.06.2008 года
Состояние неудовлетворительное
3.
Помещение общей площадью – 273,78 кв.м.
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков акимата Жуалынского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Жуалынского района" № 443 от 03.09.2008 года
Состояние неудовлетворительное
4.
Автомашина "Вольво-940", 1994 года выпуска, государственный номер Н 150 АК
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства акимата Кордайского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Кордайского района" № 307 от 04.09.2008 года
Состояние неудовлетворительное
5.

Жекешелендіру туралы
Жамбыл облысы әкімиятының 2008 жылғы 27 қарашадағы № 371 қаулысы. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2008 жылғы 30 желтоқсанда 1717 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысының әкімдігінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 82 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысының әкімдігінің 10.04.2019 № 82 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жекешелендіру туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімияты ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес жекешелендіруге жататын коммуналдық меншіктегі объектілердің тізімі бекітілсін.
2. "Жекешелендіру туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы Заңына сәйкес, "Жамбыл облысы әкімиятының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесіне осы қаулының 1-тармағында бекітілген объектілерді сатуды ұйымдастыру тапсырылсын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен сәттен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.З.Иманалиевке жүктелсін.
Облыс әкімі Б. Жексембин
Жамбыл облысы әкімиятының
2008 жылғы 27 қарашадағы
№ 371 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын коммуналдық
меншіктегі объектілердің тізімі
Объектінің атауы
Балансұстаушы
Негіз
Ескерту
1.
ГАЗ-310240 автокөлігі, 1995 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі Н 371 АК
"Т. Рысқұлов ауданы Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2008 жылғы 11 маусымдағы "Жамбыл облыстық Т. Рысқұлов ауданы әкімиятының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 153 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
2.
ГАЗ-2417 автокөлігі, 1988 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі Н 292 АА
"Жуалы ауданы әкімиятының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2008 жылғы 2 маусымдағы "Жуалы ауданы әкімиятының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 289 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
3.
Жалпы алаңы 273,78 шаршы метр тұрғынжай
"Жуалы ауданы әкімиятының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2008 жылғы 3 қыркүйектегі Жуалы ауданы әкімиятының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 443 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
4.
"Вольво-940" автокөлігі, 1994 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі Н 150 АК
"Қордай ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2008 жылғы 4 қыркүйектегі "Қордай ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 307 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
5.

Трактор ЮМЗ-6ЭО 2621,1978 года выпуска, государственный номер H548 ACD
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству акимата Кордайского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Кордайского района" № 303 от 02.09.2008 года
Состояние неудовлетворительное
6.
Трактор Т-40, 1988 года выпуска, инвентарный № 015100005
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству акимата Кордайского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Кордайского района" № 303 от 02.09.2008 года
Состояние неудовлетворительное
7.
Автомашина ММЗ-45021, 1989 года выпуска, государственный номер Н 156 ВС
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству акимата Кордайского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Кордайского района" № 303 от 02.09.2008 года
Состояние неудовлетворительное
8.
Автомашина КАВЗ-3270, 1990 года выпуска, государственный номер Н 158 ВС
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству акимата Кордайского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Кордайского района" № 303 от 02.09.2008 года
Состояние неудовлетворительное
9.
Автомашина ГАЗ-66, 1992 года выпуска, государственный номер Н 319 AW
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству акимата Кордайского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Кордайского района" № 303 от 02.09.2008 года
Состояние неудовлетворительное
10.
Автомашина ИЖ-27151, 1990 года выпуска, государственный номер Н 520 АХ
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству акимата Кордайского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Кордайского района" № 303 от 02.09.2008 года
Состояние неудовлетворительное
11.
Автомашна ИЖ-27151, 1989 года выпуска, государственный номер H 998 CA
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству акимата Кордайского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Кордайского района" № 303 от 02.09.2008 года
Состояние неудовлетворительное
12.
Прицеп 2 ПТС-4, 1988 года выпуска, инвентарный № 56
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству акимата Кордайского района"
Письмо государственного учреждения "Отдел финансов акимата Кордайского района" № 303 от 02.09.2008 года
Состояние неудовлетворительное

ЮМЗ-6ЭО 2621 тракторы, 1978 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі H548 ACD
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қордай ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөніндегі кәсіпорыны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2008 жылғы 2 қыркүйектегі"Қордай ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 303 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
6.
Т-40 тракторы, 1988 жылы шығарылған инветарлық № 015100005
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қордай ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөніндегі кәсіпорыны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2008 жылғы 2 қыркүйектегі "Қордай ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 303 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
7.
ММЗ-45021 автокөлігі, 1989 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі Н 156 ВС
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қордай ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөніндегі кәсіпорыны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2008 жылғы 2 қыркүйектегі "Қордай ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 303 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
8.
КАВЗ-3270 автокөлігі, 1990 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі Н 158 ВС
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қордай ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөніндегі кәсіпорыны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2008 жылғы 2 қыркүйектегі "Қордай ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 303 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
9.
ГАЗ-66 автокөлігі, 1992 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі Н 319 AW
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қордай ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөніндегі кәсіпорыны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2008 жылғы 2 қыркүйектегі "Қордай ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 303 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
10.
ИЖ-27151 автокөлігі, 1990 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі Н 520 АХ
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қордай ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөніндегі кәсіпорыны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2008 жылғы 2 қыркүйектегі "Қордай ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 303 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
11.
ИЖ-27151 автокөлігі, 1989 жылы шығарылған, мемлекеттік нөмірі H 998 CA
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қордай ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөніндегі кәсіпорыны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2008 жылғы 2 қыркүйектегі "Қордай ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 303 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда
12.
2 ПТС-4 тіркемесі, 1988 жылы шығарылған, инвентарлық № 56
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қордай ауданы әкімиятының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөніндегі кәсіпорыны" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
2008 жылғы 2 қыркүйектегі "Қордай ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 303 хаты
Қанағаттанарлықсыз жағдайда