О внесении изменений и дополнения в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 22 мая 2008 года N 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 09 июня 2008 года N 1844
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года,   Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1837, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 29 декабря 2007 года N 208-209 (20383), "Индустриальная Караганда" от 29 декабря 2007 года N 150 (20546)), в которое внесены изменения и дополнения решением V сессии Карагандинского областного маслихата от 27 марта 2008 года N 79 "О внесении изменений и дополнений в решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 35 "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1842, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 10 апреля 2008 года N 57 (20440), "Индустриальная Караганда" от 10 апреля 2008 года N 42-43 (20588-20589)), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "82056126" заменить цифрами "81806248";
цифры "21685360" заменить цифрами "22249673";
цифры "416103" заменить цифрами "416544";
цифры "59954663" заменить цифрами "59140031";
в подпункте 2):
цифры "82210491" заменить цифрами "81716613";
в подпункте 3):
цифры "минус 154365" заменить цифрами "89635";
в подпункте 4):
цифры "296204" заменить цифрами "466204";
цифры "850000" заменить цифрами "1020000";
в подпункте 5):
цифры "835000" заменить цифрами "909000";
2) в пункте 2:
цифры "19018951" заменить цифрами "18204319";
цифры "1932331" заменить цифрами "1117699";
3) в пункте 4:
в абзаце втором подпункта 1):
слово "Караганды" исключить;
слова "города Темиртау" заменить словами "городов Темиртау, Караганды";
4) дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:

Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 22 мамырдағы VI сессиясының N 119 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2008 жылғы 09 маусымда N 1844 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ :
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1837 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 208-209 (20383) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 150 (20546) санында жарияланған), Қарағанды облыстық маслихатының 2008 жылғы 27 наурыздағы V сессиясының "Қарағанды облыстық маслихатының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы ІІІ сессиясының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 35 шешіміне" өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 79 шешімімен өзгертулер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 1842 болып тіркелген, "Орталық Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі N 57 (20440) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі N 42-43 (20588-20589) сандарында жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"82056126" сандары "81806248" сандарына ауыстырылсын;
"21685360" сандары "22249673" сандарына ауыстырылсын;
"416103" сандары "416544" сандарына ауыстырылсын;
"59954663" сандары "59140031" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"82210491" сандары "81716613" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"алу 154365" сандары "89635" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"296204" сандары "466204" сандарына ауыстырылсын;
"850000" сандары "1020000" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"835000" сандары "909000" сандарына ауыстырылсын;
2) 2 тармақтағы:
"19018951" сандары "18204319" сандарына ауыстырылсын;
"1932331" сандары "1117699" сандарына ауыстырылсын;
3) 4 тармақтағы:
екінші абзацтағы 1) тармақшадағы:
"Қарағанды" деген сөз алынып тасталсын;
"Теміртау қаласы" деген сөз "Теміртау, Қарағанды қалалары" деген сөздерге ауыстырылсын;
4) 6-2 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:

"6-2. Учесть, что в составе расходов областного бюджета предусмотрены средства в сумме 170 000 тыс. тенге на кредитование Акционерного Общества "Фонд развития малого предпринимательства" в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2007 года N 1039 "Об утверждении Плана первоочередных действий по обеспечению стабильности социально-экономического развития Республики Казахстан.";
5) в пункте 18:
цифры "2923840" заменить цифрами "3309774";
6) в пункте 19:
цифры "75790" заменить цифрами "75772";
7) в пункте 27:

"6-2. Облыстық бюджет шығыстарының құрамында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 6 қарашадағы "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі бірінші кезектегі іс-қимылдар жоспарын бекіту туралы" N 1039 қаулысына сәйкес "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" Акционерлік Қоғамына  кредит беруге 170 000 мың теңге сомасында қаражат қарастырылғаны ескерілсін.";
5) 18 тармақтағы:
"2923840" сандары "3309774" сандарына ауыстырылсын;
6) 19 тармақтағы:
"75790" сандары "75772" сандарына ауыстырылсын;
7) 27 тармақтағы: